11-07-2012 10:00
  • 90+2'
    O 17 zapraszamy na relację z meczu Legii z Ekranasem Poniewież z Sulejówka
  • 90+1'
    Koscki zrobił wiatrak z rywala na prawym skrzydle, dograł pod nogi Żurka, który miał dużo czasu, aby umieścić piłkę w bramce, a uderzył tak, że Leszczyński wybił jeszcze piłkę na róg
  • 90+1'
    Sędzia kończy mecz! Legia wygrywa w pierwszym środowym sparingu 2:1 z Dolcanem Zabki
  • 90'
    Furman traci piłkę, którą przejął Wrażeń
  • 89'
    Faulowany na środku boiska Żurek i zaczniemy od rzutu wolnego
  • 88'
    Blisko straty Olek, ale dzięki Rzeźniczakowi dalej mogliśmy być przy piłce. Akcje zakończył niecelnym strzałem Bruce
  • 86'
    Jagiełło w pole karne, ale piłkę wybija Hirsz
  • 85'
    Rzeźniczak fauluje rywala i Dolcan ma wolny z dobrej pozycji
  • 85'
    Wiśniowski tym razem ponad bramką
  • 84'
    Furman wyskakiwał do główki i zawadził piłkę ręką. Przy piłce rywale
  • 83'
    Wiśniowski zmusza Zboźnia do straty, ale kontrę zatrzymuje Skaba, który wyłapuje lecącą w jego stronę piłkę
  • 81'
    Na spalonym Kiełbowicz
  • 80'
    Zjawiński wyszedł sam na sam ze Skabą i podbił nad nim piłkę, ale ta nie wpadła do bramki
  • 77'
    Ten sam piłkarz mógł przed chwilą zdobyć jedną z piękniejszych bramek jakie padły na bocznym boisku, ale piłka poszybowała minimalnie nad bramką
  • 76'
    Wiśniowski pewnie wykorzystał rzut karny
  • 75'
    Karny dla Dolcanu, wszystko zaczęło się od błędu Sulera
  • 74'
    A na Łazienkowską znowu zawitał Artur Boruc :)
  • 73'
    Chwastek szarżował w pole karne Legii, ale nie dobiegł nawet do niego, bo wczęśniej powstrzymał go Suler
  • 73'
    Leży na boisku jeden z piłkarzy Dolcanu
  • 71'
    Sparing za płotami i na kortach ogląda około 50 osób
  • 70'
    Piątkowski z dystansu, ale za lekko i za słabo, aby zagrozić SKabie
  • 68'
    Kosecki zagrał do wbiegającego w pole karne Kiełbowicza, a najbardziej doświadczony legionista idealnie dograł do Żurka, który tylko dostawił nogę do piłki, która zatrzepotała w siatce
  • 68'
    Kosecki wbiegł w pole karne i dograł do Bruce'a, którego strzał został zablokowany
  • 67'
    Ajj. Żurek był sam na sam, ale lobował bramkarza i wybitnie mu się to nie udało
  • 67'
    2:0 Bartosz Żurek
  • 64'
    Świetna akcja legionistów! Rzeźniczak dostał piłkę od Jagiełły. Kuba zagrał wprost na głowę Furmana, który wbiegał na 9 metr, ale instynktownie piłkę wybił na róg Leszczyński
  • 64'
    Piłka po rożnym trafiła pod nogi Sulera, który ze skraju pola karnego wrzucił właściwie futbolówki do rąk golkipera Dolcanu
  • 62'
    Wolny dla Legii, przy piłce Furman
  • 62'
    Mocny strzał w lewy róg bramki, ale piłkę łapie Leszczyński
  • 62'
    Znowu trener Urban głośno przekazuje swoje uwagi
  • 61'
    Kolejne zmiany w Dolcanie
  • 60'
    Żurek minął Świerblewskiego i z pod linii końcowej niecelnie zacentrował w pole karne..
