50'
54'
90'
  • 90+7'
    To nie był dobry mecz Legii, ale cieszą trzy punkty i przełamanie Dwaliszwilego, który trafił do siatki po raz pierwszy od 23 listopada
  • 90+7'
    Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe - zdjęcia oraz wypowiedzi trenerów i zawodników
  • 90+6'
    Gole dla Legii zdobyli Ondrej Duda i Wladimer Dwaliszwili. Trafienie dla Piasta zaliczył Kamil Wilczek
  • 90+5'
    Po zamieszaniu w polu karnym strzał oddał Jakub Kosecki, piłkę spadła pod nogi Dwaliszwilego, który skierował futbolówkę do siatki i chyba dał nam trzy punkty!
  • 90+5'
    KONIEC! Rzutem na taśmę wygrywamy w Gliwicach 2:1
  • 90+4'
    2:1!!! Wladimer Dwaliszwili!!!
  • 90+3'
    Od autu na wysokości pola karnego grę wznawiają legioniści, którzy szybko tracą futbolówkę
  • 90+3'
    Szeliga na spalonym
  • 90+1'
    Rzeźniczak w środku pola przyjął piłkę ręką
  • 90+1'
    Sędzia dolicza 5 minut do czasu trwania spotkania
  • 90'
    Zablokowane dośrodkowanie Brozia
  • 89'
    Legioniści długo wymieniają podania, ale nic z tego nie wynika
  • 89'
    Żyro traci piłkę na prawej flance
  • 89'
    Podanie Brzyskiego przechwytuje Murawski
  • 88'
    Od bramki grę wznawia Szumski
  • 86'
    Hanzel na głowę Jurado, a ten uderza nad bramką
  • 86'
    Kosecki wchodzi w miejsce Ojamaa'y
  • 84'
    Ojamaa ponownie traci piłkę przed polem karnym rywali
  • 84'
    Żyro faulowany na 35 metrze
  • 83'
    Na spalonym byli rywale
  • 82'
    Jurado wywalczył róg po tym, jak Rzeźniczak zablokował jego strzał
  • 82'
    Dogranie Podgórskiego szybko wybite przez obrońców Legii
  • 81'
    Szeliga dośrodkowuje piłkę wprost w ręce Kuciaka
  • 81'
    Żyro z dystansu, ale obok bramki
  • 80'
    Jodłowiec w pole karne, ale futbolówkę wyłapuje Szumski
  • 79'
    W miejsce Wilczka wchodzi Bartosz Szeliga
  • 78'
    Piłka po dograniu wraca do Brzyskiego, ten podaje do Ojamaa'y, który woził się z futbolówką zdecydowanie za długo...
  • 78'
    Legia jest w posiadaniu piłki przez 72% czasu gry, Piast tylko przez 28%. Szkoda, że niewiele z tego wynika dla podopiecznych Henninga Berga
  • 76'
    Jodłowiec wpadł w pole karne i mamy kolejny rzut rożny
  • 75'
    Murawski niecelnie podaje do Podgóskiego i grę od autu wznawiają legioniści
  • 74'
    Junior fauluje Wilczka w środku pola
  • 73'
    Brzyski kopnął piłkę przed siebie, dobiegł do niej Dwaliszwili, a ten podawał w pole karne, ale futbolówka została wybita na aut przez rywali
  • 73'
    Żyro fauluje Polaka przed polem karnym Piasta
  • 72'
    Dossa Junior zatrzymuje Jurado wybijając piłkę na aut
  • 71'
    Radović mocno wkopał piłkę w pole karne, ale Matras wybił futbolówkę na aut
  • 71'
    Za Nikiemę wchodzi Gerard Badia
  • 70'
    Brzyski podaje do nikogo...
  • 69'
    Korner dla Legii
  • 69'
    Szumski złapał dośrodkowanie Brzyskiego
  • 67'
    Horvath nabija Radovicia i od autu rozpoczynają gospodarze
  • 67'
    Vrdoljak zabiera piłkę Jurado, a kapitana Legii fauluje po chwili Nikiema
  • 66'
    Żyro na skrzydło do Ojamaa'y, ten dograł w pole karne, ale ostatecznie futbolówka znalazła się w rękach Szumskiego
  • 66'
    Ojamaa fauluje Matrasa na połowie boiska
  • 64'
    Długa piłka do Wilczka, ten odgrywa do Jurado i akcja Piassta od razu zwolniła
  • 64'
    Wilczek na spalonym
  • 63'
    Dwaliszwili wywalczył róg po dobrym zgraniu piłki przez Radovicia
  • 62'
    Rzeźniczak lekko głową zgrał piłkę do Brzyskiego, do futbolówki wystartował Jurado, ale lewy obrońca Legii zdołał wybić futbolówkę
  • 60'
    Jodłowiec prostopadle do Dwaliszwilego, ale Gruzin był na spalonym
  • 59'
    Polak uprzedza Dwaliszwilego i wybija piłkę na aut
  • 57'
    Ojamaa traci piłkę, ale Jodłowiec zdołał naprawić błąd, podać do Radovicia, a ten wywalczył róg
  • 57'
    Dwaliszwili w miejsce strzelca gola Ondreja Dudy
  • 57'
    Dossa Junior uderzał głową po dośrodkowaniu Brzyskiego, ale piłka minęła bramkę
