Sędzia kończy spotkanie. Legia - Pilica 11:0
  • 88'
    GOOOL! 10:0 po bramce Gola z 20 metrów
  • 76'
    Rzut rożny dla Legii.Wybijają obrońcy ale do piłki dopada Furman, który strzałem z 20 metrów pokonuje bramkarza
  • 75'
    Gol w polu karnym do Kucharczyka, ten trafia w słupek, dobija Radovic ale bramkarz wybija na rzut rożny
  • 75'
    GOOOL! Furman i 9:0
  • 70'
    Świetne zagranie Radovica do Blanco i Argentyńczyk pewnie pokonuje bramkarza
  • 69'
    GOOOL! Blanco na 8:0
  • 65'
    Bardzo dobre podanie Blanco do Radovica ale Miro marnuje świetną sytuację
  • 64'
    Zmiana w drużynie Pilicy
  • 62'
    GOOOL! Kucharczyk na 7:0
  • 62'
    Uderza Radovic, piłka odbija się od słupka ale na miejscu jest Kucharczyk
  • 61'
    Dośrodkowanie Wawrzyniaka, w zamieszaniu pod bramką najlepiej odnajduje się Blanco, który pokonuje bramkarza gości
  • 60'
    Blanco świetnie do Kucharczyka ale ten marnuje sam na sam. Próbuje dobijać Hiszpan ale wprost w bramkarza
  • 60'
    GOOOL! Blanco i 6:0
  • 58'
    Gol fauluje w środku pola. Próba długiej piłki ale Choto na posterunku
  • 53'
    Dośrodkowanie Wawrzyniaka, Hubnik przyjmuje piłkę i lobuje bramkarza gości
  • 52'
    GOOOL! Hubnik i 5:0
  • 51'
    Dobre podanie Wawrzyniaka w środek pola ale Radovic nie trafia w piłkę
  • 46'
    Pierwsze, bardzo lekkie uderzenie Hubnika
  • 45+3'
    Rozpoczęli drugą połowę
  • 41'
    Sędzia odgwizduje koniec pierwszej części gry
  • 38'
    Rzut rożny dla gości. Skaba nie łapie piłki i kolejny korner z którego nic nie wynika.
  • 37'
    Vrdoljak zagrywa dobrą piłkę na wolne pole do Wolskiego . Bramkarz bez szans
  • 36'
    Dobra dwójkowa akcja Novo i Żyro, ale Hiszpan marnuje kolejną bardzo dobrą sytuację
  • 36'
    GOOOL! Wolski i 4:0
  • 35'
    Groźny strzał Ivicy z 30 metrów. Dobra interwencja bramkarza gości
  • 34'
    Ljuboja do Wolskiego, ten wystawia Rzeźniczakowi ale uderzenie jest niecelne
  • 29'
    Rzut rożny dla Legii ale obrońcy wybijają piłkę
  • 25'
    GOOOL! Żyro i 3:0
  • 25'
    Żyro odzyskuje piłkę przed polem karnym przeciwnika, rozgrywa ją jeszcze z Ljuboją i uderza po ziemi w długi róg
  • 22'
    Dobre dośrodkowanie gości, napastnik Pilicy strzela z ostrego kąta ale dobrze ustawiony Skaba wybija piłkę
  • 20'
    Nacho Novo minął obrońcę i dobrym strzałem nie dał szans bramkarzowi
  • 19'
    GOOOL! Nacho Novo i 2:0
  • 18'
    Vrdoljak uruchamia Żyro, ten zagrywa do Wolskiego ale z 10 metrów trafia wprost w bramkarza.
  • 17'
    Legia spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola i kilkoma podaniami stara się przedrzeć pod bramkę rywali. Niestety nic z tego nie wynika
  • 14'
    Novo bardzo dobre podanie do Wolskiego, a ten sprytnie próbował pokonać bramkarza. Niestety nieskutecznie
  • 11'
    Dobre podanie Żyro do Nacho Novo ale Hiszpan marnuje sytuację sam na sam
  • 9'
    GOOOOL! Ljuboja prostopadle do Wolskiego a młody zawodnik strzałem w długi róg pokonuje bramkarza gości! 1:0