Paweł Gil (Lublin)
66'
83'
  • 90+5'
    Legioniści nie zagrali źle. Stołeczni piłkarze stworzyli sobie wiele sytuacji pod bramką Kelemena, ale mieli wielkie kłopoty z trafienim do siatki...
  • 90+5'
    Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje, a także materiały po meczu z WKS-em: zdjęcia oraz wypowiedzi trenerów i piłkarzy
  • 90+4'
    Bramkę dla WKS-u po karnym z kapelusza zdobył Marco Paixao. Wyrównał pod koniec meczu Miroslav Radović
  • 90+3'
    Junior staranował Flavio Paixao
  • 90+3'
    Koniec meczu. Legia zremisowała na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 1:1
  • 90+2'
    Kucharczyk dośrodkował w pole karne, ale piłka ponownie ląduje w rękach Kelemena
  • 90+2'
    Broź przekroczył przepisy u od rzuutu wolnego wznawiają rywale, którzy się nie spieszą i widać, że cieszą się z jednego punktu
  • 90'
    Dwaliszwili w środek pola karnego, ale futbolówka odbija się od Grodzickiego i wpada w ręce Kelemena
  • 90'
    Sędzia dolicza trzy minuty
  • 90'
    Niezła centra Dwaliszwilego, ale Kelemen niczym pantera wyskoczył z bramki i złapał futbolówkę
  • 89'
    Radović traci piłkę na rzecz Paixao. Ten podciągnął akcję. Prawie skończyło się samobójem Rzeźniczaka, ale na szczęście Kuciak wyłapał w ostatniej chwili piłkę
  • 88'
    Grodzicki wykopuje dogranie Radovicia
  • 87'
    Piłka po dośrodkowaniu ląduje w rękach Kuciaka
  • 87'
    Aut dla Legii pod polem karnym przeciwników
  • 87'
    Jeszcze rzut wolny dla Legii
  • 86'
    Junior nakładką wszedł w rywala. Od rzutu wolnego rozpoczynają piłkarze Śląska
  • 85'
    Broź w dziwny sposób monął rywali i dośrodkował w pole karne, ale w ostatniej chwili dobrze piłkę wybili obrońcy
  • 85'
    Vrdoljak ukarany kartką za faul w środku pola
  • 84'
    Radović dobrze odnalazł się w polu karnym i posłał do siatki piłkę, która odbiła się od murawy
  • 83'
    Hateley ukarany żółtą kartką
  • 83'
    1:1! Miroslav Radović
  • 82'
    Vrdoljak faulowany w środku pola
  • 81'
    Dogranie Brzyskiego ze skrzydła ląduje w rękach Kelemena
  • 81'
    Stevanović z 16 metra uderza ponad bramką
  • 81'
    Paweł Zieliński wchodzi w miejsce Dalibora Stevanovicia
  • 80'
    Dwa kolejne rzuty rożne dla Legii. Oba dośrodkowania Brzyskiego wybite poza pole karne
  • 79'
    Kucharczyk był sam na sam z Kelemenem, ale uderzył wprost w niego
  • 78'
    Dobre dośrodkownie Brzyskiego, głową uderza Junior, ale i tak był na spalonym
  • 77'
    Kucharczyk faulowany przed polem karnym przez Paraibę. Nie jest to najlepsza okazja do strzału
  • 76'
    Broź posłał piłkę w pole karne, ale szybko została ona wybita
  • 76'
    Ojamaa zatrzymany wślizgiem przez Grodzickiego przed "szesnastką" WKS-u
  • 73'
    Raddović dopadł do piłki w polu karnym i czekał na wbiegających kolegów. Ostatecznie podał do Ojamaa'y, który został zablokowany przez Kokoszkę
  • 73'
    Sylwestra Petejuka zastępuje Lukasblkpa
  • 72'
    Kucharczyk podaje do Paixao, a jego rajd przerywa dopiero Dossa Junior atakując Portugalczyka "na raz"
  • 72'
    Patejuk fauluje Juniora
  • 71'
    Kucharczyk wślizgiem wywalczył aut
  • 70'
    Kucharczyk pobiegł wzdłuż boiska, wpadł w pole karne i z ostrego kąta starał się pokonać Kelemena, ale uderzył tuż obok niego
  • 69'
    Dogranie Brzyskiego z narożnika wybite
  • 69'
    Brzyski ponownie dośrodkowywał, ale jego podanie prawą nogą wylądowało na górnej siatce bramki
  • 68'
    Broź wywalczył aut na prawej stronie boiska
  • 68'
    Radović wkopuje piłkę w pole karne, Grodzicki wybija ją na róg
  • 66'
    0:1... Marco Paixao
  • 66'
    Kuciak wylądował w lewym rogu, Paixao skierował futbolówkę w przeciwną stronę i pewnie pokonał golkipera Legii
  • 65'
    Rzut karny dla Śląska... Według arbitra ręką zagrał Dossa Junior, który dostał żółtą kartką
  • 65'
    Kucharczyk w międzyczasie wchodzi za Żyrę, a Ojamaa zastępuje Augusto
  • 65'
    Paixao podchodzi do piłki
  • 64'
    Radović bardzo słabo odgrywa do rywala...
