Zwycięską bramkę dla Legii zdobył dziś Miroslav Radović
    Piłkarze idą podziękować kibicom, a my już dziękujemy za uwagę i zapraszamy na pomeczowe materiały - wideo z dopingiem, zdjęcia oraz wypowiedzi
    Kosecki faulowany przez Trałkę.. i koniec meczu!
  • 90+2'
    Brzyski głową uprzedza Trałkę i po chwili piłka wybita na połowę Lecha
  • 90+2'
    Legioniści chcą już skończyć mecz z tą wygraną, w tej chwili piłka jest wybijana na uwolnienie praktycznie w każdej akcji - i dobrze!
  • 90+1'
    Za mocne dośrodkowanie Douglasa, a po tym jak Brzyski nabił Claasena rozpoczniemy od autu
  • 90+1'
    Broź na rzut rożny głową po dograniu rywala
  • 90'
    Ojamaa zostaje zmieniony przez Raphaela Augusto
  • 90'
    Róg dla Lecha po tym jak piłkę spod nóg Pawłowskiego wybił Junior
  • 90'
    Sędzia dolicza trzy minuty
  • 90'
    Junior zablokował strzał Douglasa po dograniu Lovrencscicsa
  • 89'
    Kosecki walczył o piłkę pod linią końcową boiska, ale od bramki zaczyna Gostomski
  • 89'
  • 89'
    Prosta strata Vrdoljaka w środku pola
  • 88'
    Wściekły Mariusz Rumak mobilizuje jeszcze swoich piłkarzy, ale wydaje się, że oni już coraz mniej wierzą w wygraną
  • 86'
    W ramach ciekawostki chcemy poinformować, że Legia II po wygranej 1:0 w Radomsku wróciła na fotel lidera 3. ligi, gdyż Warta Sieradz przegrała z Ursusem 1:2
  • 86'
    Ojamaa zagrał w pole karne, piłkę miał Dwaliszwili, który... trudno powiedzieć co zrobił. Skończyło się na tym, że na murawie leży Gostomski
  • 85'
    Radović biegł za Kamińskim, który wybija piłkę poza boisko
  • 82'
    Radović zagrywa na lewą flankę, gdzie katastrofalnie pod nogi rywali podaje Brzyski
  • 80'
    Rzut wolny dla Lecha Poznań
  • 80'
    Dogranie Douglasa minęło Kuciaka, który rozpoczyna grę od bramki
  • 80'
    Linetty schodzi, a w jego miejsce Claasen
  • 79'
    Douglas wślizgiem zatrzymuje w środku pola Koseckiego
  • 78'
    Linetty zablokowany przed polem karnym przez Jodłowca
  • 78'
    Dośrodkowanie Lovrencsicsa źle obliczył Kuciak, który nie dotknął piłki, a ta spadła pod nogi Pawłowskiego lecz ten uderzył źle i obok bramki
  • 77'
    Legia oddała do tej pory 5 strzałów i tylko jeden celny. Rywale uderzali już 18 razy (4 w śiwatło bramki)
  • 76'
    Od bramki zaczyna Kuciak. Legioniści muszą się bardziej skoncentrować w defensywie, bo rywale zbyt łatwo przedzierają się pod nasze pole karne
  • 75'
    Piłka minęła Kuciaka, Pawłowski podał ją w środek pola karnego, ale obrońcy Legii dobrze zażegnali niebezpieczeństwo
  • 74'
    Dwaliszwili wchodzi w miejsce Ondreja Dudy
  • 73'
    Za moment na plac gry wejdzie Dwaliszwili
  • 73'
    A na trybunach trwa wzajemna wymiana uprzejmości pomiędzy kibicami ;-)
  • 71'
    Pawłowski fauluje w polu karnym Legii Brozia
  • 70'
    Pawłowski utrzymał się przy piłce mimo asysty trzech legionistów, a po chwili posłał futbolówkę w środek pola karnego gdzie zagrożenie zażegnał Junior
  • 68'
    Trałka ukarany kartką za faul
  • 68'
    Pawłowski wkopał piłkę w pole karne Legii, ale na szczęście żaden z jego kolegów nie zamykał tej sytuacji
  • 67'
    Kosecki zastopował Linetty'ego, pobiegł prawym skrzydłem, a po chwili wkopał futbolówkę w ręce Gostomskiego
  • 66'
    Brzyski zagrywa długa piłkę do Ojamaa'y, ale wyszła ona na aut
  • 65'
    Wołąkiewicz był opatrywany blisko bramki Gostomskiego, ale obrońca Lecha będzie mógł kontynuować grę
