Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na pomeczowe materiały - wypowiedzi trenerów i piłkarzy, zdjęcia oraz video z dopingiem. Do usłyszenia!
  • 90+7'
    Kibice bawią się nadal na trybunach skandując zgodowe piesni. Legioniści szybko zeszli do szatni
  • 90+4'
    Legioniści byli lepsi od rywali i udowodnili to wygrywając 3:0. Podopieczni Jana Urbana oddali też więcej strzałów i częściej byli w posiadaniu piłki
  • 90+3'
    Koniec meczu! Legia wygrywa w Szczecinie 3:0 po bramkach Ivicy Vrdoljaka, Miroslava Radovicia i Wladimera Dwaliszwilego
  • 90+2'
    Piłka szybko wybita. Błyskawicznie pod polem karnym rywali znalazł się Ojamaa, którego powalili defensorzy Pogoni. Sędzia kazał grać jednak dalej
  • 90+1'
    Mamy też rzut rożny dla rywali
  • 90'
    Oprawa ma hasło "Bądź spokojny - wilk nie wychodzi z formy". Widzimy też wilka z piłą oraz coraz więcej pirotechniki
  • 90'
    Transparent już spadł, teraz mamy duże, świetie wyglądające racowisko
  • 89'
    Andradina uderzał ze skraju pola karnego, ale strzelił ponad bramką, bez większego skutku
  • 88'
    Ouedraogo spróbował uderzyć z dystansu, ale trafił w obrońców Legii
  • 88'
    Kibice Pogonii wychodza już ze stadionu
  • 86'
    Na trybunach rozwijana jest oprawa
  • 85'
    Dwaliszwili po raz kolejny uderzał na bramkę, ale tym razem niecelnie
  • 84'
    Ojamaa idealnie zagrał w pole karne do Dwaliszwilego, który jedynie dopełnił formalności, dotknął futbolówkę, która wpadła do siatki. Gruzin strzela gola, ale gra nadal nie jest taka, jaką wymarzyli sobie kibice
  • 83'
    3:0!!! Wladimer Dwaliszwili!!!
  • 81'
    Wracający się do defensywy Frączczak zabiera piłkę Koseckiemu, który starał się ją opanować
  • 81'
    Bąk dobrze minął Juniora, ale słabo podał do kolegi i piłkę przejął Rzeźniczak
  • 80'
    A w młynie szykowana jest oprawa :-)
  • 79'
    Frączczak w pole karne do Akahoshiego, który uderza piłkę w polu katnym i wywalczył tylko róg
  • 79'
    Piłka po kornerze błyskawicznie wybita poza pole karne
  • 78'
    Dwaliszwili podawał do Ojamaa, ale piłkę przeciął Golla
  • 78'
    A maskotka Pogoni "Gryfus" - dyryguje dopingującymi kibicami
  • 76'
    Murayama przejął piłkę na naszej połowie, minął trzch rywali i wpadł w pole karne, ale posłał futbolówkę nad bramką
  • 76'
    W miejsce Michała Żyry wchodzi Henrik Ojamaa, który debiutuje w naszym zespole
  • 74'
    Gra toczy się teraz w środku pola
  • 73'
    Żyro prostopadle w pole karne do Dwaliszwilego, ale piłkę przechwycił tuż przed szesnastką Golla
  • 72'
    Żyro minął Frączczaka w polu karnym minimalnie z piłką minął się Dwaliszwili
  • 72'
    Brzyski uderzył piłkę z dystansu i huknął ponad bramką
  • 72'
    Edi Andradina w miejsce Rogalskiego
  • 70'
    Kosecki wycofuje piłkę do defensywy, wręcz pod bramkę Kuciaka
  • 70'
    Dwaliszwili piętką i... tracimy piłkę
  • 69'
    Róg dla Legii. Ivica Vrdoljak ponownie uderzał głową, ale tym razem piłka spadła obok bramki
  • 67'
    Djousse ukarany czerwoną kartką. Napastnik Pogoni był sam na sam z Kuciakiem, Słowak wybił piłkę, a ten sfaulował bramkarza wślizgiem dwoma nogami...
  • 64'
    Do trzech razy sztuka! Radović wreszcie trafia do siatki z bliskiej odległości - Serb wykorzystał podanie Żyry i najpierw huknął w bramkarza, a potem wreszcie skierował futbolówkę do siatki
  • 63'
    Jodłowiec świetnie uprzedza Murayamę przed polem karnym i wznawia akcję Legii
  • 63'
    2:0!!! Miroslav Radović!!!
