93'
  • 90+7'
    Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na pomeczowe materiały. Do usłyszenia!
  • 90+6'
    W słabym stylu, legioniści przegrywają 1:2 po bramkach Kuświka i Surmy. Honorowe trafienie dla Legii zaliczył Saganowski
  • 90+4'
    Koniec meczu - przegrywamy 1:2...
  • 90+3'
    Włodyka ruszył lewą stroną i został zatrzymany przez Brozia, którego sędzia ukarał kartonikiem
  • 90+2'
    Junior sfaulował Starzyńskiego i słusznie obejrzał żółtą kartkę
  • 90+1'
    Dossa Junior starł się w powietrzu z Kamińskim. Bramkarz złapał piłkę, ale został też staranowany przez obrońcę Legii. Z zawodnikiem Ruchu jest już w porządku
  • 90'
    Kolejny róg dla Legii
  • 90'
    Piłka szybko wybita przez Szyndrowskiego
  • 90'
    Sędzia dolicza cztery minuty
  • 88'
    Zieńczuk na spalonym. Praktycznie od bramki zaczyna Kuciak
  • 87'
    Brzyski z autu, uderzał Żyro, ale piłka wychodzi w pole
  • 87'
    Broź z dystansu, ale świetnie broni Kamiński. Po chwili na spalonym Żyro
  • 86'
    Dwaliszwili walczył o piłkę, ale Włodyka był szybszy
  • 85'
    Dwaliszwili wszedł za Helio Pinto
  • 83'
    Żyro przełożył piłkę na prawą nogę i uderzył w Stawarczyka
  • 82'
    Łukasik ponownie fauluje Surmę. Doszło do jakiejś dyskusji pomiędzy legionistą, a zawodnikiem, który kiedyś miał przyjemność zakładać opadkę kapitana w warszawskim klubie
  • 82'
    Kucharczyk uderzył z dystansu i świetnie broni Kamiński. Legia zaczyna mocno naciskać
  • 81'
    Saganowski i... słupek! Potem starał się dobijać Pinto, ale futbolówkę złapał Kamiński
  • 79'
    Żyro wchodzi za Koseckiego
  • 79'
    Żyro walczył o piłkę w polu karnym, ale ostatecznie od bramki zacznie golkiper Ruchu
  • 78'
    Żyro wejdzie za moment na boisko
  • 77'
    Zieńczuk zagrał piłkę wzdłuż bramki Kuciaka, który był zupełnie bezbronny przy strzale Włosyki, który uderzył nad poprzeczką
  • 76'
    Łukasik ukarany kartką za faul na Surmie w środku pola
  • 75'
    Kucharczyk posyła piłkę na druga stronę do Koseckiego, któremu futbolówkę z dziecięcą łatwością zabiera Babiarz
  • 73'
    Sultes agresywnie wszedł w nogi Cichockiego, który wyprowadzał piłkę. Gracz Ruchu słusznie obejrzał kartkę
  • 72'
    Włodyka minął Juniora i starał się przelobować Kuciaka, ale nie wyszło. Od bramki Słowak
  • 71'
    Zieńczuk wrzucił piłkę w pole karne, ale dobrze głową na róg wybił Cichocki
  • 70'
    Saganowski ukarany kartką za faul na Szyndrowskim
  • 68'
    W miejsce Kuświka wchodzi Pavol Sultes
  • 67'
    Rzut rożny dla Legii
  • 67'
    Uderzył po rzucie rożnym Łukasik, ale piłka z ostrego kąta nie znalazła drogi do siatki
  • 65'
    Stawarczyk ukarany kartką za faul na Pinto
  • 63'
    Kucharczyk głową wybija piłkę na róg
  • 62'
    Zieńczuk zacznie z rzutu wolnego po ręce Łukasika, który został nabityblisko własnej bramki
  • 61'
    Kosecki lekko uderzył po długim podaniu Furmana, ale piłkę złapał golkiper Ruchu
  • 60'
    Łukasik podaje prosto za boisko - w stronę ławki trenerskiej Ruchu
  • 60'
    Kuswik na spalonym
  • 59'
    Piłka wybita przed pole karne, gdzie na uderzenie zdecydował się Kosecki, który trafił wprost w bramkarza
  • 58'
    Kosecki uderza piłką w Szyndrowskiego i mamy róg
  • 57'
    Broź faulowany przez Surmę w środku pola. Piłkarz, który kiedyś występował w Legii został ukarany żółtą kartką
