Marcin Borski
45'
62'
  • 90+3'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na pomeczowe materiały. Wypowiedzi oraz zdjęcia z meczu. Do usłyszenia w sobotę, kiedy Wojskowi zmierzą się w lidze z Kolejorzem
  • 90+2'
    Piłkę na przedpolu dostał Alcocnchel, wrzucił w pole karne, a szczupakiem uderzał Ibusuki. Jego strzał obronił jednak Jałocha
  • 90+2'
    Koniec meczu!
  • 90+1'
    Jeszcze dwie minuty pograją piłkarze
  • 90+1'
    Ponownie na trybunach trochę pirotechniki przy akompaniamencie "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 90+1'
    Kolejny róg dla rywali
  • 90'
    Kiełbowicz dobrze uprzedza Ibusukiego i wybija piłkę
  • 89'
    Ibusuki ponownie główkował, ale ponad bramką Jałochy
  • 87'
    Perez "uruchomiony" przez Efira, ale szybszy Cichocki, który odgrywa futbolówkę do Jałochy
  • 86'
    Bruce powalił Ibusukiego, ale sędzia nakazuje grać dalej
  • 85'
    Najlepszy piłkarz w Legii opuszcza boisko. Szumskiego zastępuje Jałocha
  • 84'
    Wrzutka Kiełbika, wrzutka Bruce'a, ale żadna z nich nie przynosi korzyści.
  • 83'
    Efir na oślep wybija piłkę, która trafia do rywali, ale na szczęście Dominguez niecelnie podawał do Ibusukiego
  • 83'
    Łukasik na lewą stronę do Kiełbowica, który utrzymał piłkę w boisku, ale niecelnie podał do Blanco
  • 81'
    Radović do Blanco, któremu drogę zastąpił Barrera. Piłka wyszła za boisko i od bramki zacznie Diaz
  • 80'
    Kiełbowicz płasko dogral w pole karne do Blanco, który tylko upadł w polu karnym. Nie może się wstrzelić dzis Argentyńczyk
  • 80'
    Alconchel ukarany kartką
  • 79'
    Sevilla miała jeszcze róg, po którym ponownie klasę pokazał Szumski, który pokazuje, że jest godnym rywalem dla Skaby i Kuciaka
  • 78'
    Szumski ponownie broni sytuację oko w oko z piłkarzem rywali. Tym razem pokonać legionistę próbował Ibasaki
  • 77'
    Strata Vrdoljaka w środku pola prawie zakończyła się stratą bramki. Szumski jednak kapitalnie obronił sam na sam z De Mulem, a dobitkę wybił Bruce
  • 75'
    Kiełbowicz przerzuca ciężar gry na wolne pole. Astiz chciał zagrać na drugą stronę boiska do Żurka, ale zrobił to niecelnie i za mocno
  • 74'
    Alconchel w ostatniej chwili przed oddaniem strzału zatrzymany przez Cichockiego
  • 74'
    Kiełbik wrzucił piłkę wprost na głowę Blanco, ale ten uderzył ponad bramką
  • 74'
    Albert Bruce za Jakuba Rzeźniczaka
  • 73'
    Rzut wolny dla rywali. Wrzucał Alconchel, ale futbolówka wylądowała w rękach Szumskiego
  • 72'
    Piłkarze przestali tworzyć groźne akcje, a mecz stał się trochę nużący
  • 70'
    Przed szansą z rzutu wolnego Kiełbowicz. Czekamy na wrzutkę
  • 70'
    Do piłki skakał Efir, ale złapał ją Diaz
  • 69'
    Tuż po wznowieniu gry faulowany był Żurek
  • 68'
    Wrzutka Pereza, głową uderzał Juan Ruiz i bardzo dobrze piłkę na róg odbił Szumski
  • 66'
    Trzy zmiany w Sevilli. Schodzą Rakitić, Campana oraz Diawara. W ich miejsce Ibusuki, Ruiz i Perez
  • 66'
    Efir za Novo oraz Cichocki za Choto
  • 65'
    Szumski wychodzi w górę i elegancko łapie wrzutkę Ruiza
  • 64'
    Kibice śpiewają
  • 63'
    Z boiska w ostatnich minutach wieje nudą
  • 62'
    Diawara główkował po dośrodkowaniu z lewej strony boiska. Uderzenie było na tyle precyzyjne, że Szumski był bez szans
  • 62'
    Łukasik dobrze powstrzymał Campanę
  • 61'
    0:2 Papa Diawara
  • 60'
    Ofiarna interwencja Astiza, który uratował nas przed stratą bramki. Campana dobrze dograł do Diawary, który uderzył wprost w rzucającego się przed piłkę hiszpańskiego obrońcę Legii
  • 59'
    Novo dostał dobrą pikę w polu karnym, minął rywala, ale powstrzymał go Barrera
  • 58'
    Na spalonym złapany został Campana
  • 57'
    Campana ładnie minął dwóch legionistów, ale zatrzymał sie na Astizie
  • 56'
    Dominguez dostał piłkę w polu karnym, ale zamiast lekko dośrodkować, ten uderzył mocno i niecelnie
  • 54'
    W przerwie zmienił się też bramkarz Sevilli. Varasa zastąpił Diaz
  • 54'
    Mamy rzut karny. Żółtą kartką za faul na Żurku ukarany Torres Ruiz
  • 54'
    Ismael Blanco uderzył ponad bramką - piłka wylądowała w trybunach. Nadal przegrywamy
  • 52'
    Blanco na spalonym, a szkoda, bo gdyby podał piłkę do Novo będąc na czystej pozycji to pewnie mielibyśmy remis
  • 50'
    Rakitić podał do Alconchela, ale ten beznadziejnie przyjął futbolówkę i zanotował stratę
  • 49'
    Ciekawostka: młyn przenosi się za drugą bramkę :-)
  • 48'
    Żurek zza pola karnego po wolnym wykonywanym przez Kiełbowicza. Młody legionista zablokowany przez rywala
  • 47'
    Z trybun zostały ściągnięte flagi oraz ustał doping. Dopingujący kibice opuścili też w dużej mierze swoje miejsca
  • 46'
    W Sevilli Valverde za Moralesa Ramosa.