  • 63'
    Rzeźniczak stopuje Picha wybijając piłkę na aut
  • 62'
    Augusto powstrzymany w środku pola
  • 61'
    Dwaliszwili popchnął Stevanovicia
  • 60'
    Pich strzelał tuż nad poprzeczką
  • 60'
    Żyro głową do Dwaliszwilego, ten głową do Radovicia, a Serb po chwili dryblingu stracił piłkę
  • 59'
    Vrdoljak fauluje Marco Paixao w środku pola
  • 59'
    Żyro zagrał dobrą piłkę do Dwaliszwilego, ale ten źle przyjął piłkę, którą po chwili zabrał mu Grodzicki
  • 58'
    Junior przecina podanie Marco Paixao
  • 57'
    Duda zostaje w debiucie zmieniony przez Wladimera Dwaliszwilego. Słowak nie grał tak źle, ale skuteczność miał zerową...
  • 57'
    Vrdoljak nie zrozumiał się z Broziem i podał na aut
  • 57'
    Broź znowu fantastycznym wślizgiem w polu karnym ratuje Legię
  • 56'
    Kolejny korner dla WKS-u
  • 56'
    Piłka przetoczyła się przez pole karne Legii, ale defensorzy na szczęście zażegnali niebezpieczeństwo
  • 55'
    Rzut rożny dla Śląska. Broź świetnie wślizgiem powstrzymał w polu karnym Picha
  • 55'
    Dośrodkowanie z narożnika było bardzo złe i od bramki rozpocznie Kuciak
  • 54'
    Stevanović został szybko opatrzony i wrócił na boisko po starciu z Augusto
  • 53'
    Broź fajnie rozpoczął akcję na skrzydle, ale Duda źle odegrał mu futbolówkę i przy piłce są już rywale
  • 53'
    Żółta kartka dla Raphaela Augusto za faul
  • 51'
    Dośrodkowanie Paraiby wybił pod jego nogi Kuciak, a po chwili ten sam zawodnik zagrał na głowę Patejuka, który uderzył nad poprzeczką
  • 50'
    Żyro zderzył się z Hateleyem i od autu zaczną rywale
  • 48'
    Brzyski bezpiecznie wybija piłkę na aut
  • 48'
    Broź już zza linii końcowej podaje do Żyry. Od autu wznowią rywale
  • 47'
    Duda przecina podanie na własnej połowie, a Broź ofiarnie wybija piłkę głową i jednocześnie jest faulowany przez rywala
  • 47'
    Pich faulowany w środku pola
  • 45+18'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 45+2'
    To była dziwna połowa, w której obie ekipy miały swoje szanse. Wystarczy napisać, że gdyby Duda i Radović byli skuteczniejsi, to legioniści pewnie zmierzaliby w tym momencie po trzy punkty
  • 45+1'
    Stevanović leży na własnej połówie po starciu z Radoviciem
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Legia remisuje ze Śląskiem 0:0
  • 44'
    Duda faulowany na własnej połowie
  • 42'
    Vrdoljak fauluje w środku pola Flavio Paixao
  • 41'
    Duda próbował coś zdziałać z piłką w polu karnym, ale wybiegł poza linię końcową i z autu bramkowego grę wznowi Kelemen
  • 40'
    Żyro dostał piłkę w polu karnym, obrócił się z rywalem na plecach, ale niestety nikt nie doszedł do jego podania
  • 40'
    Patejuk głową uderza nad bramką Kuciaka
  • 39'
    Kuciak popychany w polu karnym po rzucie rożnym i golkiper wznawia grę od rzutu wolnego
  • 39'
    Grodzicki za mocno do Ostrowskiego i od autu zaczynają legioniści na połowie rywali
  • 38'
    Marco Paixao uderza z ostego kąta, Kuciak skutecznie odbija piłkę, a jego koledzy wykopali futbolówkę na róg
  • 37'
    Radović wpada w pole karne, jest sześć metrów od bramkarza, ale uderza nad bramką... Celowniki legionistów są tragicznie nastawione
  • 36'
    Żyro traci piłkę na rzecz Paixao, ale po chwili odzyskuje ją Broź
  • 35'
    Brzyski wywalczył aut
  • 34'
    Augusto nieudanie drybluje i sam wypycha piłkę poza linię boczną
  • 34'
    Obie ekipy grają falami. Raz atakują jedni, a raz przez kolejne minuty drudzy. Brakuje pewnej płynności w tym spotkaniu
  • 33'
    Rzeźniczak fauluje rywala na jego połowie
  • 32'
    Rzeźniczak wykopuje piłkę spod nóg Paixao w polu karnym
  • 32'
    Marco Paixao na spalonym
  • 31'
    Na spalonym Flavio Paixao, który był bliski oddania strzału na bramkę Kuciaka po dograniu Stevanovicia
  • 30'
    Flavio zagrywa na 15 metr do Marco Paixao, a ten na szczęście uderza obok bramki. Za duże są luki w legijnej defensywie
