55'
  • 90+5'
    Koniec meczu. Zawisza wygrywa pierwszy raz z Legią od 1978 roku.
  • 90+4'
    Końcówka meczu, ale piłkarze Legii nie potrafią przeprowadzić żadnej akcji. Co chwila, któryś z nich zagrywa prosto pod nogi rywali.
  • 90+4'
    Za to gospodarze dalej próbują. Od utraty czwartej bramki ratuje sędzia podnosząc chorągiewkę.
  • 90+1'
    Wawrzyniak dostaje dobrą piłkę na skrzydło, ale zagrywa ją bardzo bardzo niecelnie do wychodzącego Dwaliszwilego. Od bramki Kaczmarek.
  • 90'
    Minęło 90 minut, mecz potrwa jeszcze 4 minuty, ale to Zawisza gra.
  • 89'
    Były zawodnik rezerw Legii, Piotr Petasz zmienia strzelca dwóch bramek.
  • 88'
    Dwaliszwili zamiast podawać piłkę do wychodzącego Ojamaa, chciał oszukać rywali podbijając piłkę. Zakończyło się stratą.
  • 86'
    Wójcicki zabiera piłkę Dwaliszilemu, ale Vrdoljak po chwili powstrzymuje pomocnika gospodarzy.
  • 84'
    Bereszyński próbuje opanować piłkę przy bocznej linii. Niestety wychodzi z nią poza plac gry.
  • 84'
    Ojamaa do Bereszyńskeigo. Sędzia unosi chorągiewkę.
  • 83'
    Brzyski zagrywa do wychodzącego Jodłowaca, ale obrońca wybija piłkę z pola karnego.
  • 82'
    Ojamaa próbuje minąć Dudka, ale zamiast tego oddaje mu piłkę.
  • 81'
    Po głowach zawodników stojących w murze piłka uderzona przez Brzyskiego wyszło poza boisko.
  • 81'
    Znów dośrodkowanie Brzyskiego na głowę Jodłowca, ale piłka pada łupem graczy Zawiszy.
  • 80'
    Miacel fauluje Dwaliszilego tuż przed polem karnym.
  • 79'
    Dwójkowa akcja Juniora i Ojamaa, ale zakończona 30 metrów od bramki Zawiszy.
  • 77'
    Po krótkim rozegraniu piłkę przejął Pinto. z Połowy wyprowadził ją Vrdoljak, jednak pod polem karnym nieco legioniści pogubili się co wykorzystał Drygas.
  • 76'
    Luis Carlos mija Bereszyńskiego, Dzięki asekuracji Pinto będzie tylko rzut rożny.
  • 75'
    Dobre uderzenie Ojamaa, który przedarł się środkiem boiska. Kaczmarek wybił na rzut rożny.
  • 75'
    Tomasz Brzyski dosrodkował na pole karne, piłka trafiłą do Pinto, który odegrał do Rzeźniczaka. Będzie kolejny korner.
  • 75'
    Znów dośrodkowanie Brzyskiego, zbyt krótkie. do futbolówki doszedł Pinto. Jego uderzenie grzęźnie w nogach zawodników w polu karnym.
  • 74'
    Błąd obrońcy Zawiszy. Legioniści nie potrafią tego wykorzystać tak jak zrobili to gospodarze.
  • 71'
    Dwaliszwili mija w środku Drygasa, ale wychodzi z piłką poza boisko.
  • 71'
    Jodłowiec prostopadle podcina do Bereszyńskiego. Niestety za mocno.
  • 69'
    Ojamaa faulje Ziajkę w środku boiska. Estończyk protestuje.
  • 68'
    Brzyski dośrodkowuje zrzutu rożnego na głowę Jodłowca. Od bramki zacznie Kaczmarek.
  • 66'
    Tym razem Drygas zagrywa do Luisa Carlosa, Rzeźniczak wyprzedza rywala.
  • 64'
    Junior wygrywa pojedynek z Masłowskim i piłka trafia do Skaby.
