74'
76'
92'
  • 90+6'
    Pozostajemy na pozycji lidera, nasi piłkarze idą się cieszyć z kibicami, a my możemy być dumni, że utarliśmy nosa graczom, a także kibicom z Wielkopolski
  • 90+6'
    Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na zdjęcia, wypowiedzi oraz video. Do usłyszenia!
  • 90+4'
    Sprzeczka Ljuboi i Henriqueza, ale piłka nadal jest nasza
  • 90+4'
    Kibice Lecha wiedzą, że nie wygrają więc skupiają się na obrażaniu zwycięskiego klubu
  • 90+4'
    Koniec meczu!
  • 90+4'
    Takie były nasze marzenia. Gra w drugiej połowie nie była najlepsza, ale udało się do końca dowieźć ten wynik, a to najważniejsz
  • 90+3'
    Było niebezpiecznie piłka minęła naszą defensywę, trafiła do Murawskiego, którego wślizgiem zatrzymał Furman
  • 90+3'
    Czwarta w tym sezonie żółta kartka dla Łukasika i młody pomocnik nie zagra w kolejnym meczu
  • 90+1'
    "Rado" do "Ljubo", ale tego wyprzedził Ceesay i zagarnął piłkę
  • 90+1'
    Łukasik w miejsce Gola na ostatnie trzy minuty, które doliczył arbiter
  • 90'
    Faulowany Kucharczyk z lewej stronie na 25 metrze, do piłki już biegnie Furman
  • 90'
    Szybkie rozegranie z Salinasem, który wykopuje wręcz futbolówkę za linie końcową w starciu z Wołąkiewiczem
  • 89'
    Gol nie umiał wyprzedzić żadnego rywala to dał się sfaulować, zawsze to jakaś metoda
  • 88'
    Tonev zagrał piłkę na druga stronę boiska, z woleja uderzać chciał Ubiparip, ale trafił we własnych kibiców na trybunach
  • 87'
    Wawrzyniak uciekł rywalom, ale kopnął piłkę w nogę Ceesaya - mamy aut
  • 87'
    "Jędza" kapitalnym wślizgiem zatrzymuje podanie Ubiparipa na środku boiska
  • 86'
    Ljuboja starał się zastawić i odegrać piłkę, ale wybił mu ją na aut Djurdjević
  • 86'
    Żewłakow wybija groźną wrzutkę Toneva
  • 86'
    Z 25 metrów uderzał po ziemi Ceesay, ale jego petarda pofrunęła z dala od słowackiego golkipera Legii
  • 85'
    Próbował coś tam zdziałać w naszym polu karnym, ale od bramki zaczyna Kuciak
  • 84'
    Tonev wpadł w Furmana i wolny dla Kolejorza z połowy boiska
  • 84'
    Henriquez spróbował sił z dystansu... Prędko o podobną próbę już się chyba nie pokusi :-)
  • 83'
    Po co Gol tyle zwleka z oddawaniem piłki, to trzeba zapytać jego. Tylko prokuruje groźne sytuacje pod naszą bramką...
  • 83'
    Gorszego piłkarza niż Gol, nie ma obecnie na boisku. Kto inny podaje ciągle prosto pod nogi rywala,..
  • 82'
    Gol stracił piłkę, Wołąkiewicz wrzucał futbolówkę na głowę "Ślusarza", ale ten niecelnie uderzył
  • 81'
    Kuciak dramatycznie interweniował i wybił piłkę po rzucie rożnym
  • 80'
    Linetty do nikogo, piłkę na wybija Rzeźniczak
  • 80'
    Michała Żyro na boisku zastępuje Jorge Salinas
  • 80'
    Ile można tolerować chamstwo Henriqueza, który teraz bez powodu odepchnął Kucharczyka...?
