Koniec meczu. Legia przegrywa na zakończenia zgrupowania w Austrii 0:1.
    Ponowny faul na Koseckim, ale znów dośrodkowanie Furmana nie jest zbyt dokładne.
    Kuciak w kocówce meczu ma sporo pracy. Będzie rzut rożny dla Sparty.
  • 87'
    Słupek ratuję Legię przed utratą drugiej bramki. Będzie też kolejny korner.
  • 84'
    Kontra Sparty powinna zakończyć się podwyższeniem prowadzenia. Brak zdecydowania i dobra interwencja Kuciaka sprawiły, że tak się nie stało.
  • 80'
    Bereszyński faulował aby zatrzymać akcję Sparty. Za co obejrzał żółtą kartkę.
  • 79'
    Ponownie pokazał się Kosecki, który tym razem zdołał oddać strzał. Obok bramki.
  • 78'
    Fatalny strzał Furmana.
  • 77'
    Szarpnął Kosecki, który został sfaulowany ok. 25. metrów od bramki Cecha.
  • 76'
    Kolejna zupełnie nieudana akcja Legii. Zagranie Saganowskiego do Radovicia jest kompletnie nieudane.
  • 74'
    Na boisku pojawił się Costa, były gracz Zagłębia Lubin.
  • 73'
    Gra Legii w drugiej połowie zupełnie nie klei się. Akcje są sporadyczne i zupełnie niegroźne. Strzały nie stwarzają problemu Cechowi
  • 69'
    Akcja Bereszyńskiego zakończona niedokładnym dośrodkowaniem.
  • 65'
    Najpierw dobra interwencja Jodłowca. Niestety chwilę później Matejovski faulowany. Będzie rzut wolny tuż zza linii pola karnego.
  • 65'
    Dośrodkowanie nie było groźne.
  • 63'
    Dwie zmiany w Legii, zszedł Kucharczyk i Vrdoljak. Weszli Dwaliszwili i Kosecki.
  • 59'
    Pewna interwencja Kuciaka, ale strzał nie był zbyt trudny do obrony.
  • 55'
    Ciekawa akcja Legii lewym skrzydłem. Wawrzyniak został jednak zablokowany przez jednego z obrońców rywali.
  • 53'
    Dośrodkowanie Furmana ale w rękawice Cecha.
  • 50'
    1:0 dla Sparty. Skalak uderzył z dystansu, przy słupku. Nie do obrony.
  • 45+13'
    Początek drugiej połowy W Legii jedna zmiana. Za Pinto wszedł Janusz Gol.
  • 45'
    Koniec pierwszej części gry. Deszcz nadal leje.
  • 44'
    Kontra Sparty, zakończona niecelnym uderzeniem z 18 metrów.
  • 43'
    Cech przejmuję piłkę i rozpocznie akcję Sparty.
  • 42'
    Po chwili ponowny korner dla Legii.
  • 42'
    Tym razem wykonanie lepsze. Futbolówka trafia do Pinto, który momentalnie uderza z linii pola karnego. Będzie kolejny rzut rożny
  • 41'
    Saganowski uderzył z ostrego konta. Będzie rzut rożny.
  • 41'
    Niestety dośrodkowanie Furmana jest zbyt mocne i piłkę wybijają obrońcy.
  • 39'
    Tym razem Bravo nieco spóźniony, ale minął się z piłką. Na szczęście Kuciak na posterunku. Wszystko wyjaśnia jeszcze Pinto.
  • 35'
    Ponownie na bramkę strzelał Kucharczyk. Niecelnie.
  • 34'
    Po chwili szybka akcja Sparty, na szczęście zakończona niedokładnym podaniem.
  • 33'
    W końcu niezła akcja Legii wykończona główką Kucharczyka. Będzie rzut rożny.
  • 33'
    Statystycy zapisali wybicie kornera. Piłka w rękach bramkarza.
  • 31'
    Sprint Bereszyńskiego prawym skrzydłem zakończony centrą, niestety do nikogo.
  • 30'
    Dobra akcja Bravo w defensywie, na dodatek był faulowany. Widać, ze były gracz Realu umie dobrze czytać grę.
  • 29'
    Ten mecz nie będzie dobrym materiałem poglądowym dla obydwu trenerów. Gra jest bardzo niedokładna, szarpana. Jest sporo fauli a warunki nie pozwalają na ćwiczenie składnych akcji.
  • 25'
    Dobra interwencja Kuciaka po uderzeniu rywali z ostrego kąta.
  • 24'
    Kolejne niedokładne podanie, tym razem Kucharczyka. Trudno jednak winić zawodnika, warunki nie są łatwe.
  • 23'
    Pressing legionistów przyniósł korzyść. Cech wybił na aut.
  • 22'
    Mogło być groźnie, jednak Kaderabka na spalonym.
  • 20'
    Szkoda, ta akcja Legii mogła przynieść korzyść. Po odbiorze Bereszyńskiego, który podał do Pinto. Portugalczyk przebiegł kilkadziesiąt metrów i zagrał bardzo niedokładnie w kierunku Vrdoljaka.
  • 19'
    Na boisku nie dzieje się zbyt wiele. Deszcz wyraźnie przeszkadza w składnej grze. Pojedyncze podania do Saganowskiego lub Kucharczyka są trudne do opanowania.
  • 16'
    Dobra akcja Legii, ale Saganowski nie zdołał opanować piłki, która na mokrej murawie jest niezwykle szybka.
  • 15'
    W takich warunkach nie trudno o faul, Najpierw sędzia nie przerwał gry po ostrym wejściu Bereszyńskiego, a potem odgwizdał faule na Kuciaku (przy dośrodkowaniu) i Kucharczyku.
  • 13'
    w Bad Wimsbach niesamowita ulewa. W takich warunkach mecz może zostać skrócony.
  • 12'
    Błąd Wawrzyniaka, wykorzystuje jeden z Czechów. Kuciak wybił na rzut różny
  • 12'
    Po rogu piłka w rękach Kuciaka.
  • 10'
    Pinto dobrze w defensywie, rozpoczyna akcję Legii.
  • 8'
    Dobra akcja Legii. Dośrodkowywał Furman, ale Jodłowiec nie był w stanie z około 7 metra wpakować piłki do siatki.
  • 6'
    Niedokładnie podanie Bereszyńskiego, na szczęście Kuciak był szybszy od rywala
  • 4'
    Akcja Czechów zakończona strzałem, ale w środek bramki Kuciaka.
  • 4'
    Niezły początek akcji Legii, ale bardzo złe dośrodkowanie Kucharczyka
  • 0
    Poczatek meczu. Zaczęli gracze Sparty.
  • 0
    Skończyły się rozgrzewki obydwu zespołów, za chwilę początek meczu.
  • 0
    17:16 - W Bad Wimzbach leje. Nad miastem przechodzi burza. Boisko będzie mokre, mimo że jego stan jest całkiem niezły
  • 0
    Piłkarze Legii rozegrają dziś w Bad Wimsbach ostatni sparing na austriackiej ziemi. Rywalem legionistów będzie Sparta Praga. Zapraszamy na nasze relacje z meczu.
Sparta PragaLegia Warszawa
46'

46' Janusz Gol za Helio Pinto

47' Jiri Skalak

47'

67' Tomas Prikryl za Tiemoko Konate

67'

74' Costa Nhamoinesu za Matej Hybs

74'

78' Josef Husbauer za Ales Cermak

78'

83' Kamil Vacek za Marek Matejovsky

83'

90' Gil Sarrion Pablo