  • 63'
    Pierwsza akcja Ojamaa, który dośrodkował w ręce Kaczmarka.
  • 61'
    Z rzutu rożnego zagrywa Brzyski, ale piłkę przejmują gospodarze.
  • 60'
    Luis Carlos zatrzymany przez Bereszyńskiego. Gospodarze domagają się rzutu karnego.
  • 60'
    Za Furmana i Kuchaczyka wspomniana dwójka
  • 59'
    Do wejścia na boisko gotowi są Ojamaa i Vrdoljak.
  • 58'
    Skaba przegrywa pojedynek o górną piłę z Gulonem, ale futbolówka przechodzi ponad bramką.
  • 57'
    Legioniści od początku drugiej połowy są zupełnie zagubieni. Nic nikomu nie wychodzi, a Zawisza gra.
  • 55'
    3:1 Luis Cralos wykorzystuje dośrodkowanie Lewczuka.
  • 53'
    Dwaliszwili przedarł się środkiem boiska, zagrał na skrzydło do Brzyskiego, ale ten praktycznie nie miał do kogo dośrodkować.
  • 52'
    Gevorgyan bliski trzeciej bramki. Strzelał z 11 metrów po wrzucie z autu Lewczuka. Na szczęście uderzenie zostało zablokowane przez Juniora.
  • 51'
    Legionisci próbują prowadzić grę, ale ledwo przekraczają środkową linię boiska.
  • 47'
    Fatalny błąd Skaby, który źle trafia w piłkę i podaje wprost do Gevorgyana, który mija bramkarza Legii i pakuję futbolówkę do pustej bramki.
  • 46'
    Po rzucie rożnym gospodarzy futbolówkę łapie Skaba.
  • 45+16'
    Gra wznowiona.
  • 45+2'
    Legioniści dzięki świetnemu zagraniu Pinto z rzutu wolnego wrócili z dalekiej podróży. Jeśli jednak w drugiej części meczu nie nacisną mecz może skończyć się z zerowym dorobkiem punktowym.
  • 45+1'
    Koniec pierwszej części meczu.
  • 45'
    Lewczuk ogrywa Brzyskiego. Na szczęścia dośrodkowuje zbyt mocno.
  • 43'
    Parę ostatnich minut to przewaga gospodarzy.
  • 42'
    Zawisza powinien prowadzić 2:1. Carlos dośrodkował w taki sposób, że minął Skabę. Do bramki w której został Junior strzelał Masłowski. Prosto w obrońce Legii. ufff.
  • 41'
    Za chwile już Brzyski dośrodkował z lewej strony boiska, ale Dwaliszwili nie jest w stanie skierować piłkę do bramki.
  • 40'
    Kibice Legii na razie nie dopingują, czekają aż wszyscy wejdą na sektor. Wpuszczani są baaaardzo powoli, trwa skrupulatne sprawdzanie każdego. Tymczasem kibice gospodarzy prezentują oprawę HWDP.
  • 40'
    Rzeźniczak wpadł na połowę gospodarzy, ale jego podanie do Kucharczyka było zdecydowanie niecelne.
  • 39'
    Strzał Gevorgyana. Bardzo niecelny.
  • 39'
    Długa piłka Skaby do Brzyskiego. Zacznie Zawisza z boku boiska.
  • 37'
    Jodłowiec szarżuje lewą stroną boiska, wywalczył wrzut z autu.
  • 36'
    Brzyski zagrywa krzyżakiem do Pinto, który uderzył z 30 metrów. Ponad bramką. Mógł być cudowny gol.
  • 34'
    Pinto do Kucharczyka. Jego dośrodkowanie jest zablokowane i będzie rzut rożny.
  • 34'
    Krótkie rozegranie przez Brzyskiego. O akcji zapominamy.
  • 34'
    Będzie jednak kolejny korner. Tym razem wywalczony przez Pinto.
  • 34'
    Dośrodkowanie Furmana mija pierwszego zawodnika, ale wpada w rękawice Kaczmarka.
