72'
74'
93'
  • 90+6'
    Na 90 minut gry warszawianie grali apatycznie, nieporadnie i bez pomysłu przez pierwsze 45. W drugiej części spotkania mistrzowie Polski wyszli nieco bardziej zmobilizowani i to wystarczyło, żeby odpowiedzieć na trafienie Walijczyków 3 golami. Legia nadal gra chimerycznie. Pozostaje trzymać kciuki, że w kolejnych meczach "Wojskowi" wreszcie zaczną grać solidne mecze od pierwszej do ostatniej minuty.
  • 90+3'
    Żółta kartka dla Żyry za niebezpieczny wślizg.
  • 90+3'
    Wrzutka w pole karne Legii, ale Baker nie trafił czysto w piłkę. Koniec spotkania!
  • 90+2'
    Ładne rozegranie zawodników The News Saints wzdłuż linii pola karnego Legii, ale gospodarze nie zdołali oddać strzału.
  • 90+1'
    Kontra Legii, Kucharczyk popędził pod bramkę Harrisona, ale jego strzał był wprost fatalny.
  • 90+1'
    Mecz potrwa dodatkowe 3 minuty.
  • 90'
    Rzut rożny dla gospodarzy, choć wydawało się, że Wawrzyniak faulował.
  • 89'
    Kiepskie zagranie Marriotta w kierunku własnej bramki, ale Kucharczyk nie skorzystał z prezentu i nie przejął piłki.
  • 88'
    Dośrodkowanie młodego pomocnika Legii z narożnika boiska trafia w głowę najbliższego obrońcy TNS.
  • 87'
    Żyro nabija rywala i kolejny rzut rożny dla "Wojskowych".
  • 86'
    Rzut rożny dla Legii po wybiciu piłki spod nóg Furmana.
  • 86'
    Po rozegraniu kornera strzela Rzeźniczak, ale mocne uderzenie obrońcy Legii trafia w nogi Walijczyków.
  • 84'
    Faul Wilde'a a Vrdoljaku.
  • 83'
    Furman z rzutu rożnego trafił w głowę obrońcy TNS. Obyło się bez zagrożenia.
  • 82'
    Żyro zagrywa do Saganowskiego, ten momentalnie uderzył z woleja, ale Harrison wybronił ten strzał.
  • 81'
    Wawrzyniak do Dwaliszwilego, ten próbuje minąć obrońcę, ale do wypracowania pozycji strzeleckiej, Gruzinowi zabrakło m.in. szybkości.
  • 80'
    W ekipie gospodarzy za Darlingtona wszedł z kolei Williams.
  • 79'
    Zablokowane dośrodkowanie Bereszyńskiego.
  • 79'
    Michał Żyro wchodzi za Jakuba Koseckiego, który zaliczył kiepską pierwszą i dobrą drugą część spotkania.
  • 77'
    Trwa okres nudnawej gry obu zespołów. Legioniści na razie już nie kwapią się zbytnio do zdecydowanych ataków.
  • 75'
    Warszawianie cierpliwie rozrywają piłkę w środkowej strefie boiska.
  • 74'
    Kapitalna akcja Koseckiego. Kuba przejął crossowe podanie Furmana, pięknie przyjął i z linii pola karnego, świetnym strzałem nie dał szans Harrisonowi. 3:1 dla Legii!
  • 71'
    Wawrzyniak do Dwaliszwilego, ten pada w polu karnym i po chwili otrzymuje żółtą kartkę za rzekomą próbę wymuszenia rzutu karnego.
  • 69'
    Rzut rożny dla Legii, po kilku podaniach w kierunku bramki piłkę wrzuca Furman, ale Walijczycy dzielnie wybijają futbolówkę.
  • 67'
    Strzał Koseckiego, ale prosto w blokującego go rywala.
  • 66'
    Za strzelca bramki, Ryana Fraughanama, wchodzi w ekipie gospodarzy Sam Finley.
  • 64'
    Tym razem Walijczycy wybijają w przeciwnym kierunku i zażegnują niebezpieczeństwo.
  • 63'
    Furman do Saganowskiego i kolejny korner dla Legii.
  • 62'
    Po rozegraniu kornera sprzed pola karnego strzela Kucharczyk, ale piłka szybuje bardzo wysoko ponad bramką.
