Liga Mistrzów 2013/2014 - II runda kwalifikacji do Ligi Mistrzów

69'
  • 90+7'
    Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na pomeczowe materiały - wypowiedzi, zdjęcia oraz video z dopingiem
  • 90+6'
    Wręcz niesamowita sytuacja. Piłkarze The New Saints podeszli pod trybunę, która głośnymi oklaskami podziękowała Walijczykom, który z pokora przyjęli odpadnięcie przy Łazienkowskiej
  • 90+6'
    Podziękowac kibicom idą też legioniści, którzy obchodzą wszytkie trybuny
  • 90+5'
    Legioniści przeważali, ale wynik nie jest taki, jakiego spodziewali się kibice.
  • 90+5'
    Ostatecznie, Legia zwyciężyła w dwumeczu 4:1
  • 90+4'
    Dwaliszwili dobrze wywalczył piłkę i podał do Pinto, który tyle zwlekał z odegraniem futbolówki, że Walijczyk zdołał go powstrzymać
  • 90+4'
    Koniec meczu! Legia wygrywa 1:0 po golu Dwaliszwilego
  • 90+2'
    Dwaliszwili w walce o piłkę fauluje w polu karnym rywali Bakera
  • 90+1'
    Radović uderzał z 20 metrów i od rzutu rożnego rozpocznie Brzyski
  • 90+1'
    Brzyski podaje do tyłu. Legioniści grają już spokojnie. Nie forsują się żeby zdobyć kolejną bramkę
  • 90'
    Dwaliszwili próbował glówkować po wrzutce Wawrzyniaka, ale wyżej wyskoczył Edwards
  • 90'
    Sędzia dolicza trzy minuty
  • 89'
    Radović podcięty w polu karnym przez Seargeanta
  • 88'
    Dobry odbiór Furmana na wąłsnej połowie, a kibice na Żylecie śpiewają "Od kołyski, aż po grób, jedno miasto, jeden klub"
  • 87'
    Dogranie Marriotta pewnie łapie w polu karnym Kuciak
  • 86'
    Dośrodkowanie w nasze pole karne głową wybija Wawrzyniak
  • 85'
    Kolejny róg dla Legii. W narożniku jest Tomasz Brzyski
  • 84'
    Kolejna dobra akcja Brzyskiego, który idealnie zagrał w pole karne do Dwaliszwilego,który fatalnie spudłował
  • 82'
    Brzyski zagrał w środek pola karnego do Furmana, który musiał tylko skierować piłkę do siatki i to sprawił, ale w ostatniej chwili na linii znalazł się jeden z rywali, który podbił futbolówkę i mamy róg
  • 82'
    Za Darlingtona wchodzi Williams, a my mamy kolejny korner
  • 82'
    Radović huknął ze srkaju pola karnego, ale nad bramką
  • 80'
    Długa piłka do Finleya, który gdyby opanował ja w polu karnym, to pewnie wyrównałby stan meczu
  • 79'
    Mullan minął Wawrzyniaka, ale tak zapędził się w pole karne, że błyskawicznie został w nim spacyfikowany przez Rzeźnicaka
  • 79'
    Rzut rożny dla Legii
  • 77'
    Podanie Jodłowca do Radovicia przecięte przez Finleya
  • 77'
    Pinto wystawił piłkę Brzyskiemu, a ten z 35 metrów kropną na bramkę Harrisona. Niestety futbolówka poleciała nad poprzeczką
  • 75'
    Za Michała Żyrę wchodzi Tomasz Brzyski
  • 74'
    Jodłowiec zecentrował piłkę ze skraju pola karnego, ale niebezpieczeństwo zażegnał Baker
  • 73'
    Zmiana także w drużynie TNS. Draper wchodzi za Wilde'a
  • 73'
    Draper od razu się pokazał. Dostał piłkę, wpadł w pole karnei uderzył prosto w Kuciaka
  • 72'
    W miejsce Marka Saganowskiego na boisku mleduje się Helio Pinto
  • 70'
    Furman górą do Żyry, który wygrał pojedynek główkowy z Marriottem, ale podał w ten sposób piłkę do Harrisona
  • 69'
    Furman świetnie uderzył piłkę, która jedynie odbiła się od poprzeczki. Szkoda, że nie było z tego gola
  • 68'
