Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na materiały pomeczowe oraz kolejne relacje z następnych spotkań
    Legia przegrywa 0:1 po golu swojego wychowanka - Aleksandra Jagiełły
  • 90+4'
    Telichowski ukarany kartką
  • 90+4'
    Zajac odbił piłkę, ta spadła mu w polu karnym, ale jego koledzy wybili futbolówkę i sędzia zakończył mecz
  • 90+3'
    Bartlewski podaje do Jagiełły, ten ponownie wpadł w pole karne, posłał piłkę obok Kuciaka, ale też tuż obok bramki
  • 90+1'
    Vrdoljak uderzył piłkę głową, ale wprost w ręce Zajaca
  • 90'
    Wychowanek Legii wypożyczony do Podbeskidzia wystartował do piłki, pewnie uderzył ze skraju pola karnego i pokonał Kuciaka
  • 90'
    Rzut wolny dla Legii
  • 89'
    0:1 - Aleksander Jagiełło
  • 87'
    Radović w pole karne, ale do nikogo
  • 87'
    Jagiełło nabierał już rozpędu, ale czysto zatrzymał go Astiz
  • 86'
    Pietrasiak dobrze interweniuje, nabija Mikitę i grę od autu wznawiają gospodarze
  • 84'
    Gospodarze zażegnali niebezpieczeństwo i wychodzą z kontrą, ale ich akcję zastopował Broź
  • 83'
    Po wznowieniu gry z kontrą wyszli gospodarze. ostatecznie sam na sam z bramkarzem znalazł się Jagiełło, którego zatrzymał Kuciak. Wychowanek Legii przy okazji źle uderzył
  • 83'
    Mikita ruletą Pietrasiaka i po chwili mamy róg
  • 82'
    Ojamaa kapitalnie uderzył z 25 metrów, ale rozpoczęły się dyskusje z arbitrem. Legioniści się cieszyli, bielszczanie prostestowali. Ostatecznie sędzia nie uznał gola. Dlaczego? Trudno to stwierdzić. Faul na bramkarzu? Spalony? TO była bardzo kontrowersyjna sytuacja
  • 80'
    Rzut rożny dla Legii. I GOOOOOOOOOOOOOLLLL
  • 77'
    Ojamaa w miejsce Brzyskiego
  • 76'
    Brzyyski uderza z woleja w polu karnym, ale wzdłuż bramki, a nie w jej stronę. Niestety, póki co legioniści nie potrafią skierować futoblówki do siatki
  • 75'
    Jodłowiec ukarany kartką za faul na Sokołowskim w środku pola
  • 75'
    Kupczak za Pawelę
  • 73'
    Futbolówka rzucona w polu karnym odbiłą się od powierzchni i przewrotką próbował ją sięgnąć Mikita, ale zabrakło mu kilku centymetrów i niestety do piłki doszedł Zajac
  • 73'
    Jodłowiec zwiódł Górkiewicza, ale zagrał piłkę wprost do Zajaca
  • 72'
    Brzyski nieźle dograł piłkę w pole karne z rzutu wolnego, a Zajac wypiąstkował ją na aut
  • 71'
    Faulowany w środku pola Broź
  • 71'
    Dwaliszwili opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Mikita
  • 70'
    Radović rozprowadził piłkę do Brzyskiego, ale ten dośrodkował wprost w ręce Zajaca
  • 67'
    Radović odepchnięty, ale... sędzia pokazuje, żeby grać dalej
  • 67'
    Sokołowski dośrodkował w pole karne, ale piłkę wybił Astiz. Po chwili przy dobitce potknął się Sloboda
  • 66'
    Broź pomknął przez całe boisko z kontrą, dograł w pole karne do Brzyskiego, ale piłkę w ostatniej chwili wybił Sokołowski, który zderzył się ze Slobodą
  • 65'
