Żółta kartka dla Maćkowskiego, a w Pogoni ostatnia zmiana: Benedyczak za Stasiaka
    Kolejny korner dla Pogoni, z którego nic nie wynikło
    Sędzia doliczył cztery minuty
  • 87'
    Ostatnia zmiana w Legii. Ostrowski za Olszewskiego
  • 86'
    Rzut wolny dla Pogoni. Piłka dośrodkowana w pole karne, lecz stoperzy stołecznego klubu zażegnali niebezpieczeństwo
  • 85'
    Górzyński w miejsce Kuśmierka
  • 84'
    Obie drużyny utrzymują obecnie piłkę w środkowej strefie boiska
  • 82'
    Faul Pogoni w ofensywie. Grę wznawia Kochalski
  • 80'
    Kolejny faul gracza Pogoni w środku pola. Tym razem Kuśmierek powalił Szweda
  • 79'
    Faul na Czarnowskim i Wawrzynowicz ogląda żółtą kartkę
  • 77'
    Kochalski broni sam na sam ze Stasiakiem. Bardzo dobre zawody rozgrywa stołeczny golkiper
  • 75'
    Za Bochniaka wchodzi Boniecki
  • 74'
    Trzecia zmiana w Legii. Handzlik w miejsce Praszelika
  • 74'
    Zza pola karnego Aftyka, lecz piłka poleciała obok bramki
  • 72'
    Niewidoczny jest Aleksander Waniek, ale to pozory. Wychowanek stołecznego klubu robi kapitalną pracę w destrukcji
  • 72'
    W miejsce Waleńskiego wchodzi Paprzycki
  • 70'
    Strzał Maćkowskiego z dystansu, ale piłkarz Pogoni był daleki od strzelenia gola
  • 69'
    Cichocki wrzucił piąty bieg, zagrał w pole karne do Górala, a ten z bliska wpakował piłkę do siatki! Niby gol z niczego, z niespodziewanej kontry, ale jakże ważny!
  • 69'
    Szwed wchodzi w miejsce Leleny
  • 69'
    Po małym bilardzie w polu karnym, rywale wybijają piłkę z linii bramkowej!
  • 67'
    4:1! Michał Góral!
  • 66'
    Znowu atakowali goście. Kochalski próbował ratować kolegów przed rzutem rożnym, ale mimo starań, nie udało się. Korner dla Pogoni
  • 66'
    Lekkie dogranie wślizgiem przecina Czarnowski. Po chwili powtórka i do piłki dobrze doszedł Kochalski
  • 65'
    Maćkowski ruszył z kontrą. Zagrał na lewą stronę do Bochnaka, lecz ten niecelnie dośrodkował
  • 64'
    Legioniści próbują wyżej podejść z pressingiem - na moment. Warszawiacy skupiają się przede wszystkim na obronie strefowej i mocniejszy press zaczynają od własnej połowy
  • 64'
    Góral ładnie przepchnął się z piłką i zagrał na prawą stronę do Leleny. Tam lepszy od niego był Bochniak, który ograbił go z posiadania futbolówki
  • 63'
    Pierwsza zmiana w Legii. Aftyka w miejsce Orlika
  • 62'
    Piłka powędrowała przed pole karne, została uderzona przez jednego z przyjezdnych i uderzyła w baner za bramką. Z "piątki" grę wznawia Kochalski
  • 62'
    Orlik faulowany na lewej flance. Podaniem do tyłu, warszawiacy zaczynają konstruowanie akcji
  • 62'
    Praszelik powalony po chwili - znowu - na lewej stronie boiska, ale tym razem sędzia uznał, że faulu nie ma
  • 61'
    Kolejna akcja rywali. Stasiak uderzał z dystansu, piłka odbiła się od Pietrzyka i korner dla Pogoni
  • 59'
    "Portowcy" starają się spokojnie rozgrywać piłkę, ale w ostatnich akcjach stołeczna defensywa dobrze radzi sobie z rywalami. Mocniej martwi, że mistrzowie Polski w drugiej połowie mają kłopot z wyprowadzeniem akcji w ofensywie
  • 57'
    O tej akcji pisaliśmy.... Warto zobaczyć!
  • 56'
    Trochę tylko tej kontroli zabrakło.. Miejmy nadzieję, że zaraz się pojawi ;)
