27-01-2013 14:30
  • 90+1'
    Koniec meczu
  • 87'
    Ofiarne interwencje naszych obrońców - najpierw Jędrzejczyk trzy razy blokował rywali, chwilę później potężną "bombę" przyjął Astiz
  • 83'
    Strzał Łukasika obok bramki
  • 82'
    Legia mimo, że gra w dziesiątkę, to osiągnęła sporą przewagę
  • 82'
    Ładna akcja Jędrzejczyka, który szukał Ljuboi, jednak zagranie to zostało przecięte
  • 79'
    Strzał Brzyskiego zablokowany
  • 78'
    W relację wdał się mały błąd - na boisko po przerwie nie wyszedł Kosecki, a nie Furman
  • 76'
    Zhang Xizhe popisał się płaskim z dystansu, Kuciak łapie piłkę
  • 74'
    Tym razem Łukasik strzelał z woleja z dużej odległości. Dwa metry nad bramką
  • 71'
    Bardzo ładne zachowanie Furmana, który przyjął piłkę na 22. metrze, mimo krycia zdołał oddać strzał, który tylko minimalnie minął bramkę piłkarzy z Pekinu
  • 69'
    Vrdoljak przejął piłkę w środku boiska, zagrał do "Ljubo", a ten niecelnie
  • 66'
    Gra znowu się zaostrza. W ciągu kilku minut faulowani byli: Łukasik, Ljuboja i Vrdoljak
  • 65'
    Ładne podanie Wawrzyniaka do Ljuboi, który według sędziego był na spalonym
  • 62'
    Shao Jiayi kapitalnie uderzył z rzutu wolnego, piłkę lecącą w samo okienko na słupek sparował Kuciak. Któryś z zawodników rywala jeszcze dobijał i również jemu zabrakło niewiele
  • 60'
    Niecelny strzał któregoś z zawodników z Pekinu
  • 57'
    Legia stara sie dłużej utrzymywać przy piłce. Panuje duża wymienność pozycji
  • 55'
    Shao Jiayi z rzutu wolnego nad poprzeczką
  • 55'
    Wang Xiaolong za kontuzjowanego Mendeza
  • 52'
    Długa piłka do Mendeza, Kuciak wybił piłkę w stylu zawodnika karate przy okazji trafiając rywala. Żółta kartka i rzut wolny
  • 50'
    Radović ewidentnie faulowany, sędzia jednak nie ogdwizdał faulu. "Rado" wdał się w dyskusje z arbitrem, który wyrzucił go z boiska. Piłkarze Legii protestują
  • 49'
    Radović wylatuje z boiska
  • 45+15'
    Początek drugiej połowy. Są zmiany, za moment więcej szczegółów
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Nasi rywale stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych. Grają ponadto z wielkim zaangażowaniem, na pograniczu faulu. Solidnie obici są Dominik Furman i Kuba Kosecki
  • 44'
    Kilka fauli w środkowej strefie boiska
  • 41'
    Strzał z rzutu wolnego Zhang Xizhe tylko minimalnie minął spojenie słupka i poprzeczki
  • 35'
    Kontuzja Jakuba Rzeźniczaka. Padł na murawę, nie wygląda to dobrze. W jego miejsce pojawi się Inaki Astiz
  • 33'
    Długi fragment bezbarwnej gry. Dużo strat po obu stronach. Legioniści starają się rozgrywać akcje wieloma podaniami. Chińczycy szukają długich podań
  • 30'
    Dośrodkowanie Brzyskiego, nikt jednak tej akcji nie zamykał
  • 26'
    Vrdoljak potknął się w środku pola i stracił piłkę, przejął ją Zhang Xizhe i zagrał do Jianq Ing, który umieścił ją w naszej bramce. Sędzia odgwizdał jednak pozycję spaloną. Wciąż 0:0
  • 22'
    Faul "Jędzy" na bramkarzu rywala
  • 20'
    Znowu Mendez wychodził sam na sam z Kuciakiem. Nasz golkiper popisał się śmiałym wyjściem i wybił piłkę na aut
  • 20'
    Krótko rozegrany aut, centra w pole karne, strzał i dobra obrona słowackiego bramkarza
  • 18'
    Pierwszy rzut rożny dla Legii. Dośrodkowanie Brzyskiego wypiąstkowane przez chińskiego bramkarza
  • 17'
    Saganowski dostał podanie od Radovicia, ale był na minimalnym spalonym
  • 16'
    Kolejne podanie do wybiegającego Mendeza, który wpadł w pole karne, ale został ostatecznie zablokowany przez Jędrzejczyka
  • 14'
    Na boisku leży któryś z rywali
  • 13'
    Saganowski dostał piłkę, ale zanim zdołal się odwrócić, miał już "na plecach" trzech rywali
  • 12'
    Juz po kilku minutach widać, że dzisiejsze spotkanie będzie bardzo trudne. Zawodnicy z Chin są niesamowicie wybiegani i dynamiczni
  • 11'
    Średnio weszli w ten mecz piłkarze Legii
  • 9'
    Doskonałe podanie z głębi pola w kieurnku Guerrona Mendeza, któremu zabrakło kilku centymetrów, by "dziubnąć" piłkę i umieścić ją w bramce Kuciaka
  • 6'
    Zawodnicy z Pekinu "rozklepali" warszawską obronę, strzał z lewej nogi oddał Jianq Ing, ale obok bramki
  • 4'
    Pierwsza akcja rywali zakończona uderzeniem na bramkę Kuciaka. Strzał niecelny
  • 1'
    Legioniści na biało-czarno, rywale w jednolitych zielonych strojach
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Trwa przywitanie obu zespołów, za chwilę poczatek meczu
  • 0
    Dziś o 14:30 piłkarze Legii rozegrają ostatni na Cyprze sparing z Beijing Guoan. Zapraszamy na nasze relacje