Piłkarza Jana Urbana podziękowali kibicom i zeszli do szatni
  • 90+8'
    Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na materiały pomeczowe!
  • 90+7'
    Legioniści oba gole stracili po rzutach karnych, które skutecznie wykonywał Daisuke Matsui, który był kiedyś na testach w Legii
  • 90+5'
    Faul Ojamaa'y na polu karnym rywala
  • 90+5'
    Koniec meczu. Legia przegrywa 0:2
  • 90+2'
    Kucharczyk uderza w Bąka w polu karnym, ale był na spalonym
  • 90+1'
    Furman starał się wywalczyć piłkę w środku pola, ale ostatecznie faulował rywala
  • 90'
    Kolejna piłka wybita z pola karnego Legii
  • 89'
    Matsui zostaje zmieniony przez Buzałę
  • 88'
    Brzyski uderzył z ostrego kąta i ostro dokręcił piłkę, która jednak minęła bramkę Bąka
  • 87'
    Radovicia na boisku zastępuje Broź
  • 85'
    Doszło do awantury na środku boiska. Legioniści zaczęli przepychać się z rywalami, a żółtą kartkę obejrzał Bereszyński, który chwilę wcześniej ostro faulował Matsui'ego
  • 85'
    Dla Bereszyńskiego była to druga żółta kartka, a w konsekwencji czerwona
  • 84'
    Ponownie głową uderzał Dossa Junior, ale reprezentant Cypru znowu trafił w Bąka
  • 82'
    Dopiero teraz boisko powoli, powoli robi się zielone, a śnieg topnieje. Chyba ktoś w Gdańsku zapomniał jak się włącza podgrzewanie murawy...
  • 82'
    Rzut wolny dla Legii. Piłkę do bramki będzie dogrywał Brzyski
  • 81'
    Wiśniewski ukarany za dyskusję z arbitrem
  • 80'
    Janicki ukarany żółtą kartką
  • 79'
    Pazio dośrodkowywał piłkę w pole karne, ale dobrze głową interweniował Dossa Junior
  • 78'
    A kibice Legii rozpoczęli doping bez koszulek ;)
  • 77'
    Radović próbował dryblować w polu karnym, ale mamy tylko róg
  • 77'
    Dossa Junior uderzał głową wprost w Bąka
  • 76'
    Matsui odzyskuje piłkę w środku pola, Frankowski podaje do Pazia, a ten wywalczył rzut z autu
  • 75'
    Tuszyński zastępuje Grzelczaka
  • 73'
    Kostrzewa ukarany żółtą kartką za faul na 40 metrze boiska
  • 72'
    Japończyk pewnym strzałem w lewy róg pokonał Kuciaka, który jakimiś tanecznymi ruchami próbował zdekoncentrować rywala
  • 71'
    Do piłki ponownie podchodzi Matsui
  • 71'
    0:2! Daisuke Matsui
  • 70'
    Bereszyński powalił rywala w polu karnym i Lechia ma kolejny rzut karny
  • 70'
    "Bereś" został jeszcze ukarany żółtą kartką
  • 69'
    Jan Urban jedynie bezradnie rozkłada ręce...
  • 68'
    Zerowe zagrożenie legioniści stworzyli po tym rzucie rożnym
  • 67'
    Oualembo wybija piłkę z własnego pola karnego i zażegnuje niebezpieczeństwo
  • 67'
    Radović wywalczył rzut karny
  • 66'
    Od rzutu wolnego grę wznawia Brzyski
  • 66'
    Piłka odbiła się od głowy Dossy Juniora i wpadła w ręce Bąka
  • 64'
    Zyskę na boisku zastępuje Krzysztof Bąk
  • 63'
    Ojamaa zagrywał piętką, ale chyba tylko po to żeby zagrać i już...
  • 62'
    Kucharczyk zagrywa piłkę w pole karne, ale nie było tam nikogo kto mógłby skończyć akcję
  • 61'
    Furman uderza w zewnętrzną część słupka, po tym jak dostał podanie w tempo od Bereszyńskiego w pole karne
  • 57'
    Furman zagrał długą piłkę do Kucharczyka, który do niej doszedł i... zagrał na aut, z którego rozpoczną gospodarze
  • 56'
    Kucharczyk uderza z dystansu, ale pewnie piłkę na ziemi wyłapał Bąk
  • 54'
    Ojamaa zagrał w pole karne po dryblingu na lewym skrzydle, ale podał za mocno, a po chwili Radović wybiegł z piłką poza plac gry
  • 53'
    Rzut wolny dla Legii. Dośrodkowanie Brzyskiego wybite
  • 52'
    Frankowski wybiegał sam na sam z bramkarzem, ale zatrzymał się przy próbie zgubienia Astiza, który był jednak sprytniejszy i zabrał piłkę młodemu lechiście
