77'
83'
89'
  • 90+5'
    Koniec meczu! Po pełnym emocji spotkaniu Legia pokonała w Kielcach Koronę 5:3. Hat-trickiem popisał się Władimer Dwaliszwili, a po jednej bramce dołożyli Miroslav Radović i Michał Kucharczyk. Dziękujemy za uwagę!
  • 90+4'
    Strzału tuż zza pola karnego spróbował Stano, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką
  • 90+3'
    Strzelał Kucharczyk, ale trafił jedynie w boczną siatkę
  • 90+3'
    We własnym polu karnym Dwaliszwili trafił Dossę Juniora. Zdaniem gospodarzy w rękę, ale sędzia nie dyktuje jedenastki
  • 90+2'
    Strzał Lenartowskiego broni Skaba. Golkiper Legii wznawia grę, jednak piłkę przejmują piłkarze Korony. Aut
  • 90+1'
    Trener Urban chyba już opanował emocje. Coś jednak czujemy, że to nie będzie koniec tej sprawy :)
  • 90'
    I zrobiło się 3:5. Zamieszanie wykorzystał Paweł Sobolewski i pokonał Skabę
  • 90'
    Spotkanie potrwa o cztery minuty dłużej
  • 89'
    Sędzia techniczny nie chce wpuścić na boisko Dossy Juniora. Pomogła dopiero interwencja Jana Urbana. Dziwna sytuacja
  • 86'
    Nie udało się i za trzecim razem - piłka minęła bramkę Korony
  • 85'
    Znów uderzał Kosecki, ale i tym razem nie znalazł sposobu na Małkowskiego
  • 84'
    Strzelał Trojanowski, ale piłka poszybowała sporo nad poprzeczką bramki Skaby
  • 83'
    Brzyski fauluje Trojanowskiego, żółta kartka dla piłkarza Legii
  • 82'
    Nieco przekombinowali teraz piłkarze Legii, zwlekając z oddaniem strzału i muszą budować akcję od nowa
  • 81'
    Tym razem dobry strzał Kosy, ale pewnie odbija Małkowski
  • 80'
    Kosecki kiepsko zagrywa w pole karne, wybijają obrońcy Korony
  • 78'
    Michał Janota zagrał do Pawła Sobolewskiego, a ten pewnym strzałem pokonał Wojciecha Skabę
  • 78'
    Zmiana w Legii: Vrdoljaka zastępuje Łukasik
  • 77'
    2:5!
  • 76'
    Będzie ostatnia zmiana w Legii. Do wejścia szykuje się już Daniel Łukasik
  • 75'
    Ostro obrywa się Andrzejowi Kobylańskiemu od kibiców Korony...
  • 72'
    Niektórzy kibice Korony opuszczają już stadion. Otrzymali "pozdrowienia" od najbardziej zagorzałych fanów drużyny z Kielc
  • 72'
    Zmiana w Legii. Na boisku melduje się Helio Pinto, który zastąpił Dominika Furmana
  • 71'
    5:1 dla Legii. Przypomina się pierwsza kolejka i mecz z Widzewem Łódź :)
  • 70'
    Świetne prostopadłe podanie dostał wychodzący na wolne pole Dwaliszwili i nie dał szans Małkowskiemu, kompletując hat-tricka!
  • 69'
    I mamy kolejną bramkę dla Legii!
  • 68'
    Rajdem popisał się Kosecki, wyłożył piłkę do podłączającego się lewą stroną Tomasza Brzyskiego, a ten wzdłuż linii bramkowej zagrał do Michała Kucharczyka. Ten nie miał problemów ze skierowaniem piłki do siatki!
  • 67'
    Legioniści chyba opanowali już sytuację. Po bramce dla Korony było już naprawdę nieciekawie
  • 67'
    Legia strzela czwartą bramkę!
  • 66'
    Zgodnie z zapowiedzią, na boisku melduje się Kosecki. Trener Urban daje odpocząć Henrikowi Ojamaa
  • 65'
    Sierpina fauluje Radovicia, rzut wolny dla Legii na środku boiska
  • 64'
    Brzyski uderza prawą nogą. Efekt jest łatwy do przewidzenia - strzał był zbyt słaby.
  • 63'
    Aut dla Legii po kiepskim zagraniu Trojanowskiego
  • 63'
    Kibu przywołuje Jakuba Koseckiego. Szykuje się zmiana
  • 62'
    Bramkarz Korony łapie dośrodkowanie Brzyskiego. Po chwili Jacka Kiełba zmienił Łukasz Sierpina
  • 61'
    Świetny fragment meczu! Lenartowski trafia w słupek, po chwili Radović przegrywa pojedynek z Małkowskim! Rzut rożny dla Legii!
  • 60'
    Dwójkową akcję Pavol Stano - Michał Janota efektowną wcinką w stylu Tomasza Frankowskiego kończy ten drugi. Wojciech Skaba bezradny
  • 59'
