86'
90'
90'
  • 90+7'
    Dziękujemy już za uwagę i zapraszna nasze kolejne relacje, a już niedługo na pomeczowe materiały - wypowiedzi trenerów i zawodników, zdjęcia oraz video z dopingiem. Do usłyszenia!
  • 90+6'
    Obie drużyny idą podziękować kibibom, którzy zostali na trybunach
  • 90+6'
    Legioniści śpiewają "Warszawa, Warszawa" razem ze stołecznymi kibicami
  • 90+5'
    Legioniści nie zagrali świetnego meczu, ale potrafili walczyć o trzy punkty i ostatecznie wydarli je z rąk zawodników z Zabrza. To świetna cecha. Jeśli w kolejnych meczach zobaczymy lepszy styl, to zespół Jana Urbana powinien wreszcie grać tak jak powinien - jak maszyna
  • 90+5'
    Legia jest liderem Ekstraklasy. Warszawiacy będą mieli trzy punkty przewagi nad drugim zespołem
  • 90+4'
    Koniec meczu. Legia odrobiła straty i ostatecznie wygrała 2:1 z Górnikiem Zabrze. Bramki dla stołecznego klubu zdobyli Vrdoljak z karnego oraz Jodłowiec. Trafienie dla rywali zaliczył Madej
  • 90+3'
    Ojamaa zagrywał w pole karne, ale Jodłowiec nie dał rady dojśc do piłki
  • 90+3'
    Kosznik ukarany "żółtkiem" za faul na Mikicie
  • 90+2'
    Vrdoljak ukarany żółtą kartką
  • 90+1'
    Rzeźniczak czyści sytuację i podaje do Mikity, który odgrywał do Radovicia, ale Serb nie doszedł do futbolówki
  • 90'
    Sędzia dolicza trzy minuty
  • 89'
    Ojamaa dostał piłkę w polu karnym od Radovicia, ale wywalczył jedynie rzut rożny
  • 87'
    Jodłowiec trafia do siatki po rzucie rożnym. Defensor Legii dobił futbolówkę po strzale Vrdoljaka w poprzeczkę
  • 87'
    Nakoulma miał piłkę w polu karnym i skierował futbolówkę ponad poprzeczką. Ależ mamy szczęście
  • 85'
    Broź wywalczył rzut rożny na prawym skrzydle
  • 85'
    2:1!!! Tomasz Jodłowiec!
  • 84'
    Radović ponownie uderzał głową, ale nad bramką
  • 84'
    W miejsce Saganowskiego wchodzi Patryk Mikita
  • 84'
    A z trybun słychać "Gramy do końca, hej Legio gramy do końca"
  • 83'
    Na spalonym Małkowski
  • 80'
    Żyro wykonał centro-strzał, który wylądował na gónej siatce bramki
  • 79'
    Rzeźniczak za długo zwlekał z wyczyszczeniem sytuacji, więc naciskany przez Nakoulmę wykopał piłkę na aut
  • 77'
    Żyro uderzył z dystansu, ale Steinbors odbił piłkę
  • 77'
    Pinto świetnie dograł na głowę Ojamaa, który uderzył tuż nad bramką. Szkoda
  • 76'
    Ojamaa minął dwóch rywali i znalazł się w polu karnym, ale nie miał do kogo dograć...
  • 76'
    Brzyski dobrze zatrzymuje Nakoulme na lewej flance
  • 74'
    Pinto za Furmana
  • 74'
    Broź od razu z autu podał do Saganowskiego, który stracił piłkę w polu karnym
  • 74'
  • 73'
    Brzyski groźnie uderzał z dystansu. Dobijać próbował Radović, ale jego strzał ugrzęzł w mogach rywali
  • 72'
    Za Sobolewskiego wchodzi Iwan
  • 71'
    Sędzia Stefański odgwizduje faul Brozia pod polem karnym rywali
  • 71'
    Koszik uderzył Ojamaa i mamy rzut wolny
  • 69'
    Olkowski uderza wyyyysoko ponad bramką
  • 69'
    Radović przeprowadził indywidualną akcję w polu karnym rywali i ostatecznie wywalczył korner
  • 67'
    Furman w dziecinny sposób podaje piłkę do... Nakoulmy, a ten uruchamia Kosznika, który źle dośrodkował piłkę w naszym polu karnym.
  • 67'
    Niecelny strzał Saganowskiego
  • 67'
    W miejsce Augustyna wchodzi Ganczarczyk
  • 65'
    Ojamaa wystawia piłke Radoviciovi, a ten z 16 metrów uderza obok bramki
  • 65'
    Vrdoljak przez kikanaście metrów pociągnął akcję, żeby po chwili podać futbolówkę pod nogi Augustyna
  • 63'
    Piłka błyskawicznie wybita przez obrońców Górnika Zabrze
  • 62'
    Kolejny róg dla Legii
  • 61'
