84'
  • 90+8'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych relacji oraz pomeczowych materiałów. Do usłyszenia!
  • 90+6'
    Dwie bramki dla Legii zdobył Wladimer Dwaliszwili, a po jednym trafieniu dołożyli Helio Pinto i Jakub Rzeźniczak. Gola dla Piasta zanotował Łukasz Hanzel
  • 90+4'
    Kibice na trybunach: - Śpiewajmy hej sialala, Legia dziś trzy punkty ma!
  • 90+3'
    Gracze Piasta szybko wykopali piłkę z dala od własnej bramki
  • 90+3'
    Koniec meczu! Legia wygrywa 4:1!
  • 90+2'
    Żyro ponownie zagrywał w pole karne, ale piłkę wybił na róg Horvath
  • 90'
    Na trybunach słyszymy "Hej Legia gooooool". Kibicom jeszcze mało :-)
  • 90'
    Sędzia doliczył trzy minuty
  • 89'
    Żyro ponownie uderza piłkę ze skraju pola karnego, ale ugrzęzła ona w nogach Zbozienia
  • 87'
    Łukasik nie zrozumiał się ze Skabą i wybił piłkę na róg
  • 87'
    Legioniści natychmiast wybijają piłkę z własnego pola karnego
  • 86'
    Podgórski zagrał piłkę pole karne, Junior zażegnał niebezpieczeństwo
  • 85'
    Matras ukarany kartką za faul na Dwaliszwilim
  • 83'
    Podgórski uderzył w mur, ale Piast ma jeszcze róg
  • 83'
    Vrdoljak wybija piłkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego
  • 82'
    Podgórski faulowany przed polem karny, a żółtą kartkę obejrzał Jakub Rzeźniczak
  • 80'
    Żyro mocno uderzył ze skraju pola karnego. Trela "wypluł" piłkę przed siebie, ale ostatecznie ją złapał
  • 79'
    Tempo meczu wyraźnie teraz siadło - tak naprawdę nie dzieje się nic ciekawego
  • 78'
    Kibice rywali zaprzestali już dopingu dla swojej drużynie. Siedzą na trybunach i z opuszczonymi głowami oglądają końcówkę meczu
  • 77'
    Dwaliszwili faulowany w powietrzu przez Matrasa
  • 75'
    Podgórski dogrywał, potem próbował strzelać, ale piłka wylądowała w rękach Skaby
  • 75'
    Podgórski fauluje Rzeźniczaka na połowie Legii
  • 74'
    Piast ma rzut rożny, a Vrdoljak zostanie zniesiony na noszach
  • 73'
    Gra przeniosła się w środkowe sektory boiska, jest dosyć rwana i żadna drużyna nie może się dłużej otrzymać przy piłce
  • 73'
    Vrdoljak leży na boisku i potrzebuje pomocy lekarzy
  • 70'
    Izvolt ukarany kartką za faul na Koseckim
  • 70'
    W miejsce Izvolta wchodzi Podgórski, a miejsce Jana Polaka zajmie Mariusz Zganiacz
  • 68'
    Głową uderzał Jurado, ale obok bramki
  • 68'
    Żyro wpadł w pole karne, ale uderzył obok bramki
  • 68'
    Łukasik w miejsce Furmana
  • 66'
    Tym razem Żyro idealnie dośrodkował do Rzeźniczaka, który podłączył się do ofensywy i po strzale głową pokonał Trelę
  • 65'
    4:1!!! Jakub Rzeźniczak!
  • 64'
    Furman zagrał piłkę ze skrzydła na głowę Dwaliszwilego, a ten trafił w słupek, ale futbolówka odbiła się tak szczęśliwie, że wpadła do siatki
  • 63'
    Niesamowicie głośne gwizdy deprymujące rywali i Rzeźniczak wybija piłkę
  • 63'
    3:1!!! Wladimer Dwaliszwili!!!
  • 62'
    Rzut rożny dla gości
  • 61'
    Vrdoljak kapitalnie podał w pole karne do Dwaliszwilego, który był sam na sam z bramkarzem i trafił w słupek. Piłka spadła pod nogi Pinto, który praktycznie wbiegł z futbolówką do siatki
  • 60'
    2:1!!! Helio Pinto!!!