  • 62'
    Vrdoljak faulował na prawym skrzydle Bąka
  • 62'
    Trochę zamieszania było na boisku przez arbtitra Pskita, który niezbyt dobrze prowdzi dzisiejsze zawody
  • 61'
    Dwaliszwili - w tylu dawnego Chinyamy - uderzył leciutko z 35 metrów. Oczywiście bramkarz nie miał kłopotów ze złapaniem futbolówki
  • 60'
    Dwaliszwili podbiegł z piłką pod pole karne Pogoni, podał do Żyry, a ten naciskany przez rywala uderzył po jego nodze i wywalczył tylko rzut rożny. Szkoda, bo była pusta bramka i wyborna okazja
  • 60'
    Dogranie Brzyskeigo wybite, ale szybko przejmujemy piłkę
  • 59'
    Miroslav Radović ukarany kartką za faul na Dąbrowskim
  • 58'
    Od rogu zaczyna Tomasz Brzyski . Piłka trafia na głowę Juniora, ale nie leci w stronę bramki. Po chwili dobiega do niej Żyro i traci futbolówkę na rzecz Akahoshiego, którego zatrzymuje dopiero Brzyski
  • 57'
    W miejsce Saganowskiego wchodzi Wladimer Dwaliszwili
  • 56'
    Akahoshi podał na wolne pole do Frączczaka, który posłał piłkę wysoko nad bramką
  • 55'
    Straszliwie pomylili się obrońcy Legii, którzy przepuścili podanie do Djousse, ten był sam na sam z Kuciakiem. Słowak fantastycznie obronił uderzenie napastnika Pogoni
  • 55'
    Brzyski fauluje Bąka i niezłą okazję z rzutu wolnego będą mieli przeciwnicy
  • 54'
    Ouedraogo uderzał z dystansu, piłka odbiła się jednak od nóg obrońców i trafiła w ręce Kuciaka
  • 52'
    Frączczak minął Brzyskiego, który poszedł "na raz", ale świetnie byłego legionistę zatrzymał Junior - wyczekał na ruch piłkarza Pogoni i po prostu odebrał mu piłkę
  • 51'
    Furman świetnie zatrzymał Akahoshiego w środku pola. Po chwili Japończyk uwolnił się spod opieki obrońcy, zszedł do środka i słabiutko uderzył prosto w Kuciaka. Słowak nie miał problemów z obroną strzału
  • 50'
    Żyro spod linii końcowej dośrodkował w pole karne gdzie był Radović, któremu ponownie zabrakło skuteczności
  • 49'
    Kontra Pogoni, ale piłka ostatecznie lądruje w rękach Kuciaka
  • 48'
    Brzyski próbował uruchomić prostopadłym podaniem Żyrę, ale ten został w miejscu
  • 47'
    Radović do Rzeźniczaka, któego dośrodkowanie zostało zablokowanei mamy róg
  • 47'
    Brzyski dośrodkował na głowę Juniora i niewiele brakowało żebyśmy cieszyli się z drugiej bramki legionistów
  • 46'
    Junior gową do Kuciaka, a po chwili piłkarz urodzony w Portugalii był faulowany przez Djousse
  • 45+20'
    Djouse i Ouedraogo wejdą na boisko zastąpią Chałasa i Ławę
  • 45+20'
    Furman wejdzie z kolei w miejsce Bereszyńskiego
  • 45+20'
    Zaczęła się druga połowa!
  • 45+18'
    21:34 - Obie drużyny wracają na murawę
  • 45+3'
    Spotkanie jest dosyć wyrównane. Na trybunach mamy prawdziwy mecz przyjaźni, ale na boisku sentymentów nie ma - jest raczej twarda walka. Szkoda tylko sytuacji Radovicia, który powinien zdecydowanie lepiej uderzyć. Dwubramkowe prowadzenie byłoby efektowniejsze.