    Faulowany przed polem karnym Dwaliszwili, za co Darlington został napomniany żółtą kartką. Po chwili kartonik za dyskusje obejrzał tez Baker
  • 67'
    W miejsce Vrdoljaka wchodzi Rzeźniczak. Na pozycję defensywnego pomocnika przesunie się Jodłowiec
  • 67'
    Saganowski z pięciu metrów huknął wprost w bramkarza, który instynktownie odbił piłkę
  • 67'
    Radović prostopadle chciał podać do Saganowskiego, ale zrobił to zdecydowanie za mocno
  • 64'
    Jakub Rzeźniczak wejdzie za moment na boisko
  • 63'
    Furman świetnie zastopował Marriotta na połowie Legii i piłka jest w naszym posiadaniu
  • 61'
    Było groźnie. Kuciak niepewnie wypiąstkował piłkę, która trafiła do rywala, ale ten po prostu nie umiał dobrze odegrać do kolegi
  • 61'
    Dwaliszwili uderzył z 25 metrów. Prosto w bramkarza
  • 60'
    New Saints ma róg, gdyż piłka po rzucie wolnym odbiła się od jdnego z legionistów i wuleciała za boisko
  • 59'
    Bartosz Bereszyński sfaulował przeciwnika tuż przed polem karnym i został za to ukarany zółtą kartką
  • 58'
    Edwards próbował przerzucić piłkę nad Juniorem i to mu się udało, ale od razu do futbolówki w polu karnym doszedł Kuciak
  • 57'
    Za Fraughana wchodzi Finley
  • 56'
    Radović ładnie zabrał się z piłką i został powalony przez rywala na 20 metrze. Przy piłce są już Żyro i Saganowski
  • 56'
    Na strzał zdecydował się Saganowski, ale piłka poleciała nad poprzeczką
  • 54'
    Radović zagrał piłkę w pole karne, do której dopadł Wladimer Dwaliszwili. Gruzin posłał futbolówkę do siatki i delikatnie zatarł słabiutkie wrażenie jakie pozostawiał za sobą praktycznie po każdej akcji
  • 53'
    Bereszyński dośrodkował w pole karne, ale za piłką, poza boisko wyleciał Saganowski
  • 53'
    1:0!!! Wladimer Dwaliszwili!!!
  • 52'
    Radović otrzymał piłkę tuż przed polem karnym i zdecydował się strzelić - prosto w bramkarza
  • 51'
    Furman wpadł w pole karne, upadł w nim mijając obrońcę, ale gramy dalej
  • 50'
    Mullan próbował dośrodkować piłkę w pole karne spod linii końcowej, ale... kopnął przed siebie - za linię
  • 48'
    Walijczycy przeprowadzili szybką akcję. Spender pobiegł prawą flanką, kopnął do środka do Edwardsa, który uderzył piłkę tuż obok słupka
  • 48'
    Faulowany przez Dwaliszwilego Marriott pod własną bramką
  • 47'
    Bereszyński próbował minąć Spendera, ale legioniście ta sztuka się nie udała. Od autu zaczną Walijczycy
  • 45+17'
    Obie drużyny wróciły na boisko
  • 45+17'
    Sędzia rozpoczął drugą połowę
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy spotkania. Legia remisuje z The New Saints 0:0
  • 45+2'
    Przeważamy, ale Legii brakuje skuteczności i ostatniego podania. Awans niby jest pewny, ale warto byłoby wysoko wygrać z Walijczykami - chociażby żeby podbudowac morale
  • 45+1'
    Jodłowiec wybija piłkę z naszego pola karnego. Po chwili stratę zalicza Furman, który niecelnie podawał do Żyry
  • 45+1'
    Sędzia dolicza minutę
  • 45+1'
    Vrdoljak za mocno zagrał na skrzydło do Radovicia. Od bramki zacznie Harrison
  • 45'
    Faulowany w środku pola Sergeant, który szybko wstał i pokazał, że może grać dalej
  • 44'
    Tempo rgy trochę spadło. Legioniści każdy atak konstruują rozważniej i wolniej
  • 42'
    Radović zablokowany w polu karnym i rywlale mająkontrę. Świetnie Darlingtona spowolnił jednak Furman
