66'
91'
93'
  • 90+24'
    Legioniści odbierają medale i zaraz odbiorą puchar za mistrzostwo, a my dziękujemy za uwagę i jeszcze się usłyszymy. Zapraszamyna nasze materiały po meczu, a także z fety. Do usłyszenia i zobaczenia!
  • 90+9'
    Brązowe medale odbiorą piłkarze Śląska, którzy zajęli trzecie miejsce w lidze. Na drugiej pozycji uplasowali się gracze Lecha Poznań. Z Ekstraklasy spada tylko GKS Bełchatów i Polonia, która nie dostała licencji
  • 90+9'
    "Gdzie twoje berło i korona" słyszą piłkarze Śląska, którzy dostają teraz medale
  • 90+7'
    Legioniści zeszli z boiska, tak jak i piłkarze Śląska. Trwają przygotowania do wręczenia medali i pucharów
  • 90+4'
    Koniec meczu! Legia wygrywa 5:0 i kończy sezon na tronie w msitrzowskiej koronie!
  • 90+3'
    Radović urwał się jeszcze Kaźmierczakowi i podał piłkę Koseckiemu, który upadł w polu karnym, ale sędzia uznał, że symulował i ukarał go kartką
  • 90+1'
    Arbiter doliczył trzy minuty do czasu trwania drugiej połowy
  • 90+1'
    Kuciak pewnie łapie strzał z rzutu wolnego
  • 90+1'
    Socha ściągnął do parteru Koseckiego i gracz WKS-u słusznie zobaczył żółtą kartkę
  • 90'
    Kosecki starał się jeszcze podawać do Ljuboi, ale nie wyszło. Serb pokazał uniesiony do góry kciuk
  • 90'
    Furman fauluje rywala na połowie Legii i Ćwielong, który podniósł się już z boiska, podchodzi do piłki
  • 89'
    Legioniści już nawet nie biegają. Podobnie wygląda sprawa z piłkarzami WKS-u :-)
  • 88'
    "Legia Warszawa, to nasza duma i sława" niesie się na trybunach. Z boiska wieje już nudą, wszyscy czekają na święto
  • 86'
    Kucharczyk źle podał terad do Bereszyńskiego i tracimy piłkę
  • 85'
    Ljuboja uderzył z dystansu, ale Kokoszka zablokował jego strzał. Po chwili Serb wrzucił piłkę do Koseckiego, który szykował się do przewrotki, ale dobrze na boku obrony zachował się Socha
  • 85'
    Brzyski walczył o piłkę z Sobotą, który siedział mu na plecach. Legionista nie ryzykował i wybił futbolówkę
  • 84'
    Kosecki był faulowany, ale piłka trafiła do Radovicia, sędzia zastosował przywilej korzyści i po chwili futbolówka wróciła do przebojowego skrzydłowego, którego uderzenie zostało jednak zablokowane
  • 83'
    Świetnie na trybunach wygląda flaga "Mistrz Polski".