  • 62'
    Niezła akcja legionistów prawą flanką i rzut rożny dla warszawian.
  • 61'
    Zwód Marka Saganowskiego w polu karnym Harrisona, ale jego strzał został zablokowany. Rzut rożny.
  • 59'
    Przez pierwsze 45 minut zespół Jana Urbana grał statycznie i walił głową w przysłowiowy mur. Po zmianie stron i 10 minutach gry, okazuje się, że strzelanie goli mistrzowi Walii jest znacznie łatwiejsze niż to mogło się wydawać w pierwszej odsłonie meczu.
  • 57'
    Gol dla Legii! Kucharczyk wrzuca piłkę z autu w kierunku bramki Harrisona i Marek Saganowski, strąceniem piłki, kieruję piłkę do siatki.
  • 56'
    Uderzenie jasnowłosego pomocnika Legii trafia prosto w mur piłkarzy mistrza Walii.
  • 55'
    Po utarczkach słownych piłkarzy obu drużyn do futbolówki podchodzi Furman.
  • 54'
    Kosecki faulowany tuż przed polem karnym. Dobra akcja "Kosy" i żółta kartka dla Bakera.
  • 50'
    Furman pobiegł z kontrą, chciał wyprowadzić piłkę, ale zagrał w aut.
  • 49'
    Wraz z początkiem drugiej połowy za Pinto i Radovicia grają Furman i wspomniany już Kucharczyk.
  • 47'
    Kucharczyk w 47. minucie doprowadza do remisu po dograniu Koseckiego. Mamy 1:1.
  • 46'
    Druga połowa rozpoczęta. Trener Urban zmienił 2 piłkarzy. Czy zmieni się również styl gry jego zespołu?
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Warszawianie całkowicie zasłużenie przegrywają 0:1 z Walijczykami, a przy braku szczęścia, mogło być 0:2, lub nawet 0:3.
  • 45'
    Radoviciovi puszczają nerwy. W twardej walce Miro stracił piłkę podczas akcji ofensywnej, ale jest przekonany, że był faulowany.
  • 42'
    Kolejna akcja The News Saints i kolejne, duże niebezpieczeństwo pod bramką Kuciaka. Słowaka przed wyciągnięciem piłki z siatki po strzale Darlingtona uratował jedynie słupek!
  • 41'
    Walijczycy wymanewrowali szybką akcją defensorów drużyny Jana Urbana, ale niebezpieczny strzał Wildea wybronił końcówkami palców Kuciak!
  • 40'
    Pinto za plecy do Wawrzyniaka i strata...
  • 39'
    Bereszyński w okolicach narożnika boiska, ale jego dolne dośrodkowanie pada łupem obrońców.
  • 38'
    Bardzo prosty błąd i strata Edwardsa na rzecz będącego w polu karnym Saganowskiego. "Sagan" nie zdążył jednak wypracować sobie dogodnej pozycji do strzału i skorzystania z "prezentu" defensora TNS.
  • 34'
    Prostopadłe zagranie w pole karne Legii, ale Dusan Kuciak znów zdecydowanym wyjściem zażegnał niebezpieczeństwo.
  • 33'
    Michael Wilde strzelił na bramkę Kuciaka, ale było to bardzo niegroźne uderzenie.
  • 32'
    Strata gospodarzy w okolicach własnej bramki, ale Kosecki nie zdołał przedryblować przeciwnika i piłka wybita daleko od pola karnego TNS.
  • 31'
    Sytuacyjny strzał z woleja Wawrzyniaka sprzed pola karnego, ale futbolówka przeleciała wyraźnie obok bramki Harrisona. Po pół godzinie gry nadal przegrywamy w Wrexham.
  • 30'
    The New Saints od kilkudziesięciu sekund nie dają sobie odebrać piłki...
  • 28'
    Wrzutka Bereszyńskiego, ale znów wyżsi byli obrońcy z Walii - tym razem od Dwaliszwilego. Po chwili Gruzin wygrał jednak pojedynek powietrzny, ale jego strzał przeleciał kilka metrów obok bramki Harrisona.
  • 27'
    Kosecki zagrał do Pinto z lewego skrzydła, ten odegrał po ziemi do Vrdoljaka, ale strzał Ivicy niezbyt udany.