  • 45+1'
    Rogalski ukarany kartką, tak samo jak Kosecki, który niepotrzebnie doskoczył do arbitra i zaczął z nim dyskutować
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Legia po golu Vrdoljaka prowadzi 1:0
  • 45'
    Żyro świetnie minął rywala na lewym skrzydle i idealnie dograł w pole karne do Miroslava Radovicia, który mając tyle miejsca i tyle czasu, huknął wprost w Janukiewicza i koncertowo zepsuł okazję do podwyższenia rezultatu
  • 45'
    Za mocne dośrodkowanie Koseckiego
  • 45'
    Arbiter dolicza minutę do czasu trwania pierwszej połowy
  • 43'
    Żyro upada, ale to on faulował rywala. Pogoń szykuje się do stałego fragmetu gry
  • 41'
    Lewandowski przez chwilę leżał przy linii końcowej, ale szybko doszedł do siebie. W tym czasie, kilku legionistów uzupełniło płyny
  • 40'
    Bomba Frączczaka ze skraju pola karnego. Piłka poszybowała ponad bramką Kuciaka, który rozpocznie grę od "piątki"
  • 40'
    Tomasz Jodłowiec ukarany zółtą kartką
  • 39'
    Tomasz Brzyski idealnie dośrodkował piłkę na głowę Ivicy Vrdoljaka, który trafił w okienko bramki strzeżonej przez Janukiewicza
  • 39'
    Bereszyński próbował dośrodkować w pole karne, ale został przyblokowany przez Murayamę
  • 36'
    1:0!!! Ivica Vrdoljak!!!
  • 35'
    Bereszyński długo walczył bark w bark o piłkę z Murayamą, ale górą z tego starcia wyszedł Japończyk
  • 35'
    Kosecki ściągnięty do parteru za koszulkę przez Lewandowskiego i od rzutu wolnego grę rozpoczie Brzyski
  • 34'
    Na spalonym Tomasz CHałas
  • 33'
    Ława do Murayamy, którego podanie przejmują stoperzy Legii
  • 32'
    "Hej CWKS, Hej MKS, nasza zgoda najlepsza w Polsce jest" słyszymy na trybunach
  • 31'
    Brzyski dwa razy próbował zagrać piłkę w pole karne, ale za każdym razem futbolówkę przejmowali defensorzy Pogoni
  • 30'
    Rzeźniczak faulowany pod własnym polem karnym. Legionista podyskutował z sędzią, do rozmowy włączył się też trener Jan Urban, ale Paweł Pskit już uspokoił obu panów.
  • 29'
    Bereszyński wślizgiem zaatakował Rogalskiego i sędzia ukarał piłkarza Legii żółtym kartonikiem
  • 28'
    Radović poczarował w środku pola, a po chwili zagrał na skrzydło do Koseckiego, ale zdecydowanie za mocno
  • 27'
    Piłka wybita na lewe skrzydło, gdzie z pierwszej piłki huknął Brzyski. Piłka niestety uderzyła tylko w boczną siatkę. Gdyby to wpadło... Co to byłby za gol!
  • 27'
    Bereszyński świetnie zabrał piłkę Murayamie na prawym skrzydle i uspokoił grę zagrywając do tyłu do Vrdoljaka
  • 26'
    Po dośrodkowaniu Brzyskiego uderzał głową Radović i mamy kolejny korner
  • 25'
    Kosecki pada na boisku po starciu z Dąbrowskim. Legionista chwycił się za kostkę, ale po chwili wstał i zaczął biegać
  • 25'
    Rzeźniczak faulowany w powietrzu przez Chałasa
  • 25'
    Rzut rożny dla Legii
  • 23'
    Kosecki zbiegł do środka z prawego skrzydła i zdecydował się na strzał, który był lekki i łatwy do złapania
  • 23'
    Na boisko wbiegł starszy kibic Legii z szalikiem FC Den Haag, który chwilę pouciekał przed ochroniarzami, ale ci ostatecznie go złapali
  • 22'
    Kosecki do Brzyskiego, a ten odgrywa do Żyry, którego zablokowali obrońcy
  • 21'
    Od autu zaczyna Kosecki, a jednak nie - legionista zostawia piłkę Bereszyńskiemu
  • 19'
    Murayama uderzył z dystansu, Kuciak wyciągnął się jak struna i odbił płaski strzał Japończyka na róg
  • 18'
    Chałas uciekł Rzeźniczakowi, ale ten po chwili naprawił swój błąd
  • 18'
    Żyro dostał piłkę w polu karnym i ta odskoczyła mu na 1,5 metra, ale ostatecznie legionista oddał strzał, lecz uderzenie pewnie złapał bramkarz
  • 17'
    Dośrodkowanie Ławy zablokowane i korner dla rywali
  • 17'
    Kuciak wypiąstkował dośrodkowanie z rzutu rożnego, a po chwili skiksował i wykopał piłkę na aut
  • 16'