    Tym razem ostro potraktowany Kucharczyk, ale sędzia nie sięga po żółtą kartkę
  • 59'
    1:3!
  • 58'
    Dobre dośrodkowanie, dobry strzał Stano, dobra interwencja Skaby. Legia nadal prowadzi w Kielcach 3:0
  • 58'
    Na spalonym Dwaliszwili
  • 57'
    Znów przewinienie Furmana, pomocnik Legii musi uważać!
  • 56'
    Żółtą kartką za faul na Janocie ukarany Furman
  • 49'
    Brzyski miał do powiedzenia kilka słów Trojanowskiego, ale wszystko już pod kontrolą
  • 49'
    A kibice Legii śpiewają "Wyginam śmiało ciało, 3:0? Mało!"
  • 48'
    Po raz drugi do siatki trafia Dwaliszwili. Gruzin dopadł do piłki zagranej z prawej strony boiska i wślizgiem wpakował ją do bramki!
  • 47'
    Legia prowadzi już 3:0!
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa meczu
  • 45+3'
    Przerwa! Po pierwszej połowie Legia prowadzi w Kielcach 2:0!
  • 45+1'
    Znów groźnie, ale najprzytomniej w zamieszaniu zachował się Dossa Junior. Korner dla Korony
  • 45'
    Tym razem bezbłędnie piąstkuje Małkowski
  • 45'
    Będzie rzut wolny dla Korony z prawej strony pola karnego
  • 44'
    Dobrze, że Brzyski zdążył uciec z nogami, bo po starciu z Kuzerą mogłoby być ciężko...
  • 44'
    Dośrodkowanie z prawej strony boiska, piłka przeszła przez całe pole karne Legii, ale akcji nie zdążył skutecznie zamknąć Pyłypczuk
  • 44'
    Rzut rożny dla Legii po akcji Ojamaa
  • 42'
    Bez większych kłopotów radzą sobie defensorzy Legii
  • 41'
    Zamieszanie w środku boiska, piłkarze obu zespołów mają sobie coś do powiedzenia
  • 41'
    Arbiter dyktuje rzut wolny dla Korony
  • 41'
    Lekki kiks Rzeźniczaka i będzie korner dla kielczan
  • 40'
    Piłkę wybija bez problemów Furman, z dobrą kontrą ruszyła Legia, ale decydujące podanie kiepsko wykonał Brzyski. Od bramki Korona
  • 39'
    Furman w pole karne, lekkie zamieszanie wyjaśnia Janota
  • 39'
    Rzut wolny dla Korony z lewej strony boiska, przy piłce Lisowski
  • 38'
    Kolejny rzut rożny dla Legii po zablokowanym dośrodkowaniu Brozia
  • 37'
    Na boisku zwija się Trytko. Przerwa w grze
  • 37'
    Gramy dalej. Napastnik Korony opatrywany jest poza linią boczną
  • 36'
    Dwaliszwili powalony przez Stano, ale Tomasz Musiał nie użył gwizdka
  • 36'
    Sylwestrzak wrzucił w pole karne, ale tam bez problemów Dossa Junior. Poprawka Janoty... bez komentarza
  • 35'
    Na trybunach trwa wymiana uprzejmości pomiędzy kibicami obu zespołów
  • 34'
    Na spalonym Przemysław Trytko
  • 33'
    Krótko rozegrany korner, ale połapali się we wszystkim obrońcy Korony
  • 33'
    Ojamaa wjechał w defensywę Korony jak w masło, ale ostatecznie jego strzał został zablokowany
  • 32'
    Asekurujący Brzyskiego Dossa Junior po raz kolejny ekspediuje piłkę poza linię boczną. Ta po rozpoczęciu ląduje za linią bramkową i od bramki wznawia Skaba
  • 32'
    Lisowski zatrzymuje Kucharczyka, rzut rożny dla Legii
  • 30'
    Ręką zagrywał Vrdoljak, od rzutu wolnego rozpocznie Korona
  • 29'
    Trener Korony reaguje bardzo żywiołowo. Strefa dla niego przeznaczona wydaje się za mała :)
  • 29'
    Wrzutkę Pyłypczuka wybija Brzyski
  • 28'
    Wracający Vrdoljak wybija piłkę na aut
  • 28'
    Dossa Junior wybija piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony
  • 27'
    Już wszystko w porządku, bramkarz Legii gotowy do gry!
  • 26'
    Zamieszanie w polu karnym Legii. Opatrywany Wojciech Skaba
  • 25'
    Legioniści poszli za ciosem! Znów wrzucił Ojamaa, piłkę przyjął Dwaliszwili, obrócił się i Małkowski po raz drugi sięgnął po piłkę do siatki!
  • 24'
    Piłkę z lewej strony boiska zagrał Ojamaa, a wbiegający Radović płaskim strzałem pokonał Małkowskiego
  • 24'
    2:0!!!
