Puchar Polski 2017/2018 - 1/4 finału Pucharu Polski

25-10-2017 20:30
2'
30'
  • 90+20'
    Koniec meczu. Legia miała rozstrzygnąć losy dwumeczu w Bytowie i rozstrzygnęła. Gracze Romeo Jozaka zasłużenie wygrali 3:1.
  • 90+17'
    Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.
  • 90+15'
    Sadiku wykorzystał nieporozumienie w szeregach defensywy, wyszedł sam na sam z bramkarzem i wykorzystał zagranie od Wolskiego. 3:1.
  • 90+14'
    Mamy dziwne wrażenie, że wszyscy na trybunach i na boisku czekają na koniec meczu...
  • 90+14'
    ... ale nie Armando Sadiku. 3:1 dla Legii!
  • 90+13'
    żółtą kartką ukarany Poczobut za faul taktyczny na Hlousku
  • 90+12'
    Próbował strzelać Wolski, po chwili dośrodkowywać Wacławczyk - w obu przypadkach czujni byli legioniści.
  • 90+10'
    Kolejna akcja Legii, ale Hlousek wprost w ręce bramkarza.
  • 90+8'
    Surdykowski z 18 metrów posłał piłkę ponad bramką.
  • 90+7'
    Akcja Legii, ale sporo niedokładności w okolicach pola karnego gospodarzy.
  • 90+7'
    Niezgoda zatrzymany przed polem karnym przez Stasiaka
  • 90+4'
    Rzut wolny dla Bytovii. Z 30 metrów Kamiński, ale najpierw trafił w mur, a po chwili poprawił bardzo niecelnie.
  • 90+4'
    14 minut do końca regulaminowego czasu gry
  • 90+2'
    Szansa na remis dla Bytovii, ale czujny po strzale Surdykowskiego był Cierzniak.
  • 90+2'
    Sadiku w polu karnym , ale Stasiak wygrał z nim pojedynek trzykrotnie.
  • 90'
    Legia przez 20 minut będzie grała na dwóch napastników.
  • 89'
    Zmiana w Legii - Jodłowca zastąpił Jarosław Niezgoda
  • 88'
    Jakóbowski wpadł w pole karne, ale przegrał walkę o pozycję z Jędrzejczykiem.
  • 86'
    Indywidualna akcja Szymańskiego lewą stroną zakończona strzałem, ale wprost w dobrze interweniującego Oszmańca.
  • 85'
    Sadiku próbował zagrać do Chukwu, ale posłał piłkę wprost w obrońcę.
  • 84'
  • 82'
    Gra została wznowiona
  • 77'
    Piłkarze Legii z powrotem pojawili się na murawie
  • 76'
  • 73'
    Spiker informuje, że trzeba poczekać około 10 minut, zapaliły się pierwsze jupitery, jest szansa na wznowienie gry
  • 69'
    Piłkarze zeszli z boiska. wprawdzie nie było tego widać, ale taki został wydany komunikat
  • 68'
    Nie nie widać, nawet na odległość dwóch metrów. Tylko reklamy mają oddzielne zasilanie
  • 67'
    Przerwa w grze, na stadionie Bytovii zgasło światło
  • 65'
    Z Chukwu już w porządku. Po chwili zagrywał do Turzyka, ten w pole karne, ale piłka trafiła w defensora Bytovii.
  • 64'
    Zmiana w Bytovii za Dudę wszedł Bartosz Wolski
  • 64'
    Chukwu upadł na boisko i zwija się z bólu
  • 62'
    zmiana w Legii za Astiza wszedł Łukasz Turzyniecki
  • 60'
    Aktywny dziś jest Chukwu, tym razem zakiwał się jednak w polu karnym i piłka w posiadaniu defensorów.
  • 59'
    Sporo niedokładności z obu stron. Dobre dośrodkowanie Jędzy w kierunku Sadiku, ale dobrze Gonzales
  • 59'
    Szymański wpadł w pole karne z lewej strony i dobrze wypaczył Chukwu, ale w ostatniej chwili wmieszali się w to wszystko obrońcy
  • 55'
    Chuwku strącił piłkę do Sadiku, ale ten nie miał szans na dojście do futbolówki
  • 54'
    Szymański zagrał do Chukwu, ale czujni byli defensorzy Bytovii
  • 53'
    Jakóbowski powstrzymany przez Jędrzejczyka i Astiza
  • 53'
    Duda próbował strzelać ale zblokowany przez Dąbrowskiego
  • 52'
    Próba ataku Legii, ale Jędza nie doszedł do podania Kopczyńskiego
  • 51'
    Rywale rozpoczęli drugą część spotkania mocno zmotywowani
  • 50'
    Szymański przyblokowany na prawej stronie przez Gonzalesa
  • 48'
    Były też dwie zmiany w ekipie Drutexu
  • 46'
    Druga połowa rozpoczęta - Za Brozia wszedł Jędrzejczyk
  • 45+1'
    Do dośrodkowania doszedł Michał szewczyk, uderzał z bliskiej odległości, trafił jednak w Radosłąwa Cierzniaka, po chwili poprawił jednak głową i trafienie dla gospodarzy stało się faktem 1:2.
