76'
  • 90+5'
    Legioniści poszli jeszcze podziękować swoim kibicom :)
  • 90+4'
    Nie była to wygrana w najlepszym stylu, do pełni formy wiele jeszcze brakuje, ale ważne, że to jednak krok do przodu!
  • 90+4'
    Dziękujemy za uwagę i już teraz zapraszamy do śledzenia naszej relacji z Grudziądza. Do usłyszenia!
  • 90+3'
    Koniec meczu! Wygrywamy 2:1! Bramki dla Legii zdobyli Saganowski oraz Wawrzyniak
  • 90+2'
    Bereszyński zanotował ciekawą akcję, zszedł do środka i strzelił, ale piłka odbiła się od Pietrasiaka, pomocnik Legii wywalczył znowu futbolówkę główką. Na uderzenie po chwili zdecydował sie Brzyski, ale nic dobrego z tego nie wyszło
  • 90+2'
    Ljuboja kiwał się z dwoma rywalam, ale od bramki zaczyna Zajac
  • 90+1'
    Na prawej flance faulowany jeszcze Bereszyński
  • 90'
    Ależ uderzenie Cetkovicia z dystansu! Niesamowitą paradą popisał się Dusan Kuciak. Róg dla rywali
  • 90'
    Piłka za krótko dorzucona i mamy piłkę
  • 90'
    Trzy minuty dolicza arbiter
  • 89'
    Radović starał sie lobować Zajaca w polu karnym, ale nie wyszło to najlepiej i Słowak zacznie od bramki
  • 89'
    Furman zastępuje na boisku Łukasika. Zmiana znana z początku sezonu
  • 88'
    Niezła piłka od Brzyskiego i bliski wykończenia był Vrdoljak, ale zabrakło jednak kilku centrymetrów
  • 87'
    W środku pola mamy teraz taką kopaninkę...
  • 87'
    Ljuboja wywalczył aut, Bereszyński wrzucał piłkę i mamy rzut rożny po dobiciu się futbolówki od Łatki
  • 86'
    Dwaliszwili z gracją czołgu podreptał z piłką środkiem pola i znowu próbował zagrać do Ljuboi, który nawet nie ruszył do zagrania
  • 85'
    Ljuboja poradził sobie z czterema rywalami na plecach, zagrał do Brzyskiego, a ten niecelnie wrzucił piłkę w pole karne
  • 84'
    Radović traci piłkę w środku pola na rzecz Cetkovicia
  • 83'
    Dwaliszwili uruchomił Ljuboję prostopadłym podaniem, ale ten był znowu na spalonym
  • 83'
    Kuciak wykopuje piłkę na trybuny, a trener Urban szaleje przy ławce rezerwowych
  • 83'
    Za Koseckiego na boisko wchodzi Tomasz Brzyski
  • 82'
    Za Slobodę wchodzi bardziej ofensywnie usposobiony Cetković
  • 82'
    Róg nie przyniósł rywalom skutku
  • 81'
    Deja wrzucał piłkę, ta niebezpiecznie spadła w polu karnym, ale na szczęście w odpowiedniej chwili pewnie złapał ją Kuciak
  • 80'
    "Tylko Legia, ukochana Legia" słyszymy z ust legionistów, którzy po chwili skandują "Żyleta"
  • 79'
    Róg i Wawrzyniak mocno głową wprost w Zajaca. Piłka znowu wylatuje za linię
  • 79'
    Wawrzyniak walczył z Sokołowski. Przeciwnik był faulowany przez legionistę i grę wznawia Kuciak
  • 78'
    Łukasik dobrze przejął piłkę, ale po chwili słabiutko zagrał do Koseckiego
  • 78'
    Kosecki zszedł z lewego skrzydła do środka, mocno strzelił po ziemi i Zajac odbił piłkę na róg. Akcja podobna to tej bramkowej z Kielc
  • 77'
    Kosecki w polu karnym i znowu mamy róg
  • 77'
    Chmiel zmieniony przez Janeczkę
  • 77'
    Faulowany Zajac przez Jędrzejczyka w powietrzu
  • 76'
    Piłka po rzucie rożnym trafiła pod nogi Jakuba Wawrzyniaka, który kapitalnie zmieścił futbolówkę w siatce, strzelając z takiego pół obrotu.
