72'
  • 90+9'
    Wkrótce pomeczowe wypowiedzi, zdjęcia i skrót meczu na Legia.Net
  • 90+1'
    Strzał wprost w Berezowskiego, sędzia kończy spotkanie. Legia wygrywa z Concordią 2:1
  • 90'
    Jeszcze rzut wolny dla Rumunów z okolicy 28 metra
  • 89'
    Welington Da Silva wykorzystał błąd Wawrzyniaka, uderzył na bramkę ale piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką
  • 89'
    Kurowski przerzucił piłkę nad rywalem i wypuścił sprytnie Bajdura, ale ciut za mocne było to zagranie
  • 88'
    Bereszyński zagrał z klepkę z Kucharczykiem, ale połapali się w tym wszystkim obrońcy
  • 86'
    Uderzenie Kucharczyka z 30 metrów, ale jak mocne tak niecelne
  • 86'
    Kopia sytuacji bramkowej dla Concordii, ale tym razem głośny i czujny był Berezowski
  • 85'
    Faulowany Furman, który wcześniej odwrócił się fajnie z piłką mając na plecach dwóch rywali
  • 84'
    Salinas do Furmana, ten wypuścił Bajdura, ale strzał Wawrzyniaka zablokowany
  • 83'
    Szybka wymiana piłki Bajdura z Furmanem, ten pierwszy faulowany
  • 82'
    Faulowany Bajdur w środku pola, rzut wolny szybko wykonany, na spalonym jednak Kurowski, choć na czystą pozycję wybiegał Bajdur i cała ławka rezerwowych Legii poderwała się ze wściekłości
  • 82'
    Zszedł Cosereanu pojawił się Radu Ciupitu
  • 80'
    Popovici ograł Bajdura, zagrał w pole karne, ale Choto na posterunku
  • 79'
    Wawrzyniak do Salinasa, ten huknął na bramkę ale bramkarz rywali wybił piłkę na róg
  • 79'
    Rzut rożny dla Legii, ale dośrodkowanie łapie bramkarz Concordii
  • 78'
    Salinas zagrywa do Kucharczyka, ten uderza na bramkę, ale golkiper Rumunów dobrze broni
  • 74'
    Choto dość bezwględnie w polu karnym, rywal padł jak długi, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia
  • 73'
    Rolę najbardziej wysuniętego gracza pełni obecnie Kurowski
  • 72'
    Była przepychanka, Ljuboja w jednej z głównych ról. czerwona kartka dla Ljubo
  • 72'
    Serb jeszcze kłóci sie z arbitrem, inni też dyskutują. Za Ljuboję wchodzi Michał Bajdur
  • 69'
    Kolejna zmiana w Legii za Jagiełłę wszedł Kamil Kurowski
  • 69'
    Welington Da Silva faulowany na 20 metrze. Uderzenie jednak wysoko nad bramką
  • 66'
    Akcja Legii ale arbiter dopatrzył się faulu Ljuboi
  • 64'
    Zmiana w ekipie rywali za Dorina pojawił się Purece
  • 64'
    Zmiana w Legii za Mizgałę wszedł Daniel Łukasik
  • 63'
    Furman z Salinasem wymienili podania z pierwszej piłki. Strzał Paragwajczyk zablokowany a poprawka z przewrotki efektowna ale bardzo niecelna
  • 62'
    Wawrzyniak wypatrzył Ljuboję, ale ten na pozycji spalonej
  • 61'
    W drugiej połowie Kucharczyk został cofnięty na obronę, zaś Bereszyński gra w pomocy
  • 61'
    Popovici dośrodkowywał, ale piłka w rękach naszego bramkarza
  • 60'
    Zmiana w Legii za Efira pojawił się Ljuboja, Michał doznał lekkie urazu, zszedł o własnych siłach, po czym został opatrzony przez lekarza
  • 60'
    Stan zagrywał w pole karne, ale głową piłkę wybił Michalak
  • 59'
    Gra toczy się głównie w środku pola, najpierw faulował Efir, po chwili faulował Jagiełło
  • 58'
    za Zulufa wszedł Daniel Stab
  • 55'
    Rzut wolny, uderzenie ale pół metra nad naszą bramką
  • 54'
    Brzydki faul Choto, rywal zwija się z bólu, będzie rzut wolny z boku pola karnego
  • 53'
    Furman wprowadził trochę spokoju w środek pola
  • 52'
    Błąd bramkarza Concordii, wybijając piłkę trafił w Efira, mogło być groźnie ale ostatecznie tylko aut
  • 51'
    Popovici uderzył na bramkę, ale nad poprzeczką
  • 50'
    Rywalom urywał się Efir, rywale ratowali się faulem na 35 metrze
  • 50'
    Salinas do Wawrzyniaka, ten wpadł w pole karne, strzelił ale trafił z lewej nogi w boczną siatkę
  • 49'
    Za jedną z bramkę intensywnie rozgrzewają się Ljuboja i Łukasik
  • 47'
    Pierwsza akcja Legii po zmianie stron ale sędzia dopatrzył się przewinienia Efira
  • 46'