  • 82'
    Radović cudownie podał piętką w pole karne do Koseckiego, który będąc sam na sam z bramkarzem, posłał piłkę i nad nim i nad poprzeczką
  • 81'
    Astiz świetnie zatrzymał Gikiewicza w polu karnym
  • 80'
    Radović wpadł w pole karne, podał do Ljuboi a ten nawet wślizgiem poszedł na piłkę, ale nie zdołał jej wyłuskać przed linią
  • 78'
    Boisko opuszcza Dickson Choto, a w jego miejsce Michał Żewłakow. Legioniśći zrobili szpaler dla obu graczy
  • 77'
    Choto razem z Brzyskim wybijają piłkę po kornerze i znowu spokój pod bramką ma słowacki bramkarz naszej drużyny
  • 76'
    Stevanović po nogach Radovicia i pewnie łapie Kuciak
  • 76'
    Róg dla Śląska
  • 76'
    A na trybunach... meksykańska fala. Legia się cieszy, Legia świętuje mistrzostwo
  • 74'
    Jodłowiec dobrym prostopadłym podaniem uruchomił Bereszyńskiego, ale piłka była aż za mocna i wyszła za boisko
  • 73'
    Jodłowiec wrzuca piłkę w pole karne do Ljuboi, ale dogranie przeciął Grodzicki
  • 73'
    Jeden z rywali uderzył właśnie w słupek bramki Kuciaka, ale nadal jest 5:0
  • 72'
    Owacja na stojąco dla Marka Saganowskiego, za którego wchodzi inny król - Danijel Ljuboja, który serdecznie wyściskał "Sagana" przy linii bocznej
  • 71'
    Obaj zawodnicy wrócili do gry, a za moment na boisku pojawi się Ljuboja
  • 71'
    CHoto zatrzymuje dogranie ze skrzydło, a Ljuboja już przy linii
  • 69'
    Szybko grę wznawia Kuciak. Po chwili na połowie Śląska Bereszyński pada z Pawelcem - obaj trzymają się za głowy
  • 68'
    Gikiewicz wpadłw pole karne, ale uderzył obok bramki. Arbiter znowu przerwał grę z powodu zadymienia boiska
  • 67'
    Milę zastępuje na boisku Patejuk
  • 67'
    Ależ racowisko mamy teraz na Żylecie. Znowu będzie trochę dymu. Samych rac, jest z 50 (?)
  • 63'
    Kosecki padł w polu karnym i wydawało się, że powinien być rzut karny, ale sędzia nie ptrzerwał gry, do piłki dopadł Miroslav Radović i spokojnie pokonał Gikiewicza. 5:0!!!
  • 62'
    5:0!!! Miroslav Radović!
  • 61'
    Kosecki był w polu karnym Śląska, starał się minąć Sochę i zrobił to, ale słabo dograł w środek
  • 61'
    Na Żylecie została rozwinięta sektorówka z koszulką naszego klubu
  • 59'
    A rozgrzewkę rozpoczął Danijel Ljuboja :-), któremu jeden gol wystarczyłby do króla strzelców
  • 57'
    Piłka błyskawicznie wybita z pola karnego. Legioniści grają bardziej defensywnie, ale nadal mają okazje. Saganowski źle zagrywał teraz do Radovicia, który byłby sam na sam z Gikiewiczem
  • 55'
    Rzut rożny dla Śląska. Mila w narożnika boisku
  • 54'
    Kucharczyk nieźle uderzał z dystansu, ale piłka spadła jednak obok bramki
  • 53'
    Furman zagrywał do Bereszyńskiego na prawym skrzydle, ale nasz defensor nawet nie ruszył do futbolówki, gdyż wiedział, że sędzia błyskawicznie odgwizdałby spalonego
  • 52'
    Radović dostał idealną piłkę od Furmana z głębi pola. Serb przyjął zagranie na klatkę i dał się dogonić Stevanoviciovi zamiast strzelić gola...
  • 51'
    Wrzutkę Pawelca z lewej strony boiska, pewnie łapie Kuciak
  • 50'
    Mila posłał w pole karne Legii taką "zawiesinkę", z którą kłopotów nie miał Dusan Kuciak, który wyskoczył do góry i złapał futbolówkę
  • 50'
    Astiz fauluje w środku pola Kaźmierczaka
  • 50'
    Bereszyński kończył akcję Legii strzałem zza pola karnego, ale futbolówka przeleciała obok słupka
  • 48'
    Kolejna porcja serpentyn poleciała na boisko. Piłkarze Śląska czekają ze wznowieniem gry od autu
  • 47'
    Ćwielong opanował pikę z głębi pola, ale wycofał ją do tyłu. Futbolówkę w pole karne podał Stevanović, ale strzał Gikiewicza został zatrzymany
  • 46'
  • 45+12'
    W miejsce Rzeźniczaka wchodzi Bartosz Bereszyński
  • 45+12'
    Za Krzysztofa Ostrowskiego w Śląsku, wchodzi też Mariusz Pawelec
  • 45+11'
    Wrocławianie wracają na boisku. Tuż za nimi, na murawie pojawiają się legioniści
  • 45+1'
    To jest prawdziwa koronacja. Śląsk nie istnieje, Legia się bawi, wygrywa i udowadnia, że berło i korona są w Warszawie jak najbardziej zasłużenie!