  • 76'
    Próba rywali, ale piłka kierowana do Demjana trafia w ręce Kuciaka
  • 75'
    Mamy korner wywalczony przez Koseckeigo
  • 75'
    Piłka wybita przed pole karne, z dystansu strzelał Radović i mamy kolejny róg
  • 75'
    2:1!!! Jakub Wawrzyniak
  • 74'
    Demjan odnalazł się w polu karnym i pokonał Kuciaka, który już chwilę wcześniej musiał interweniować
  • 74'
    Wcześniej kontrę miała Legia - Kosecki zagrywał do Dwaliszwilego, który wrzucił piłkę wprost w ręce bramkarza
  • 73'
    1:1... Robert Demjan
  • 72'
    Bez krycia był Chmiel na prawej stronie, ale stasznie słabą wrzutkę zaliczył
  • 71'
    Wrzutka Łukasika wykopana poza pole karne, ale nadal mamy piłkę
  • 71'
    Zgranie Jędrzejczyka po wrzutce, ale piłka wychodzi znowu przed pole karne, Kosecki próbował jeszcze zagrywać na prawo do Ljuboi, ale ten był na spalonym
  • 70'
    Kosecki kiwał w polu karnym, ale ostatecznie kończymy z rogiem
  • 70'
    W miejsce Saganowskiego wchodzi Gruzin
  • 69'
    Do wejścia szykuje się Dwalisziwli
  • 68'
    Ljuboja dostał super piłkę od Radovicia, ale Zajac ponownie górą nad napastnikiem Legii. Rachunki nadal nie zostały wyrónane
  • 67'
    Dobrze poszedł lewym skrzydłem Malinowski, ale kapitalnie piłkę odebrał mu Bereszyński
  • 67'
    "Jesteśmy zawsze tam,gdzie nasza Legia gra" słyszymy, tylko nie wiemy do końca skąd :-)
  • 65'
    Chmiel faulowany przez Wawrzyniaka, który ma już kartkę
  • 65'
    Nieporozumienie Łukasika z Kuciakiem w polu karnym. "Miłek"za długo zwlekał z wybiciem piłki. Wreszcie zrobił to bramkarz
  • 64'
    Saganowski sfaulował Deje na jego połowie z wolnego zaczynają bielszczanie
  • 63'
    Ładny strzał Serba, ale jeszcze lepiej w bramce spisał sie Zajac, który odbił piłkę do boku
  • 62'
    Ljuboja wykoszony na 20 metrze boiska przez Koniecznego, Zajac wyskoczył z bramki jak poparzony i dostał kartkę za protesty
  • 62'
    Kontuzjowanego Telichowskiego zastępuje Adam Deja
  • 60'
    Gil biegł tak, jakby pokazywał na 11 metr. Słaby mecz arbitra.
  • 59'
    Kuciak faulowany przy wrzutce, choć wielu myślało, że sędzia podyktował rzut karny, bo leży na 5 metrze Telichowski
  • 58'
    Chmiel zdecydował się na strzał - piłka leci ponad bramką
  • 58'
    Bereszyński jakby wystraszył się Telichowskiego, puścił go lewą flanką, po czym położył go na ziemi. Wolny dla rywali
  • 57'
    Wawrzyniak słabo przyjął piłkę, faulowany był jeden z rywali tuz przed polem karnym, a nasz defensor zarobił kartonik
  • 56'
    Demjan dostał piłkę w polu karnym, ale dobrze ustawiony Astiz zablokował uderzenie
  • 55'
    Próba Slobody z dystansu i piłka ląduje obok bramki Kuciaka
  • 54'
    Kosecki najpierw uderzył głową, a piłka uderzyła w poprzeczkę, po chwili dobijał Saganowski, który wyskoczył w powietrzu wyżej niż Konieczny, jeden z rywali starał się jeszcze wykopać piłkę z linii, ale arbiter uznał gola i możemy się cieszyć!
  • 53'
    Wrzutka Legii w pole karne i Kosecki głowką poza boisko
  • 53'
    1:0!!! Marek Saganowski!!!