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 45'
    1:2 gol dla Bytovii do szatni
  • 44'
    Wilk zagrywał w pole karne, ale nikt nie zakończył tej sytuacji. Po chwili swoją okazję miał Duda, ale piłka wybita przez Dąbrowskiego na rzut rożny.
  • 44'
    Dośrodkowanie i... jeszcze jeden korner.
  • 43'
    Zbliża się koniec pierwszej połowy meczu, wyraźna przewaga Legii i zasłużone prowadzenie.
  • 41'
    Pasquato zdecydował się na strzał z 25 metrów, piłka jeszcze kozłowała, ale nie sprawiła problemów Oszmańcowi
  • 40'
    Hlousek nie opanował futbolówki i od autu zaczną gospodarze
  • 38'
    Broź zagrywał do Pasquato w pole karne, ale uprzedzony przez Gonzalesa
  • 36'
    Kontra Legii, ale Chukwu zagrywał wprost pod nogi rywala
  • 35'
    Legioniści podeszli do rywali wysokim presingiem i zmusili do błędu. Piłka w posiadaniu mistrzów Polski.
  • 35'
    Pasquato zagrywał do Sadiku, ale ten uprzedzony przez Stasiaka
  • 34'
    Drutex Bytovia długo rozgrywa piłkę, szuka możliwości sforsowania obrony Legii, ale nie znajduje jej/
  • 31'
    Hlousek w pole karne do Szymańskiego, ale piłka zagrana jednak zbyt wysoko
  • 29'
    2:0 Cristian Pasquato
  • 29'
    Włoch znalazł się w polu karnym po bardzo dobrym podaniu Szymańskiego i na dużym spokoju posłał piłkę obok bramkarza. Piłka zatrzepotała w siatce. 2:0.
  • 27'
    Uderzał Surdykowski bardzo mocno, ale kilka metrów ponad bramką.
  • 26'
    Jodłowiec faulowany Poczobuta na 40 metrze od bramki Cierzniaka. rzut wolny dla gospodarzy.
  • 24'
    Chukwu wywalczył rzut rożny dla Legii
  • 24'
    Dośrodkowanie z kornera Pasquato, ale sędzia dopatrzył się przewinienia w polu karnym Chukwu
  • 23'
    Okres niedokładności z obu stron, ale dobre tempo meczu
  • 22'
    Wróbel wygrał pojedynek z Chukwu, zagrał długą, krzyżową piłkę, ale za mocną
  • 20'
    Chukwu wygrał walkę w powietrzu, ale pomógł sobie przy tym ręką i grę wznowią gospodarze
  • 18'
    Chukwu zagrał w pole karne do Szymańskiego, ten minął rywala, zszedł na lewą stronę i zagrał piłkę wzdłuż bramki, ale nikt nie wbił jej do siatki.
  • 17'
    Rzut rożny dla Legii, ale nikt nie przeciął dośrodkowania
  • 16'
    Wróbel starł się z Dąbrowskim przed polem karnym, padł jak długi, ale legionista czysto wybił piłkę
  • 16'
    Strzał Chukwu, zablokowany i rzut rożny
  • 15'
    Legioniści w defensywie dobrze wyszli spod pressingu gospodarzy
  • 13'
    Duda zagrywał prostopadle do Poczybuta, ale ten drugi nie wyczuł intencji partnera i futbolówka w rękach Cierzniaka.
  • 12'
    Łukasz Broź faulowany po lewej stronie, rzut wolny dla Legii
  • 11'
    Strata Szymańskiego i bardzo dobry strzał Surdykowskiego - piłka poszybowała tuż nad poprzeczką bramki Cierzniaka
  • 10'
    Legioniści szybko przechodzą z defensywy do ofensywy , fajnie to wygląda
  • 9'
    Sadiku w pojedynku biegowym z wróblem, ale górą gracz Bytovii
  • 8'
    Szymański zagrał dobrze w tempo w pole karne do Pasquato, ale ten uprzedzony przez bramkarza.
  • 6'
    Legioniści kontrolują przebieg spotkania, spokojnie konstruują akcję od tyłu
  • 5'
    Gospodarze na stratę bramki zareagowali spokojnie, mozolnie montują atak pozycyjny
  • 5'
    Sadiku zagrywał do Szymańskiego, ale ten nie zdołał opanować futbolówki
  • 3'
    Długie podanie Dąbrowskiego do Sadiku, ten tylko dziubnął piłkę i posłał ja obok bezradnego bramkarza gospodarzy. 1:0.
  • 2'
    Armando Sadiku - Brawo
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
  • 0
    Oto skład mistrzów Polski na spotkanie krajowego pucharu w Bytowie. Cierzniak - Broź, Dąbrowski, Astiz, Hlousek - Szymański, Kopczyński, Jodłowiec, Chukwu - Pasquato - Sadiku
  • 0
    Jesteśmy już po rozgrzewce. Piłkarze prowadzą ostatnie przygotowania w szatni, a po raz pierwszy z Bytowem przywitali się również kibice mistrzów Polski, których ze stolicy przyjechało około 500