  • 51'
    Wiśniewski zagrał piłkę w środek "szesnastki", ale w ostatniej chwili na róg futbolówkę wykopał Astiz
  • 51'
    Kibice Lechii cały czas rzucają śnieżkami w legionistów
  • 51'
    Kuciak pewnie łapie dośrodkowanie z narożnika boiska
  • 50'
    Matsui dograł piłkę w pole karne, ale Frankowski uderzył tuż obok bramki
  • 48'
    Kuciak wykopuje piłkę, ale wprost do Zyski, który przechwytuje futbolówkę
  • 47'
    Legioniści na początek drugiej połowy odśpiewali "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 46'
    Zaczęła się druga połowa spotkania
  • 45+22'
    Obie ekipy wracają już na boisko
  • 45+19'
    Dzisiejszy mecz ogląda 10 802 widzów
  • 45+6'
    Gola z rzutu karnego zdobył Daisuke Matsui. Legie gra w dziesiątkę po tym, jak czerwoną kartkę zobaczył Wawrzyniak
  • 45+5'
    Koniec pierwszej połowy spotkania. Legia przegrywa
  • 45+4'
    Kolejna akcja Legii pod polem karnym rywali zakończona niepowodzeniem
  • 45+2'
    Wiśniewski uderza zza pola karnego, Kuciak wypluł piłkę, ale po chwili złapał ją "na amen"
  • 45+1'
    Arbiter doliczył pięć minut do czasu trwania pierwszej połowy
  • 45+1'
    Rzut wolny dla Legii
  • 45+1'
    Fatalne dośrodkowanie Brzyskiego wychodzi poza boisko...
  • 45'
    Kucharczyk dośrodkowywał w pole karne, ale Madera wybił futbolówkę
  • 43'
    Legia nie oddała jeszcze strzału na bramkę Bąka. Rywale zdołali już uderzyć dziewięć razy! No w taki sposób się nie wygrywa, a nawet nie remisuje
  • 42'
    Kibice stołecznego zespołu skandują "Legia grać, k... mać"
  • 41'
    W miejsce Mikity wchodzi Brzyski. Młody napastnik nie będzie dobrze wspominał tego meczu
  • 40'
    Furman wchodzi na boisko za kontuzjowanego Vrdoljaka
  • 39'
    Vrdoljak schodzi do szatni z kontuzją. Póki co Legia gra w dziewiątkę
  • 39'
    Lechia nie odpuszcza. Grzelczak uderzał z kilku metrów, ale Kuciak odbił piłkę
  • 38'
    Kuciak nie ruszył się ze środka bramki, a Matsui skierował piłkę w prawą stronę
  • 37'
    0:1! Daisuke Matsui
  • 36'
    Rzut karny dla Lechii! A czerwoną kartkę obejrzał Jakub Wawrzyniak...
  • 35'
    Ojamaa próbował wyjść z kontrą, ale traci piłkę
  • 33'
    Madera za krótko podał piłkę do bramkarza, Mikita pobiegł w kierunku Bąka, który musiał wyjść z bramki i wślizgiem wywalczyć futbolówkę. Interwencja golkipera gospodarzy zakończyła się sukcesem
  • 32'
    Matsui powalony w środku pola przez Vrdoljaka
  • 30'
    Dossa Junior ostrym wślizgiem powstrzymał Piotra Wiśniewskiego i został ukarany żółtą kartką. Rywale mają rzut wolny blisko narożnika pola karnego
  • 30'
    Kuciak wypiąstkował dośrodkowanie Wiśniewskiego
  • 29'
    Kuciak wykopuje piłkę, ale ponownie na aut. Słowak nie gra dziś zbyt dobrze nogami
  • 28'
    Kibice Legii śpiewają "Niepokonane miasto, niepokonany klub"
  • 27'
    Piłkarze Legii nie stworzyli sobie jeszcze ani jednej porządnej sytuacji. Gra podopiecznych Jana Urbana póki co nie wygląda dobrze. Oby to się zmieniło!
  • 25'
    Grzelczak pada przed polem karnym będąc naciskanym przez Astiza i traci piłkę. Sędzia nakazuje grać dalej
  • 25'
    Matsui z dystansu, ale piłkę pewnie łapie Kuciak
  • 23'
    Grzelczak w pole karne do Matsu'iego, ale ten traci futbolówkę pośród trzech defensorów Legii
  • 22'
    Grzelczak ponownie wychodził na dobrą pozycję, ale skutecznie zatrzymał go Astiz
  • 21'
    Grzelczak sam na sam z Kuciakiem, próbuje go lobować, ale Słowak odbił piłkę. Napastnik Lechii podał więc do Matsui'ego,a ten posłał futbolówkę obok słupka
  • 21'
    Strzał Wiśniewskiego z narożnika pola karnego nie zagroził bramce Kuciaka
  • 19'