  • 51'
    Pawela pada w polu karnym, ale nie ma mowy o rzucie karnym, choć kibice gospodoarzy sądza inaczje
  • 50'
    Piłka ląduje w naszym polu karnym, Astiz nie ryzykuje i wykopuje ją na aut
  • 49'
    Kosecki pomknął lewą stroną boiska, płasko wgrywał piłkę w pole karne, ale w ostatniej chwili wykopał futbolówkę Konieczny
  • 49'
    Saganowski fauluje Sokołowskiego w ofensywie
  • 48'
    Bereszyński do Radovicia, piłka odbita od rywala i mamy róg
  • 48'
    Rywale radzą sobie z zagrożeniem i wykopują piłkę w dal
  • 47'
    Na spalonym Ljuboja, który już wychodził sam na sam z Zajacem
  • 46'
    Błyskawiczna akcja Legii. Saganowski zakręcił obrońcami, piłka minęła Zajaca, akcję próbował zamykać wślizgiem Kosecki, ale ta sztuka mu się nie powiodła
  • 46'
    Słabiutka wrzutka Wawrzyniaka z lewej strony
  • 45+17'
  • 45+16'
    Obie drużyny już na boisku
  • 45+6'
    Żaden z legionistów nie rozgrzewa się intensywnie. A zmiana Dwaliszwili za Saganowskiego mogłaby być ciekawym posunięciem
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bez bramek na stadionie przy Rychlińskiego
  • 45'
    Wrzutka Radovicia wyłapana przez Zajaca
  • 45'
    Będziemy mieli rzut wolny dla Legii na własnej połowie
  • 44'
    Daleka wrzutka Telichowskiego w pole karne, po chwili piłka do niego wraca, a defensor Podbeskidzia przewrotką chciał ponownie dośrodkować, ta sztuka mu się już nie udała, a piłkę zgarnął Bereszyński
  • 43'
    No najlepiej to dzisiejszy mecz znowu nie wygląda...
  • 43'
    Malinowski nei dał rady przedryblować "Beresia"i aut mają przeciwnicy
  • 42'
    Pawela prosto w mur, a dobitkę Demjana blokuje Kosecki
  • 41'
    Pawela przyjął piłkę w polu karnym i niespodziewanie, płasko uderzył na bramkę Słowaka, który z trudem odbił piłkę do boku
  • 41'
    Podbeskidzie ma rzut wolny na 25 metrze
  • 40'
    Chmiel prostopadle do Paweli, a;e uprzedził go Bereszyński i wybił piłkę za linię boczną
  • 39'
    Kosecki dryblował Sokołowskiego na prawej stronie boiska i został zatrzymany faulem. Za chwilę piłkę w pole karne wrzuci Łukasik
  • 39'
    Zbyt mocna wrzutka Łukasika i od bramki rozpocznie Zajac. Piłka minęła całe pole karne.
  • 38'
    Ljuboja przyjął piętką piłkę od Koseckiego i został błyskawicznie zatrzymany przez Koniecznego
  • 38'
    Jędrzejczyk nosem odbija piłkę, a ta wychodzi na aut koło ławki trenerskiej Legii
  • 37'
    Niezła piłka do Malinowskiego, ale ten był za wolny, aby do niej dobiec
  • 37'
    Radović do Ljuboi, który przyjął piłkę na klatkę, mimo że miał wbiegającego Koseckiego, i uderzył z szesnastu metrów wysoko ponad bramką
  • 37'
    Dobra wrzutka Chmiela, wybita przez Kuciaka w głąb pola
  • 36'
    Malinowski kopnął piłkę do Demjana, który ośmieszył Jędrzjczyka i Bereszyńskiego podając piętką, ale Astiz ponownie zablokował dogranie
  • 35'
    Jędrzejczyk zatrzymuje groźną piłkę do Malinowskiego, który biegł lewą flanką
  • 34'
    Z Koseckim już w porządku
  • 34'
    Ljuboja kierował piłkę w okienko, ale odrobinę do szczęścia zabrakło. Niezła próba
  • 34'
    Vrdoljak uderzony w twarz, ale to rywale zaczynają grę od rzutu wolnego ze środka boiska
  • 32'
    Łukasik zaskakująco minął rywala, poszedł środkiem pola i wpadł w pole karne, gdzie w ostatniej chwili zablokował go Pietrasiak i mamy rzut rozny
  • 32'
    Kosecki dostał piłkę przed polem karnym, rozpędził się, gdzie wyciął go Pawela, który obejrzał żółtą kartkę
  • 32'
    Kosecki potrzebuje pomocy medycznej, nadal leży na murawie
  • 30'
    Groźna wrzutka Chmiela wypiąstkowana przez Kuciaka. Okazało się, że nasz golkiper był też faulowany
  • 29'
    Dziwne. Ljuboja przez chwilę był na równi linią defensywy, ale z tą legijną...
