Koniec meczu - przegrywamy 0:4
  • 90'
    Kweuke wbiegł z piłką na 30 metr, dograł na lewo do Juhara, a ten będąc sam na sam posłał piłkę obok Kuciaka
  • 90'
    Kolejny błąd w obronie, strzał najpierw zablokował Zbozień, a po chwili poprawka wysoko nad bramką
  • 88'
    Jeszcze groźna akcja oskrzydlajaca, Jura dośrodkowuje spod linii bocznej i dobrze interweniował Suler
  • 88'
    Przegrywamy 0:4
  • 86'
    Mamy wrażenie, że wszyscy już by chcieli aby mecz się zakończył
  • 85'
    Na spalonym Marek Saganowski
  • 84'
    Kolejna akcja Legii, ale Jędrzejczyk traci piłkę w starciu z Juharem
  • 83'
    Radović wściekły na Zbożnia, który w niegroźnej sytuacji podał wprost pod nogi rywala
  • 82'
    Słaba zmiana Żurka, natomiast budująca jest postawa Koseckiego
  • 81'
    Radović dwójkowa akcja z Saganem ale ten drugi zablokowany
  • 78'
    Miał swoją szansę na strzał Jędza, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem i połapali się w tym wszystkim obrońcy
  • 77'
    Radović na prawej stronie, mija Juhara, zagrywa do Jędrzejczyka, ale za wysoko
  • 75'
    Powstało zamieszanie, bliski przejęcia piłki w polu karnym był Janusz Gol, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło
  • 74'
    Brzydki faul na Miro Radoviciu, dośrodkowywać będzie Żurek. Kartkę obejrzał Polom
  • 72'
    Dobrą zmianę dał Jakub Kosecki, kolejna zmian w Legia za Żewłakowa wszedł Suler, opaskę kapitana przejął Astiz
  • 70'
    Żurek dobra akcja indywidualna, ale wycofał do Gola i akcja zwolniła tempo
  • 69'
    Zmiana w Sparcie Kweuke za Grajciara
  • 68'
    Kolejna akcja Sparty, tym razem zatrzymana przez Zboźnia
  • 67'
    Kolejna zmiana w Legii - Żurek za Żyro
  • 66'
    Czesi spokojnie grają piłką, zaczynają mieć przewagę w środku pola
  • 65'
    faulował Rzeźnik, wolny dla Sparty
  • 63'
    Kapitalny strzał Jakuba Koseckiego ale "Romek" trafił w słupek
  • 62'
    Druga zmiana w Legii - Zbozień za Łukasika
  • 60'
    Pierwsza zmiana w Legii - Kosecki za Kucharczyka
  • 60'
    Kolejna szansa Sparty i mogło być 0:4 - Szwejdik tuż bramki obok po rzucie rożnym
  • 59'
    Szkoda, bo w drugiej połowie legioniści są lepsi ale popełnili katastrofalny błąd i poszła zabójcza kontra
  • 58'
    Poszła kontra, zagranie wzdłuż linii bramkowej i Słowak Juhar pakuje piłkę do pustej bramki
  • 57'
    Gol do Radovicia, ten sprytnie podał do Żyro ale nasz piłkarz zablokowany
  • 56'
    Kontra Sparty jest groźnie po stracie w drugiej linii i piłka w siatce, ale na szczęście Skalak na spalonym
  • 55'
    Kolejna akcja Legii, Żyro w tepmo do Saganowskiego, temu odskoczyła piłka i skorzystał z tego obrońca Sparty
  • 54'
    W końcu dobra akcja zainicjowana przez Radovicia, który kiwnął tywala dośrodkował w pole karne, ale tam nie doszedł do futbolówki Marek Saganowski
  • 53'
    Gra sie zaostrza, jest agresywna z obu stron, coraz więcej fauli. Tym razem faulowany Rzeźnik
  • 52'
    Kolejna kartka i kolejny faul rywali - żółta kartka dla Skalaka
  • 50'
    zmiana w Sparcie Holek zastępuje Pavelka
  • 49'
    Chwila przerwy w grze, jeden z rywali potrzebuje pomocy medyków
  • 48'
    Akcja Legii i przed polem karnym faulowany Miroslav Radović. Będzie okazja do strzału
  • 48'
    Żewłakow uderza rzut wolny ale nad poprzeczką
  • 47'
    Brzydki faul na Jędrzejczyku i żółta kartka dla Martina Juhara
  • 46'
    Groźna akcja Sparty powstrzymana nieprzepisowo przez Janusza Gola
  • 45+16'
    Na drugą połowę Legia bez zmian, w poprzednich sparingach, w przerwie trener Urban wymieniał niemal całą drużynę
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy meczu. Legia zasłużenie przegrywa 0:2. Choć legioniści nie grali źle to jednak popełnili kilka katastrofalnych błędów w obronie, dwa zostały wykorzystane. Jeden powstał po prawej stronie boiska, drugi po lewej.