  • 45'
    Ćwielong z dystansu, ale nad poprzeczką bramki Kuciaka
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy! Legia po trzech bramkach Saganowskiego i jednym trafieniu Kucharczyka, prowadzi ze Śląskiem 4:0
  • 44'
    Sędzia dolicza dwie minuty do czasu trwania pierwszej połowy
  • 43'
    Kuciak interweniuje na 30 metrze od swojej bramki i robi to skutecznie
  • 42'
    Kosecki zatrzymany przez Sochę, ale ta piąta bramka wręcz wisi w powietrzu
  • 42'
    Radović chciał prostopadle zagrywać do Saganowskiego, ale Serb zrobił to za mocno
  • 40'
    Kosecki już zdążył zagrać piłkę w pole karne, ale... był na spalonym
  • 39'
    Nie pozostaje nic innego jak zaśpiewać "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 38'
    To jest pogrom. Michał Kucharczyk dostał idealną piłkę w polu karnym i z radością skorzystał z okazji pewnie pokonując Gikiewicza
  • 38'
    Faulowany jeden z rywali. Okazję z rzutu wolnego ma Sebastian Mila
  • 38'
    Kapitan rywali podaje do Soboty, a ten szybko w pole karne do Kaźmierczaka. Piłka była jednak zbyt mocna i wyleciała poza boisko
  • 37'
    4:0!!! Michał Kucharczyk!!!
  • 36'
    Jodłowiec ratuje piłkę przed autem i zagrywa do Rzeźniczaka. Były gracz WKS-u świetnie spisuje się dziś na pozycji defensywnego pomocnika
  • 35'
    Furman podaje przed pole karne do Koseckiego, ale ten uderza z 25 metrów lekko i nie sprawia kłopotów Gikiewiczowi
  • 35'
    Ćwielong fauluje Brzyskiego na naszej połowie
  • 34'
    Kosecki chciał na szybkości minąć rywala - nie wyszło. Po chwili lekkie podanie do "Kosy" próbował wykonać Furman, ale piłkę przeciął Grodzicki
  • 34'
    Furman idealnie podał do Radovicia w pole karne. Serb minął Gikiewicza, ale piłka nie wpadła do pustej bramki, za to mamy róg, gdyż któryś z rywali dotknął futbolówkę
  • 33'
    Legioniści wybijają dośrodkowanie Mili na aut. DOsłownie moment później, Rzeźniczak zabiera piłkę Kokoszce
  • 32'
    Rzut wolny dla Śląska, a w tym czasie zmiana. Za Cetnarskiego wszedł Kaźmierczak
  • 31'
    3:0!!! Marek Saganowski. To jego 10. bramka. "Marunia", który uderza w środek bramki, zostaje niekwestionowanym bohaterem
  • 30'
    Koledzy oddali piłkę Markowi Saganowskiemu... :-)
  • 29'
    Furman świetnie zastopował podanie Mili, podał do Koseckiego, a ten wywalczył rzut karny. Do piłki podchodzi Miroslav Radović
  • 28'
    A na trybunach "Młody legionisto..." ;-). Na boisku Kucharczyk faulował na prawej stronie Ostrowskiego
  • 27'