  • 46'
  • 45+19'
    Astiz w miejsce Jędrzejczyka, Vrdoljak za Gola, Radović za Furmana
  • 45+18'
    Obie ekipy już na murawie
  • 45+11'
    Wygląda na to, że w Legii będziemy mieli sześć zmian przed drugą połową
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy
  • 45+2'
    Wolny dla Legii. Piłkę wrzucaną przez Kiełbowicza wybił De Mul. Podawał jeszcze Choto, ale piłka wyleciała za linię bramkową
  • 45'
    0:1 Papa Diawara
  • 45'
    Campana doskonale zagrał do Diawary, który mocnym strzałem w okienko pokonał "Szumiego"
  • 45'
    Sędzia dolicza trzy minuty do pierwszej połowy
  • 44'
    Alconhel wychodził sam na sam z Szumskim, który wybił piłkę. Hiszpan był na spalonym
  • 44'
    Novo dobrze podal do Gola, ale ten źle przyjął piłkę i zanotował piłkę
  • 44'
    Diawara dostał idealną piłkę i trafił do bramki Szumskiego, ale był też na spalonym i gol nie został uznany
  • 44'
    Novo do skrzydło do Rzeźnika, który traci futbolówkę na rzecz Campany
  • 42'
    Diawara próbował kiwać Łukasika, ale nie wyszło mu to
  • 42'
    Senegalczyk na spalonym, ale i tak dobrze powstrzymywał go Jędrzejczyk
  • 42'
  • 42'
  • 41'
    Aut na wysokości pola karnego wywalczył Rzeźniczak. Po chwili Wojskowi tracą piłkę
  • 39'
    Diawara panuje w powietrzu, ale i tak piłka po chwili ląduje najczęściej pod nogami legionistów
  • 37'
    De Mul do Moralesa, ten do Gomeza, który strzela z dystansu. Po ziemi i lekko - Szumski znowu nie miał kłopotów
  • 37'
    Gol wycofywał piłkę, prosto pod nogi Campany...
  • 35'
    Campana chciał sprytnie zagrać za obrońców Legii. Pomysł niezły, wykonanie slabe
  • 34'
    Kiełbowicz uderza z lewej strony, ale nad bramką
  • 33'
    Schodzą Negredo, Trochowski oraz Navarro. W ich miejsce Alconchel, Sanchez Ruiz oraz Rivas
  • 31'
    Kiełbowicz niecelnie podaje. Piłkę przejmuje Campana, który zagrywa do Diawary. Ten mocno strzela na bramkę "Szumiego", ale w sam środek. Młody golkiper nie miał kłopotów ze złapaniem piłki
  • 30'
    Za chwilę trzy zmiany w ekipie Sevilli. Do zejścia typujemy Negredo, Trochowskiego i Rakiticia :)
  • 28'
    Gol szedł z kontrą i miał dobrą okazję, aby podać do Blanco i zrobił to, ale bardzo słabo...
