Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 89'
    Koniec meczu. Legia zremisowała z Wisłą 2:2...
  • 89'
    Legia prowadziła 2:0 i grała z przewagą jednego piłkarza, a i tak nie wygrała... W takich spotkaniach trzy punkty są obowiązkiem. Szkoda!
  • 87'
    Brożek na spalonym
  • 87'
    Tym razem chorągiewka w górze, bo na spalonym był Kucharczyk
  • 87'
    Burdenski wchodzi w miejsce Stilicia
  • 86'
    Vrdoljak głową, ale Miśkiewicz łapie
  • 86'
    Z powodów technicznych w naszej relacji należy doliczyć trzy minuty. Mamy już doliczony czas gry
  • 85'
    Stilić fauluje Brozia na prawej flance
  • 85'
    Sędzia dolicza trzy minuty
  • 84'
    Vrdoljak świetnie uderzył głową, Miśkiewicz odbił piłkę, a Dwaliszwili w wyśmienitej sytuacji kopnął piłkę w bramkarza...
  • 83'
    Kucharczyk wywalczył korner
  • 81'
    Radović do Brzyskiego na skrzydło, ale jego płaskie dogranie zostało zablokowane
  • 80'
    Guerier na spalonym
  • 79'
    Stilić z prawie 30 metrów posłał piłkę idealnie w okienko bramki Kuciaka. Słowak nie był w stanie nic zrobić, ale Bośniak zrobił to idealnie
  • 79'
    Dwaliszwili w miejsce Dudy
  • 79'
    Augusto uderza głową, ale w powietrzu fauluje Gueriera
  • 77'
    Rzwźniczak fauluje rywala. Rzut wolny dla WIsły z ponad 25 metrów
  • 77'
    2:2... Semir Stilić
  • 76'
    Kucharczyk nie umiał odegrać do kolegi i wykopał piłkę na aut
  • 74'
    Nagle na murawie położył się Dusan Kuciak, który potrzebuje pomocy medycznej
  • 73'
    Duda z dystansu, ale dobrze obronił Miśkiewicz
  • 70'
    Kucharczyk kopnął piłkę w pole karne, tam głową starał się zagrywać Augusto, ale uderzenie nic nie mogło zdziałać
  • 68'
    Legioniści długo "klepali" teraz piłkę, ale na razie nie mogą wejść w pole karne rywali
  • 67'
    Jodłowiec traci piłkę w środku pola. Nieźle w pole karne wrzucał Stjepanović, ale na szczęście Kuciak dobrze złapał futbolówkę
  • 66'
    Guerrier strzelał, ale nieoczekiwanie podał do Brożka, który był bliski zdobycia drygiej bramki dla Wisły
  • 66'
    Duda w środku pola faulowany przez Nalepę
  • 65'
    Dwie zmiany w Legii. Za Ojamaa'ę wchodzi Augusto, a Żyrę zastępuje Kucharczyk
  • 64'
    W miejsce Sarkiego wchodzi Szewczyk
  • 63'
    Legioniści zaczynają akcję od obrony
  • 62'
    Sarki zszedł ze skrzydła w pole karne i na 11 metr idealnie dograł piłkę do Gueriera, który mocnym strzałem pokonał Kuciaka
  • 61'
    2:1... Wilde-Donald Guerrier
  • 59'
    Żyro do Ojamaa'y, ale szybciej do piłki dochodzi Miśkiewicz
  • 59'
    Kartką ukarany Dossa Junior za faul na rywalu
  • 57'
    Brzyski traci piłkę przed polem karnym rywali
  • 56'
    Ojamaa minął Stjepanovicia i Gueriera, ale po chwili Legia straciła piłkę
  • 56'
    Jodłowiec świetnie przejął piłkę przed polem karnym, ale zatrzymał się w szesnastce na ścianie w postaci Bunozy