    Brzyski świetnie zatrzymuje Cetnarskiego, który chciał minąć naszego piłkarza, a po chwili były gracz Polonii wywalczył aut po dobrej akcji dwójkowej z Koseckim
  • 26'
    Kosecki fauluje rywala na linii środkowej, szybko odzyskujemy piłkę
  • 25'
    Rzeźniczak wrzucił piłkę w pole karne Śląska z własnej połowy, Saganowski starał się powalczyć, ale nie miał szans z Gikiewiczem, który miał bliżej do futbolówki
  • 24'
    Kucharczyk zagrał piłkę w pole karne, tam do główki wystartował Kosecki, ale faulował Sochę
  • 23'
    Saganowski wyszedł sam na sam z Gikiewiczem, ale tym razem obronną ręką wyszedł golkiper rywali. Byłby hat-trick
  • 22'
    Mila fauluje Brzyskiego przy naszej ławce rezerwowych, ale nasz defensor szybko wstaje i jest gotowy do gry
  • 21'
    Choto bark w bark z Milą, ale kapitan rywali był na spalonym
  • 20'
    Błąd przed polem karnym popełnił Dickson Choto, którego nie asekurował Astiz i Gikeiwicz wyszedł sam na sam z Kuciakiem. Słowak świetnie rzucił się pod nogi napastnika WKS-u i zatrzymał piłkę
  • 20'
    Kuciak potrzebował pomocy lekarzy po swojej świetnej interwencji, ale Słowak jest już w grze
  • 19'
    Akcja Legii. Saganowski zagrywa w pole karne do Radovicia, któy zabiera się z piłką, ale i z Sochą, który wykopuje futbolówkę na róg
  • 19'
    Złe dośrodkowanie Brzyskiego, który kopnął piłkę na wysokości kolan kolegów w polu karnym
  • 18'
    Mila krótko rozegrał korner. Po chwili miał okazję do wrzutki. Kapitan WKS-u dośrodkował niecelnie i od bramki zaczyna Dusan Kuciak
  • 17'
    Jodłowiec powstrzymał na boku Sobotę i mamy kontrę. Saganowski podał do Koseckiego, któego ostro zatrzymał Ćwielong, a sędzia Garbowski nie odgwizdał nawet faulu...
  • 17'
    Brzyski dobrym wślizgiem zatrzymał na swojej stronie Sochę
  • 17'
    Socha wpadł w pole karne, ale tam dostojnie podbiegł do niego Choto, który zablokował dośrodkowaniei rzut rożny mają piłkarze Śląska
  • 15'
    Furman za krótko i piłka została wybita. Na trybunach niezwykle głośno "Niepokonane miasto, niepokonany klub!"
  • 14'
    Legioniści rozwinęli skrzydła. Znowu Furman przejął piłkę, Socha podciął Koseckiego i mamy kolejną szansę z rzutu wolnego
  • 13'
    Legia rozklepała defensywę Śląska - w końcowej fazie Kosecki znalazł w polu karnym lepiej ustawionego "Sagana" i zrobiło się 2:0.
  • 12'
    Piękna akcja Legii zakończona dograniem z prawek strony do Kucharczyka wprost na głowę Saganowskiego, który posłał piłkę tuż przy słupku. 1:0
  • 12'
    Gol 2:0 Marek Saganowski!!!!
  • 11'
    Gol. 1:0 Marek Saganowski!!!!