  • 56'
    Broź minął dwóch rywali, a po chwili faulował go w środku pola Nikiema
  • 55'
    Za moment na boisko wejdzie Dwaliszwili
  • 54'
    Za przeszkadzania we wznowieniu gry kartką ukarany Murawski
  • 54'
    Brzyski dośrodkwoał piłkę na głowę Juniora, ale ten uderzył w drugą stronę i od bramki zacznie Szumski
  • 52'
    Żyro wpadł w pole karne, ale huknął ponad bramką
  • 52'
    W miejsce Kędziory wchodzi Ruben Jurado
  • 52'
    Ojamaa'ę świetnym wślizgiem zatrzymał na skrzydle Podgórski
  • 51'
    Junior wraca na boisko. Na szczęście wszystko z nim w porządku
  • 51'
    Radović do Żyry, a ten niecelnie do Dudy
  • 50'
    Obrońca Legii był opatrywany na murawie, ale zdołał wstać i chyba będzie w stanie kontynuować grę
  • 49'
    Na spalonym Wilczek
  • 49'
    Wilczek zaatakował nakłądką Juniora i słusznie otrzymał żółtą kartkę
  • 48'
    Ojamaa minął Matrasa, ale dograł piłkę w pole karne wprost pod nogi rywali
  • 47'
    Ojamaa do Dudy, a ten nie zrozumiał się z Brzyskim i od autu zaczynają goście
  • 47'
    Wilcze dobrze do Kędziory, ale jego dogranie w pole karne było bardzo nieudane
  • 46'
    A Wilczek bez powodu położył się na placu gry... Kolejna przerwa w trakcie meczu
  • 45+18'
    Rozpoczęła się druga część pojedynku
  • 45+17'
    Legioniści wyszli już na murawę i dogrzewają się pod okiem Cesara Sanjuana
  • 45+17'
    Gliwiczanie także są już na placu gry
  • 45+2'
    Rywale zażegnują niebezpieczeństwo
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Piast remisuje z Legią 1:1. Trafienie dla rywali zaliczył Wilczek, a dla nas Duda
  • 45+1'
    Fubolówka przeszła po głowie Juniora, a po chwili Żyro dogrywał w środek i po rękawicach Szumskiego piłka wyszła na rzut rożny i uderzyła w poprzeczkę
  • 45'
    Żyro faulowany przez Króla
  • 45'
    Sędzia dolicza 2 minuty do czasu trwania pierwszej połowy
  • 45'
    Piłkę z rzutu wolnego będzie dośrodkowywał Tomasz Brzyski
  • 43'
    1:1! Ondrej Duda!!!
  • 43'
    Ondrej Duda pobiegł prawym skrzydłem, aż zdecydował się na strzał. Piłka odbiła się od jednego z rywali i po rykoszecie wpadłą do siatki
  • 41'
    Żyro kapitalnie do Radovicia w pole karne, a ten... fatalnie przestrzelił. Przy okazji kopnięty został bramkarz Piasta
  • 40'
    Murawski powalony w środku pola
  • 39'
    Brzyski dośrodkował w kierunku dalszego słupka, akcję starał się zamykać Radović, ale ostatecznie od bramki rozpocznie Szumski
  • 38'
    Strata Legii w środku pola. Nikiema pomknął środkiem pola, ale podał wprosto do Kuciaka
  • 38'
    Ojamaa faulowany na skraju pola karnego
  • 36'
    Rzeźniczak przejmuje futbolówkę w środku pola, Radović wpada w pole karne i zostaje zablokowany
  • 34'
    Radović dobrze przepuścił piłkę do Jodłowca, a po jego podaniu wywalczyliśmy rzut rożny
  • 34'
    Brzyski dośrodkował na głowę Żyry, którego strzał obonił jednak Szumski
  • 33'
    Ojamaa wbiegał w pole karne, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i od bramki rozpocznie Szumski
  • 31'
    Aut dla Piasta na wysokości pola karnego
  • 30'
    Duda uderzał zza pola karnego, ale dobrze spisał się Szumski, a po chwili dobitkę Radovicia równie dobrze obronił wychowanek Legii. Serb przy strzale był też na spalonym
  • 29'
    Dogranie Ojamaa'y ponownie wybite na rzut rożny
  • 28'
    Legioniści odbierają piłkę w środku pola, a po chwili ją tracą. Groźnie dośrodkowywał Wilczek, ale futbolówkę wykopał Junior
  • 27'
    W grze legionistów jest zbyt wiele niedokładności. Trudno walczyć o wygraną tak grając. Obrona stołecznej ekipy również nie jest monolitem...
  • 26'
    Jodłowiec wbiegł lewym skrzydłem i posłał piłkę w pole karne, ale Nikiema po chwili wykopał ją na róg
  • 26'
    Kędziora zażegnuje niebezpieczeństwo wybijając piłkę poza pole karne
  • 26'
    Dośrodkowanie Żyry wypiąstkował Szumski
  • 25'