  • 45+1'
    Jeszcze jednak akcja Sparty, ale dobrze interweniował Jędrzejczyk
  • 45'
    Przegrywamy do przewy 0:2, a rywale bez kilku podstawowych m.in. Pamicia, Kadleca, Kwueke, Krejciego czy Matejowskiego
  • 43'
    Miro Radovic próbował dojść do zagrania od Michała Żyro, ale nie miał szans - za mocna piłka od Żyrki
  • 41'
    Legioniści starają się podejść rywali wysokim pressingiem, ale Czesi sobie radzą z takim zachowaniem naszych piłkarzy
  • 40'
    Legioniści długo konstruowali akcję, zakończył ją niecelny strzał Miro Radovicia
  • 38'
    Kolejna szansa Sparty. Podany główkował tuż obok bramki. Mieliśmy sporo szczęścia. Kuciak jeszcze musnął piłkę i będzie rzut rożny dla Sparty
  • 36'
    Przedarli się lewą stroną Czesi, Rzeźnik nie dał rady w wślizgiem zatrzymać rywala. Poszło podanie na 14 metr i David Pavelka pokonał Dusana Kuciaka. strzał zza pola karnego, rykoszet i Kuciak był bez szans
  • 35'
    Przegrywamy 0:2
  • 34'
    Sędzia odnotował kolejny faul legionistów, tym razem Michała Żyro, który wygrywa dziś większość pojedynków jeden na jednego oraz większość starć siłowych z rywalami
  • 32'
    Rado nie dochodzi do zagrania Jędzy, ale sędzia cofa akcje i gdyż wcześniej faulowany był Kucharczyk
  • 30'
    Gracze Sparty odpowiadają strzałem Podanego, ale bez problemu radzi sobie z nim Kuciak
  • 29'
    Dośrodkowanie, uderzał Janusz Gol z ośmiu metrów, ale wprost w bramkarza - najlepsza szansa Legii
  • 28'
    Włączył się do akcji ofensywnej Rzeźniczak i wywalczył rzut rożny. Do narożnika boiska już pognał Michał Zyro
  • 27'
    Chwila przerwy w grze
  • 26'
    Kolejny odbiór Łukasika i świetne prostopadłe podanie do Saganowskiego, ale Sagan posłał piłkę tuż obok słupka. Jęz zawodu przeszedł po trybunach
  • 24'
    Delikatny deszczyk przerodził się w niezłą ulewę, ale wciąż duszno i gorąco
  • 23'
    Dośrodkowanie Żyro do Kucharczyka i... będziemy mieli rzut rożny
  • 23'
    Zamieszanie w polu karnym, ale bez strzału legioniści
  • 22'
    Kolejny dobry odbiór Daniela Łukasika
  • 21'
    Legioniści długo rozgrywali piłkę, uderzał Janusz Gol ale zbyt anemicznie i rywale nie mieli z tym problemów
  • 19'
    Żółta kartka dla Daniela Łukasika
  • 17'
    Trochę kropi, jest coraz bardziej duszno
  • 16'
    Żewłakow do Żyro, ten uderza ale trafia wprost w bramkarza
  • 16'
    Przechwyt Łukasika, jeszcze raz uderzał Żyro ale ponad bramką
  • 15'
    Legia ma przewagę w polu, fajnie rozgrywa piłkę ale nie dochodzi do sytuacji strzeleckich
  • 13'
    Dorzucał w pole karne Żewłakow, ale zbyt wysoko i Saganowski nie sięgnął piłki
  • 11'
    Dobra akcja Legii zakończona minimalnie niecelnym strzałem Żyro
  • 10'
    Dusan Kuciak rzucił się w lewy róg bramki, piłka powędrowała w prawy
  • 9'
    Przegrywamy 0:1
  • 8'
    Rzut karny dla Sparty - Kuciak faulował Kericia
  • 7'
    Czesi wymieniają kolejne podania w środku pola, ale świetnie przeczytał to Daniel Łukasik i przechwycił futbolówkę
  • 6'
    Na prawej stronie gra w Sparcie Vidlicka, który niegdyś występował w Polsce w barwach Wisły Kraków
  • 5'
    Żyro dośrodkowywał do Saganowskiego ale zbyt głęboko i nic z tego nie wyszło
  • 5'
    Kolejna akcja Legii, ale Miro Radović traci piłkę
  • 3'
    Akcja Legii, pierwsza, nieśmiała i niedokładna - zbyt nonszalanckie zagranie w kierunku Marka Saganowskiego
  • 2'
    Żar z nieba się leje, jest bardzo duszno
  • 2'
    Pierwsza akcja Sparty, ale dobrze interweniował Artur Jędrzejczyk
  • 1'
    Na razie piłkarze Sparty wolno wymieniają podania konstruując pierwszą akcję
  • 0
    Z 15-minutowym opóźnieniem rozpoczął się mecz Legii
  • 0
    Legioniści już na murawie, kolegów wyprowadził Michał Żewłakow
  • 0
    Rezerwowi piłkarze wędrują na trybuny, zawodnicy pierwszego zespołu już gotowi na początek meczu
  • 0
    Piłkarze Legii dwie minuty temu zakończyli rozgrzewkę, za chwilę początek spotkania
  • 0
    Na ławce rezerwowych usiądą: Jałocha, Zbozień, Kiełbowicz, Żurek, Jagiełło, Bruce, Furman, Widejko, Suler, Cichocki i Lisowski.
  • 0
    Z Warszawy na mecz przylecieli m.in. nowy szef Rady Nadzorczej klubu Wojciech Kostrzewa, prezes Piotr Zygo oraz dyrektor sportowy Marek Jóźwiak.
  • 0
    Witamy ze stadionu w Naarn
  • 0
    Legia zagra dziś w następującym składzie - Dusan Kuciak - Artur Jędrzejczyk Michał Żewłakow Inaki Astiz Jakub Rzeźniczak - Daniel Łukasik - Janusz Gol Miroslav Radović Michał Żyro - Michał Kucharczyk Marek Saganowski
  • 0
    We wtorek o godzinie 18:30 piłkarze Legii w składzie zbliżonym do optymalnego zagrają ze Spartą Praga. Zapraszamy na naszą relację na żywo.
Legia WarszawaSparta Praga
7'

7' David Pavelka (k.)