Maćkowski huknął z dystansu, jednak ponad poprzeczką
  • 87'
    Gospodarze budowali atak, ale jeden z zawodników zagrał do nikogo
  • 85'
    W polu karnym Legii trochę się zagotowało, było trochę strzałów, ale ostatecznie Olszewski wybił futbolówkę na wiwat
  • 84'
    Centra Olszewskiego, Pietrzyk główkuje w boczną siatkę
  • 83'
    Wrzutka Olszewskiego, gospodarze wybili i mamy kolejny róg
  • 81'
    Leleno wypuścił Szweda a ten wywalczył korner
  • 80'
    Waleński nie opanował dobrze futbolówki i Kochalski wznowi grę
  • 80'
    Handzlik zastępuje Praszelika
  • 78'
    Centra Olszewskiego, Bondarenko uderzył wprost w Kusztana!
  • 76'
    Trzy roszady w ekipie rywali. Waleński zmienia Paprzyckiego, Graczyk zastępuje Kujawę, a Pach wchodzi za Kuśmierka
  • 73'
    Legioniści wyszli z opresji po akcji Pogoni, a następnie Czarnowski chciał błyskawicznie uruchomić Wełniaka, lecz dostał za mocne podanie
  • 71'
    Praszelik podał zbyt lekko do Olszewskiego na skrzydle
  • 71'
    Orlik złapany na pozycji spalonej po zagraniu Bondarenki
  • 69'
    Indywidualny rajd Praszelika, ale stoperzy miejscowych ubiegli pomocnika Legii. Później centrą chciał się popisać Leleno, który wywalczył korner
  • 66'
    Chwilowa przerwa w grze. Jeden z zawodników Pogoni jest opatrywany przez medyków
  • 65'
    Szwed poszarpał trochę na skrzydle, ale finalnie nie wywalczył nawet rzutu rożnego
  • 63'
    Pogoń ciągle atakuje, a legioniści praktycznie nie wychodzą z własnej połowy
  • 61'
    Boniecki chciał kropnąć z dystansu, lecz Kochalski tylko odprowadził piłkę wzrokiem
  • 60'
    Kolejny korner dla "Portowców"...
  • 59'
    Wrzutka Kuśmierka, ale Bondarenko ekspediuje piłkę poza linię końcową. Rożny nie przyniósł miejscowym pożądanych efektów
  • 57'
    Wełniak za Górala
  • 56'
    Stasiak miał niezłą okazję, strzelił zza "szesnastki", jednak Pietrzyk stanął na linii podania
  • 53'
    Maćkowski otrzymał futbolówkę z głębi pola, chciał nabić rywala, ale ostatecznie Kochalski wznowi grę z "piątki"
  • 52'
    Waniek zagrał do Orlika, ten poślizgnął się, lecz przyjezdni otrzymali aut
  • 51'
    Gospodarze mieli dogodną okazję, ale finalnie Stasiak pomylił się przy próbie oddawania strzału
  • 50'
    Żółty kartonik dla Nagela za faul na Góralu
  • 49'
    Orlik do Olszewskiego, ten wszedł do środka, stracił futbolówkę, ale szczecinianie nie wyszli z akcją
  • 48'
    Szwed sfaulowany przez Maćkowskiego na wysokości środka boiska
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+15'
    Obie drużyny już na boisku. Legioniści przeprowadzą dwie roszady. Orlik i Szwed za Cichockiego i Aftykę
  • 45+1'
    Arcyważna interwencja Bondarenko
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Pogoń prowadzi 2:0 z Legią
  • 45'
    2:0 dla gospodarzy. Bramkę, po dośrodkowaniu z prawej strony, zdobył Stasiak
  • 43'
    Żółta kartka dla Czarnowskiego za faul w ataku
  • 42'
    Stasiak, mając niekrytego Wawrzynowicza, zdecydował się na strzał, który został zablokowany przez Bondarenko
  • 41'
    Kluczowa interwencja Olszewskiego w "szesnastce". Korner dla Pogoni. Centra rywali i uderzenie Żurawskiego, jednak piłka przeleciała ponad poprzeczką
  • 39'
    Pietrzyk szukał Olszewskiego, ale posłał niezwykle mocne podanie, które nie miało wielkich szans na powodzenie
  • 39'
    Aftyka zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale zrobiło to niecelnie, mimo wyjścia Kusztana z bramki
  • 37'
    Praszelik zszedł do środka i chciał miękko zagrać w kierunki Aftyki, ale Kusztan nie miał problemów ze złapaniem piłki
  • 36'
    Kąśliwe uderzenie Maćkowskiego z dalszej odległości, lecz Kochalski interweniował. Po chwili zakotłowało się w "szesnastce" i "Kochal", wybijając piłkę po strzale Bochnaka, nabił Pietrzyka. O mały włos a stoper był bliski gola samobójczego
  • 34'
    Teraz "Bondi" dobrze wybił futbolówkę, praktycznie spod nóg rywala w polu karnym
  • 33'
    Nagel wypatrzył Paprzyckiego, lewy defensor płasko dośrodkował, Bondarenko "obciął" się z piłką, ale ostatecznie goście wyszli z opresji
  • 32'