  • 59'
    Jak na razie bramkarz Dolcanu jest najlepszy w głośnym wykrzykiwaniu poleceń ;)
  • 58'
    Żurek schodził do środka i zagrał na jedenasty metr, ale piłkę zdołał wybić Hirsz
  • 58'
    Znowu niebezpieczeństwo zażegnał Dolcan
  • 57'
    Suler skutecznie zatrzymał prostopadłą piłkę kierowaną do Piątkowksiego
  • 56'
    Kosa wystawił futbolówkę Furmanowi, ale ten w polu karnym uderzył wprost w Leszczyńskiego
  • 55'
    Kiełbowicz fajnie podał górą do Koseckiego, ale ten stracił futbolówkę w pojedynku z Jakubikiem
  • 54'
    Rzut wolny mieli rywale. Piłkę mocno uderzył Rafał Grzelak, ale minimalnie minęła ona prawy słupek legijnej bramki
  • 53'
    Jagiełło powstrzymany przez Zjawińskiego z lewej strony
  • 52'
    Świerblewski traci piłkę po tym jak wywrócił się i... wpadł w ławkę rezerwowych
  • 52'
    Rywale starają się więcej grać piłką niż w pierwszej połowie
  • 51'
    Bazler mocno uderzył piłkę, wyszedł z tego taki "spadający liść", który o mało nie zaskoczył Skaby, jednak nasz golkiper poradził sobie na raty z wyłapaniem piłki
  • 49'
    Starają się zaatakować rywale, ale na razie czynią to z marnym skutkiem
  • 47'
    Suler zastąpił Astiza w Legii. W Dolcanie mamy więcej zmian
  • 45+16'
    Zaczynamy drugą połowę
  • 45+14'
    Arbiter zaprosił obie ekipy na boisko, ale póki co Legia jest w szatni, a Dolcan dogrzewa się na murawie
  • 45+1'
    Rzeźniczak chwycił się za mięsień, ale chyba nic mu nie jest, bo normalnie gra dalej
  • 45+1'
    Sędzia kończy pierwszą połowę
  • 45'
    Furman wrzucał piłkę dwa razy, przy drugiej okazji do zagrania doszedł Cichocki, ale nieczysto trafił w piłkę
  • 45'
  • 44'
    Kosecki wywalczył róg w pojedynku biegowym z Ciesielskim
  • 43'
    Piesio groźnie szarżował, ale uderzył tylko nad bramką Skaby
  • 41'
    Piłka jedynie minęła wszystkich piłkarzy i wyleciała za boisko po drugiej stronie
  • 41'
    Tymczasem rezerwowi szykują się do wejścia na boisko w drugiej połowie
  • 40'
    Róg dla Dolanu
  • 39'
    Jeden z rywali potrzebował pomocy medycznej, ale już gramy dalej
  • 39'
    Spotkanie ogląda także były piłkarz Legii Roman Kosecki
  • 37'
    Na środek pola karnego zagrywał Bazler, ale zrobił to za mocno i żaden z jego kolegów nie mógł dojść do futbolówki
  • 36'
    Zbozień faulował rywala w powietrznym pojedynku
  • 35'
    Legioniści napędzają się wzajemnie, aby szybciej rozgrywać akcje
  • 33'
    Rzeźniczak próbował okiwać rywala, ale nic z tego nie wyszło...
  • 31'
    Kosecki próbował prostopadle zgrać do Żurka, ale podanie została zablokowane. "Kosa" postanowił samemu uderzyć z krańca pola karnego, ale futbolówka poleciała nad bramką
  • 30'
    Cichocki wzorowo przerywa długą piłkę kierowaną do Świerblewskiego
  • 29'
    A na boisku pojawili się Rafał Wolski i Janusz Gol. Ten pierwszy będzie chyba truchtał wokół murawy, drugi jest ubrany "cywilnie" i zagra pewnie z Ekranasem :)
  • 28'
    Furman spróbował sił z dystansu. Kropnął z 30 metrów i zmusił Humerskiego do wielkiego wysiłku. Golkiper Dolcanu zdołał jednak odbić piłkę do boku
  • 28'
    Cichocki faulował i goście mają rzut wolny na skraju pola karnego
  • 28'
    Spokojnie piłkę wybił w głab pola Astiz
  • 27'
    Bazler skacze wyżej od Jagiełły i stopuje akcję Wojskowych
  • 25'
    Petasz pokazał to co ma najlepsze czyli uderzenie z dystansu, po którym o mało co nie zmieścił futbolówki w okienku bramki strzeżonej przez Skabę. Zabrakło jednak kilku centymetrów
  • 25'
    Skaba interweniuje na przedpolu i spokojnie zażegnuje niebezpieczeństwo
  • 24'
  • 23'
    Kosecki upadł w polu karnym po wślizgu Hirsza, ale sędzia nakazuje grać dalej
  • 22'
    Rzeźniczak miękko wgrywał w pole karne, ale jego wrzutkę wybili defensorzy rywali