    Grzelczak na skrzydło do Oualembo, ale do defensywy wrócił się Henrik Ojamaa i przechwycił futbolówkę
  • 18'
    Wawrzyniak walczył o piłkę w polu karnym rywali, ale ta sztuka mu się nie udałą
  • 18'
    Radović faulowany w walce o piłkę w kole środkowym boiska
  • 16'
    Wiśniewski gonił piłkę na prawym skrzydle, ale Astiz go uprzedził i wybił futbolókę w trybuny
  • 16'
    Rzut wolny dla Lechii. Madera uderza głową, ale obok bramki Kuciaka
  • 14'
    Golkiper Lechii wrócił we własne pole karne, arbiter gwizdnął i znów gramy
  • 12'
    Mamy przerwę w grze spowodowaną zadymieniem murawy. Bramki Mateusza Bąka nie widać w ogóle
  • 11'
    Ojamaa podaje w pole karne, ale arbiter wstrzymuje grę, gdyż Estończyk był na spalonym
  • 10'
    Kibice Lechii również zaprezentowali oprawę z hasłęm "Myślenie pozostało, lata mijają, a drzew wciąż za mało". Na samej sektorówce widzimy polityków powieszonych na drzewie, w tym zmarłego nie tak dawno temu Tadeusza Mazowieckiego... Wszystko zostało podświetlone świecami racami, a użyto także świec dymnych
  • 8'
    Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany został Piotr Grzelczak
  • 7'
    Kucharczyk walczył na prawej stronie boiska z Oualembo, ale piłkarz Lechii wybił futbolókę na aut
  • 6'
    Piłkę po dośrodkowaniu pewnie łapie Mateusz Bąk
  • 5'
    Rzut rożny dla Legii
  • 4'
    Kuciak wyszedł do piłki podanej przez Dossę Juniora, nie trafił w nią, ale na szczęście jego błąd naprawił Inaki Astiz, który zażegnał niebezpieczeństwo
  • 4'
    A kibice Legii zaprezentowali również efektowne racowisko
  • 3'
    Wawrzyniak wygrał pojedynek biegowy z Frankowskim i zdołał odegrać piłkę do Kuciaka
  • 1'
    Wawrzyniak wyrzuca piłkę z autu, ale natychmiast przejmują ją rywale
  • 0
  • 0
    Kibice Legii rozciągnęli serpentyny z z postacią kibica i hasłem "Nie przebieramy w środkach"
  • 0
    Obie ekipy wychodzą na boisko
  • 0
    Trwa powitanie kapitanów obu drużyn
  • 0
    17:56 - Jest bardzo zimno, pada śnieg, a boisko jest pokryte białą warstwą. Piłkarze zagrają pomarańczową piłką, a linie są jeszcze posypywane kolorową kredą
  • 0
    17:50 - Na sektorze legionistów zawisło dziesięć flag. Fani stołecznej ekipy rozpoczęli doping już przed meczem. Młyn gospodarzy jest jedynie odrobinę liczebniejszy od przyjezdnych
  • 0
    17:55 - Sędzią dzisiejszego meczu jest Tomasz Musiał. Na linii będą mu pomagać Radosław Siejka, a także Sebastian Mucha
  • 0
    17:44 - Legioniści opuścili już boisko i przygotowują się do meczu w szatni
  • 0
    17:40 - Pomiędzy kibicami obu zespołów dochodzi do wymiany "uprzejmości" pod swoim adresem
  • 0
    17:35 - Sektory kibiców Lechii są dosyć puste. Na trybunach znajduje się może z 2 tysiące fanów gdańskiego klubu
  • 0
    17:23 - Sektor gości coraz bardziej się zapełnia. Legionistów wspomagają fani Olimpii Elbląg. Już teraz widać, że nasi kibice szykują oprawę w formie szarf, które zostaną potem rozciągnięte
  • 0
    17:15 - Na rozgrzewkę przed meczu wybiegli już piłkarze Legii oraz Lechii
  • 0
    17:05 - Piłkarze Legii rozpoczną mecz z Lechią w następującym składzie: Kuciak - Bereszyński, Astiz, Dossa Junior, Wawrzyniak - Kucharczyk, Vrdoljak, Radović, Jodłowiec, Ojamaa - Mikita
  • 0
    17:10 - Na rozgrzewkę wybiegają bramkarze obu drużyn
  • 0
    17:13 - Tak wygląda legijna ławka rezerwowych: Skaba, Broź, Rzeźniczak, Brzyski, Furman, Pinto, Dwaliszwili
  • 0
    17:00 - Witamy ze stadionu w Gdańsku. Za godzinę Legia zmierzy się z Lechią
Lechia GdańskLegia Warszawa

9' Piotr Grzelczak

9'
30'

30' Dossa Junior

37' Daisuke Matsui (k.)

37'

71' Daisuke Matsui (k.)

71'

74' Maciej Kostrzewa

74'

79' Rafał Janicki

79'

81' Piotr Wiśniewski