90'
  • 90+3'
    Koniec meczu. Legia wygrała z Cracovią 4:1. Trzy razy Kucharczyk i raz Pinto!
  • 90+2'
    Żółta kartka dla Tomasza Jodłowca, czwarta i "Jodła" będzie pauzował w pierwszym meczu ligowym w przyszłym roku z Koroną
  • 88'
    Mikita uderzył piłkę po zagraniu piętą Radovicia, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.
  • 86'
    4:1 Kucharczyk po kapitalnym zagraniu Ojamyy
  • 86'
    Ojamaa zagrał prostopadłą piłkę w pole karne do Kucharczyka, a ten ustrzelił hat-tricka. Brawo Kuchy!
  • 86'
    Za Ojamaa wszedł Łukasz Broź
  • 84'
    Znakomita piłka Bernhardta do Kity, ale szybszy był Kuciak i przechwycił futbolówkę
  • 83'
    Wcześniej była zmiana za Żytko wszedł Edgar Bernhardt
  • 82'
    Kucharczyk znakomicie wyszedł sam na sam z bramkarzem, pobiegł z piłką od środka boiska, zdecydował się lobować Pilarza, ale tym razem górą bramkarz Cracovii.
  • 80'
    Chwila przerwy w grze, Ojamaa potrzebuje pomocy lekarzy
  • 79'
    chyba źle stanął na nodze Ojamaa, upadł na murawę i zwija się z bólu
  • 78'
    Na spalonym Ntibazonkiza ;-)
  • 78'
    Wawrzyniak faulowany przez Kitę przy linii bocznej
  • 77'
    Zaskakujący strzał Stebleckiego tuż przy słupku i Kuciak wybił na rzut rożny
  • 77'
    Z kornera piłka dośrodkowana wysoko i było groźnie, ale nikt nie skierował futbolówki do siatki
  • 76'
    Wawrzyniak utyka i trzyma się za mięsień dwugłowy
  • 74'
    ładna akcja Cracovii, Saidi zagrał w pole karne, Kita przepuścił piłkę, uderzył Steblecki, ale trafił w dobrze ustawionego Kuciaka
  • 72'
    Kucharczyk posłał prostopadłą piłkę do Mikity, ale szybsi od Patryka byli obrońcy
  • 72'
    Budziński uderzał z dystansu, ale nad poprzeczką
  • 72'
    zmiana w Legii za Furmana wszedł Miroslav Radović
  • 70'
    Saidi w pojedynku z Bereszyńskim w polu karnym, zawodnik Cracovii padł w polu karnym, ale sędzia nakazał grać dalej
  • 68'
    Ntibazonkiza ograł Astiza, ale świetnie poradził sobie z nim Bereszyński
  • 68'
    Zmiana w Legii za Dwaliszwilego wszedł Patryk Mikita
  • 66'
    Kucharczyk do Dwaliszwilego, ten uderzał zza pola karnego ale wprost w Pilarza
  • 64'
    Astiz spokojnie przerwał akcję gości, był jeszcze faulowany przez Kitę
  • 62'
    Rożny dla Cracovii i... ruszamy a kontrą
  • 62'
    Rzeźniczak do Kucharczyka, ten w pole karne, ale wprost w ręce Pilarza
  • 59'
    Jakub Wawrzyniak długim i miękkim zagraniem uruchomił na lewej stronie Ojamę, ten idealnie w tempo zagrał w pole karne do Kucharczyka, który bez problemu trafił na 3:1. Brawo.
  • 58'
    3:1 Kucharczyk! Zawodnik meczu!
  • 57'
    Ojamaa uderzał z ostrego kąta, ale poradził sobie z tym strzałem Pilarz
  • 56'
    Dwaliszwili w pojedynku z Kosanović i Gruzin wywalcza rzut rożny
  • 55'
    Astiz nie trafił w piłkę i przez to bez pardonu zwalił z nóg Kitę. Żólta kartka dla naszego zawodnika
  • 53'
    Furman padł w polu karnym, ale sędzia nakazał grać dalej
  • 53'
    Steblecki ruszył z kontrą, dobry i czysty wślizg Jodłowca zażegnał niebezpieczeństwu
  • 52'
    Jeszcze jeden rzut wolny, dośrodkowywał Furman, dobre podanie ale nikt nie przeciął lotu piłki
  • 50'
    Rzut wolny dla Legii z Prawej strony boiska. Furman dośrodkował na szesnasty metr, główkował Dwaliszwili, ale bez zagrożenia dla gości.
