21'
34'
66'
  • 90+3'
    Koniec! Legia zremisowała 2:2 z Leicester w ramach trzeciego spotkania Premier League International Cup. Bramki dla legionistów zdobywali Piotr Cichocki oraz Mateusz Bondarenko. Dziękujemy za uwagę i życzymy miłego wieczoru
  • 90+2'
    Eppiah dopadł do futbolówki po przechwycie, minął Jałochę i upadł, ale sędzia nie wskazał na "wapno"
  • 90'
    Centra rywali finalnie trafiłą w słupek! Było bardzo groźnie!
  • 90'
    Trzy minuty doliczone
  • 89'
    Wełnicki faulował Thomasa blisko "szesnastki". Będzie rzut wolny dla niebeiskich
  • 88'
    Johnson nie dotarł do futbolówki wysłanej od Hughesa
  • 86'
    Pascanu leży na murawie, opatrywany jest przez medyków klubowych. Prawy defensor ucierpiał po starciu z Jałochą
  • 85'
    Ależ okazja Leicester! Thomas obrócił się, minął Turzynieckiego, ale Jałocha wespół z blokiem defensywnym wyszli z opresji
  • 84'
    Praszelik poślizgnął się blisko własnej "szesanstki", ale legioniści naprawiali jego błąd
  • 83'
    Centra z rożnego, aleJohnson nie trafił w futbolówkę. Chwilę później Pascanu miał dogodną okazję, jednak huknął ponad poprzeczką
  • 82'
    Świetnie radzi sobie Pietrrzyk. Nominalny stoper dobrze czuje się na lewej obronie, nie widać, żeby była to dla niego nowość. Swoboda w operowaniu futbolówką, pewność siebie i więcej trafnych decyzji
  • 80'
    "Lisy" mają piłkę w środku pola, ale zostali zamknięci i wycofali do defensywy
  • 79'
    Karbownik wchodzi, Góral schodzi. Roszada także w Leicester - Johnson zmienia Kabe Sherfia
  • 78'
    Nieudana centra Praszelika, zbyt głęboka i nie stworzyła poważniesjzego zagrożenia
  • 77'
    Praszelik na skrzydło do Bartczak, ale "Barry" zamieszał się we własnym dryblingu
  • 77'
    Praszlik faulowany w środku pola. Będzie rzut wolny
  • 76'
    Leicester popędziło z akcją na lewej flance, rywal posłał dośrodkowanie, Eppiah uderzył na wślizgu, lecz trafił w boczną siatkę
  • 74'
    Praszelik świetnie zgasił piłkę i podał do Nishiego, ale Japończyk został zablokowany
  • 73'
    Knight wpakował piłkę do siatki..., ale był na ewidentnym ofsajdzie
  • 72'
    Aktywnie walczy na boisku Praszelik. Nieustępliwiy, dużo widzi, jest pod grą, brakuje czasami dokładności i precyzji
  • 70'
    Bartczak pobiegł środkiem i zagrał do Górala, ten uderzył wprost golkipera, lecz był na spalonym
  • 69'
    Rajd Nishiego zastopowany przez Knighta
  • 68'
    Praszelik dryblował na skrzydle, lecz nie utrzymał piłki w linii
  • 67'
    Turzyniecki zażegnał niebezpieczeństwo we własnym polu karnym
  • 66'
    Centra Nishiego z kornera i mamy gola! Przedłużone dośrodkowanie i Bondarenko głową pakuje futbolowkę do siatki
  • 65'
    Praszelik pomknął środkiem pola, zagrał do Bartczaka, ten ponownie uruchomił "Praszela". Zawodnik z rocznika '00 uderzył, ale został zablokowany
  • 63'
    Tempo nieco opadło, obie ekipy nie ryzykują tylko czekają na swoje szanse
  • 61'
    Pietrzyk znakomicie zagrał do Bartczaka, ale lewy defensor został złapany na pozycji spalonej
  • 60'
    Wełniak zagrywa do Praszelika, ale na linii podania stanęło dwóch graczy gospodarzy
  • 59'
    Leicester przeważa, dominuje, warszawiacy stłamszeni na 30 metrach i czekają na przejęcie futbolówki
  • 58'
    Eppiah po raz kolejny niebezpiecznie zgarnął piłkę przed polem karnym Legii, ale został zablokowany
  • 56'
    Thomas potężnie huknął, ale strzelił ponad poprzeczką. Chwilę wcześniej uderzał Gordon, lecz Jałocha był na posterunku
  • 54'
    Ależ się zakotłowało pod bramką Jałochy. Thomas był bliski szczęścia, ale legioniści rozpaczliwie się bronią
  • 54'
    Pietrzyk zastępuje Aftykę
  • 52'
    Stały fragment gry dla Leicester. Dośrodkowanie Ndukwu zaa pola karnego, ale trafił wprost w mur
  • 50'