  • 55'
    Jodłowiec na skrzydło do Brzyskiego, ale piłkę wybija DUdka
  • 54'
    Dudka w Gueriera i od autu zaczyna Legia
  • 52'
    Radović dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale futbolówka została ostatecznie wybita przed pole karne
  • 51'
    Strzał Dudki zablokowany i wybity na aut przez Brozia
  • 50'
    Stilić nieźle do Brożka, a ten faulowany na 20 metrze przed bramką Kuciaka
  • 49'
    Broź faulowany przez Dudkę na własnej połowie
  • 47'
    Żyro biegł do długiego podania, ale ostatecznie uprzedził go Miśkiewicz i wybił piłkę na aut
  • 45+21'
    Ojamaa zagrywa w pole karne do Jodłowca, a ten wywalczył rzut rożny
  • 45+21'
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego. Brzyski wrzucił futbolówkę w pole karne do Juniora, a ten minimalnie minął się z piłką
  • 45+20'
    Radović do Vrdoljaka, ten chciał przepuścić piłkę do kolegi, ale był tam tylko Nalepa
  • 45+18'
    Po przerwie Gargułę zastąpił Guerier
  • 45+17'
    Zaczęła się druga połowa
  • 45+16'
    Obie ekipy wracają na boisko
  • 45+1'
    Vrdoljak fauluje w ataku Nalepę, a arbiter nic nie dolicza tylko od razu kończy mecz
  • 45'
    Raddović wbiegł w pole karne, podał piłkę do Ojamaa'y, ale ten źle przyjął piłkę i praktycznie przez to Legia nie prowadzi 3:0
  • 43'
    Miśkiewicz wykopywał piłkę sprzed własnej bramki, z pressingiem pobiegł Radović, który wślizgiem chciał przeciąć piłkę, ale golkiper "Białej Gwiazdy" nie popełnił błędu
  • 43'
  • 42'
    Brożek za długo holował piłkę w polu karnym, ale ostatecznie wszystko zastopował Duda
  • 41'
    Przy walce o piłkę po dograniu Brzyskiego Stjepanović faulował Vrdoljak
  • 40'
    Żyro ładnie do Ojamaa'y w pole karne, ale ten stracił piłkę na rzecz Burligi
  • 40'
    Burliga ukarany kartką za faul na Radoviciu
  • 39'
    Vrdoljak na 35 metrze fauluje Sttilicia
  • 39'
    Strzał Garguły z rzutu wolnego pewnie wyłapał Kuciak
  • 37'
    Broź podał do Radovicia, a Serb oddał piłkę prawemu obrońcy. Ten zwiódł rywala i idealnie dośrodkował w pole karne do wbiegającego Dudy, który wyprzedził obrońców. Słowak spokojnie skierował futbolówkę do siatki
  • 36'
    2:0!!! Ondrej Duda!!!
  • 34'
    Legioniści dłużej rozgrywają teraz piłkę, ostatecznie futbolówkę traci Brzyski
  • 33'
    Ojamaa do Radovicia, a ten na spalonym
  • 32'
    Burliga do Sarkiego, ale ten blokowany przez Rzeźniczaka nie dał rady dojść do piłki
  • 31'
    Broź w pole karne do Ojamaa'y, ale piłka wyszła poza boisko
  • 30'
    Ojamaa piętką do Radovicia, ten tak samo do Ojamaa'y i wyszła z tego ładna akcja zakończona niecelnym strzałem Jodłowca
  • 29'
    Kolejny korner dla Wisły
  • 29'
    Piłka po dośrodkowaniu wybita przed pole karne
  • 27'
    Głowacki od tyłu wjeżdża w nogi Żyry i słusznie otrzymuje czerwoną kartkę!