  • 80'
    Jędrzejczyk wybija piłke spod nóg Ubiparipa i róg maja rywale
  • 79'
    Znowu spalony Lecha, tym razem Tonev był sprawcą podniesienia chorągiewki przez asystenta sędziego
  • 78'
    Ślusarski na spalonym, słyszał gwizdek, odkopnął piłkę i nawet nie został za to ukarany żółta kartką
  • 78'
    Na kolejnym ofsajdzie był strzelec jedynej bramki dla KKS-u
  • 78'
    Salinas za moment wejdzie na plac gry
  • 77'
    Rzeźniczak miał trochę czasu, a zagrał najgorzej jak mógł, pod nogi Panamczyka grającego na lewej stronie defensywy w Lechu
  • 76'
    Nie spieszą się nasi zawodnicy. Spokojnie rozgrywają piłkę
  • 76'
    Faulowany przez Linetty'iego Wawrzyniak, a młodzian ogląda żółta kartkę
  • 76'
    Szybka strata Gol i znowu atakują gospodarze, których kibice od razu się ożywili
  • 75'
    Ślusarski dostał piłkę z prawego skrzydła i z pomocą poprzeczki umieścił ją w bramce Kuciaka. Do końca meczu pozostał kwadrans
  • 75'
    Możdżeń wchodzi za Kamińskiego. Rumak stawia na atak
  • 74'
    3:1 Bartosz Ślusarski budzi nadzieje gospdarzy
  • 73'
    40 632 osoby oglądają obecnie prowadzenie legionistów przy Bułgarskiej
  • 73'
    Trochę zmalało tempo meczu, legioniści dokładnie bronią już prowadzenia. Podopieczni Jana Urbana nie chcą popełnić żadnego błędu
  • 72'
    Faulowany przy ławkach rezerwowych Murawski
  • 72'
    Furman - ileż mniej doświadczony, a ileż lepiej gra od Murawskiego, który właśnie stracił piłkę na rzecz legionisty
  • 71'
    Ubiparip zabawił się w Ibrahimovicia i wybił w podobny sposób piłkę z własnej połowy
  • 71'
    Kibicom Lecha już troszkę zaczyna się nudzić, więc postanowili posyłać papierowe samolociki w stronę boiska. Ciekawe czy mają one za zadanie obudzić graczy Kolejorza?
  • 70'
    Kucharczyk dostał piłkę w polu karnym, minął Henriqueza i mając przed sobą jedynie Buricia, huknął prosto w niego
  • 69'
    Radović do Ljuboi, który był na ewidentnym spalonym
  • 68'
    Wolny dla Legii piłkę Furman
  • 68'
    Fajna, spadająca wrzutka i do sytuacji strzeleckiej doszedł Wawrzyniak, który posłał piłkę na bramką
  • 68'
    Długa piłka do Ubiparipa, ale świetnie wyszedł do niej Kuciak
  • 67'
    Żyro przejął piłkę, zapaśniczym chwytem powalił go na lewej stronie Wołąkiewicz i słusznie obejrzał żółtą kartkę
  • 66'
    "Kosa" zbiegając z boiska, pokazał "eLkę" do kibiców Legii
  • 66'
    Furman próbował wybić piłkę, ale kopnął wprost w Henriqueza i nadal przy futbolówce sa rywale
  • 65'
    Dośrodkowanie natychmiast wybite, a jakiegoś urazu doznał jeszcze Kosecki
  • 65'
    Kosecki opuszcza boisko, a w jego miejsce na murawie zamelduje się Kucharczyk
  • 64'
    Róg dla Lecha, a kibice Kolejorza śpiewają, że jeszcze wierzą w wygraną
  • 63'
    Ubiparip pobiegł prawą stroną, ale niecelnie wrzucił piłkę