    Rzut rożny dla gospodarzy
  • 64'
    Jodłowiec do Brozia, ten odgrywa do Radovicia, ktory prostopadle podaje do Dwaliszwilego, który był przytrzymywany przez Koniecznego. Serb od razu wyskoczył do arbitra domagając się rzutu karnego, ale sędzia niezbyt się tym przejął
  • 63'
    Malinowskiego zastępuje wychowanek Legii Aleksander Jagiełło, który jest wypożyczony do bielskiego klubu
  • 61'
    Dwaliszwili wypuścił Jodłowca prawą stroną boiska, ten zagrał w pole karnego do Gruzina, ale Zajac wyskoczył z linii bramkowej i wyłapał dogranie
  • 61'
    Dwaliszwili wgrał piłkę w ręce golkipera rywali
  • 61'
    Rzeźniczak dobiega do piłki przed Pawelą i zażegnuje niebezpieczeństwo podając do Kuciaka
  • 60'
    Piłka uderzuyła we Vrdoljaka, ale od autu bramkowego rozpocznie Zajac
  • 59'
    Brzyski uderzył z bliskiej odległości, ale Zajac zdołał odbić futbolówkę na róg. Dośrodkowywać będzie "Brzytwa"
  • 58'
    Jodłowiec popędził lewą stroną boiska i starał się dośrodkować w pole karne, anie zrobił to niecelnie i od bramki zaczyna Zajac
  • 57'
    Zamieszanie pod polem karnym Podbeskidzia. Dwaliszwili wycofał piłkę do Radovicia, a ten oddał techniczny strzał, który o centymetry minął bramkę Zajaca
  • 56'
    Brzyski świetnie przechwycił piłkę na własnej połowie podał do Dwaliszwilego, a ten uruchomił Radovicia, który jednak stracił futbolówkę na rzecz Sokołowskiego
  • 56'
    Górkiewicz zatrzymuje na skrzydle Brzyskiego
  • 54'
    Brzyski faulowany przez Sokołowskiego
  • 53'
    Konieczny wrzucił piłkę z autu w pole karne Legii, ale Jodłowiec wykopał futbolówkę z dala od własnej bramki
  • 52'
    Górkiewicz minął dwóch legionistów, ale za mocno zagrał w pole karne. Piłka odbiła się jednak od Brzyskiego i wyszła na aut
  • 51'
    Rzeźniczak głową zgrał piłkę w pole karne, a Dwaliszwili z 5 metrów trafił wprost w Zajaca...
  • 50'
    Brzyski ponownie zagrywa z rzutu wolnego, ale piłkę na aut wybił Pietrasiak
  • 49'
    Jodłowiec podaje do Wawrzyniaka, a ten uderza prosto w nogi Pietrasiaka
  • 48'
    Dogranie Malinowskiego z lewej strony boiska wyłapał Kuciak
  • 46'
    Aut dla Podbeskidzia na wysokości pola karnego, ale Rzeźniczak wybija głową piłkę
  • 45+16'
    Zaczęła się druga połowa spotkania
  • 45+16'
    Adama Deję zastąpił Sebastian Bartlewski
  • 45+14'
    Obie ekipy wróciły na boisko
  • 45+1'
    Po pierwszych 45 minutach spotkania Legia bezbramkowo remisuje z Podbeskidziem
  • 45+1'
    Arbitrów opuszczających boisko żegnały okrzyki "drukarze"
  • 45'
    Pawela nabija ręke Brzyskiego. Rzut wolny mieli mieć jeszcze gospodarze, ale sędzia nagle skończył pierwszą połowę spotkania
  • 44'
    Jodłowiec starał się wypuścić Dwaliszwilego w pole karne, ale Gruzin był zbyt wolny, aby dojść do piłki
  • 43'
    Dośrodkowanie Brzyskiego zostało wybite z pola karnego
  • 42'
    Pietrasik zbyt długo trzymał piłkę pod sobą leżąć na boisku i od rzutu wolnego rozpoczynają legioniści