  • 57'
    Cichocki posłał długą piłkę do Koseckiego, ale ten nie zdołął dojść do podania
  • 55'
    Babiarz za Gieragę, który doznał kontuzji
  • 53'
    Gieraga trzyma się za kolano i leży na boisku
  • 52'
    Zieńczuk chciał wypuścił Kuświka, ale za mocno podał piłkę
  • 51'
    Kosecki minął Szyndrowskiego w polu karnym, ale po chwili trafił w Kamińskiego
  • 49'
    Furman spod linii końcowej boiska zagrał do Saganowskiego, który uderzył w stronę bliższego słupka i zdobył bramkę kontaktową
  • 48'
    Pinto dobrze zagrał do Kucharczyka, który wbiegł w pole, przełożył sobie piłkę na lewą noga i huknął w bramkarza
  • 48'
    1:2!!! Marek Saganowski
  • 47'
    Głośne "Legia Warszawa" niesie się z zapełnionego sektora dla kibiców przyjezdnych
  • 46'
    W żadnej z drużyn nie było zmian w przerwie
  • 45+17'
    Rozpoczęła sie druga połowa
  • 45+16'
    Obie drużyny wybiegają na boisko
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy 0:2 po bramkach Kuświka i Surmy. Nasza gra jest bardzo słaba. Ruch przeważa i zasłużenie prowadzi
  • 45+1'
    Kosecki dostał piłkę w polu karnym, ale dał się przepchąć Gieradze i nic nie wyszło z tej akcji
  • 45'
    Kucharczyk lekko utyka, ale chyba wszystko z nim będzie w porządku
  • 44'
    Broź do Kucharczyka, a ten traci piłkę z prędkością meteorytu - była i już jej nie ma
  • 43'
    Dośrodkowanie wypiąstkowane przez Kamińskiego
  • 42'
    Kuświk uwolnił się i podał do Starzyńskiego, który zwolnił akcję. Po chwili Malinowski podał na skrzydło i okazało się, że Zieńczuk dotknął piłki ręką
  • 42'
    Pinto wywalczył rzut rożny. W narożniku Brzyski
  • 41'
    Pinto probował rozegrać piłkę, ale ostatecznie pada ona łupem rywali
  • 40'
    Brzyski wycofał piłkę prosto pod nogi... Kuświka...
  • 39'
    Mamy awizowaną zmianę. Łukasik za Jodłowca
  • 38'
    Jodłowiec doznał kontuzji mięśnia dwugłowego. Za moment na boisko wejdzie Łukasik
  • 37'
    Zieńczuk z dystansu, ale Junior wybija piłkę. po chwili Pinto fauluje Gieragę. Do rzutu wolnego podchodzą Zieńczuk i Starzyński
  • 37'
    Zieńczuk huknął prosto w mur
  • 36'
    Krótkie rozegranie z Brzyskim,który dostaje piłkę i zza pola karnego mocno uderza na bramką Kamińskiego. Futbolówka uderzyła jednak w boczną siatkę
  • 35'
    Jodłowiec fauluje Szyndrowskiego
  • 35'
    Kosecki wyszedł sam na sam z Kamińskim, ale uderzył prosto w bramkarza... Mamy tylko róg
  • 34'
    Piłka wędruje na drugie skrzydło do Koseckiego, który zagrał do Juniora. Ten padł, ale piłka ostatecznie padła łupem golkipera
  • 33'
    Szyndrowski wybija dogranie Brzyskiego na róg, który wykona Furman
  • 32'
    Malinowski faulował Jodłowca, który rozmawia teraz z arbitrem
  • 32'
    Do dośrodkowania szykuje się Brzyski
  • 30'
    Coś niesamowitego... 0:2. Starzyński wystawił piłkę Surmie, a ten uderzył w samo okienko i nie dał szans Kuciakowi... Żle się dzieje
  • 29'
    Jak się okazało, Dziwniel zszedł z boiska po uderzeniu piłką, po którym miał kłopoty ze wzrokiem... Zdrowia!
  • 29'
    2:0... Łukasz Surma
  • 29'
  • 27'
    Kuświk fauluje w powietrzu Juniora i od rzutu wolnego w swoim polu karnym zaczyna Kuciak
  • 26'
    Konczkowski wchodzi w miejsce Dziwniela, który miał kłopoty ze zdrowiem
  • 25'
    1:0 Grzegorz Kuświk...
