90'
  • 90+6'
    Rosjanie dużo lepiej operowali dzisiaj piłką i byli lepiej zorganizowani taktycznie.
  • 90+5'
    Strzał z rzutu wolnego na bramkę Skaby, ale tym razem Wojtek wyszedł obronną ręką. Sędzia kończy jednak mecz.
  • 90+3'
    2:1 dla Chimki. Wrzutka z lewej strony boiska w pole karne, strzał głową na krótki słupek zostaje wybity przez Sulera i Żewłakowa, ale sędzia uznał, że piłka przekroczyła linię bramkową.
  • 90+2'
    Rzut wolny dla Chimki z około 20. metra, ale piłka po strzale jednego z moskiewskich piłkarzy minęła o około 2 metry spojenie słupka z poprzeczką bramki Legii.
  • 83'
    Powinno być 2:1 dla Chimki, ale Skaba zdołał odbić piłkę, która następnie, po dobitce, minęła słupek bramki Legii.
  • 74'
    "Sam na sam" Kurowskiego, ale młody zawodnik Legii trafił prosto w bramkarza Chimki.
  • 72'
    Rzut wolny dla Legii. Dośrodkowywał Tomasz Brzyski a akcję uderzeniem z woleja zakończył Marko Suler. Piłką znowu poszybowała nad bramką.
  • 71'
    Kilka chwil później podobnym strzałem rewanżują się gracze z Moskwy - tym razem piłka przelatuje nad bramką Legii.
  • 70'
    Dobra akcja Legii lewą stroną. Salinas przerzucił piłkę nad obrońcą, ale inny defensor Chimki zdołał wybić piłkę sprzed linii bramkowej. Następnie strzelał Brzyski, ale nad poprzeczką.
  • 68'
    Faul Żewłakowa na wysokości około 20. metra, ale strzał Rosjan nieznacznie mija bramkę "Wojskowych".
  • 59'
    Faul na Tomaszu Brzyskim zakończył się małą awanturą na boisku. Żółtą kartką upomniany został Wiktor Konoplow z Chimki.
  • 53'
    Po rzucie rożnym w polu karnym strzałem głową popisał się bardzo wysoki napastnik zespołu rosyjskiego, Jurij Ryżko.
  • 52'
    Gol dla Chimki. 1:1.
  • 48'
    Uderzenie z dystansu około 25 metrów na bramkę Wojciecha Skaby, w podobnym dystansie minęło jego bramkę.
  • 48'
    Do przodu przesunięty został Michał Kucharczyk i to on pełni rolę napastnika.
  • 46'
    Dośrodkowanie Salinasa do znajdującego się w polu karnym Kurowskiego, ale zawodnik Legii odbił się od obrońcy, a piłka wyszła na aut.
  • 45+16'
    Druga połowa rozpoczęta. Z boiska zeszli Wawrzyniak, Astiz i Efir, a za nich weszli Brzyski, Suler i Bajdur.
  • 45+2'
    Do przerwy "Wojskowi" prowadzą 1:0.
  • 45'
    Akcja Salinasa z Kucharczykiem, ale bez zagrożenia dla bramki Sergieja Kotowa.
  • 37'
    Gra została przerwana na kilkadziesiąt sekund po tym, jak w jednej z akcji ucierpiał Salinas.
  • 35'
    Od momentu strzelenia gola Legia przesunęła nieco ciężar gry na połowę przeciwnika, ale na razie niewiele akcji stwarza realne zagrożenie pod bramką Chimki.
  • 33'
    Dobre dojście do pozycji strzeleckiej i uderzenie Kucharczyka. Niestety piłka minęła bramkę.
  • 31'
    Obyło się bez zagrożenia dla Wojciecha Skaby. Piłka dla Legii.
  • 29'
    Stały fragment gry będzie za to miała drużyna rosyjska. Wawrzyniak ewidentnie faulował pod polem karnym Legii.
  • 28'
    Mizgała padł na murawę przed polem karnym Chimki, ale sędzia uznał, że legionista nie był faulowany.
  • 25'
    Stały fragment na wagę gola Legia wywalczyła dzięki faulowi na Michale Efirze.
  • 22'
    A jednak! 1:0 dla Legii. Rzut karny dla warszawian wykorzystał Janusz Gol.
  • 21'
    Zespół Chimki utrzymuje inicjatywę w tym spotkaniu. Wcześniej Skaba musiał interweniować po prostopadłym podaniu w pole karne "Wojskowych".
  • 20'
    Rzut rożny po tym, jak Skaba wybił półgórną piłkę w pojedynku z Skoblijakowem. Dośrodkowanie w pole karne Legii było jednak zbyt głębokie i obyło się bez zagrożenia.
  • 16'
    Akcja Chimki. Najpierw strzał Kabajewa powstrzymał Astiz, po czym Wawrzyniak zablokował uderzenie Kuzniecowa.
  • 14'
    Dogranie Salinasa w pole karne, ale tym razem to Kotow ubiegł atakujących Legii.
  • 12'
    Zamieszanie pod bramką Legii, ale Skaba znów wykazał się szybkością, ubiegając rywala.
  • 9'
    Strzał Kuzniecowa z ostrego kąta. Wysoko nad bramką Skaby.
  • 8'
    Warszawianie starają się spokojnie zbudować akcję ofensywną od bloku obronnego.
  • 6'
    Gracze Chimki rozklepali legijną obronę, co zaowocowało strzałem będącego w polu karnym Kabajewa. Skaba obronił to uderzenie nogami.
  • 4'
    Strzał Kucharczyka, ale bramkarz zespołu rosyjskiego zdołał odbić piłkę.
  • 4'
    Po chwili swoich sił spróbował także Kamil Kurowski, ale jego uderzenie na bramkę Kotowa okazało się bardzo niecelne.
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    W Larnace panują dobre warunki do gry. Jest pochmurno, a temperatura wynosi około 18 stopni Celsjusza
  • 0
    "Wojskowi" zagrają dzisiaj w zielonych koszulkach, białych spodenkach i zielonych getrach, natomiast zespół z Moskwy w jednolitych, czerwonych strojach.
  • 0
    W sobotę o 14:15 piłkarze Legii zmierzą się z Chimki Moskwa. Zapraszamy na nasze relacje z meczu
Legia WarszawaChimki Moskwa

23' Janusz Gol (k.)

23'
53'

53' Jurij Ryżko

90'

90' Władimir Sobolew