  • 59'
    Dwaliszwili na skrzydło do Koseckiego, ale ten źle dograł piłkę. Po chwili Vrdoljak traci futbolówkę w środku pola
  • 59'
    Izvolt mocno uderzył po ziemi z dystansu, ale Wojciech Skaba zatrzymał strzał z małymi problemami
  • 57'
    Wilczek wchodzi w miejsce Rabioli
  • 56'
    Kosecki świetnie minął trzech rywali, a na strzał z 16 metrów zdecydował się Brzyski, ale jego uderzenie wyłapał Dariusz Trela
  • 55'
    Dwaliszwili świetnie minął rywala, ale upadł pod polem karnym naciskany przez Horvatha
  • 55'
    Żyro płasko wgrał piłkę w pole karne, ale prosto w ręce bramkarza
  • 54'
    Kosecki wchodzi w miejsce Henrika Ojamaa, a Jakuba Wawrzyniaka zastępuje Michał Żyro
  • 53'
    Vrdoljak ruletą (!) minął Matrasa, ale niestety zatrzymał się na kolejnym rywalu
  • 52'
    Rzut wolny dla Legii. Dośrodkowywał Tomasz Brzyski, ale jego dogranie wybił Jan Polak
  • 51'
    Aut dla Piasta na wysokości naszego pola karnego. Skaba pewnie złapał piłkę w "szesnastce"
  • 50'
    Trela wyszedł z bramki, piłka spadła pod nogi Pinto, a ten przelobował golkipera i niektórzy kibice widzieli już futbolówkę w siatce, ale ostatecznie poleciała tuż obok słupka
  • 50'
    17 403 osoby oglądają dzisiejszy mecz z Piastem
  • 49'
    Źle zachowali się obrońcy Legii, rywale mieli już dwie świetnie okazje, ale za trzecim razem Hanzel kopnął piłkę do siatki
  • 49'
    Król ukarany kartką za faul na Brzyskim
  • 48'
    1:1 Łukasz Hanzel...
  • 47'
    Dośrodkowanie było za mocne, ale jeden z rywali dotknął piłki i od autu zaczyna Pinto
  • 46'
    Zaczęła się druga połowa - bez zmian w składach
  • 46'
    Rzut rożny dla Legii, a w narożniku zameldował się już Tomasz Brzyski
  • 45+4'
    Na murawie przebywają rezerwowi, a za moment odbędzie się konkurs dla kibiców
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 1:0 po bramce Wladimera Dwaliszwili
  • 45+1'
    Piłka spada w polu karnym, Vrdoljak obrócił się i postarał trafić, ale huknął wysoko nad poprzeczką
  • 45'
    Rzut rożny dla Legii. W narożniku jest Brzyski
  • 45'
    Sędzia dolicza minutę do czasu trwania pierwszej połowy
  • 44'
    Trela daleko wykopał piłkę do przodu, ale Jodłowiec wyjaśnia sprawę i Skaba rozpocznie kolejną akcję Legii
  • 43'
    Furman dość ostro potraktował Zbozienia, ale sędzia nie zauważył
  • 39'
    Brzyski spróbował strzału z pół-woleja, ale futbolówka minęła bramkę Treli
  • 39'
    Dośrodkowania z lewej strony spróbował Brzyski, ale w polu karnym nie było nikogo kto zamknąłby jego dogranie
  • 35'
    Pinto wspólnie z Furmanem zastopowali akcję rywali i przejęli futbolówkę
  • 34'
    Rzut wolny - do piłki podchodzi Brzyski
  • 34'
    "Brzytwa" wgrał piłkę zdecydowanie za głęboko. Trela wyłapał dośrodkowanie
  • 34'
    Wawrzyniak sfaulował na własnej połowie Jurado. Rywale będą mieli rzut wolny
  • 32'
    Ojamaa przejął piłkę pod polem karnym, zagrał na obieg Wawrzyniakowi, który dośrodkował do środka, a Dwaliszwili przyłożył głowę do dogrania i trafił do siatki.
  • 32'
    Gruzin aż uderzył nogą w bandę reklamową jakby chciał coś zasygnalizować obserwatorom spotkania
  • 31'
    1:0!!! Wladimer Dwaliszwili!