  • 28'
    Kolejny dobry odbiór "Rzeźnika", ale Gol ponownie spowolnił akcję
  • 27'
    Za krótkie wybicie Choto mogło się źle zakończyć, ale Trochowskiego świetnie powstrzymał Rzeźniczak
  • 26'
    Jędrzejczyk walczył o piłkę w powietrzu, ale upadł. Próbował jeszcze na leżąco zdobyć futbolówkę, ale sędzia przerwał grę
  • 25'
    Z akcją ofensywną rozpędzali się rywale, ale wszystko skończyło się po niedokładnym przyjęciu Negredo
  • 25'
    Gol wywalczył kolejny rzut rożny
  • 23'
    Próba podania w uliczkę do "Milka" niestety zakończyła się niepowodzeniem
  • 22'
    Lekkie uderzenie De Mula ze spokojem łapie Szumski
  • 22'
    Na boisku leży Diawara. Potrzebna pomoc lekarza
  • 20'
    Campagna podaje do Diawary, ale za mocne było to zagranie
  • 20'
    Piłkę w polu karnym rywali dostał Żurek, który uderzył po w dalszy róg bramki i trafił w poprzeczkę
  • 19'
    Łukasik naciskany przez Rakiticia podaje do tyłu, do Szumskiego, który wykopał piłkę na połowę rywali
  • 18'
    Piłkę stracił Blanco, szybko zabrał się z nią Negredo, ale Choto wypchnął go z naszego pola karnego
  • 16'
    Blanco z dystansu, ale jego strzał wyłapał Javi Varas
  • 15'
    Rakitić szybko rozegrał rożny i po chwili ponownie musiał biec do narożnika
  • 14'
    Rzut wolny dla rywali blisko pola karnego. Kiełbowicz wybija piłkę na róg
  • 13'
    Blanco wysoko atakuje rywali i przynosi to skutek, bo przez błąd De Mula futbolówkę przechwycił Furman
  • 12'
    Gol minął Gomeza, piłka wyszła na aut i piłkarz Legii chciał szybko wyrzucić piłkę, ale arbiter uznał, że to legionista ostatni dotknął piłki i od autu zaczęła Sevilla
  • 11'
    Negredo był blisko przyjęcia piłki na prawym skrzydle, ale ostatecznie futbolówka wyszła na aut
  • 10'
    Gol wspólnie z Żurkiem zabrali piłkę rywalowi. Janusz podał do Blanco, który zagrał jeszcze piłkę na skrzydło do Kiełbowicza. Argentyńczyk wbiegł w tym czasie w pole karne, zgrał futbolówkę do Nacho Novo, który upadając strzelił nad bramką
  • 8'
    Furman pociągnął za koszulkę Rakiticia i arbiter odgwizdał faul w środku pola
  • 8'
    Długą piłkę adresowaną do Negredo złapał Szumski. Kapitan Sevilli i tak był na spalonym
  • 7'
    Dośrodkowanie Kiełbika wybijają defensorzy rywali
  • 6'
    Gol minął Luisa Alberto, ale jego wrzutka była za słaba żeby jego koledzy mogli coś zdziałać
  • 6'
    Blanco wywalczył rzut rożny
  • 5'
    Żurek podaje na obieg do Kiełbowicza, który dośrodkowuje w pole karne. Piłkę wybija jednak Navarro
  • 4'
    Diaware wygrał pojedynek w powietrzu z Rzeźniczakiem i zagrał na środek do Rakiticia
  • 3'
    Spokojnie od obrony starają się zacząć akcję goście. Od razu widać, że mogą bardzo długo wymieniać podania
  • 3'
    Trochowski zagrywa na prawe skrzydło do Gomeza, ale szybciej do piłki dochodzi Kiełbowicz, który natychmiast odgrywa do Szumskiego
  • 1'
    Długa piłka do Blanco, ale szybciej dochodzi do niej Javi Varas
  • 1'
    Negredo do Rakiticia, ale ten zalicza stratę
  • 0
    Sędzia gwiżdże po raz pierwszy, Gol dotyka piłki i gramy
  • 0
    Ekipy już po powitaniu. Zaraz zaczną grać
  • 0
    Piłkarze wychodzą na boisko. Zupełnie w międzyczasie zamknięty został dach nad boiskiem
  • 0
    Słyszymy "Sen o Warszawie" w wykonaniu kibiców Wojskowych. Szkoda, że są zagłuszani przez podkład lecący z głosników
  • 0
    Piłkarze już po rozgrzewce. Za chwilę kibice zaśpiewają "Sen o Warszawie". Na razie słyszymy hymn hiszpańskiej ekipy
  • 0
    Stadion Narodowy jest pustawy. Na jednej z trybun nie ma chyba nawet tysiąca osób. Największa liczba fanów zgromadziła się za jedną z bramek. Tam będzie prowadzony doping
  • 0
    Już dzisiaj o godzinie 18.00 na murawę Stadionu Narodowego wybiegną gracze Legii i Sevilli. Wszystkich zachęcamy do przybycia na mecz, zaś pozostałych do śledzenia naszej relacji live
Legia WarszawaFC Sevilla
45'

45' Papa Babcar Diawara

62'

62' Papa Babcar Diawara