    Dwie zmiany w Legii - Gol i Brzyski poza boiskiem, na ich miejsce pojawili się Furman i Wawrzyniak
  • 45+10'
    Początek drugiej połowy meczu
  • 45+1'
    Bereszyński faulował rywala, przepychanka i dwie żółte kartki dla Beresia i Zulufa
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy spotkania
  • 44'
    Concordia w dalszym ciągu dłużej utrzymuje się przy piłce, a my wyczekujemy na nadarzającą się okazję do kontry
  • 42'
    Cosereanu uderzył na bramkę, ale bardzo dobrze interweniował Berezowski czym zrehabilitował się za straconego gola
  • 41'
    Welington Da Silva odebrał piłkę Mizgale, ten faulował i rzut wolny dla Rumunów z 20 metrów
  • 40'
    Ładna akcja Bereszyńskiego. Minął dwóch rywali i chciał zagrywać do Efira, ale spostrzegł iż ten był na spalonym
  • 38'
    Nieporozumienie między Michalakiem, a Berezowskim. Czarek blokował napastnika, a bramkarz nie wyszedł do piłki. Przejął ją Welington Da Silva, minął golkipera i wpakował futbolówkę do pustej bramki
  • 37'
    1:2 - bramka dla Concordii
  • 35'
    Zmiana w ekipie rywali za Sorin Paraschiva wszedł Valentin Coserean
  • 34'
    Strzał rozpaczy rywali z 35 metrów, pewnie piłkę łapie Berezowski
  • 34'
    Rzut wolny dla Legii, strzał Brzyskiego ale daleko od bramki
  • 33'
    Akcja Rumunów, dośrodkowanie z lewej strony w pole karne ale pewnie interweniuje Choto
  • 32'
    Strzał Gola z dystansu, ale zablokowany
  • 31'
    Strzał Stana wybija Berezowski na rzut rożny
  • 31'
    Po kornerze Berezowski piąstkuje piłkę, sytuacja opanowana
  • 30'
    rzut rożny, strzał z 17 metrów Zulufa i niewiele brakowało...
  • 30'
    kontra Legii i Salinas wywalczył rzut rożny
  • 29'
    Błąd Bereszyńskiego, za lekko podawał do bramkarza. Piłkę przejął jeden z rywali, posłał ją w kierunku bramki, ale z linii wybił ją Michalak
  • 25'
    Michalak do Bereszyńśkiego, ten wpadł w pole karne z prawej strony i zagrał wzdłuż bramki, ale nikt nie przeciął tego podania
  • 22'
    Michalak faulował Stana na 30 metrze od bramki. Dośrodkowanie w pole karne, ale zbyt wysokie i od bramki rozpocznie Legia
  • 21'
    Faulowany Michalak zwija się bólu na boisku
  • 18'
    Rumuni grają wysoko ustawieni, Legia teraz czeka na okazję do kont
  • 18'
    Jest kontra Legii, ale Salinas zatrzymany przez rywali. Piłkę jednak szybko odzyskał Gol
  • 16'
    Berezowski daleko wykopał piłkę, na wolne pole wychodził Efir, ale sędzia pokazał pozycję spaloną Michała
  • 13'
    Jeszcze jedna próba Concordii ale na posterunku Dickson Choto
  • 12'
    Akcja Rumunów przerwana przez Michalaka
  • 11'
    Olek otrzymał prostopadłą piłkę od Efira, wykorzystał swoją szybkość, uderzył na bramkę i piłka po rękach bramkarza wpadła do siatki
  • 10'
    2:0 dla Legii Aleksander Jagiełło
  • 9'
    Strata Brzyskiego, ale ambitna postawa została nagrodzona i po chwili
  • 7'
    Mizgała przejął piłkę, zagrał do Kucharczyka, ale ten wypchnięty za linię boczną
  • 6'
    Bereszyński wywalczył rzut rożny. Dośrodkował Brzyski i... piłka minęła bramkarza, ale nikt nie zamknął tego dogrania
  • 6'
    Minimalnie dłużej przy piłce utrzymują się obecnie rywale, ale dobrze gramy pressingiem
  • 5'
    Rumuni - próba odpowiedzi, ale znakomicie Choto
  • 4'
    Ładna akcja Kucharczyka, dogranie do Mizgały, który strzałem z 16 metrów umieścił piłkę w bramce, tuż przy słupku
  • 2'
    1:0 dla Legii Przemek Mizgała
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Mecz się opóźnieni ze względu na spore opóźnienie trójki sędziowskiej. Arbitrzy są już jednak na boisku
  • 0
    Za chwilę początek meczu, piłkarze obu drużyn witaja sie z sędziami. Kapitanem Legii w dzisiejszym meczu jest Dickson Choto
  • 0
    Dziś o 16:30 piłkarze Legii zmierzą się w Costa Ballena z Concordią Chiajna. Zapraszamy na nasze relacje
Concordia ChiajnaLegia Warszawa
3'

3' Przemysław Mizgała

11'

11' Aleksander Jagiełło

38' Carlos Welington