79'
80'
90'
  • 90+11'
    Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej. Zapraszamy do zapoznania się z pomeczowymi materiałami, które wkrótce ukażą się na stronie. Życzymy wesołych świąt wszystkim kibicom :) Najlepiej będzie, jeśli zapomnimy o dzisiejszym wyniku Legii, poświęcając swoją uwagę najbliższym...
  • 90+6'
    Koniec... Legia przegrywa w Gdyni 0:1
  • 90+4'
    Jeszcze żółta kartka dla Esquedo
  • 90+3'
    Spięcie na linii Vesović - Nalepa
  • 90+3'
    Jeden ze członków sztabu szkoleniowego Arki został odesłany na trybuny. Gorąco w ostatnich minutach
  • 90+2'
    Rzut rożny dla Arki, który gospodarze rozgrywają krótko, próbując utrzymać się przy piłce w narożniku
  • 90+1'
    Zarandia próbuje zakręcić obroną Legii, następnie uderza, ale bardzo, bardzo niecelnie
  • 90+1'
    Żółta kartka dla Piesio
  • 90+1'
    Arbiter dolicza cztery minuty
  • 90'
    Rzut wolny z środka pola wykonuje Antolić, dośrodkowuje na głowę Pazdana, ale obrońca znalazł się na spalonym
  • 89'
    Hamalainen próbuje zagrać do Eduardo, ale podaje niecelnie
  • 86'
    Tym razem na spalonym złapany Jędrzejczyk
  • 85'
    Gracze Arki ustawieni są już bardzo głęboko. Do końca meczu zostało około dziesięciu minut, więc legioniści muszą się trochę pospieszyć, jeśli chcą wywieźć z Gdyni chociaż jeden punkt
  • 85'
    Ze spalonego wracał Piesio
  • 82'
    Faul w ofensywie popełnia Eduardo
  • 82'
    Trener Ojrzyński wykorzystuje trzecią zmianę. Luka Zarandia wchodzi na murawę w miejsce Jankowskiego
  • 81'
    Dwójkowa akcja Vesović - Szymański kończy się wybiciem piłki przez defensywę gospodarzy
  • 80'
    Kontrę Arki zatrzymuje faulem Hlousek, po którym został upomniany żółtą kartką
  • 79'
    "Żółtko" dla Marcjanika
  • 78'
    Antolić znakomicie znalazł teraz Hamalainena, Fin miałby znakomitą okazję, ale źle przyjął piłkę
  • 77'
    Legioniści nie są już tak groźni jak na początku drugiej połowy
  • 74'
    Szwoch z wolnego trafia w mur
  • 74'
    W międzyczasie mieliśmy ostatnią roszadę w ekipie mistrza Polski. Zszedł Pasquato, a wszedł Sebastian Szymański
  • 73'
    Rzut wolny dla gospodarzy. Pazdan fauluje wprowadzonego przed chwilą Esquedę. Trzeba przyznać, że napastnik upadł dość teatralnie
  • 70'
    Druga zmiana w Arce. Enrique Esqueda w miejsce Siemaszki
  • 68'
    Legioniści wolno teraz konstruują akcję
  • 67'
    Arka, za sprawą Szwocha, w końcu gości w polu karnym Legii. Defensorzy "Wojskowych" wybijają futbolówkę na rzut rożny
  • 65'
    Helstrup nie jest w stanie kontynuować gry. Na murawie melduje się Dawid Sołdecki
  • 63'
    Arka nie potrafi wyjść z własnej połowy. Legioniści dzięki wysokiemu pressingowi szybko zabierają piłkę gospodarzom
  • 63'
    Na murawie leży, po zderzeniu z własnym bramkarzem, Helstrup
  • 61'
    Bogdanov fauluje Hamalainena
  • 60'
    Świetnie teraz zachował się Eduardo, który mimo nacisku rywali, utrzymuje się przy piłce, a następnie zagrywa na prawą stronę do Jędrzejczyka. Reprezentant Polski spowolnił jednak akcję legionistów
  • 57'
    Na spalonym złapany Eduardo
  • 55'
    Rzut rożny dla Legii źle rozegrany, Arka próbuje wyjść z kontrą, ale dobrze piłkę przejmuje Vesović. Gracz z Czarnogóry następnie wywalczył kolejny korner
  • 55'
  • 53'
    Piłkę w środku pola przejmuje Eduardo, rozprowadza akcję na prawe skrzydło. Futbolówkę otrzymuje Vesović, ale źle dośrodkowuje
  • 51'
    Legioniści przez pierwsze pięć minut drugiej połowy zrobili więcej, niż przez całą pierwszą część
  • 50'
    Ależ było blisko wyrównania! Pasquato dośrodkowuje ze stojącej piłki, po małym zamieszaniu uderza Pazdan, ale jego strzał blokuje jeden z arkowców
  • 48'
    Faulowany Eduardo i rzut wolny dla Legii
  • 46'
    Druga połowa właśnie się rozpoczęła
  • 46'