  • 29'
    Malinowski prostopadle do Paweli, ten próbował wgrać piłkę w środek pola karnego, ale dogranie zablokował Astiz. Róg dla rywali
  • 28'
    Zawodnicy z Warszawy kilka razy wymienili piłkę na prawej stronie boiska, "Bereś" wrzucił piłkę w pole karne,a le nikt nie sfinalizował akcji
  • 26'
    Według arbitra Demjan wybiegł z piłką poza boisko i od autu zaczyna Bereszyński
  • 26'
    Saganowski popracował teraz na własnej połowie i przejął w parterze piłkę
  • 26'
    Malinowski chciał przechytrzyć Bereszyńskiego, ale jego zagranie piętką wyleciało na aut
  • 25'
    Telichowski ukarany żółtą kartką za odepchnięcie Bereszyńskiego. Strasznie kartkuje dziś arbiter Gil
  • 24'
    Telichowski wrzuca piłkę w pole karne, ale na raty futbolówkę wybija Bereszyński z Jędrzejczykiem
  • 23'
    Duże zamieszanie robi Demjan, który jest silny i z łatwością przepycha rywali
  • 22'
    Sloboda przejął piłkę w środku pola po zagraniu Bereszyńskiego i zapoczątkował groźną kontrę, którą po zagraniu Malinowskiego, mógł skończył Chmiel, ale uderzył za lekko i obok bramki
  • 21'
    Radović podał górą do Koseckiego, który prawie minął Zajaca, ale prawie robi różnicę. Słowak dał radę wypchnąć legionistę poza pole karne i po chwili akcję skończyło złe zagranie Łukasika
  • 19'
    Fantastyczne uderzenie Jędrzejczyka z przewrotki z trudem broni Zajaca.
  • 19'
    Dobitka Radovicia i będzie rzut rożny.
  • 19'
    Zamieszanie pod bramką gospodarzy, ale Ljubo z bliskiej odległości nie można znaleźć drogi do bramki.
  • 17'
    Sloboda przejechał się po piszczeli Łukasika i żółta kartka.
  • 15'
    Sagan wychodzi z własnej połowy i Łatka nie widzi innej możliwości jak sfaulować napastnika Legii.
  • 14'
    Dobre dośrodkowanie Ljubo zza narożnika pola karnego, ale Sagan uprzedzony.
  • 14'
    Vrdoljak zatrzymuje Pawelę i pierwsza żółta kartka
  • 12'
    Ljuboja do Saganowskiego. Ten odgrywa piętą... do obrońców
  • 12'
    Dobre dośrodkowanie Bereszyńskiego. Niestety Sagan był "pod piłką"
  • 9'
    Dosrodkowanie Bereszyńskiego, które wybijają obrońcy prosto pod nogi Vrdoljaka. Ten jednak uderza niecelnie, jeszcze Zajac wypuszcza piłkę, ale Radović nie jest w stanie skierować jej do bramki.
  • 8'
    to Podbeskidzie prowadzi grę, Legia ma problem z wymianą celnych podań.
  • 7'
    Pawela zagrał w Pole Karne, ale Astiz w końcu wybił poza boisko.
  • 7'
    Telichowski strzela zza pola karnego, wysoko ponad bramką.
  • 6'
    Standard, Ljuboja faulowany, przez Koniecznego.
  • 6'
    Dośrodkowanie Łukasika na głowy obrońców
  • 5'
    Szybkie wyjście Koseckiego, zwód i uderzenie. Zacznie Zajac.
  • 4'
    Wawrzyniak zablokował rywala i rozpooczął akcję Legii... szybko jednak zakończoną.
  • 4'
    Strzał Malinowskiego, na szczęście niecelny.
  • 2'
    Na spalonym Marek Saganowski
  • 1'
  • 0
    Do pierwszego gwizdka pozostało 10 minut. W Bielsko-Białej duża mgła.
  • 0
    Znamy już skład Legii. Na ławce Żewłakow, a od pierwszej minuty Bereszyński
Podbeskidzie Bielsko-BiałaLegia Warszawa

15' Dariusz Łatka

15'

17' Anton Sloboda

17'

25' Błażej Telichowski