  • 26'
    Wrzucał Helio Pinto, a piłkę do bramki strącał Vrdoljak. Futbolówka przeleciała jednak ostatecznie nad poprzeczką.
  • 25'
    Radović odpychany przez Marriotta i szansa z rzutu wolnego dla Legii.
  • 24'
    Strzał na bramkę Helio Pinto, ale Harrison rzucił się w dolny róg strzeżonej przez siebie bramki i wyłapał piłkę w obie ręce.
  • 23'
    Wawrzyniak przedarł się lewą stroną, ale Radović przegrał pojedynek powietrzny.
  • 21'
    Seargeant wrzuca w pole karne i Kuciak minął się z piłką. Futbolówka, na szczęście, minęła również bramkę zespołu Jana Urbana.
  • 20'
    Rzut wolny dla gospodarzy w bocznym sektorze boiska na połowie Legii...
  • 19'
    Legia jakby postarała się teraz przyspieszyć, ale kolejna akcja kończy się stratą.
  • 17'
    Kosecki przewraca się na lewym skrzydle, ale sędzia nie dopatrzył się żadnego faulu.
  • 17'
  • 17'
    Faul Michaela Wilde'a i mamy pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym meczu.
  • 16'
    Akcja Legii zakończona wybiciem piłki z linii obrony The New Saints i groźna kontra. Gdyby Spender był szybszy, mógłby stanąć "oko w oko" z Kuciakiem.
  • 14'
    Walijczycy nabrali nieco pewności siebie i rozegrali kilka zalążków akcji ofensywnych. A legioniści... zaskoczeni.
  • 11'
    Gol dla TNS! Krótko rozegrany rzut rożny i w 11. minucie przegrywany 0:1 po dośrodkowaniu Fraughana.
  • 10'
    Spender w narożniku boiska i będzie korner dla gospodarzy.
  • 9'
    Dośrodkowanie Radovicia i Phil Baker o mało nie skierował piłki do własnej bramki. Futbolówka odbiła się od poprzeczki, ale sędzia odgwizdał jeszcze pozycję spaloną Dwaliszwilego.
  • 8'
    Kolejne dośrodkowanie Pinto, ale defensorzy TNS zażegnali niebezpieczeństwo.
  • 7'
    Radović zagrał w pole karne do Dwaliszwilego, ale obyło się bez zagrożenia dla bramki Harrisona.
  • 6'
    Gospodarze na razie nie potrafią utrzymać się przy piłce i swoje akcje nieustannie usiłuje konstruować zespół Jana Urbana.
  • 4'
    Faulowany przez Bakera Pinto i rzut wolny dla warszawian
  • 4'
    Miekka wrzutka Pinto ponownie prosto na głowę najbliższego obrońcy
  • 2'
    Na razie "Wojskowi" cierpliwie rozgrywają piłkę dołem od linii obrony...
  • 2'
    Wolny dla Legii z lewego sektora boiska na połowie Walijczyków, ale Pinto dośrodkowuje na głowę obrońcy TNS
  • 1'
    Faul na Bereszyńskim w środkowej strefie boiska.
  • 0
    Rozpoczęli!
  • 0
    Za chwilę początek meczu. Obie drużyny są już na murawie.
  • 0
    Jeśli wierzyć klasyfikacji oficjalnej strony walijskiego klubu, to The New Saints zagra z Legią z pięcioma nominalnymi napastnikami w wyjściowym składzie...
  • 0
    19:08 - Mecz z TNS piłkarze Legii zaczną w następującym składzie: Kuciak - Bereszyński, Junior, Rzeźniczak, Wawrzyniak - Vrdoljak - Radović, Pinto, Dwaliszwili, Kosecki - Saganowski
  • 0
    19:00 Piłkarze Legii są już na stadionie we Wrexham, podobnie jak liczne grupy kibiców Legii. Pojawiły się kłopoty z biletami, nikt nie jest zorientowany gdzie można je nabyć, odsyłają naszych fanów z jednego miejsca w drugie. Pracownicy Legii starają się pomagać jak potrafią. Pod stadionem można kupić okolicznościowe szaliki TNS - Legia za 8 punktów. Poza tym jest gorąco, obecne lata jest określane na wyspach mianem lata stulecia.
  • 0
    Piłkarze Legii dziś rozpoczną bój o Ligę Mistrzów. Na początku zmierzą się we Wrexham z New Saints