  • 30'
    Brzyski spiął się z... Kuciakiem w polu karnym. Obu do porządku przywołał kapitan Vrdoljak
  • 27'
    Kuciak wyłapuje w polu karnym bezpańską piłkę zmierzającą w jego kierunku
  • 27'
    Duda do Augusto, ale ten został powalony przed polem karnym. Arbiter nakazuje grać dalej
  • 25'
    Duda świetnie odzyskał piłkę w polu karnym rywali i podał do Radovicia. Ten wykonał jeden krok i oddał strzał na bramkę Kelemena, ale ten dobrze odbił futbolówkę na róg
  • 25'
    Brzyski dograł z narożnika na głowę Vrdoljaka, który posłał piłkę nad bramką
  • 24'
    Junior podawał do Kuciaka, aż ten upadł. Potem Słowak z kłopotami oddał piłkę do Brozia, który był faulowany
  • 23'
    Rzeźniczak blokuje Paixao w polu karnym, choć Portugalczyk zaatakował piłkę i legionistę ostro i Kuciak domagał się rzutu wolnego dla Legii
  • 23'
    Piłka wybita przed pole karne, tam uderzał Grodzicki, ale lekki strzał pewnie złapał Kuciak
  • 21'
    Trener Berg ze złości aż kopnął w bidony stojące obok niego
  • 21'
    Heteley faulowany w środku pola
  • 19'
    Broź dostał świetną piłkę na skrzydle i płasko zagrał w pole karne. Do futbolówki ostatecznie doszedł Duda, który się przewrócił
  • 19'
    Słowak znowu marnuje kapitalną okazję! Radović wbiegł w "szesnastkę" i praktycznie podał Dudzie do pustej bramki, a ten posłał futbolówkę ponad poprzeczką
  • 19'
    Duda uderza z dystansu, ale obok bramki
  • 17'
    Żyro fauluje w środku pola Stevanovicia
  • 16'
    Dossa Junior źle wybija piłkę, ale Flavio Paixao, do którego trafiła futbolówka źle ją przyjął i niebezpieczeństwo zostało zażegnane
  • 16'
    Żyro oddaje słaby strzał obok bramki
  • 14'
    Jodłowiec naciskany przez Stevanovicia odgrywa piłkę do Kuciaka
  • 13'
    Brzyski fauluje Patejuka przy linii środkowej boiska
  • 13'
    Duda ładnie przejął piłkę w środku pola i podał do Radovicia, który za długo się kiwał. Ostatecznie akcja zakończyła się po podaniu do Żyry, który źle przyjął futbolówkę
  • 12'
    Junior skacze wyżej niż Paixao i przejmuje piłkę
  • 12'
    Żyro w pole karne, ale wprost w ręce Kelemena
  • 11'
    Radović kapitalnie dobiegł do piłki w polu karnym i zagrał na środek pola karnego. Futbolówkę przepuścił Żyro, a Duda, który do niej dopadł trafił wprost w kładącego się Kelemena. Szkoda tej szansy
  • 9'
    Duda chwilę przetrzymał piłkę, ale zamiast do nadbiegającego Augusto, kopnął na... aut
  • 8'
    Brzyski wślizgiem zatrzymuje przy linii bocznej Marco Paixao
  • 7'
    Stevanović dobrze zagrał na głowę Marco Paixao, a ten niepilnowany w polu karnym uderzył głową ponad bramką
  • 7'
    Augusto faulowany na własnej połowie przez Paixao
  • 6'
    Grodzicki naciskany przez Dudę odgrywa do Kelemena. Mało brakowało, a Słowak zdobyłby futbolowkę tuż przed polem karnym gospodarzy
  • 6'
    Paraiba zablokowany przy próbie dośrodkowania
  • 5'
    Kuciak zagrywa w głąb pola, głową piłkę starał się zgrać do Dudy Żyro, ale ostatecznie rywale rozpoczną od autu
  • 4'
    Brzyski przecina akcję Flavio Paixao, a po chwili oddala zagrożenie
  • 3'
    Broź wykopuje piłkę z własnej połowy
  • 3'
    Duda przekroczył przepisy walcząc o futbolówkę w środku pola z Hateleyem
  • 2'
    Jodłowiec fauluje Marco Paixao w walce o piłkę na 40 metrze
  • 1'
  • 1'
    Flavio Paixao zatrzymany na lewej flance przez Brzyskiego - od autu zaczynają legioniści
  • 1'
  • 0
    17:36 - Stadion powoli się zapełnia, ale nie ma co liczyć nawet na to, że połowa miejsc będzie zajęta
  • 0
    16:58 - Cały skład Legii wygląda następująco: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Junior, Brzyski - Żyro, Vrdoljak, Jodłowiec, Augusto - Duda - Radović
  • 0
    Cały skład Legii jest zaskakujący. W "11" brakuje klasycznego napastnik. Z przodu będą wymieniać się Duda z Radoviciem.
  • 0
    We Wrocławiu zadebiutuje Ondrej Duda.
Śląsk WrocławLegia Warszawa

66' Marco Paixao (k.)