  • 63'
    Sędzia już chciał dokonać zmiany, ale Kucharczyk jeszcze chwilę poczeka na wejście, gdyż słucha wskazówek Jana Urbana
  • 62'
    Kamiński po raz kolejny skiksował, do piłki prawie dopadł Ljuboja, ale Serb za wolno wstawał i błąd kolegi zdołał naprawić Wołąkiewicz
  • 62'
    Kontuzjowanego Trałkę zastępuje Ivan Djurdjević
  • 61'
    Za moment na boisko wejdzie Ivan Djurdjević
  • 60'
    Gol faulował w środku pola Wołąkiewicza. Po chwili kopany był tez Murawski
  • 59'
    Lech prezentuje odmianę naszego "walczyka labada", ale robi to tyłem do boiska
  • 58'
    Keeba(b) Ceesay nie był zupełnie naciskany, a i tak zagrał piłkę na aut
  • 58'
    Linetty z dystansu i strzał mija bramkę Kuciaka. Młody lechita jedyni zaklął pod nosem
  • 57'
    Żyro ostro walczył z Tonevem, ale ostatecznie Bułgar zdołał odegrać futbolówkę do kolegów
  • 56'
    Gol dał sie przepchnąc rywalowi i poznańska lokomotywa, której wyraźnie brakuje dziś węgla, stara się przedostać pod naszą bramkę
  • 56'
    Wrzucał piłkę Henriquez, ale dobrze w obronie zaasekurował defensorów Żyro
  • 55'
    Co ciekawe, to Lech dłużej posiadał piłkę, bo robił to przez 64 procent czasu gry. Rywale oddali też więcej strzałów na bramkę, bo dziewięć. My z kolei siedem razy zagrażaliśmy Buriciowi uderzeniami
  • 54'
    Żyro nieźle próbował zagrać do Ljuboi, ale Serba dobrze wyprzedził Kamiński
  • 53'
    Żyro dostał piłkę na lewej flance od Furmana, zagrał ją do obiegającego go Wawrzyniaka, który jednak źle wrzucił i od bramki zacznie bośniacki golkiper Kolejorza
  • 52'
    Kosecki przepchnięty przez Linetty'iego, ale nie ma mowy o faulu
  • 52'
    Wolny dla Legii po tym jak Trałka przekroczył przepisy zatrzymując Radovicia
  • 51'
    Kosecki wykorzystał bład Henriqueza i podawał wzdłuż bramki do Ljuboi, który nie doszedł jednak do centry "Kosy"
  • 50'
    Piłka trafiła przed pole karne do Murawskiego, który celował w okienko, ale futbolówka nawet się do niego nie zbliżała
  • 49'
    Henriquez prawie stracił piłke, ale Trałka naprawił jego błąd i pozwolił dalej rozgrywać akcję swojej ekipie
  • 49'
    Tonev śmignął tylko naszej obronie prawym skrzydłem i dobrze dograł do Ubiparipa, którego strzał wspaniale odbił Kuciak. Rywale mają jeszcze róg
  • 48'
    Wołąkiewicz skutecznym wślizgiem zatrzymał próbującego zabrać się z piłką Furmana
  • 47'
    Ubiparip podawał do Ślusarskiego, ale na posterunku był Jędrzejczyk
  • 47'
    Żewłakow znakomicie uprzedza Ślusarskiego
  • 47'
    Żyro faulowany przez wracającego do obrony Toneva
  • 46'
    Druga połowa również zaczyna się od rozrzuconego konfetti
  • 45+18'
    Tonev zastępuje Lovrencsicsa
  • 45+17'
    Obie ekipy już na murawie, za moment początek drugiej części gry
  • 45+14'