  • 25'
    Surma świetnie zagrał w pole karne, Cichocki nie upilnował Kuświka, a ten musnął piłkę stopą i pokonał Kuciaka
  • 24'
    Pinto prostopadle podał do Saganowskiego, który uderzył mając na plecach Surmę. Legionista huknął ponad bramką
  • 23'
    Junior ostro, ale bez faulu zatrzymuje Kuświka
  • 21'
    Mamy powtórkę rzutu rożnego. Piłkę za boisko wybija Zieńczuk
  • 21'
    Junior uderzał głową w polu karnym po wrzutce Furmana, ale piłka po jego strzale szczupakiem poleciała obok bramki
  • 20'
    Kosecki powalczył z Szyndrowskim i mamy róg. W narozniku jest Furman
  • 19'
    Włodyka dostał piłkę w polu karnym, ale nie dał rady jej przyjąć i od bramki zaczyna Kuciak
  • 19'
    Na trybunach słyszalni przede wszystkim kibice Legii
  • 18'
    Pinto podał piłkę do Koseckiego, który wpadł w pole karne. Legionistę wślizgiem zatrzymał Stawarczyk, który ze spokojem podał potem do Gieragi na prawe skrzydło
  • 17'
    Kucharczyk wgrywa piłkę w pole karne, ale Szyndrowski głową wybił futbolówkę poza pole karne
  • 16'
    Kuświk kopnął piłkę wzdłuż bramki, ale po chwili do futbolówki dochodzi Broź
  • 15'
    Włodyka przedryblował Koseckiego przed polem karnym, ale zagrywał niedokładnie w pole karne Legii. Po kilku chwilach Brzyski wślizgiem stopuje akcję Ruchu i aut dla gospodarzy.
  • 14'
    Kolejny krótko rozegrany korner Ruchu, ale tym razem Starzyński zagrywał do kolegi będącego na spalonym.
  • 13'
    Po chwili akcja Starzyńskiego z Kuświkiem kończy się kolejnym rożnym dla gospodarzy, którzy otrząsnęli się po początkowych minutach meczu.
  • 12'
    Ruch rozegrał korner krótki, ale z pomysłem. Szyndrowski był w dobrej sytuacji, ale nie zdołał skierować piłki głową do siatki.
  • 12'
    Lekkie nieporozumienie Jodłowca z Koseckim i aut dla Ruchu.
  • 11'
    Pierwsza akcja drużyny Zielińskiego i groźnie pod bramką Legii. Na róg, ofiarnie wybił Broź.
  • 9'
    Czyściutki odbiór Saganowskiego wślizgiem. Po chwili "Sagan" jest adresatem prostopadłej, górnej piłki, ale akcję przerywają gospodarze.
  • 7'
    Gra wznowiona wrzutem z autu. Akcja kończy się strzałem Jodłowca - niestety wprost w bramkarza.
  • 6'
    Prostopadłe zagranie Brzyskiego do Koseckiego, ale piłkę wybijają piłkarze Ruchu. Legia utrzymuje się przy piłce, ale po chwili ucierpiał jeden z graczy gospodarzy i na boisku mamy sztab medyczny.
  • 4'
    Kucharczyk zgrywał głową do Brozia. Niestety w aut.
  • 3'
    W drugiej w pole karne dośrodkowywał Broź, ale Saganowski nie sięgnął piłki. Jest za to rzut rożny dla "Wojskowych".
  • 3'
    Wrzutka Brzyskiego z kornera trafia w głowę najbliższego obrońcy, ale Legia utrzymuje się przy piłce.
  • 2'
  • 0
    Na sektorze jest już również flaga "LEGIA" w barwach narodowych.
  • 0
    Oba zespoły zeszły już do szatni po rozgrzewce. Do pierwszego gwizdka pozostało kilkanaście minut.
  • 0
    Obiekt "Niebieskich" pomału wypełnia się kibicami, natomiast gospodarzy, natomiast fani "Wojskowych" wywiesili właśnie flagę pierwszą flagę - "LEGIA TO MY".
  • 0
    W napadzie Legii zagra dzisiaj Marek Saganowski, natomiast z tyłu wspierać go ma Helio Pinto.
  • 0
    Na murawie, w ramach rozgrzewki, są już także piłkarze z pola obu drużyn.
  • 0
    Witamy serdecznie ze stadionu Ruchu przy ulicy Cichej. W Chorzowie zza chmur wyszło pod wieczór słońce i są bardzo dobre warunki do gry. Trwa już rozgrzewka bramkarzy Legii Warszawa, a sektor kibiców gości jest już prawie pełny.
  • 0
    W sobotę o 20:30 piłkarze Legii zagrają w Chorzowie z Ruchem w ramach 4. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Transmisja w Canal+ Family, w Legia.Net relacja na żywo.
Ruch ChorzówLegia Warszawa

25' Grzegorz Kuświk

25'

65' Piotr Stawarczyk

65' Marcin Malinowski