  • 10'
    Kucharczyk dostał podanie od Jodłowca, wpadł w pole karne ale trafił jedynie w boczna siatkę
  • 9'
    Furman dostał w twarz od Cetnarskiego i rzut wolny dla Legii
  • 8'
    Gikiewicz do Mili, ten huknął z pierwszej piłki, ale na szczęście nie trafił w bramkę
  • 8'
    W odpowiedzi Radović pomknął skrzydłem, dograł do Koseckiego w pole karne, ale temu w ostatniej chwili przeszkodził Socha
  • 6'
    Akcja Mili, ale Rzeźniczak wybija piłkę wślizgiem na rzut rożny
  • 6'
    Mila dośrodkowywał do Gikiewicza, ten wygrał główkę, ale posłał piłkę obok bramki
  • 5'
    Akcja Ślaska, ale kiks Soboty i piłka w rękach Kuciaka
  • 4'
    Brzyski zagrywał w pole karne, ale piłkę wybijał Grodzicki
  • 2'
    Na spalonym Sebastian Mila
  • 2'
    Stevanović zza pola karnego, jednak zbyt lekko i wprost w Kuciaka
  • 1'
    Mecz rozpoczęty z małym opóźnieniem - musiał opaść dym, usunięte musiały zostać serpentyny
  • 1'
    Jodłowiec poszedł środkiem boiska, wpadł w pole karne, zagrał do Saganowskiego, ale ten posłał piłkę obok bramki
  • 0
    Piłkarze Legii wrócili na boisko. Pierwszy na murawę wszedł Michał Kucharczyk. Nasza drużyna już ustawiona na murawie. Dopiero wtedy na plac gry wbiegają rywale
  • 0
    Zaczyna być widać "Żylete" jeszcze kilka minut i piłkarze zaczną grać
  • 0
    Sędziowie zdecydowali, że mecz zostanie opóźniony, gdyż widoczność jest zerowa
  • 0
    Piłkarze Śląska zeszli do szatni. Z trybuny prasowej nie widzimy obecnie nic! :-) Nad boiskiem jest jeden wielki dym. Słychać tylko "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    Mecz się chyba chwilkę opóźni, bo póki co, bramki, w której stoi obecnie Rafał Gikiewicz, nie wiadć w ogóle
  • 0
    Kibice odpalili teraz wiele pirotechniki. Naszej fanatycznej trybuny póki co, nie widać, gdyż skryła się w dymie ;-)
  • 0
    Piłkarze Legii są już po powitaniu. Kibice zaprezentowali niesamowitą oprawę. Setki serpentyn poleciało również na murawę i na razie sa one sprzątane
  • 0
    Niesamowite wrażenie robiła oprawa z baloników i huk pękających balonów. Za kilka chwil, kibice powinni rozrzucić także konfetti
  • 0
    "Habemus Campione" takie hasło wywiesili kibice na "Żylecie"
  • 0
    Piłkarze Śląska zrobią przed meczem szpaler dla mistrzów Polski
  • 0
    A kibice śpiewają właśnie "Sen o Warszawie". Świetnie wyglądają tysiące szalików nad głowami kibiców
  • 0
    Kto jest mistrzem? Legia! - odpowiadają głośno trybuny na pytanie Wojciecha Hadaja
  • 0
    Trybuny już w większości zapełnione. Głośnym "ole" kibice kwitowali każdego legionistę podczas wyczytywania składów
  • 0
    Obie drużyny kończą rozgrzewkę. Za moment zawodnicy zejdą do szatni, żeby powrócić na murawę o godzinie 16:00
  • 0
    Kapitanem Legii w ostatnim meczu sezonu jest odchodzący Dickson Choto. W 2. połowie pewnie zmieni się i odda opaskę Michałowi Żewłakowowi
  • 0
    Na wyjście piłkarzy, kibice zaprezentują oprawę, która obejmie wszystkie cztery trybuny. Baloniki są nawet na lożach dla vipów :-)
  • 0
    Żyleta w większości już wypełniona, na pozostałych trybunach również więcej kibiców niż zwykle na 30 minut przed meczem
  • 0
    Legia zacznie w następującym składzie: Kuciak - Rzeźniczak, Choto, Astiz, Brzyski - Jodłowiec, Furman - Kucharczyk, Radović, Kosecki - Saganowski W rezerwie pozostają - Skaba, Gol, Żewłakow, Suler, Bereszyński, Ljuboja, Żyro
  • 0
    Zapraszamy na relacje z meczu ostatniej kolejki pomiędzy Legią i Śląskiem Wrocław. Początek o godzinie 16.
Legia WarszawaŚląsk Wrocław
32'
66'

66' Łukasz Gikiewicz