  • 64'
    Douglas dośrodkował piłkę w... pośladek Vrdoljaka. Z kontrą ruszył Kosecki, ale zatrzymał się na Kamińskim
  • 64'
    Brzyski za mocno podał w kierunku Ojamaa'y i grę wznowią lechici
  • 63'
    Możdżeń dobrze wrzucił piłkę w pole karne, a tuż obok słupka głową uderzał Teodorczyk
  • 62'
    Mecz Legii z Lechem zgromadził przy Łazienkowskiej 28 238 widzów
  • 61'
    Pawłowski minął Vrdoljaka i groźnie uderzył na bramkę Kuciaka, który wypiąstkował lecące w niego uderzenie
  • 60'
    Kamiński naciskany przez Radovicia wybija piłkę na aut
  • 58'
    Teodorczyk zagrywał w pole karne, ale tor lotu piłki przeciął Rzeźniczak
  • 57'
    Duda z lewej strony zagrywał w pole karne, ale rywali wybili piłkę. Przejął ją w środku pola Vrdoljak, który natychmiast podał do Koseckiego, a ten z ostrego kąta uderzył wprost w Kotorowskiego
  • 57'
    Radobić piętką do Brzyskiego, a jego płaskie dogranie w pole karne zostało wybite przez rywali
  • 55'
    Douglas nieźle zagrał w pole karne, ale Hamalainen uderzył obok bramki i nie sprawił żadnego zagrożenia
  • 55'
    Kosecki w miejsce niezłego dziś Michała Żyry
  • 54'
    Strata Legii w środku pola, ale Junior bezpardonowo lecz czysto zatrzymuje Linetty'ego
  • 53'
    Możdżeń ponownie uderza zza pola karnego, ale został zablokowany i ruszyła kontra Legii. Żyro odegrał na środek do Radovicia, a ten do udy, który ostatecznie został zatrzymany w polu karnym
  • 53'
    Do wejścia gotowy jest już Kosecki
  • 52'
    Teodorczyk pada na środku boiska po starciu w powietrzu z Juniorem. Sędzia Gil odgwizdał rzut wolny dla rywali
  • 51'
    Dogranie Douglasa odbiło się chyba od ramienia Trałki i wpadło prosto w ręce Kuciaka
  • 50'
    Rzut rożny dla Lecha
  • 49'
    Rzut wolny będzie wykonywał węgierski skrzydłowy Lecha
  • 49'
    W polu karnym legioniśći dwa razy skiksowali, piłka spadła pod nigu Możdżenia, który niecelnie uderzył obok bramki
  • 48'
    Radović uwolnił się i zagrał na prawą stronę do Brozia, który momentalnie przerzucił piłkę na lewą flankę do Ojamaa'y, a Estończyk stracił futbolówkę przed polem karnym gości
  • 48'
    Broź fauluje na skrzydle Pawłowskiego
  • 47'
    Teodorczyk do Lovrencsicsa w pole karne, ale legijna obrona poradziłą sobie z tą sytuacją
  • 46'
    Teodorczyk fauluje Juniora w ofensywie i grę od rzutu wolnego wznawia Kuciak
  • 45+16'
  • 45+15'
    Legioniści mają minutową rozgrzewkę z Cesarem Sanjuanem przed startem drugiej połowy
  • 45+14'
    Obie ekipy wróciły już na boisko
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 1:0 po goli Radovicia
  • 45'
    Teodorczyk wpadł w pole karne, podbiegł do niego Kuciak, który instynktowanie uratował sytuacje odbijając piłkę ręką na rzut rożny
  • 43'
    Pawłowski ponownie z dystansu i znów obok bramki strzeżonej przez Kuciaka
  • 42'
    Reprezentant Cypru ponownie głową wybija piłkę poza pole karne
  • 42'
    Kontra Legii. Linetty fauluje biegnącego prawym skrzydłem Raddovicia i słusznie ogląda żółtą kartkę
  • 41'
    Lovrencsics dośrodkował w pole karne, ale piłkę na róg wybił głową Dossa Junior
  • 39'
    Żyro na skrzydło do Ojamaa'y, a ten według arbitra był na spalonym
  • 38'
    Brzyski świetnie wypuścił Jodłowca, który mając obok siebie dwóch rywali świetnie dograł na głowę do Radovicia, który pochylił się i pokonał bezradnego Gostomskiego
  • 37'
    1:0!!! Miroslav Radović!!!