  • 30'
    Ojamaa podaje i... strata. Za dużo niedokładności jest dziś w grze legionistów
  • 30'
    Jurado uderza z dystansu i Skaba odbija piłkę na rzut rożny
  • 30'
    Skaba łapie piłkę po dośrodkowaniu
  • 29'
    Matras powalił Ojamaa i od rzutu wolnego grę zaczyna Vrdoljak
  • 27'
    Rabiola fauluje Juniora na naszej połowie, ale gracz Piasta został tylko słownie pouczony przez sędziego
  • 26'
    Izvolt dośrodkowuje w pole karne, ale niebezpieczeństwo zostało zażegnane przez defensorów Legii
  • 26'
    Król fauluje w środku pola Vrdoljaka
  • 25'
    Furman podawał do Ojamaa, a piłka trafiła do Jurado
  • 25'
    Junior słusznie ukarany żółtą kartką za ciągnięcie za koszulkę Rabioli
  • 24'
    Izvolt przebiegł kilka metrów z piłką na lewym skrzydle, ale jego dośrodkowanie było bardzo złe - wyszło poza boisko i od bramki wznowi Wojciech Skaba
  • 22'
    Brzyski na spalonym. Na razie nasz skrzydłowy sprawia bardzo dobre wrażenie na boisku
  • 21'
    Matras do Jurado, ale ten nie zdążył zagrać piłki zanim opuściła ona boisko. Aut dla Legii
  • 21'
    W środku pola został sfaulowany Furman
  • 19'
    Chwilowe kłopoty z kontynuowaniem gry miał Rzeźniczak, ale obrońca już biega po murawie
  • 19'
    Kolejny rzut rożny dla Legii
  • 19'
    Korner został krótko rozegrany, a po chwili podaną piłkę stracił Wladimer Dwaliszwili
  • 18'
    Brzyski świetnie popędził lewym skrzydłem i zagrał na 16 metr do Furmana, którego uderzenie obronił Trela. Potem dobitki z większej odległości spróbował Pinto, ale posłał futbolówkę obok słupka
  • 17'
    Vrdoljak wzięty w kleszcze przez dwóch piłkarzy Piasta i arbiter odgwizdał faul na Chorwacie
  • 17'
    Zbozień wrzucił piłkę w pole karne i gdyby nie interwencja Rzeźniczaka w ostatniej chwili to już moglibyśmy przegrywać
  • 16'
    Matras zagrał długie podanie do Jurado, ale ten był na spalonym
  • 15'
    Rozegranie Ojamaa z Rzeźniczakiem kończy się stratą tego drugiego
  • 14'
    Brzyski zagrał na głowę "Lado", który uderzył piłkę upadając i posłał ją nad bramką
  • 13'
    Wawrzyniak do Dwaliszwilego w pole karne, a ten wywalczył korner
  • 12'
    Furman na lewe skrzydło do Wawrzyniaka, ale piłkę na aut wybija Zbozień
  • 11'
    Dwaliszwili przepuścił piłkę do Brzyskiego, który od razu wpadł w pole karne i strzelił prosto w słupek. Futbolówka odbiła się w kierunku Helio Pinto, który miał przed sobą pustą bramkę i fatalnie uderzył nad poprzeczką
  • 9'
    Legioniści długo rozgrywali piłkę, wymienili kilkanaście podań i ładnie to wyglądało, ale zakończyło się niecelnym podaniem Wawrzyniaka pod polem karnym rywali
  • 7'
    Jurado zagrywał piętą, Brzyski wybija piłkę na aut
  • 7'
    Zbozień zatrzymuje hasającego na lewym skrzydle Brzyskiego
  • 6'
    Dwaliszwili dogonił piłkę na lewej flance i podał do Brzyskiego, który starał się ograć Horvatha, ale nie wyszła mu ta sztuka, gdyż gracz Piasta dobrze się zastawił i przejął futbolówkę
  • 5'
    Wawrzyniak zszedł do środka, był już pod polem karnym i szykował się do strzału, ale został sfaulowany
  • 5'
    Furman podszedł do rzutu wolnego i posłał piłkę nad poprzeczką
  • 4'
    Junior podbił piłkę w polu karnym po dalekim wrzucie z autu, Rzeźniczak nie ryzykował i wybił futbolówkę na róg
  • 4'
    Skaba złapał dośrodkowanie z rzutu rożnego
  • 3'
    Wawrzyniak do Pinto, którego ciałem zatrzymuje Horvath
  • 2'
    Jurado powalczył z Vrdoljakiem o piłkę w bocznym sektorze boiska i wyszedł z tego starcia obronną ręką
  • 2'
    Furman niecelnie podaje w kierunku Ojamaa
  • 1'
    Szybko piłka wylądowała pod nogami Treli, który wznowił grę dalekim wykopem - futbolówkę na aut wybił Jodłowiec
  • 0
  • 0
    Piłkarze już się ze sobą przywitali, a kapitanowie są po losowaniu i rozmowie z arbitrem Pawłem Pskitem