  • 54'
    1:3. Gola dla Pogoni strzelił Stasiak
  • 53'
    Dośrodkowanie w pole karne kończy się po myśli legionistów - Kochalski łapie piłke
  • 52'
    Pietrzyk zablokował uderzenie brzuchem. Od autu na wysokości pola karnego, grę wznawiają szczecinianie
  • 52'
    Dośrodkowanie w pole karne po wrzucie z autu, w polu brakowym głową uderzał Stasiak, ale kapitalną interwencją na linii popisał się Kochalski. Potem warszawiacy wybili piłkę na róg
  • 51'
    Uderzenie Wawrzynowicza z rzutu wolnego, ale ostatecznie piłka poszybowała nad bramką Kochalskiego
  • 51'
    Najlepsza szansa Pogoni do tej pory. Bochnak wpadł w pole karne, technicznie uderzył piłkę i pomylił się dosłownie o centymetry
  • 50'
    Pietrzyk powstrzymywał rywala na 30 metrze przed bramką i obejrzał żółtą kartkę od sędziego. Gracz Pogoni był przez moment opatrywany na boisku przez fizjoterapeutów
  • 48'
    Czarnowski leżał na środku boiska, lecz goście kontynuowali swoją akcję. Ostatecznie dośrodkowanie rywali wybił z pola karnego Pietrzyk
  • 46'
    Obie drużyny wróciły na boisko bez zmian
  • 46'
    Rzut wolny dla Legii, lecz dośrodkowanie zostało wybite przez stoperów Pogoni
  • 45+15'
    Rozpoczęła się druga połowa spotkania!
  • 45'
    Sędzia dolicza minutę
  • 45'
    Nieliczna akcja Pogoni. Dośrodkowanie Bochnaka wyłapał Kochalski
  • 44'
    3:0!!! Kamil Orlik!
  • 44'
    Olszewski zabawił się z dwoma rywalami, chciał "zszyć" trzeciego, ale piłka ostatecznie trafiła w jakiś sposób do Orlika. Skrzydłowy wiele się nie zastanawiał, oddał strzał i piłka wpadła do siatki!
  • 42'
    Leleno dostał piłkę w polu karnym, próbował minął dwóch zawodników, aż zagrał do Cichockiego. Ten uderzał, ale Kusztan złapał piłkę
  • 40'
    Góral faulowany w środku pola. "Graj bliżej pomocy" podpowiadają mu trenerzy
  • 40'
    Dośrodkowanie Cichockiego przeleciało wzdłuż bramki. Piłka ponownie została przeprowadzona przez środek na prawą stronę, kapitan legionistów znowu dograł w pole karne, ale mocne zagranie poszybowało za linię końcową
  • 39'
    Leleno ponownie do Górala, ten walczył z dwoma rywalami i przewaga liczebna okazała się tu skuteczna
  • 38'
    Praszelik zagrał prostopadłą piłkę do osamotnionego z przodu Górala, ten próbował minąć Nagela, ale nie wyszło. Pogoń przejmuje piłkę
  • 37'
    Pogoń nie potrafi spokojnie wyprowadzić akcji. Maćkowski znalazł się przy piłce, to od razu uderzył z 30 metrów - niecelnie
  • 37'
    Wcześniej Waleński faulował Praszelika, teraz mieliśmy rewanż. Legionista ciągnął rywala za koszulkę, by nie zdołał wyprowadzić kontry i został napomniany żółtą kartką
  • 36'
    Średni pressing, dobrze ustawiona i czytająca grę defensywa, pomocnicy odcinający linię podania szczecinianom.... Naprawdę, to jest dobry czas w wykonaniu legionistów
  • 34'
    Taktyczny faul Wańka w środku pola. Pogoń wznawia grę z koła środkowego
  • 33'
    Praszelik zagrał przez całe boisko na lewą stronę do Olszewskiego, ale lewy obrońca Legii został zablokowany
  • 32'
    Cóż za kontra warszawiaków! Praszelik zagrał do wychodzącego za obrońców Leleny, a skrzydłowy znalazł się sam na sam z Kusztanem. "Lolek" chciał w finezyjny sposób pokonać golkipera rywali, lekko kopnął piłkę obok niego, ale ta leciała poza boisko. Dobra próba warszawiaków