    Oby nie roztrwonić tej przewagi. Trudno wyobrazić sobie co by się musiało stać, aby przegrać dziś w Wielkopolsce
  • 45+14'
    W przerwie mieliśmy losowanie turnieju "Lech Cup" dla dzieci. Obecnie możemy obejrzeć występ taneczny "Kolejorz Girls" - patrzy się bardzo przyjemnie :D
  • 45+11'
    Takiego wyniku trudno było się spodziewać po meczu, a za nami dopiero 45 minut. Rezultat wspaniale ogrzewa stołecznych kibiców na zimnym obiekcie przy Bułgarskiej
  • 45+2'
    Wawrzyniak po nodze Ceesaya i mamy róg. Sędzia nie pozwolił go jednak rozegrać i zakończył pierwszą część meczu
  • 45+1'
    Ubiparip zagrywa w pole karne, ale dobrą główką popisał się po raz kolejny Jędrzejczyk
  • 45+1'
    Żyro wywalczył rzut z autu na 30 metrze połowy Lecha
  • 45'
    Minutę dolicza arbiter do czasu trwania pierwszej połowy
  • 44'
    Ljuboja do Żyry, a ten wprost pod nogi Kamińskiego
  • 44'
    Kosecki starał się podawać w pole karne, ale piłka odbiła się od defensorów i wpadła w ręce Buricia
  • 43'
    Jakiegoś faulu dopatrzył się arbiter i szybko grę wznawia Kuciak
  • 42'
    Niecelna wrzutka Ljuboi i od bramki zaczyna Burić
  • 42'
    Było niebezpiecznie. Trałka wpadł w pole karne, ale piłkę na róg skutecznie wykopał Żewłakow
  • 41'
    Furman czyściutko odbiera piłkę rywalowi w środku pola
  • 41'
    Trałka kartką ukarany za brzydkie wejście od tyłu w nogi Radovicia
  • 40'
    Węgier minął Wawrzyniaka i Żyrę, podał do 17-letniego kolegi, ale dobrze piłkę wybił Gol
  • 39'
    Piłka po rzucie rożnym dochodzi do Trałki, który był na spalonym. Z resztą... "Trała" i tak nie potrafił dobrze uderzyć futbolówki
  • 39'
    Gol naciskany przez Wołąkiewicza traci piłkę, po chwili Janusz rewanżuje się wślizgiem
  • 38'
    Wrzutka prawego defensora Lecha ląduje w rękach Kuciaka
  • 38'
    Lovrencsics wpadł w pole karne i huknął w Słowaka, który dobrze odbił piłkę
  • 37'
    Trałka chciał podawać w polu karnym do Ubiparipa, ale odegrał do Żewłakowa
  • 37'
    Kolejną "patelnię" od Ceesaya dostał ślusarski i znowu posłał on piłkę z trzech metrównad bramką z
  • 36'
    Węgier w międzyczasie powrócił na boisko
  • 35'
    Strata Żyry pod polem karnym Lecha. Michał nie poradził sobie z Ceesayem oraz Wołąkiewiczem
  • 34'
    Lovrrencsics upadł na środku murawy i doznał jakiegoś urazu
  • 34'
    Węgier już wstał, przeciąga się więc leżakowanie chyba było przyjemne
  • 33'
    Murawski z dystansu, ale uderzał bardzo słabo
  • 33'
    "Trójka do zera, trafiła Legia frajera" słyszymy z ust naszych kibiców! :)
  • 32'
    To się dzieje naprawdę!!! Po 30 minutach gry prowadzimy 3:0 z Lechem przy Bułgarskiej!!!
  • 32'
    Gol wypuścił lewą stroną Radovicia, ten zszedł do środka, doholował piłkę prawie do Buricia, aż wreszcie posłał piłkę nad golkiperem rywali
  • 31'
    3:0!!! Miroslav Radović!!!