    Nakoulma powalił Radovicia tuż przed polem karnym i to powinna być druga żółta kartka! Ostatecznie do rzutu wolnego podchodzą Furman i Brzyski
  • 61'
    Przy piłce został już tylko Brzyski
  • 61'
    Obrońca Legii trafia w mur...
  • 61'
    W meijsce Madeja wchodzi Maciej Małkowski
  • 60'
    Krótko rozegrany stały fragment gry, Jodłowiec dośrodkowuje, ale oczywiście niecelnie
  • 59'
    Rzeźniczak skutecznie zatzymał Zacharę
  • 59'
    Radović niecelnie podaje w pole karne
  • 59'
    Ojamaa dośrodkował w pole karne, a bliski bramki samobójczej był Augustyn. Róg dla Legii - Brzyski w narożniku
  • 57'
    Vrdoljak powalczył o piłkę pod polem rywali i mamy aut. Groźnie jest pod bramką Górnika
  • 56'
    Po wrzutce z rogu zrobiło się lekkie zamieszanie, Steinbors odbił piłkę, ale ostateczenie nic groźnego z tego nie było
  • 56'
    Jodłowiec chciał prostopadle podać, ale zagrał piłkę poza boisko
  • 55'
    Saganowski wywalczył rzut rożny
  • 54'
    Vrdoljak już gotowy do gry
  • 53'
    Vrdoljak trafiony piłką w głowę i pada na boisko. Chorwat potrzebuje pomocy lekarzy
  • 50'
    Skaba przejął piłkę, do której biegł też Nakoulma. Napastnik Górnika był też na spalonym
  • 50'
    Ojamaa minął przeciwnika i był już w okolicach pola karnego, kiedy zdecydował się na dośodkowanie. Piłka wylądowała w rękach Steinborsa
  • 48'
    Na stadionie jest 17 969 widzów
  • 48'
    Mączyński do Nakoulmy i ten wywalczył rzut rożny
  • 46'
    Madej dośrodkowywał w pole karne, ale wygarnął piłkę zza pola karnego
  • 45+18'
    Rozpoczęła się druga połowa spotkania
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Legia remisuje z Górnikiem 1:1
  • 45+3'
    Bramkę dla Górnika zdobył Łukasz Madej. Wyrównał z rzutu karnego Ivica Vrdoljak. Na razie gra stołecznej drużyny nie wygląda za dobrze
  • 45+2'
    Rzeźniczak wykopuje dośrodkowanie Mączyńskiego
  • 45+1'
    Augustyn powalił Saganowskiego - eweidentny faul, a sędzia nakazuje grać dalej
  • 45'
    Radović świetnie uruchomił Ojamaa, który zgrał futbolówkę do Vrdoljaka, ale piłkę przechwycił Szeweluchin
  • 45'
    Sędzia dolicza 2 minuty
  • 44'
    Furman fauluje Zacharę i rywale mają rzut wolny
  • 44'
    Radović wybija piłkę i wyjaśnia sytuację
  • 42'
    Jodłowiec przejmuje futbolówkę w środku pola, ale podaje bardzo niecelnie
  • 41'
    Augustyn fauluje Saganowskiego na 30 metrze boiska
  • 40'
    Błąd Furmana, Mączyński pomknął z futbolówką i wpadł w pole karne, ale uderzył nad poprzeczką
  • 39'
    Brzyski zagrywa z narożnika na głowę Saganowskiego, który posyła uderzenie obok bramki
  • 38'
    Żyro dośrodkowuje piłkę w pole karne i oczywiśćie jego dogranie wybija Augustyn
  • 37'
    Nakoulma ukarany kartką za kopnięcie piłki po gwizdku
  • 36'
    Żyro wchodzi na boisko w miejsce Koseckiego, który chyba doznał jakiegoś urazu
  • 34'
    Vrdoljak pewnie skierował piłkę do siatki, posyłając ją tuż pod poprzeczką. Mamy 1:1
  • 33'
    Vrdoljak wywalczył piłkę i podał do Ojamaa, który minął jednego, potem drugiego rywala i... padł w polu karnym. Estończyka faulował Przybylski, który dostał żółtą kartkę, a Legia ma rzut karny.
  • 33'
    1:1!!! Ivica Vrdoljak!
  • 32'
    Brzyski dobrze dośrodkował piłkę na głowę Radovicia, który jednak uderzył ponad bramką
  • 31'
    Radović faulowany przez Sobolewskiego. Serb się zagotował i wystartował do byłego gracza Wisły, który obejrzał żółtą kartkę. "Bratko" także został napomniany kartonikiem
  • 29'
    Ojamaa zabiera piłkę Nakoulmie w naszym polu karnym
  • 28'