    Maćkowski próbował ruszyć z kontrą, lecz Praszelik błyskawicznie za nim wrócił i odebrał mu futbolówkę
  • 31'
    Górał podał z pierwszej piłki na prawą flankę do Cichockiego, ale jego wrzutka okazała się zbyt głęboka
  • 30'
    Wawrzynowicz szukał penetrującym zagraniem Bonieckiego, ale dynamiczny pomocnik nie dopadł do piłki
  • 29'
    Olszewski wtargnął w "szesnastkę", podał do Górala, a ten w trakcie obrotu, stracił futbolówkę. Po chwili "Góri" mógł strzelić, ale Kusztan wyszedł z bramki i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 27'
    Nagel fauluje Praszelika na połowie Legii
  • 26'
    "Wojskowi" nieco przycisnęli rywali, odważniej weszli na połowę gości
  • 25'
    Żurawski zagrał na drugą stronę boiska, po chwili futbolówka wróciła na lewe skrzydło, gdzie Boniecki z zimną krwią wymanewrował Cichockiego. Finalnie z akcji nic nie wyszło
  • 23'
    Boniecki znalazł trochę swobody po zejściu do środka, uderzył płasko, ale Kochalski spokojnie chwycił futbolówkę
  • 22'
    Praszelik podniósł nogę za wysoko, co zauważył arbiter i grę wznowi Pogoń
  • 22'
  • 21'
    Dokładna wrzutka na Stasiaka, rosły napastnik uderzył z głowy ponad poprzeczką, ale wcześniej był na spalonym
  • 20'
    Bondarenko starał się uruchomić Cichockiego, lecz Kusztan miał bliżej do piłki
  • 20'
  • 19'
    Boniecki poszedł na przebój, minął Leleno, ale zatrzymał się na Wańku
  • 18'
    1:0 dla Pogoni. Na listę strzelców wpisuje się Maćkowski, który dobił uderzenie Stasiaka
  • 16'
    Wrzutka Bonieckiego, jednak Praszelik kapitalnie interweniował. Jak na razie, mecz jest bardzo wyrównany
  • 15'
    Cichocki nieprzepisowo powstrzymał Bonieckiego na skrzydle
  • 14'
    Boniecki wpadł w pole karne, upadł po kontakcie z Cichockim, lecz dodał trochę od siebie i arbiter słusznie nakazał kontynuować grę
  • 14'
    Waniek przerzucił ciężar gry na Leleno, skrzydłowy jednak nie sięgnął futbolówki na prawej flance
  • 12'
    Znakomite długie podanie od Praszelika na Aftykę, lecz "Grześ" miał trudną pozycję, mało czasu i miejsca, przez co akcja spaliła na panewce
  • 12'
    Koncentracja Pietrzyka i wyrachowanie w defensywie bardzo pomogły teraz gościom. Stoper Legii przeciął niebezpieczne podanie do napastnika
  • 10'
    Faul Maćkowskiego na Praszeliku, który wychodził z groźną kontrą
  • 9'
    Rajd Bonieckiego na lewym skrzydle, ale Praszelik zaasekurował Leleno i odebrał piłkę
  • 9'
    Leleno świetnie zabrał futbolówkę Paprzyckiemu, podał do Praszelika, lecz piłkarz z rocznika '00 popisał się niecelnym zagraniem
  • 8'
    Faul Pietrzyka na Maćkowskim. Będzie stały fragment gry dla zawodników Crettiego. Dośrodkowanie Wawrzynowicza nie sprawiło jednak kłopotów przyjezdnym
  • 6'
    Miejscowi próbowali zawiązać szybki atak, ale podanie jednego z graczy "Portowców" do drugiego, było mocno niedokładne
  • 5'
    Praszelik chciał zagrać a plecy obrońców i uruchomić Cichockiego, ale stoperzy Pogoni oddalili zagrożenie
  • 4'
    Waniek do Cichockiego, lecz boczny defensor nie opanował futbolówki
  • 3'
    Centra Olszewskiego zakończona niecelną główką Leleno i Kusztan spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem
  • 2'
    Doping na trybunach nie jest prowadzony. Wydaje się, że liczba kibiców oscyluje w granicach tysiąca osób
  • 1'
    Dobrze popracował w obronie Olszewski, legioniści chcieli wyjść z kontrą. Finalnie, Leleno został sfaulowany w środku pola
  • 0
  • 0
    Powitanie kapitanów już za nami, zaraz zaczynamy!
  • 0
    Obie ekipy już na murawie!
  • 0
    Witamy ze stadionu w Szczecinie! Za kilka chwil Legia Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Szczecin w ramach rewanżowego starcia finałowego mistrzostw Polski juniorów starszych. Skład "Wojskowych" prezentuje się następująco: Kochalski - Cichocki, Pietrzyk, Bondarenko, Olszewski - Leleno, Waniek, Czarnowski, Aftyka - Praszelik - Góral
Pogoń SzczecinLegia Warszawa

17' Rafał Maćkowski

17'
43'

43' Patryk Czarnowski

44' Aron Stasiak

44'

49' Sebastian Nagel

49'

90' Szymon Waleński

90' Aron Stasiak

90'

90' Konrad Handzlik (k.)