    Nishi do Aftyki, ten szybko szukał Praszelika, ale pomocnik głową nie opanował futbolówki. Moment później Eppiah został osaczony przez trójką obrońców Legii i z akcji nic nie wyszło
  • 48'
    Praszelik walczył o pozycję z Kabo Sherifem, ale za mocno wypuścił sobie futbolówkę, któa wyszłą poza boisko
  • 48'
    Groźne dośrodkowanie w pole karne Legii, na szczęście Eppiah nie zamykał sytuacji
  • 47'
    Ależ groźnie! Thomas uderzył z lewej nogi w kierunku dalszego słupka, był o włos od wpisania się na listę strzelców
  • 46'
    Leicester chciało zaskoczyć legionistów, ale mur defensywny czujnie radzi sobie w swojej linii
  • 45+22'
  • 45+21'
    Wracamy na boisko. Olejarka zastąpi Cichockiego
  • 45+5'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Leicester wygrywa z Legią 2:1. Wracamy za kwadrans
  • 45+4'
    Eppiah zwiódł Wełnickiego i wycofując podanie szukał partnera, jednak Wełnicki znakomicie przeczytał intencje przeciwnika
  • 45+3'
    Cichocki leży na murawie, ogromny grymas bólu na twarzy wychowanka Nadnarwianki Pułtusk
  • 45+1'
    Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
  • 45+1'
    Eppiah robi się niebezpieczny. Stworzył sobie dwie groźne okazje, ale warszawiacy uporali się z nimi
  • 45'
    Bartczak podawał do Cichockiego, który zmienił stronę, ale skrzydłowy faulował w ataku przeciwnika będąc już w "szesnastce"
  • 44'
    Fajna wymiana podań Nishiego z Praszelikiem, ale rywale szybko połapali się w tym i przechwycili futbolówkę. Na nasze szczęście, gospodarzy nieco się pospieszyli i akcja spaliła na panewce
  • 43'
    Centra Turzynieckiego z rogu, lecz Bramley wyszedł z bramki i wybił futbolówkę
  • 42'
    Wełnicki do samego końca pilnował Gordona i nie pozwolił mu na oddanie groźnego strzału
  • 42'
    Szybki atak gości zakończony wywalczonym kornerem przez Górala
  • 41'
    Eppiah otrzymał świetne podanie na skraju "szesanstki", złożył siędo strzału z lewej nogi, ale Jałocha instynkownie zbił piłkę nogą do boku ratując Legię przed stratą bramki
  • 39'
    Turzyniecki do Cichockiego, a boczny pomocnik sprytnie nabił przeciwnika i wywalczył korner na wysokości środka pola
  • 38'
    Nishi krótko zagrał do Górala, a ten chciał podać do Cichockiego. Niestety zagranie od "Góriego" było minimalnie niedokładne
  • 37'
    Legioniści z początku wyglądali znacznie lepiej od rywali, ale z czasem do gospodarze przejęli inicjatywę i powoli dominują nad "Wojskowymi"
  • 37'
    Ndukwu uderzał po podaniu od Thomasa, został zablokowany, a piłka odbita od Bondarenki wpadł w rękawice Jałochy. Dużo szczęścia mieli teraz przyjezdni
  • 35'
    Dokładne dośrodkowanie w pole karne, Pascanu przedłużył tor lotu piłki, a do bramki wbił ją głową Knight. 2:1 dla Leicester
  • 34'
    Centra rywali, Jałocha piąstukuje i mamy kolejny korner
  • 33'
    Praszelik znalazł trochę miejsca przed polem karnym Leicester, ale uderzył przewidywalnie dla golkipera. Następnie Bondarenko faulował Gordona blisko chorągiewki. Będzie stały fragment dla "Lisów"
  • 32'
    Eppiah zmienia kontuzjowanego Muskwe
  • 31'
    Chwila przerwy w grze, obie ekipy konsultują się z trenerami, ustalają taktykę na kolejne minuty
  • 29'
    Jałocha odważnie wyszedł z własnej "szesnastki" i zderzył się z Muskwe. Napastnik Leicester musi skorzystać z pomocy medycznej lekarzy klubowych
  • 28'
    Góral przytrzymał futbolówkę, zastawił się i podał do Cichockiego, ten głęboko dośrodkował, ale Aftyka będąc w polu karnym, znalazł sięna ofsajdzie
  • 27'
    Nishi genialnie obrócił się z piłką w środku pola i włączył Cichockiego. "Cichy" biegł ile fabryka dała, lecz Bramley w kluczowym momencie wyszedł z bramki i na wślizgu zgarnął futbolówkę
  • 25'