  • 23'
    Niebezpiecznie pod własnym polem karnym bawił się Rzeźniczak, ale ostatecznie wyszedł z tego obronną ręką
  • 23'
    Gol dla Legii!!! Miro Radović!
  • 22'
    Fantastyczna szansa Legii! Niestety, zmarnowana... Kucharczyk trafił w słupek, a dobitkę Radovicia zdołał odbić Małkowski!
  • 21'
    Kibice Korony śpiewają "Bałkanicę". Zapowiadają, że będzie radośnie. Zobaczymy :)
  • 21'
    Kolejny strzał oddał Ojamaa, kolejny raz obok bramki
  • 20'
    Strzelał Ojamaa, ale niestety niecelnie
  • 19'
    Faul dla Legii, na murawie leży Vrdoljak
  • 18'
    Kucharczyk próbował dryblować, ale ostatecznie stracił piłkę w polu karnym
  • 17'
    Trochę chaosu wdarło się w poczynania obu zespołów, gra jest szarpana, sporo pojedynków fizycznych
  • 17'
    Strata Brozia, który źle zagrywał w kierunku Kucharczyka
  • 15'
    Rzut rożny dla Legii, lecz dośrodkowanie Brzyskiego wybijają obrońcy
  • 15'
    Szybki kontratak, Janota wrzucił w pole karne, ale Kiełb przyjął piłkę na... twarz
  • 14'
    Brzyski faulowany przez Janotę, szybko rozpoczęli legioniści, piłka powędrowała do Kucharczyka, ten wyłożył Radoviciowi, ale we wszystko wmieszał się Lisowski i tylko aut dla Legii
  • 13'
    Z ok. 23 metrów strzelał Furman, ale jego uderzenie minęło bramkę Małkowskiego
  • 12'
    Rzeźniczak faulowany przez Trytkę w polu karnym Legii. Broź zbyt łatwo dopuścił do dośrodkowania, na szczęście obyło się bez konsekwencji
  • 11'
    Radović w kierunku Kucharczyka, ale radzi sobie Sylwestrzak
  • 11'
    Ojamaa próbował strzelać, ale jego uderzenie zostało zablokowane przez Malarczyka
  • 10'
    Od bramki rozpocznie Małkowski. W pierwszych kilku minutach Legia jest bardziej aktywna, ale na razie nic z tego nie wynika
  • 9'
    Kolejny rzut rożny dla Legii, ponownie wrzucał będzie Furman
  • 9'
    Dośrodkowywał jednak Brzyski, ale nic z tego nie wyszło
  • 8'
    Piłka w siatce Legii, ale po podaniu Stano Trytko był na spalonym
  • 7'
    Dwaliszwili świetnie zagrał do Radovicia, ale ten nie przyjął piłki
  • 6'
    Rzeźniczak naciskany przez Trytkę bezbłędnie zagrywa głową do Skaby
  • 5'
    Do piłki zmierza już Dominik Furman
  • 5'
    Dobra wrzutka, ale piłki nie sięgnął Rzeźniczak i od bramki rozpocznie Małkowski
  • 4'
    W środku pola faulowany Radović, Legia od rzutu wolnego
  • 4'
    Rzeźniczak lepszy w pojedynku z Trytką
  • 4'
    Kamil Kuzera wybija piłkę na rzut rożny
  • 3'
    Janota odbiera piłkę w środku pola, ale po chwili ta powraca do legionistów
  • 3'
    Od autu rozpocznie Legia
  • 2'
    Malarczyk zatrzymuje Ojamaa, akcję rozpoczyna Korona
  • 1'
    Pierwszy strzał na bramkę Korony! Po wrzutce Henrika Ojamaa próbował Michał Kucharczyk, ale jego strzał minął bramkę Zbigniewa Małkowskiego
  • 0
    I wybrzmiał pierwszy gwizdek!
  • 0
    Kibice Legii odśpiewali "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    Bilans rozegranych dotychczas pomiędzy Koroną i Legią meczów jest korzystny dla naszego zespołu. W 19 spotkaniach Legia zwyciężała aż 15 razy. Mamy nadzieję, że dziś będzie ten 16. raz :)
  • 0
    Spotkanie poprowadzi Tomasz Musiał z Krakowa. Pomagać mu będą Konrad Sapela i Jakub Ślusarski
  • 0
    Na trybunach na razie pustki. Jedyny wypełniony sektor to sektor... kibiców Legii
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu w Kielcach! Oba zespoły są już na rozgrzewce
  • 0
    Piłkarze Legii, po przerwie na mecze reprezentacji, zmierzą się w Kielcach z Koroną. Początek meczu w sobotę o 20:30. Zapraszamy na naszą relację na żywo.
Korona KielceLegia Warszawa

59' Michał Janota

59'

60' Michał Janota

60'

77' Paweł Sobolewski

77'

89' Paweł Sobolewski