  • 41'
    Furman dostał piłkę od Wawrzyniaka, pomyślał chwilę i przełożył ją na lewą nogę, po czym mocno uderzył na bramkę Harrisona - szkoda, że trochę niecelnie
  • 40'
    Saganowski pada w polu karnym po starciu z rywalem, ale nie ma mowy o rzucie karnym
  • 39'
    Fraughan powrócił już na boisko i może grać nadal
  • 39'
    A na trybunach pozdrawiane są zgody Legii
  • 38'
    Jeden z rywali zwija się z bólu na środku boiska i wstaje dopiero z pomoca lekarza
  • 36'
    Krótkie rozegranie piłki z Furmanem, który przerzucił futbolówkę za boisko
  • 35'
    Saganowski główkuje w polu karnym. Legionista zgłaszał pretensje, że było tam zagranie ręką, ale rywale wybili futbolówkę na róg
  • 35'
    Było blisko... Dwaliszwili głową i świetnie obronił Harrison. Mamy kolejny korner
  • 34'
    Furman przejął piłkę po krótki rozegraniu i wznowił kontrę. Saganowski nie wygrał pojedynku biegowego z Fraughanem, ale i tak zaczynamy od autu
  • 33'
    Rzut wolny dla Walijczyków. Piłka wybita przez Bereszyńskiego
  • 33'
    Kibice starają się deprymować rywali gwizdami, ale póki co, Walijczycy wywalczyli rzut rożny
  • 30'
    Zamieszanie w polu karnym Legii. Po małm bilardzie, piłkę łapie Kuciak
  • 29'
    Żyro zagrał na głowę Saganowskiego, który przedłużył piłkę do Juniora, a ten posłał futbolówkę tuż nad bramką
  • 28'
    Jodłowiec szybszy od Wilde'a i podaje do Kuciaka
  • 28'
    Dwaliszwili dostał dobrą piłkę na 13 metrze od Żyry. Gruzina zablokowało jednak dwóch rywali i mamy róg
  • 27'
    Bereszyński dostał piłkę na prawym skrzydle od Juniora. Polak próbował dośrodkować, ale futbolówka zatrzymała się na Spenderze
  • 25'
    Junior jak profesor zatrzymuje Darlingtona przed polem karnym
  • 24'
    Bereszyński ponownie podaje do Dwaliszwilego, którego zagrania zostaje zablokowane. Legia z kolejnym kornerem
  • 24'
    Furman dośrodkowywał, Baker wybijał i od autu zaczynają legioniści. Po chwili dośrodkować próbował Jodłowiec, ale piłka zatrzymała się w nogach rywali
  • 23'
    Legioniści niepodzielnie panują przy Łazienkowskiej. Brakuje tylko udokumentowania tego faktu - bramki
  • 22'
    Wawrzyniak po raz kolejny dogrywa piłkę w pole karne, ale zagrożenie oddalił Kai Edwards
  • 20'
    Baker wybija na aut dośrodkowanie Bereszyńskiego
  • 19'
    Dwaliszwili faulował w polu karnym rywali Bakera. Grę rzutem wolnym zaczyna Harrison
  • 18'
    Rywale szybko zażegnują niebezpieczeństwo po kornerze
  • 18'
    Na kolejnym spalonemy Dwaliszwili
  • 17'
    Bereszyński za krótko wybił piłkę głową. Dopadł do niej na lewym skrzydle Seargeant, który zagrał w pole karne do Wilde'a, ale ten nie potrafił skierować futbolówki głową do siatki
  • 17'
    Żyro zagrał prostopadle do Saganowskiego, który w pole karne podał do Radovicia. Piłka po strzale Serba otarła się o rywala i mamy róg
  • 16'
    Wawrzyniak dośrodkował piłkę na głowę Saganowskiego, ale uderzenie nie było celne
  • 15'
    Radović świetnie wziął na zamach Marriotta, po czym Serb zagrał w pole karne do Saganowskiego, który jednak został zablokowany
  • 14'
    Żyro dostał piłkę na lewej flance i wpadł z nią w pole karne, ale zamiast podać do lepiej ustawionych partnerów, to skrzydłowy zdecydował się strzelać. Futbolówka wylądowała w bocznej siatce...