    W trakcie przerwy trener Jozak zdecydował się na jedną roszadę. Z boiska zszedł Cafu, a w jego miejsce pojawił się Adam Hlousek
  • 45+18'
    Gospodarze pojawili się już na murawie, z szatni wychodzą powoli także legioniści
  • 45+9'
    Słabo wyglądali "Wojskowi" w pierwszej części spotkania. Nie potrafili stworzyć dogodnej sytuacji, a więcej działo się pod bramką Malarza. Jeśli legioniści nie poprawią się w drugiej połowie, mogą wyjechać z Gdyni bez ani jednego punktu
  • 45+3'
    Przerwa. Piłkarze schodzą do szatni, a my wierzymy, że w drugiej połowie zobaczymy lepszą grę legionistów
  • 45+2'
    Jeszcze przed gwizdkiem na przerwę Arka ma rzut wolny z prawej strony boiska. Dośrodkowuje Bogdanov, ale gospodarze nie potrafią zakończyć tej akcji strzałem
  • 42'
    Błąd na własnej połowie popełnia Antolić, który podaje wprost pod nogi zawodnika gospodarzy. Arka na szczęście nie skorzystała z prezentu i źle rozegrała akcję
  • 40'
    Rzut rożny dla Arki, niepilnowany w polu karnym Szwoch uderza, ale piłka trafia w Antolicia
  • 40'
    Siemaszko, już drugi raz w tym meczu, fauluje Malarza
  • 38'
    Kolejna żółta kartka dla piłkarza Arki. Tym razem ukarany Adam Marciniak
  • 36'
    Z powodu urazu, boisko musi opuścić Radović. W jego miejsce na murawie melduje się Eduardo
  • 35'
    Pomocnik Arki uderza z wolnego po ziemi, piłka prześlizguje się jeszcze po rękach Malarza i trafia do siatki
  • 34'
    Gol dla Arki. Autorem trafienia Bogdanov
  • 33'
    Hamalainen ogrywa dwóch rywali na skrzydle, ale jego dośrodkowanie nie trafia do żadnego legionisty
  • 33'
    Żółta kartka dla Cafu
  • 31'
    Świetna teraz interwencja Remy'ego, który w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg Siemaszki
  • 30'
    Groźnie pod bramką Legii. Zbozień dośrodkowuje z prawej strony, na piłkę nabiega Siemaszko, ale uprzedza go Malarz. Napastnik gospodarzy przy okazji fauluje jednak bramkarza Legii i golkiper warszawiaków przez chwilę leżał na murawie, ale już się podnosi
  • 29'
    W tym temacie na razie nic się nie zmienia
  • 25'
    Kolejna akcja "Wojskowych". Cafu uderza z dystansu, ale piłka przeturlała się obok bramki
  • 23'
    Jędrzejczyk świetnie zagrywa do Hamalainena, ale Fin, znajdując się w polu karnym, źle przyjmuje piłkę
  • 23'
    Na murawie leży Vesović
  • 21'
    Legia w końcu doszła do głosu. Piłka trafiła do Pasquato, który następnie uderzył tuż obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Steinborsa
  • 20'
    Philipps szuka długim podaniem Hamalainena, ale obrońca Arki wybił piłkę
  • 19'
    Ostatnie minuty należą do gospodarzy, legioniści nie potrafią skonstruować żadnej akcji
  • 18'
    Siemaszko kapitalnie podaje do Jankowskiego, ale były gracz Piasta Gliwice fatalnie pudłuje
  • 16'
    Żółtym kartonikiem ukarany Siemaszko
  • 13'
    Kolejna akcja Arki. Szwoch znalazł się na prawym skrzydle, "zakręcił" Pazdanem, ale jego dośrodkowanie nie trafiło do żadnego z partnerów
  • 11'
    Z wolnego uderza wypożyczony z Legii Szwoch, ale piłka po jego strzale poszybowała nad bramką
  • 10'
    Będziemy mieć rzut wolny dla Arki po przewinieniu Remy'ego
  • 9'
    Legioniści rozgrywają piłkę w środku pola, a następnie defensywa Arki wybija futbolówkę na aut
  • 6'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii, piłka przeleciała nad Cafu, co pozwoliło oddać strzał jednemu z piłkarzy Arki, ale na posterunku był Malarz
  • 4'
    Steinbors pewnie wypiąstkował dośrodkowanie Antolicia
  • 3'
    Rzut rożny dla Legii
  • 0
  • 0
    Piłkarze już na boisku. Zaraz zaczynamy!
  • 0
    Witamy! Już o godzinie 20:30 rozpocznie się mecz 29. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Arką Gdynia a Legią Warszawa!
Arka GdyniaLegia Warszawa

16' Rafał Siemaszko

16'
33'

33' Cafu

35' Andrij Bogdanov

35'

37' Adam Marciniak

37'

79' Michał Marcjanik