  • 36'
    Pawłowski zbiegł z lewego skrzydła w pole karne i lekko uderzył piłkę w kierunku Kuciaka, który obronił próbę lechity bez żadnego problemu
  • 35'
    Legioniści rozgrywają teraz piłkę w środku pola. Wreszcie futbolówka trafiła do Vrdoljaka, który niedokładnie zagrywał do Żyry
  • 35'
    Słowak już wrócił na boisko
  • 34'
    Piłka wybita przez obrońców Lecha na środek boiska gdzie ponownie podawać starał się Broź, ale zagrał niecelnie i rywale zaczynają od autu
  • 34'
    Poza boiskiem nadal opatrywany jest Duda. Wygląda to tak jakby miał jakiś problem z plecami
  • 33'
    Radović klatką piersiową zgrywa do Ojamaa'y, ale ten traci piłkę
  • 33'
    Duda wpadł w pole karne, ale ku złości kolegów zagrał źle i wywalczył rzut rożny. Słowak potrzebuje też pomocy medycznej
  • 31'
    Brzyski prostopadle do Radovicia, ale za mocno i do piłki dochodzi Wołąkiewicz
  • 30'
    Legioniści coraz ładniej i odważniej rozgrywają piłkę. Teraz akcja zakończyła się faulem Dudy, który za daleko wypuścił sobie futbolówkę w polu karnym rywali i próbował ratować sytuację
  • 28'
    Legijna obrona bardzo dobrze zatrzymuje rywali w polu karnym
  • 28'
    Ojamaa minął trzech rywali po dobrym rajdzie, został powalony, a sędzia pokazał przywilej korzyści, gdyż Estończyk podawał do Dudy
  • 27'
    Lechici zażegnują niebezpieczeństwo i wybijają piłkę z pola karnego
  • 27'
    Żyro na spalonym
  • 27'
  • 27'
  • 26'
    Vrdoljak do Dudy, a Słowak traci piłkę
  • 26'
    Żyro świetnie wystartował do Douglasa, który musiał ratować się wślizgiem i wybiciem piłki na rzut rożny
  • 25'
    Dośrodkowanie Douglasa spadło na głowę Trałki, ale ten uderzył obok bramki
  • 25'
    Żyro świetnie minął dwóch rywali i zagrał w pole karne, piłka tylko odbiła się od Radovicia i wyszła poza boisko. Szkoda, dobra próba
  • 24'
    Pawłowski dośrodkował piłkę w pole karne z prawego skrzydła, ale dobrym szczupakiem futbolówkę na róg wybił Rzeźniczak
  • 23'
    Dossa Junior fauluje w środku pola Hamalainena
  • 22'
    Rzut rożny dla Legii po tym, jak piłka odbiła się od Wołąkiewicza
  • 21'
  • 19'
    Wołąkiewicz dobrze zatrzymuje szarżującego w środku pola Dudę
  • 19'
    Douglas nieźle zagrał w pole karne o gdyby Teodorczyk wpadł w "szesnastkę" sekundę wcześniej to moglibyśmy już przegrywać
  • 18'
    Radović na skrzydło do Brozia, ale ten akurat zagrał w pole karne wyjątkowo słabo
  • 17'
    Teodorczyk przepchnął Brozia, ale dobrze interweniował Dossa Junior
  • 16'
    Dośrodkowanie Douglasa zostało wybite przed pole karne gdzie na strzał z dystansu zdecydował się Pawłowski. Były piłkarz Zagłębia Lubin znowu mocno huknął i ponownie tuż nad bramką - trzeba na niego uważać!