  • 12'
    Mullan wykorzystał błąd Juniora, który za daleko wypuścił sobie piłkę. Rywal od razu podał do Darlingtona, który nie opanował futbolówki, dzięki czemu futbolówkę do Kuciaka mógł zgrać Jodłowiec
  • 12'
    Furman zdecydował się na strzał z 30 metrów - płaskie uderzenie poszybowało obok bramki
  • 11'
    Furman zderzył się w powietrzu z Edwardsem i sędzie odgwizdał faul. Jak na twardego Walijczyka, to zawodnik z numerem 23 coś długo leży na boisku ;-)
  • 10'
    Żyro posłał za lekką piłkę w pole karne, która została wybita. Legionista chciał poprawić się uderzeniem z dystansu, ale to zostało zablokowane
  • 10'
    Dwaliszwili ponownie na spalonym
  • 9'
    Radović faulowany przed polem karnym Legii. Piłkę z rzutu wolnego będzie dośrodkowywał Żyro
  • 7'
    Edwards pomknął prawym skrzydłem i dośrodkował w pole karne, gdzie piłkę pewnie złapał Dusan Kuciak
  • 7'
    Radović dostał piłkę na 25 metrze od Żyry i uderzył z dystansu. Harrison odbił futbolówkę na róg, ale z wieloma kłopotami
  • 7'
    Po rzucie rożnym piłkę uderzał Jodłowiec, ale jego strzał nie był celny
  • 5'
    Bereszyński dośrodkował w pole karne, w którym do piłki doszedł Dwaliszwili - zawodnik był jednak na spalonym
  • 4'
    Dwaliszwili ponownie w polu karnym. Napastnik Legii zaczał się kiwać z Bakerem, który skutecznie zatrzymał Gruzina
  • 4'
    Od początku spotkania na wysokim poziomie stoi doping, który jest głośniejszy niż na ostatnim meczu z Widzewem
  • 3'
    Saganowski podał do Dwaliszwilego, który ślimaczym tempem wbiegł w pole karne. Gruzin do piłki oczywiście nie doszedł
  • 2'
    Vrdoljak zagrywa piłkę do Bereszyńskiego, ale ten przerzucił ciężar gry na lewe skrzydło do Wawrzyniaka, który niecelnie podał
  • 1'
  • 0
    Jest jakiś problem z siatką w bramce pod trybuną południową
  • 0
    Dusan Kuciak wziął się do roboty isam naprawi defekt :-). Za moment zaczynamy mecz
  • 0
    Obie drużyny są już po powitaniu. Za moment początek spotkania. Kibice Legii głośno zaśpiewali "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    20:42 - Piłkarze wychodzą na boisko
  • 0
    20:40 - Do rozpoczęcia meczu zostało pięć minut. Stadion nie jest zapełniony nawet w połowie
  • 0
    20:30 - Obie drużyny zeszły już do szatni
  • 0
    20:39 - Kibice śpiewają "Sen o Warszawie"
  • 0
    20:04 - Legioniści wybiegają na rozgrzewkę. Co ciekawe, rywale z Walii ćwiczą już na boisku od 15 minut.
  • 0
    Legia rozpocznie mecz z TNS w następującym składzie: Legia rozpocznie spotkanie w następującym składzie: Kuciak - Bereszyński, Junior, Jodłowiec, Wawrzyniak - Furman, Vrdoljak - Radović, Dwaliszwili, Żyro - Saganowski
  • 0
    W środę piłkarze Legii rozegrają mecz rewanżowy z The New Saints w ramach II rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Zapraszamy wszystkich na stadion, zaś pozostałych do naszych relacji. Początek 20:45.