  • 31'
    Zagapili się teraz obrońcy Legii, kiedy piłka powędrowała w pole karne, ale świetnie sytuacje obserwował Kochalski, który złapał piłkę
  • 29'
    Żółta kartka dla Waleńskiego za faul na Praszeliku. Gracz Pogoni wyraźnie spóźnił się ze wślizgiem
  • 28'
    Dalekie podanie spadło w polu karnym Pogoni. Stoper rywali próbował wybić piłkę, ale zrobił to tak nieudolnie, że ta spadła pod nogi pressującego Praszelika. Legionista z bliska huknął tak, że bramkarz był bez szans.
  • 28'
    Praszelik z dystansu, próbował lobować bramkarza, ale poniosła go teraz fantazja
  • 27'
    2:0!!! Mateusz Praszelik!
  • 25'
    Legioniści cofnęli się teraz i dają wykazać się przeciwnikom. Warszawiacy specjalnie zmniejszyli tempo i kontrolują sytuację na boisku. Pogoń nie potrafi zagrozić bramce Kochalskiego
  • 24'
    Uderzenie Wawrzynowicza z dystansu... Kochalski mógł ziewnąć, rozciągnąć się i rozpocząć grę od autu bramkowego
  • 23'
    Kolejna akcja legionistów lewym skrzydłem. Orlik dostał piłkę, popędził flanką, wpadł w pole karne, ale został zablokowany
  • 21'
    Koronkowa akcja legionistów. Orlik zabawił sie z Pachem, rozegrał z Góralem, aż piłka ostateczne trafiła do Praszelika. Ten oddał strzał, ale został zablokowany przez Nagela
  • 20'
    "Portowcy" starają się rozegrać piłkę w środku pola. Każda próba zwiększenia tempa, kończy się stratą rywali
  • 18'
    Strzał Kuśmierka zza pola karnego, ale piłka szybuje obok legijnej bramki
  • 17'
    Legioniści są wspierani przez kibiców dopingiem zrywającym się co jakiś czas. W Ząbkach pojawiło się dziś około 400-500 osób
  • 16'
    Świetny odbiór Wańka w środku pola! Wychowanek Legii po chwili zagrał na prawe skrzydło do Cichockiego. Ten jednak niecelnie dośrodkował w "szesnastkę"
  • 15'
    Faulowany był Maćkowski, ale rzut wolny niczego nie przyniósł gościom ze Szczecina
  • 14'
    Kontra Orlika była doskonała. Skrzydłowy zagrał piłkę na prawą stronę, gdzie Leleno posłał płaską piłkę w pole karne, a tam czekał już snajper wyborowy Góral. Legionista pod ręką bramkarza posłał piłkę do siatki
  • 12'
    Kuśmierek przedarł się z piłką pod pole karne, ale stracił futbolówkę. Kontratak wyprowadził środkiem Kamil Orlik
  • 12'
    1:0! Michał Góral!!!
  • 10'
    Gra toczy się teraz w środku pola. Zagranie na prawą flankę doskonale kasuje Piotr Cichocki. Legioniści rozegrali piłkę na prawą flankę. Czarnowski zagrał do środka do Górala, ale ten troszkę się pogubił i nie oddał strzału
  • 7'
    Jak piłka nie wpadła teraz do siatki? Było bardzo blisko, ale Pogoniarze zdołali wybić futbolówkę praktycznie z linii bramkowej
  • 6'
    Przepraszamy za drobne problemy techniczne. Jest w tym momencie ósma minuta spotkania. W tym czasie legioniści mieli rzut wolny, z którego nic nie wyszło. Z kolei rywale oddali groźny strzał po stałym fragmencie gry. Jest oczywiście 0:0
Legia WarszawaPogoń Szczecin

13' Michał Góral

13'
30'

30' Szymon Waleński

44' Kamil Orlik

44'

50' Kacper Pietrzyk

50'
53'

53' Aron Stasiak

68' Michał Góral

68'
80'

80' Stanisław Wawrzynowicz