  • 49'
    Kucharczyk zagrał do Pinto, ale ten przegrał pojedynek z Dąbrowskim
  • 46'
    Ale było groźnie. Steblecki oszukał w polu karnym Rzeźniczaka, posłał mocną piłkę wzdłuż bramki, nie sięgnął jej Kuciak, uderzał Budziński ale obok bramki
  • 45+18'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy Legia prowadzi 2:1 z Cracovią. Kucharczyk najlepszy na boisku!
  • 45'
    Żytko brzydko zatrzymał Dwaliszwilego i obejrzał żółtą kartkę
  • 43'
    Legia odrobiła straty, wyszła na prowadzenie i zdaje się kontrolować już przebieg wydarzeń na boisku
  • 39'
    Kucharczyk popędził z piłką prawą stroną, zagrał płasko w pole karne. Wydawało się, ze któryś z obrońców przetnie tor lotu piłki, ale dopadł do niej Pinto i wślizgiem wpakował piłkę do siatki. Po drodze piłka jeszcze odbiła się od słupka.
  • 37'
    Budziński wywalczył aut po prawej stronie boiska
  • 37'
    2:1 Pinto!!!
  • 34'
    Furman z wolnego do Astiza, ten główkował ale wprost w Pilarza
  • 32'
    Bereszyński za mocno do Kucharczyka i od bramki rozpocznie Cracovia
  • 31'
    Sporo niedokładności w środku pola z obu stron
  • 28'
    Kucharczyk zagrywał w pole karne, ale Kosanović wybija futbolówkę
  • 27'
    Faulowany Wawrzyniak w okolicach środka boiska
  • 26'
    Dośrodkowanie Rzeźniczaka, ale piłka ląduje w rękach Pilarza
  • 24'
    Dwaliszwili zagrywał w pole karne, ale piłka trafiła wprost w ręce dobrze ustawionego Pilarza
  • 22'
    Szeliga wpadł w pole karne, ale zagrał piłkę tam, gdzie nie było żadnego z jego kolegów
  • 21'
    Ładna akcja Kucharczyka, minął dwóch rywali, wpadł w pole karne i... posłał piłkę nad poprzeczką
  • 20'
    Ojama w świetnym stylu wślizgiem przerywa akcję gości.
  • 19'
    Ależ pech! Dwaliszwili wyszedł do zagranej z głębi pola piłki, minął Pilarza i z ostrego kąta mimo asysty obrońcy uderzył na bramkę, ale trafił w słupek.
  • 17'
    Kolejny rzut rożny dla Cracovii
  • 17'
    Dośrodkowanie, Kuciak minął się z piłka zagraną przez Danielewicza, ale sytuację ratują obrońcy
  • 16'
    Ależ zagapiła się defensywa Legii, Steblecki uderzał z 4 metrów i kapitalnie tym razem wybronił Kuciak
  • 15'
    Bereszyński w pojedynku z Zejdlerem i rzut rożny dla Cracovii
  • 13'
    Ojamaa zagrał ze środka pola do Kucharczyka, ten huknął z narożnika pola karnego i trafił w samo okienko bramki. 1:1
  • 11'
    Gol Kucharczyk 1:1 Ależ bramka!
  • 7'
    Podanie z głębi pola od Danielewicza do Ntibazonkizy, z piłką minął się Kuciak i Saidi na spokojnie wpakował futbolówkę do pustej bramki.
  • 6'
    Akcja Legii, Dwaliszwili strącił piłkę głową, ale tam nie było nikogo
  • 6'
    Przegrywamy 0:1 Saidi Ntibazonkiza
  • 2'
    Dąbrowski do Budzińskiego, ale ten na spalonym, od rzutu wolnego zacznie Legia
  • 1'
    Odbiór Ojamaa, zagranie do Dwaliszwilego, ten jednak źle do Kucharczyka
  • 0
    Obie drużyny już na murawie, kibice odśpiewali "Mistrzem Polski jest Legia". Kapitan zespołu Jakub Rzeźniczak mobilizuje kolegów. Za chwilę początek spotkania.
  • 0
    Mecz rozpoczęty! Do boju!
  • 0
    Kwadrans do meczu, Żyleta wypełniona w 3/4, inne trybuny jeszcze się nie zapełniły. Jest też około 500 osobowa grupa kibiców Cracovii. Zimno...
  • 0
    O godzinie 18 w niedzielę Legia zagra przy Łazienkowskiej ostatni ligowy mecz w tym roku. Trener Jan Urban posłał do boju z Cracovią następującą jedenastkę: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Astiz, Wawrzyniak - Kucharczyk, Furman, Jodłowiec, Pinto, Ojamaa - Dwaliszwili Ławka rezerwowych: Skaba, Broź, Augusto, Radović, Mikita.
Legia WarszawaCracovia
7'

7' Saidi Ntibazonkiza