    Ponownie na boisku leży Hanzel. Bardzo często gliwiczanie kradną sekundy, gdyż nie są nawet znoszeni poza boisko
  • 24'
    Piłka po dośrodkowaniu z narożnika trafiła w głowę Horvatha. Niewiele brakowało, a stoper rywali zdobyłby drugą bramkę
  • 23'
    Korner dla gliwiczan
  • 22'
    Broź ponownie na lewą flankę do Estończyka, lot piłki źle obliczył Horvath, ale i tak przy futbolówce są rywale
  • 20'
    Krótkie rozegranie Brzyskiego z Radoviciem, a po chwili ten pierwszy kopnął piłkę wprost w głowę Nikeimy stojącego na skraju pola karnego i nic z tej akcji nie wyszło
  • 20'
    Radobić wywalczył rzut rożny
  • 20'
    Piłka po dośrodkowaniu Brzyskiego wybita przed pole karne, a dobitka Ojamaa'y została zablokowane
  • 19'
    Broź dobrze przerzucił piłkę do Ojamaa'y, który minął Matras i dośrodkował w pole karne. Na rzut rożny futbolówkę głową wybił Król
  • 18'
    Brzyski mocno uderzał zza pola karnego, ale piłka minęła bramkę strzeżoną przez Szumskiego
  • 18'
    Duda wzięty w kleszcze i powalony w środku pola. Grę wznawiają od rzutu wolnego legioniści
  • 17'
    Broź przy próbie wyprowadzenia piłki posłał futbolówkę pod nogi Króla, ale na szczęście szybko narpawił błąd
  • 16'
    Po starciu z rywalem na boisko upadł trzymający się za kolano Vrdoljak, ale Chorwat dosyć szybko wstał bez pomocy medyków
  • 16'
    Ojamaa wbiegł w pole karne, ale posłał futbolówkę wysoko nad poprzeczką
  • 14'
    Długie zagranie do Kędziory, ale piłkę przejął Dossa Junior
  • 14'
    Na boisku leży Victor Nikiema, któremu lekarze Piasta muszą udzielić pomocy
  • 13'
    Żyro głową do Radovicia, ten odgrywa do Michała, Serb ponownie podał do Polaka, a ten w ostatniej chwili został zablokowany... Ładna akcja, a sędzia popełnił błąd nie dyktując rzutu rożnego
  • 13'
    Żyro nieźle do Radovicia, ale piłkę przeciął Nikiema
  • 12'
    Złe dogranie Brzyskiego, prosto w nogi rywali
  • 11'
    Wilczek znalazł się tuż przed Kuciakiem po błędzie obrony Legii, która pozwoliła wrócić w pole karne raz już wybitej piłce... Pomocnik gospodarzy wykorzystał okazję i bez kłopotów posłał futbolówkę obok Kuciaka
  • 11'
    Żyro wystawiał piłk Vrdoljakovi, ale rywale szybciej doszli do zagrania. Wcześniej niecelnie dośrodkowywał Ojamaa
  • 9'
    Rzut wolny dla rywali z około 40 metrów
  • 9'
    0:1... Kamil Wilczek
  • 8'
    Vrdoljak do Radovicia, ale ten traci piłkę w środku pola
  • 8'
    Ojamaa prostopadle do Żyry, ale podanie było za mocne i szybciej doszedł do niego Szumski
  • 7'
    Junior przerzuca piłkę do Brozia, ale jego podanie zostaje wykopane na aut przez Nikiemę
  • 7'
    Radović na lewe skrzydło do Ojamaa'y, ten zszedł do środka i huknął nad poprzeczką
  • 6'
    Żyro znalazł się w polu karnym, ale według arbitra za bardzo rozpychał się w "szesnastce" rywali. Arbiter odgwizdał faul
  • 5'
    Kędziora popchnął w walce o piłkę Vrdoljaka i wznawiamy grę od rzutu wolnego
  • 4'
    Udzielanie pomocy medycznej Murawskiemu chwilę trwało, ale zawodnik jest w stanie kontynuować grę, którą od rzutu wolnego wznawia Szumski
  • 4'
    Ojamaa pada na 25 metrze, ale sędzia nakazuje grać dalej
  • 3'
    Duda do Ojamaa'y, ten minął dwóch rywali, ale po chwili stracił futbolówkę
  • 3'
    Słowacki pomocnik fauluje rywala przed polem karnym Piasta
  • 2'
    Broź prostopadle do Radovicia, ale Polak przerywa akcję wykopując piłkę na aut
  • 1'
    Frekwencja na stadionie niezbyt dopisała. Wypełniła się może połowa obiektu, a młyn gospodarzy tworzy około 200 osób
  • 0
    Piłkarze Legii meczem z Piastem w Gliwicach zakończą 27. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy. Legioniści rozpoczną w następującym składzie : Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Junior, Brzyski - Żyro, Vrdoljak, Jodłowiec, Ojamaa - Radović, Duda
Piast GliwiceLegia Warszawa

10' Kamil Wilczek

10'
43'

50' Kamil Wilczek

50'

54' Radosław Murawski