    Ndukwu dryblingiem zwiódł dwóch legionistów i zagrał na skraj "szesnastki", lecz Wełnicki wybił piłkę na uwolnienie
  • 25'
    Praszelik walczył o futbolówkę na skrzydle, chciał ją przyjmować, ale wówczas zabrał mu ją Pascanu
  • 24'
    Wood wrzucił z autu do Ndukwu, ale skrzydłowy nie opanował futbolówki na małej przestrzeni. Od bramki wznowi Jałocha
  • 22'
    1:1. Ndukwu skutecznie zamknął akcję z prawej strony, Jałocha bez szans
  • 21'
    Ndukwu nie ma zbyt wielkiego pola manerwu na swojej stronie, ponieważ regularnie jego rajdy i akcje kasuje Turzyniecki
  • 19'
    Knight szukał na skrzydle lepiej ustawionego partnera, lecz blok defensywny stołecznego klubu powstrzymał stopera
  • 18'
    Turzyniecki nieprzepisowo powstrzymał Gordona na połowie gospodarzy
  • 17'
    Długi przerzut padł łupem Turzynieckiego, który głową spokojnie odegrał do Jałochy
  • 16'
    Gospodarze częściej utrzymują się teraz w posiadaniu piłki, ale nic z tego nie wynika. Goście umiejętnie się bronią stosując wysokie podejście do przeciwnika
  • 15'
    "Lisy" w ataku pozycyjnym, lecz warszawiacy skutecnzie przycisnęli miejscowych, w efekcie czego wywalczyli aut
  • 14'
    Cichocki rozpędził sięz futbolówką, wpadł w pole karne, ale ofiarnym wślizgiem popisał się Knight, który wywalczył piłkę dla swojej drużyny
  • 12'
    Nishi przerzucił piłkę do Cichockiego na skrzydło, ale strzelec gola nie zdołał jej opanować. Na przeszkodzie stanął przeciwnik
  • 11'
    "Cichy" otrzymał podanie od Praszelika, wtargnął w "szesnastkę" i pokonał Bramleya!
  • 10'
    Cichocki! 1:0 dla Legii!
  • 9'
    Ndukwu zagrał do Muskwe, jednak legioniści wspólnymi siłami zażegnali niebezpieczeństwo płynące z lewej flanki
  • 8'
    Bondarenko będąc pod presją Gordan wybija futbolówką poza linię boczną
  • 8'
    Ndukwu złapany na spalonym na lewym skrzydle
  • 6'
    Praszelik popędził z akcją, wpadł w pole karne, ale jego strzał został zablokowany
  • 6'
    Przerzut na prawą stronę do Cichockiego okazał się zbyt niedokładny i gospodarze wznowią z autu
  • 4'
    Jak przy okazji każdego spotkania w Premier League International Cup, doskonale słyszalni są kibice legionistów. - Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra - słychać
  • 4'
    Mocny wrzut z autu Leicester, ale Jałocha pewnie łapie futbolówkę po uderzeniu głową rywala
  • 3'
    Bondarenko faulowany na własnej połowie i piłka po raz pierwszy szybuje w kierunku ofensywnych zawodników Legii. Sporo pojedynków siłowych, a za nami dopiero kilkadziesiąt sekund konfrontacji
  • 2'
    Dośrodkowanie Thomasa w pole karne, Wełnicki wybija piłkę głową. Kolejne dośrodkowanie, ale Bartczak przejmuje piłkę i wznawia atak. Na krótko - szybka strata Aftyki
  • 1'
    Piłka od razu wędruje na lewą stronę boiska i od autu na wysokośći pola karnego zaczynają gospodarze. Choudhry zablokowany i korner dla Leicester.
  • 0
  • 0
    Obie ekipy już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • 0
    Zostały ostatnie minuty do meczu, rozgrzewka właśnie się zakończyła
  • 0
    W Legii liczono na szansę skonfrontowania się z najlepszymi. W ostatnich spotkaniach drużyny U-23 Leicester wystąpił m.in. kupiony za 20 milionów euro Ahmed Musa. Tym razem byłego gracza CSKA Moskwa jednak w zestawieniu zabrakło
  • 0
    Skład "Wojskowych" prezentuje się następująco: Jałocha - Turzyniecki, Wełnicki, Bondarenko, Bartczak - Cichocki, Nishi, Praszelik, Aftyka - Wełniak, Góral
  • 0
    Na ławce pozostają Łakota, Pietrzyk, Karbownik oraz Olejarka
  • 0
    Witamy! Już o godzinie 20:00 rezerwy Legii Warszawa zmierzą się na wyjeździe z Leicester City u23 w ramach spotkania Premier League International Cup
Leicester CityLegia II Warszawa
10'

10' Piotr Cichocki

21' Layton Ndukwu

21'

34' Josh Knight

34'
66'

66' Mateusz Bondarenko