  • 41'
    Brzyski dogrywa w "szesnastkę" Podbeskidzia, ale piłka zostaje wybita
  • 41'
    Jodłowiec znalazł się w polu karnym rywali, zdołał uderzyć piłkę na bramkę Zajaca, ale ten z lekkimi problemami wyłapał strzał
  • 40'
    Sokołowski zagrywa piłkę w pole karne, ale dobrze wychodzi do niej Kuciak i pewnie łapie w powietrzu
  • 39'
    Jodłowiec uderzał głową, ale obok bramki
  • 38'
    Kolejny róg dla Legii
  • 37'
    Kuciak pewnie łapie dośrodkowanie z narożnika
  • 37'
    Konieczny wślizgiem zatrzymał podanie Bereszyńskiego w środek pola karnego
  • 36'
    Na prawej stronie boiska faulowany był Sokołowski
  • 36'
    Rzut rożny dla Podbeskidzia. Piłkę wybił Broź
  • 34'
    Broź starał się minąć Telichowskiego, ale ten wybił piłkę na aut
  • 33'
    Bereszyński uderza w trybuny
  • 32'
    Malinowski fauluje Jodłowca
  • 31'
    Kolejny rzut rożny dla Legii - przy piłce ponownie stoi Brzyski
  • 31'
    Brzyski zagrywa wprost w ręce Zajaca
  • 31'
    Pawela do Malinowskiego, ale ten traci piłkę po starciu z Bereszyńskim
  • 30'
    W polu karnym Podbeskidzia trwała walka o górną piłkę, ale ostatecznie Dwaliszwili nie dał rady zgrać futbolówki do kolegów z drużyny
  • 29'
    Vrdoljak uderza głową obok bramki po dośrodkowaniu Brzyskiego z pola karnego
  • 28'
    Brzyski wywalczył rzut rożny
  • 27'
    Radović zagrywał w pole karne, ale piłkę przeciął Pietrasiak
  • 27'
    Bereszyński do Brozia w pole karne, a ten z ostrego kąta uderzył wprost w bramkarza
  • 26'
    Astiz faulowany przez Pawelę
  • 26'
    Wawrzyniak starał się zdziałać coś w ofensywie, ale został powstrzymany przez Pietrasiaka
  • 25'
    Piłka do Dwaliszwilego, który przyjął piłkę tak, żę od razu akcję zaczęli konstruować rywale
  • 24'
    Rzeźniczak fauluje Łatkę i zostaje słownie upomniany przez arbitra
  • 23'
    Jodłowiec zagrywa na skrzydło do Brzyskiego, który dośrodkował futbolówkę do Radovicia, ale Serb przegrał pojedynek główkowy
  • 22'
    Broź dograł piłkę w pole karne, ale Dwaliszwili nie był w stanie nic zrobić z tym podaniem
  • 22'
    Radović zagrał w pole karne do Brzyskiego, a ten będąc tuż przed bramkarzem rywali trafił prosto w niego
  • 21'
    Vrdoljak z Bereszynski zatrzymują Malinowskiego w środku pola
  • 21'
    Łatka fauluje Brozia przy swojej ławce rezerwowych
  • 20'
    Na spalonym z prawej strony boiska był Bereszyński
  • 19'
    Jodłowiec wpadł w pole karne, dwa razy próbował zacentrować piłkę, ale obrońcy Podbeskidzia nie spali i blokowali próby "Jodły"
  • 18'
    Piłkę w pole karne ponownie wrzucał Deja, Rzeźniczak wybił futbolówkę przed polem karnym, a tam przejął ją Konieczny i huknął na bramkę Kuciaka, który odbił strzał i uchronił gości przed stratą gola
  • 18'
    Ponownie do rzutu wolnego w środku pola podszedł Deja, który znowu groźnie zagrał w pole karne, ale Kuciak elegancko wyszedł do góry i pewnie złapał piłkę