  • 15'
    Vrdoljak wybija piłkę spod nóg Lovrencsicsa i przyjezdni mają rzut rożny
  • 13'
    Rywale zażegnują niebezpieczeństwo po dośrodkowaniu Brzyskiego
  • 13'
    Z dystansu uderza Jodłowiec, ale został błyskawicznie zablokowany
  • 13'
    Teodorczyk prostopadle podawał w pole karne Legii, ale wracających stoperów świetnie ubezpieczał Łukasz Broź
  • 12'
    Radović kopnięty przez Trałkę na lewym skrzydle i będzie okazja do dośrodkowania z rzutu wolnego. Przy piłce ponownie Serb i Brzyski
  • 11'
    Teodorczyk ukarany żółtą kartką za zagranie ręką
  • 10'
    Lovrencsics dostał piłkę przed polem karnym, ale chyba uderzył butem w ziemie i przez to oddał leciutki stzał na bramkę Kuciaka, który bez problemów złapał futbolówkę
  • 9'
    Zbyt długie podanie Rzeźniczaka i od bramki rozpocznie Maciej Gostomski
  • 9'
    Broź źle podaje do Vrdoljaka, a ten traci piłkę
  • 8'
    Rywale nieźle rozgrywają teraz piłkę w środku pola, ostatecznie Teodorczyk próbował się przedrzeć przez Juniora i Rzeźniczaka, ale ten drugi zatrzymał napastnika "Kolejorza"
  • 6'
    Ojamaa pomknął lewym skrzydłem, ale jego słabe podanie w pole karne wybił Kamiński
  • 6'
    Duda walczył bark w bark z Trałką, ale górą w tym pojedynku był lechita
  • 4'
    "Brzytwa" dograł piłkę idealnie na głowę Jodłowca, który uderzył futbolówkę tak, że odbiła się od ziemi i przeleciała minimalnie nad poprzeczką
  • 4'
    Pawłowski doszedł do długiego podania w polu karnym Legii, ale huknął nad bramką
  • 3'
    Rzut wolny będzie chyba wykonywał Brzyski, choć przy piłce jest też Radović. Trwają przepychanki w polu karnym
  • 3'
    Brzyski kopnął w mur i mamy rzut rożny
  • 2'
    Trałka fauluje Radovicia na prawej flance
  • 1'
    Duda przejmuje piłkę na własnej połowie, po chwili Radović rozegrał piłkę z Broziem, a następnie zagrał na skrzydło do Żyry, który kopnął futbolówkę w pole karne. Do podania dopadł Ojamaa, który chwilę dryblował, ale ostatecznie uderzył obok bramki
  • 0
  • 0
    15:28 - Oba zespoły wychodzą na boisko. Kibice Legii odśpiewują "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    Od środka zaczną legioniści
  • 0
    15:24 - Kibice odśpiewują "Sen o Warszawie"
  • 0
    15:15 - Oba zespoły zbiegły już do szatni
  • 0
    15:20 - Atmosfera jest naprawdę świetna, aż trudno się doczekać początku spotkania
  • 0
    15:07 - Sektor kibiców Lecha jest już w całości zapełniony
  • 0
    15:10 - "Żyleta" prawie pełna, a w pozostałych sektorach większość miejsc także zostało już zajętych
  • 0
    15:12 - Na murawie trwa w tej chwili występ tancerek, które tym razem nie przeszkadzają rozgrzewającym się zawodnikom :-)
  • 0
    15:00 - Obie ekipy solidnie się rozgrzewają
  • 0
    14:30 - Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej. Początek meczu za godzinę
  • 0
    14:45 - Legia zacznie mecz z Lechem w następującym składzie: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Dossa, Brzyski - Żyro, Vrdoljak, Jodłowiec, Ojamaa - Radović, Duda
  • 0
    W rezerwie - Jałocha, Dwaliszwili, Bereszyński, Kosecki, Pinto, Orlando Sa, Raphael Augusto
  • 0
    Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Dossa, Brzyski - Żyro, Vrdoljak, Jodłowiec, Ojamaa - Radović, Duda
  • 0
    Stadion powinien się wypełnić w całości (nie licząc strefy buforowej). Można spodziewać się wielkiego piłkarskiego święta i mieć nadzieję, że zawodnicy również zaprezentują się z jak najlepszej strony.
  • 0
    W sobotę o godzinie 15:30 rozpocznie się hit 28. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Legia zmierzy się przy Łazienkowskiej z Lechem Poznań.
Legia WarszawaLech Poznań
11'

11' Łukasz Teodorczyk