  • 30'
    Ceesay zagrał teraz fantastyczną piłkę do Ślusarskiego w pole karne, ale ten posłał piłkę nad bramką. To była stu procentowa okazja dla gospodarzy
  • 30'
    Rzeźniczak piętką do Ljuboi, a ten na spalonym
  • 29'
    Furman czysto atakował Trałkę, ale według arbitra młody legionista czymś jednak przewinił
  • 28'
    Furman optymistycznie spróbował uderzyć z 40 metrów, ale piłka nie zagroziła Buriciowi, który wydaje się być podłamany pod szybkiej stracie dwóch bramek
  • 27'
    "Jędza" powstrzymał na środku boiska Ślusarskiego i między nimi doszło do jakiejś pyskówki
  • 27'
    Rzeźniczak ukarany żółtą kartką za ostre wejście w nogi Ubiparipa
  • 27'
    Wrzucał węgierski skrzydłowy Kolejorza, ale piłkę pewnie złapał Kuciak
  • 26'
    Upadli w polu karnym Jędrzejczyk z Lovrencsicsem, ale to legionista był faulowany i Kuciak już wznowił grę
  • 25'
    Żewłakow kapitalnie uprzedza Linettego i zabiera mu piłkę
  • 25'
    Ubiparip z lewej strony wrzucał piłkę w pole karne, ale skutecznie wybił ją Jędrzejczyk
  • 24'
    Ślusarski znalazł się w polu i niespodziewanie uderzył w słupek. Szczęście jak na razie także po naszej stronie :)
  • 23'
    Lechici wymieniają teraz długo piłkę, ale większego pomysłu na rozegranie akcji nie mają
  • 22'
    Długa piłka do Radovicia, ale w powietrzu z lepszej strony zaprezentował się Ceesay i zgrał ją do Kamińskiego
  • 22'
    Faulowany Henriquez, który lekko spiął się z Koseckim
  • 21'
    Ajjj. Ljuboja pięknie uderzył, ale znowu odrobinkę się pomylił. Może będzie jak w Gdańsku, do trzech razy sztuka :)
  • 21'
    Wołakiewicz wykopuje piłkę do przodu, a ta pada łupem Jędrzejczyka
  • 20'
    Henriquez wprost pod nogi Furmana, a ten zażegnał niebezpieczeństwo
  • 19'
    "Kosa" do Radovicia, a ten traci na rzecz Trałki
  • 19'
    Ślusarski nabija Żewłakowa i Lech ma rzut rożny
  • 18'
    Kibice Lecha zaprezentowali obraźliwą dla nas oprawę z hasłem "Ona tu jest i tańczy dla mnie". Najlepiej chyba będzie się odkuć wywożąc z Poznania trzy punkty :-)
  • 17'
    Ljuboja niecelnie, ale ładnie leciała piłka i opadła tuż przy słupku
  • 16'
    Furman ciekawie uderzał ze skrzydła po podaniu Radovicia i mamy róg
  • 16'
    Piłka trafia do Żyry przed polem karnym, a ten faulowany przed polem karnym i przy piłce Ljuboja
  • 15'
    Wawrzyniak wprost do Murawskiego, po chwili stempel na nodze byłego kadrowicza postawił Furman
  • 14'
    Wawrzyniak pomknął lewą flanką schodził do środka mając na plecach Trałkę, ale i tak zdołał lekko uderzyć piłkę. Lekko, ale precyzyjnie i ta wpadła do siatki obok Buricia, tuż przy dalszym słupku
  • 13'
    Trałka pociągnął akcję przez kilkadziesiąt metrów, oddał piłkę Ceesayowi, który dośrodkował do Ślusarskiego będącego na spalonym
  • 13'
    2:0!!! Jakub Wawrzyniak!!!
  • 12'
    Od razu ciszej zrobiło się wśród fanów gospodarzy, w dopingu nie ustają kibice Legii
  • 12'
    Na spalonym Danijel Ljuboja. Dziś to dopiero jego pierwszy ofsajd
  • 11'
    Bramka z niczego. Długa piłka do przodu, zaspała obrona Lecha, Kosecki wystrzelił jak z procy, dopadł do piłki i przelobował Buricia
  • 10'
    Lovrencsics uderzał zza pola karnego, ale trafił w nogi Gola stojącego na 16 metrze
  • 10'
    1:0!!! Jakub Kosecki!!!