  • 17'
    Bereszyński fauluje Malinowskiego tuż za linią środkową boiska
  • 15'
    Jodłowiec faulował w środku pola Górkiewicza
  • 15'
    Piłka wykopana przez Astiza. Próbował do niej zdążyć Dwaliszwili, ale przyblokowany przez Koniecznego nie miał na to szans
  • 14'
    Brzyski biegł lewą stroną boiska, ale ostatecznie od autu rozpoczyna Górkiewicz
  • 12'
    Broź świetnie minął Telichowskiego na prawej flance, ale po chwili wycofał piłkę do Radovicia. Serb pobiegł wzdłuż pola karnego i kopnął w budowaną trybunę za bramką Zajaca
  • 11'
    Legioniści walczyli o piłkę w polu karnym rywali, ale ostatecznie obronną ręką z sytuacji wyszli rywale
  • 10'
    Jodłowiec podaje do Dwaliszwielgo, ale ten nie dał rady przyjąć piłki przed polem karnym
  • 10'
    Deja faulował Radovicia i rzut wolny z 40 metrów wykonuje Brzyski
  • 8'
    Telichowski trafia głową do bramki Legii, ale był na spalonym w momencie zgrania piłki przez Górkiewicza
  • 7'
    Malinowski zagrywa piłkę w pole karne, ale głową skutecznie interweniował Astiz
  • 7'
    Ręką zagrywał Broź. Rzut wolny wykonuje Deja, który został ukarany żółtą kartką za kopnięcie piłki bez gwizdka
  • 6'
    Radović zagrywa wprost pod nogi Malinowskiego, ale ten traci piłkę na rzecz Rzeźniczaka
  • 5'
    Górkiewicz dośrodkował piłkę w pole karne, ale kopnął futbolówkę za mocno i od bramki rozpocznie Kuciak
  • 4'
    Futbolówkę szybko wybijają defensorzy Podbeskidzia, a po chwili Broź wycofuje futbolówkę do Kuciaka
  • 3'
    Radović faulowany w środku pola przez Łatkę
  • 3'
    Rzut wolny dla Legii. Przy piłce jest Tomasz Brzyski
  • 2'
    Na spalonym Fabian Pawela
  • 1'
    Piłka z autu wrzucona w pole karne Legii, ale Vrdoljak wyjaśnił sytuację
  • 0
  • 0
    W pomocy faktycznie gra Łukasz Broź. Możliwe, że będzie się on zamieniał z Bereszyńskim pozycjami
  • 0
    Piłkarze oczekują na uprzątnięcie serpentyn rzuconych z trybun
  • 0
    Obie drużyny wychodzą na boisko
  • 0
    17:49 - Trybuny zaczynają się zapełniać. Wszystkie bilety na to spotkanie zostały sprzedane
  • 0
    17:46 - Piłkarze obu ekip schodzą z murawy
  • 0
    17:25 - Do podstawowego składu Legii wraca dziś Inaki Astiz. Na ławce zasiądzie sześciu zawodników. Nie będzie pośród nich żadnego obrońcy
  • 0
    17:19 - Na boisku wybiegają gracze obu zespołów
  • 0
    17:15 - Na placu gry pojawiają się też golkiperzy Podbeskidzia
  • 0
    17:05 - Legia rozpocznie spotkanie w następującym składzie: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Astiz, Wawrzyniak - Broź, Vrdoljak, Jodłowiec, Brzyski - Radović - Dwaliszwili
  • 0
    17:12 - Na murawie pojawili się już bramkarze Legii
  • 0
    17:00 - Witamy ze stadionu Podbeskidzia. Za goddzinę rozpocznie się mecz pomiędzy tymi zespołami
Podbeskidzie Bielsko-BiałaLegia Warszawa

8' Adam Deja

8'

88' Aleksander Jagiełło

88'

90' Błażej Telichowski