  • 26'
    Kapitalne zagranie Ojamaa'y w z głębi pola do Radovicia, który wbiegł w "szesnastkę" i przegrał pojedynek sam na sam z Miśkiewiczem
  • 25'
    A nad stadionem przy Łazienkowsiej po prostu leje
  • 25'
    Żółta kartka dla Dudki za faul na Dudzie
  • 24'
    Jodłowiec dobrze przecina podanie Garguły w środku pola
  • 23'
    Żyro zdecydował się na bardzo mocny strzał, ale piłka poleciała tuż obok słupka
  • 22'
    Stilić oddał mocny strzał, ale Kuciak zdołał dgo odbić. Po chwili Słowak nie porozumiał się z obrońcami i jestt rzut karny dla gości
  • 22'
    Szybko wykonany korner i od bramki zaczyna Kuciak
  • 20'
    Brzyski odpycha Sarkiego i Wisłą zaczyna od rzutu wolnego
  • 20'
    Podopieczni Francisza Smudy szybko wznowili grę, ale nic z tego nie wynikło i po chwiili grę od własnej bramki wznawiał Kuciak
  • 19'
    Dośrodkowanie Brzyskiego wybite przez obrońców Wisły
  • 18'
    Głowacki fauluje Radovicia w środku pola
  • 17'
    Garguła ze Stiliciem za swobodnie rozgrywali piłkę w środku pola. Osatecznie piłkę w pole karne wrzucił Stjepanović, ale futbolówka nie znalazła w "szesnastce" żadnego Wiślaka
  • 17'
    Burliga dogrywa piłkę wprost w ręce Kuciaka
  • 14'
    Kolejna dobra akcja Żyry, który popędził środkiem i był bliski fantastycznego podania do kolegi w polu karnym
  • 14'
    Vrdoljak pada przed polem karnym, ale nie ma mowy o faulu
  • 13'
    Vrdoljak podał do Radovicia, a ten piętką do Żyry. Michał próbował zagrać do Dudy, ale Głowacki w ostatniej chwili przeciął podanie
  • 11'
    Nalepa fauluje w środku pola Jodłowca
  • 10'
    Żyro ładnie pobiegł prawym skrzydłem i zwiódł Burligę, ale dośrodkował prosto w nogi Głowackiego
  • 9'
    Duda uderza z 18 metrów, ale został zablokowany
  • 8'
    Po zamieszaniu w polu karnym piłka wyleciała przed pole karne, a tam na strzał zdecydował się Ojamaa. Estończyk huknął jednak obok bramki
  • 7'
    Rzut rożny dla Legii. Brzyski w narożniku
  • 6'
    Dossa Junior zagrał długą piłkę do Ojamaa'y, ale ten nie dał rady dojść do zagrania
  • 6'
    Sarki pobiegł prawą flanką i dośrodkował w pole karne Legii. Do piłki doszedł Brożek, ale tylko dotknął piłkę, a ta wpadła w ręce Kuciaka
  • 4'
    Ojamaa fauluje Głowackiego w polu karnym Wisły
  • 2'
    1:0! Miroslav Radović!!!
  • 2'
    Broź zagrał piłkę do Żyry, który wbiegł w pole karne, odegrał do Radovicia, a Serb strzałem w kierunku dalszego słupka pokonał Miśkiewicza
  • 1'
    Broź faulowany na prawym skrzydle przez Gargułę
  • 0
    Zespoły już po powitaniu
  • 0
  • 0
    12:57 - Obie drużyny wychodzą na boisko. Z głośników słyszymy "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    12:55 - Na stadionie puszczono "Sen o Warszawie"
  • 0
    12:50 - Piłkarze zbiegli na kilka chwil do szatni przed meczem. Za dziesięć minut początek starcia z Wisłą
  • 0
    12:40 - Kończy się rozgrzewka obu zespołów
  • 0
    12:35 - Legia zagra w następującym zestawieniu
  • 0
    12:30 - Witamy z pustego stadionu przy ulicy Łazienkowskiej. Przez brak kibiców jest tu po prostu dziwnie...
  • 0
    Bez kibiców i o godzinie 13. W takich warunkach przyjdzie się zmierzyć Legii z Wisłą. Mecz transmitowany będzie w Canal+ Sport, zapraszamy też na nasze relacja ze spotkania.
Legia WarszawaWisła Kraków
27'

27' Arkadiusz Głowacki

36'
66'

66' Wilde-Donald Guerrier