  • 32'
    Znów Jodłowiec zagrywa daleką piłkę do Pinto, ten próbował wycofać futbolówkę, którą ręką zatrzymał Lewczuk. Jednak sędzia nie zatrzymał gry.
  • 32'
    Furman podje przez środek boiska co kończy się stratą piłki.
  • 30'
    Faul Furmana zza boczną linią pola karnego. Może być groźnie.
  • 30'
    Dwaliszwili wybija na rzut rożny.
  • 30'
    Piłkę piąstkuje Skaba
  • 28'
    Kolejne niezłe zagranie Jodłowca. Tym razem do wychodzącego Kuchaczyka, który jednak zawahał się i nie miał szans dojść do piłki.
  • 27'
    Jodłowiec zagrywa głową krótką piłkę do Dwaliszwilego. Temu jednak piłka odbija się od kolana i wychodzi poza pole karne.
  • 26'
    Długie zagranie do Gevorgyana. Na szczęście kapitan gospodarzy był na spalonym
  • 25'
    Do piłki podeszli Furman, Przyski i Pinto. Ku zaskoczeniu uderzył Pinto prawą nogą ponad murem, tuż przy słupku.
  • 24'
    Gooooooooool
  • 23'
    Lewczuk Fauluje Wawrzyniaka około 25 metrów od bramki Kaczmarka.
  • 21'
    Dalekie dorzucenie do Wawrzyniaka, który jednak przegrywa walkę o piłkę.
  • 21'
    Furman odzyskuje piłkę przed polem karnym Legii i zagrywa prosto do rywali.
  • 20'
    Dośrodkowanie Bereszyńskiego jest zablokowane i będzie drugi rzut rożny.
  • 19'
    Dalekie wybicie Brzyskiego. Piłkę z dala od pola karnego przejmuje Furman, ale z tej akcji już nic nie będzie
  • 18'
    Dośrodkowanie Brzyskiego z 35 metrów prosto w ręce Kaczmarka
  • 18'
    Dobre podanie Jodłowca do Wawrzyniaka, będzie rzut rożny.
  • 16'
    Uderzenie Gevorgyana zza pola karnego na raty łapie Skaba.
  • 15'
    Faul Juniora na przy bocznej linii na wysokości pola karnego.
  • 14'
    Brzyski odzyskuje piłkę w środku boiska, ale po chwili Pinto ją traci.
  • 13'
    Długa piłka Jodłowca do Kucharczyka, ale ten niestety przegrywa pojedynek o górną piłkę.
  • 13'
    Drygas uderza z 25 metrów, po ziemi, ale nie niecelnie.
  • 11'
    Bereszyński wpadł w pole karne, próbował strzelać z ostrego konta, ale niecelnie.
  • 8'
    Błąd Rzeźniczaka, który oddał piłkę Gevorgyanowi. Ten minął Skabę i skierował piłkę do bramki której próbował bronić Junior.
  • 7'
    Gulon zagrał świetnie do Gevorgyana, który z ostrego konta próbował minąć Skabę. Na szczęście żaden z piłkarzy Zawiszy nie skierował piłki do pustej bramki Legii.
  • 7'
    Gol Gevorgyana!
  • 4'
    Jodłowiec zagrywa w kierunku Dwaliszwilego, ale obrońcy wybijają piłkę poza boisko.
  • 3'
    Piłka w siatce, ale Kucharczyk na spalonym.
  • 2'
    Pierwsza akcja Legii, zagranie Rzeźniczaka w pole karne do Pinto, ale ten traci piłkę.
  • 2'
    Szybka akcja gospodarzy kończy się faulem na Juniorze.
  • 0
    Zaczęła Legia
  • 0
    Piłkarze są już na boisku.
  • 0
    Piłkarze Legii w środę o 20:30 rozpoczną mecz w Bydgoszczy z Zawiszą. Zaczniemy w następującym składzie: Skaba - Bereszyński, Rzeźniczak, Junior, Wawrzyniak - Kucharczyk, Jodłowiec, Furman, Pinto, Brzyski - Dwaliszwili