    Ojamaa sprowokował lekkie zamieszanie pod bramką rywali, Saganowski powalczył jeszcze o piłkę, ale niestety nie udało mu się i wykopem zaczyna Steinbors
  • 26'
    Saganowski biegł w kierunku Augustyna, ale ten odwrócił się z piłką i od razu zagrał do Steinborsa, który bez kłopotów rozpoczął nową akcję
  • 26'
    Broź zagrywa długa piłkę do Koseckiego, ale już w połowie drogi podanie przechwycił Olkowiski
  • 25'
    Gracz Górnika uderzył ze skraju pola karnego i pokonał Wojciecha Skabę, który chyba był zaskoczony mocnym strzałem Madeja
  • 24'
    0:1 Łukasz Madej
  • 23'
    Kosecki czysto zatrzymuje Olkowskiego pod własnym polem karnym
  • 22'
    Rzut wolny dla Legii z odległości 40 metrów. Piłkę dorzucał Brzyski, głową uderzał Radović, ale trafił wprost w bramkarza
  • 20'
    Ojamaa uderza z około 25 metrów, ale obok bramki. Legioniści reklamowali jeszcze, że Steinbors dotknął futbolówki, ale sędzie nakazał wznowienie "z piątki"
  • 19'
    Kosecki wystartował na lewym skrzydle niczym Usain Bolt. Nasz skrzydłowy zagrał piłkę w środek pola karnego, ale futbolówkę wybił Augutyn. Na strzał z dystansu zdecydował się jeszcze Brzyski, ale huknął ponad poprzeczką
  • 19'
    Zachara gonił Jodłowca, ale ten spokojnie odgrywa piłkę głową do Skaby, który wznawia grę
  • 17'
    Kosecki faulowany w środku pola, a sędzia nawet nie da rywalowi żółtej kartkin za dosyć ostre wejście...
  • 16'
    Na własnej połowie faulowany był Kosznik
  • 15'
    Kolejny aut legionistów pod polem karnym rywali. Wreszcie Vrdoljak traci piłkę
  • 13'
    Radović przejął piłkę przed polem karnym, wpadł w "szesnastkę" i zdecydował się na strzał, ale jego uderzenie poszybowało nad bramką
  • 12'
    Ojamaa popędził prawym skrzydłem, ale piłkę podał wprost pod nogi Szeweluchina
  • 10'
    Vrdoljak wygrał stykową sytuację z Przybylskim w środku pola. Sędzia zasygnalizował faul, ale pokazał również przywilej korzyści
  • 10'
    Vrdoljak podawał w polu karnym do Jodłowca, ale stoper Legii był na spalonym
  • 8'
    Kosecki z autu do Saganowskiego, a ten sam upada potykając się o piłkę
  • 7'
    Mączyński uderzał ze skraju pola karnego - huknął mocno, ale niecelnie
  • 6'
    Olkowski traci połkę w środku pola. Radović starał się zagrywać do Saganoskiego, ale jego zagranie przeciął Radosław obolewski
  • 6'
    Kosecki faulowany i do wrzutki szykuje się Dominik Furman
  • 6'
    Furman wprost w ręce bramkarze. Podobnie jak w ostatnich meczach...
  • 5'
    Legioniści przez dłuższy czas wymieniają teraz piłkę na własnej połowie. Wreszcie Rzeźniczak zagrywa do Ojamaa, a ten traci futbolówkę
  • 3'
    Olkowski ośmieszył Koseckiego i Vrdoljaka swoim dryblingiem, wpadł w pole karne, ale jego płaskie podanie w środek wykopał na akut Rzeźniczak
  • 2'
    Mączyński próbował dośrodkować piłkę w pole karne, ale jego dogranie zablokował Vrdoljak
  • 0
  • 0
    17:57 - Obie drużyny pojawiły się już na murawie
  • 0
    17:55 - Kibice odśpiewali "Sen o Warszawie"
  • 0
    17:48 - Legioniści zbuegają już do szatni
  • 0
    17:50 - Żyleta zapełniona w większym procencie. Sektor gości wypełniony praktycznie w całości
  • 0
    17:45 - Oba zespoły są w trakcie rozgrzewki
  • 0
    W niedzielę mecz Legii z Górnikiem zakończy zmagania w 8. kolejce T-Mobile Ekstraklasy. Legioniści zaczną w następującym składzie: Skaba - Broź, Rzeźniczak, Jodłowiec, Brzyski - Vrdoljak, Furman - Ojamaa, Radović, Kosecki - Saganowski. Początek o godzinie 18.
Legia WarszawaGórnik Zabrze
24'

24' Łukasz Madej

30'

30' Radosław Sobolewski

33'

33' Mariusz Przybylski

34' Ivica Vrdoljak (k.)

34'
37'

37' Prejuce Nakoulma