    Rzeźniczak padł na murawę, ale szybko się pozbierał i nie potrzebował nawet pomocy lekarzy
  • 16'
    Bereszyński przy próbie wyprowadzenia piłki z własnej połowy, wybił ją na aut
  • 15'
    Saganowski powalczył o tak zwaną drugą piłkę i wygrał starcie z Dąbrowskim, ale futbolówka i tak trafiła w ręce Janukiewicza
  • 14'
    W Szczecinie jest niezwykle parno i gorąco. Przed meczem było około 30 stopni
  • 13'
    Frączczak po rogu fauluje Kuciaka. Żle to wyglądało, ale Słowak od razu wstał i wznowił grę
  • 12'
    Murayama wykorzystał błąd obrońców i prawie minął Dusana Kuciaka. Prawie... Słowak wygarnął piłkę Japończykowi, dzięki czemu Pogoń ma tylko róg
  • 11'
    Nieźle z rzutu rożnego dograł Tomasz Brzyski. Piłke wypiąstkował jednak Janukiewicz, a po chwili kontrę rywali fantastycznie zatrzymał Bartosz Bereszyński, przez którego Akahoshi wybiegł z futbolówką poza boisko
  • 10'
    Radović uderzał głową i mamy rzut rożny, gdyż piłka otarła się o Murayamę
  • 9'
    Radović świetnie rozprowadził Koseckiego, ale ten za długo zwlekał z zacentrowaniem futbolówki i nic nie wyszło z tej akcji. Szkoda
  • 8'
    Kosecki do Radovicia, ale Lewandowski uprzedza Serba i wybija piłkę na aut
  • 7'
    Młyn zapełnił się praktycznie w całości. Cały czas śpiewane są zgodowe pieśni. Legia, Pogoń, hej MKS, hej CWKS, nasza zgoda najlepsza w Polsce jest!
  • 7'
    Żyro najpierw strzelał zza pola karnego, ale został zablokowany, po czym legionista sfaulował Adama Frączczaka w walce o piłkę
  • 6'
    Bereszyński faulował Akahoshiego. Po chwili piłkę głową wybił Vrdoljak
  • 4'
    Jodłowiec dośrodkował piłkę w pole karne, po zagraniu na skrzydło Radovicia, ale zagranie było za głębokie i wylądowało w rękawicach Janukiewicza
  • 3'
    Akahoshi zakręcił legijną obroną, aż płasko wgrał piłkę w pole karne. W porę we wszystkim zoorientował się Junior, który wybił futbolówkę na róg
  • 3'
    Niecelne uderzenie Chałasa i od bramki wznawia Kuciak
  • 2'
    Frączczak posyła daleką piłkę po wyrzucie z autu, ale na posterunku był Brzyski, który wybił futbolówkę za linię
  • 1'
    Legioniści szybko tracą futbolówkę, ale rywale momentalnie podali piłkę do Radovicia i nadal konstruujemy akcję
  • 0
  • 0
    Przed chwilą miała miejsce zapowiada minuta ciszy
  • 0
    Na trybunach kibice śpiewają "Poooogoń, Leeeeeegia", a oba zespoły są już po powitaniu
  • 0
    20:28 - Obie drużyny wychodzą na boisko przy dźwiękach hymnu Pogoni
  • 0
    20:22 - Przed meczem nastąpi minuta ciszy ku pamięci Ludwika Konarskiego - byłego bramkarza Pogoni
  • 0
    20:18 - Obie drużny zeszły już z boiska i w szatniach będą szykowały się do rozpoczęcia pojedynku
  • 0
    20:12 - Oba zespoły oddają strzały na bramki swoich golkiperów. Za moment koniec rozgrzewki
  • 0
    20:00 - Na trybunach słyszymy zgodowe pieśni
  • 0
    19:55 - Na murawie meldują się także gracze ze Szczecina
  • 0
    19:52 - Legioniści wybiegają na murawę witani gromkim okrzykiem "Legia Warszawa"
  • 0
    19:42 - Na rozgrzewce pojawili się także bramkarze Legii, którzy zostali powitani przez kibiców obu drużyn
  • 0
    19:40 - Golkiperzy Pogoni wychodzą na boisko
  • 0
    19:10 - Wielu kibiców Legii chodziło po Szczecinie już wcześniej. Obecnie fani stołecznej drużyny wchodzą na trybuny, na których oczywiście zasiądą razem z pogoniarzami
  • 0
    19:00 - Witamy ze Szczecina, Legia rozpocznie dziś mecz w następującym składzie: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Junior, Brzyski - Vrdoljak, Jodłowiec - Kosecki, Żyro, Radović - Saganowski.
  • 0
    W sobotę o 20.30 piłkarze Legii zagrają w Szczecinie z Pogonią w meczu przyjaźni. Serdecznie zapraszamy na nasze relacje.
Pogoń SzczecinLegia Warszawa

36' Mateusz Lewandowski

36'

45' Maksymilian Rogalski