  • 9'
    Ljuboja w starciu z Wołąkiewiczem - według Huberta Siejewicza Serb faulował defensora Kolejorza
  • 9'
    Radović poszedł środkiem, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i Wołąkiewicz mu ją odebrał
  • 9'
    Róg dla Kolejorza
  • 8'
    Henriquez jak zawsze już szuka zaczepki, to się powtarza przy okazji każdego spotkania Legii z Lechem
  • 8'
    Żewłakow dobrze uprzedza Ślusarskiego w polu karnym i wybija piłkę głową
  • 7'
    Ślusarski minął Wawrzyniaka i wchodził w pole karne, chyba uderzył piłką w ręke Furmana, ale gramy dalej
  • 6'
    Radović soczyście uderzył piłkę z dystansu, ale ta minęła jednak poprzeczkę bramki strzeżonej przez Buricia
  • 5'
    Legioniści w lekkich opałach. Nasi zawodnicy byli teraz naciskani przez rywali i co najmniej trzy razy musieli wybijać ich wrzutki
  • 5'
    Kolejne fale konfetti spadają na murawę, ciekawie to wygląda
  • 5'
    Gol faulowany przez Trałkę na środku boiska
  • 4'
    Niezła piłka ze środka pola do Ślusarskiego, ale dobrze uprzedził go Kuciak i złapał futbolówkę
  • 3'
    Żyro minął Ceesaya oraz Trałkę, ale cały czas walczył z defensywnym pomocnikiem Kolejorza i nie dał rady zabrać się dalej z futbolówką, którą przejął Wołąkiewicz
  • 3'
    Henriquez zagrywał piłkę w pole karne, ale głową dobrze wybił ją Żewłakow
  • 2'
    Linetty powalił Furmana, ale sędzia nakazuje grać dalej
  • 1'
    Wawrzyniak walczył o piłkę ze Ślusarskim i sędzia uznał, że lechita faulował "Rumianego"
  • 1'
    Nerwowe zagranie Jędrzejczyka do Kuciaka, który musiał opanować trudna piłkę, ale Słowak dał rade i wykopał ją daleko w pole
  • 0
    Legioniści w zielonych koszulkach, czarnych spodenkach. Rywale mają niebieskie koszulki i białe spodenki.
  • 0
    Piłkarzy wychodzących na murawę powitało konfetti wyrzucone ze wszystkich czterech trybun
  • 0
    Słyszymy hymn Lecha, którego muzyką jest piosenka zespołu The Beatles "Yellow Submarines". Słowa są oczywiście dopisane w naszym języku w tym przypadku
  • 0
    Spiker przedstawił już składy obu zespołów. Jeszcze pięć minut do - miejmy nadzieję - wielkich, piłkarskich emocji
  • 0
    Trybuny już praktycznie pełne. Szczerze trzeba przyznać, że młyn Kolejorza zasiadający na trzech kondygnacjach wygląda naprawdę nieźle
  • 0
    Ten kompleks stołecznego klubu jednak jest słyszalny. Bluzgi na Legię królują w repertuarze widzów Kolejorza
  • 0
    "Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra" odpowiadają fani naszego klubu
  • 0
    Obie ekipy zakończyły już rozgrzewkę. Pozostało 15 minut do pierwszego gwizdka Huberta Siejewicza
  • 0
    Kibice Lecha szykują oprawę, jednym z elementów będzie konfetti, które zostanie wyrzucone na wyjście piłkarzy
  • 0
    Podopieczni Jana Urbana ćwiczą wykończenie dośrodkowań, rywale oddają strzały z dystansu na bramkę Buricia
  • 0
    Dzisiejszy mecz poprowadzi sześciu arbitrów, którzy szykują się do meczu na środku boiska
  • 0
    Oto skład Legii: Kuciak - Rzeźniczak, Jędrzejczyk, Żewłakow, Wawrzyniak - Kosecki, Gol, Furman, Radović, Żyro - Ljuboja
  • 0
    Są też kibice Legii, którzy zajmują górną część sektora gości. Nasi fani odezwali się już kilka razy, m.in. głośno powitali legionistów wybiegających na rozgrzewkę
  • 0
    Witamy ze stadionu przy Bułgarskiej. Trybuny mają się dziś zapełnić w całości. Do meczu pozostało 45 minut i na tę chwilę, zajęta jest połowa miejsc
  • 0
    Dziś piłkarze Legii Warszawa rozegrają mecz w Poznaniu z Lechem. Trybuny będą wypełnione do ostatniego miejsca, na Bułgarskiej nie zabraknie też fanów Legii. Początek o 14:30. Zapraszamy na nasze relacje
Lech PoznańLegia Warszawa

41' Łukasz Trałka

41'

67' Hubert Wołąkiewicz

67'

74' Bartosz Ślusarski