Dziękujemy już i zapraszamy na pomeczowe materiały!
  • 90+7'
    "Jesteśmy z Wami" krzyczą kibice Legii do piłkarze
  • 90+6'
    Obie drużyny chyba rozczarowane remisem, piłkarze Legii dyskutują jeszcze z arbitrem, ale to już nic nie da
  • 90+5'
    Na połowie Wisły faulowany Kucharczyk i przy piłce Kiełbowicz
  • 90+5'
    Rzeźniczak wybił piłkę na 2 piętro stadion, a sędzia kończy w tym czasie mecz
  • 90+4'
    Rado nabija Nuneza i od bramki zaczyna Kuciak
  • 90+3'
    Kolejne uderzenie Wisły z dystansu. Jirsak strzelał ponad bramką
  • 90+3'
    "Kiełbik" wchodzi w miejsce Ljuboi
  • 90+2'
    Wawrzyniak zablokował dośrodkowanie Jovanovicia, który chwilę później popełnił błąd i wykopał piłkę za linię końcową
  • 90+2'
    Na boisko wejdzie jeszcze Tomasz Kiełbowicz
  • 90+1'
    Strata Radovicia w środku boiska, natychmiast z atakiem rusza ekipa Michała Probierza, ale ponownie na posterunku w polu karnym był Żewłakow
  • 90'
    Wilk ukarany za faul na Kucharczyku, a tymczasem arbiter dolicza pięć minut
  • 89'
    Znowu groźnie główkował Genkov, ale poradziła sobie nasza obrona
  • 89'
    Melikson w uliczkę do Bułgara, ale zamiary rozczytał Choto i wyekspediował piłkę w głab boiska
  • 88'
    Żewłakow zdjął piłkę z nogi Ilievovi po dograniu Wilka
  • 87'
    Piłkę instynktownie odbił Kuciak, ale cały czas napierają gospodarze
  • 86'
    Radović fauluje Meliksona i na wysokości pola karnego wrzuca Jirsak
  • 85'
    Wrzutka Meliksona mija całe pole karne
  • 85'
    W miejsce Wolskiego wchodzi Michał Kucharczyk. Ależ głośne gwizdy słyszymy teraz
  • 84'
    Rozpaczliwie blokują legioniści kolejne strzały gospodarzy. Z przodu jest tylko Danijel Ljuboja
  • 83'
    Kuciak łapał piłkę i przy okazji wpadł w Rzeźniczaka, który jest poza boiskiem już. Zaraz na nie wróci
  • 83'
    Niecelne uderzenie Meliksona. Żle wygląda teraz Legia, wydaje się, że szczytem marzeń jest w tej chwili remis
  • 82'
    Wilk zatrzymuje pędzącego Radovicia i blisko groźnego strzału był Genkov
  • 80'
    Radović dostaje kartkę za dyskusję z arbitrem
  • 80'
    Jędrzejczyk ukarany czerwoną kartką za faul na Meliksonie. Gramy w dziewięciu...
  • 80'
    Zobaczyliśmy też wściekłego Macieja Skorżę, który właśnie został odesłany na trybuny
  • 79'
    Żewłakow wybija piłke w stronę "Ljubo" , którego uprzedza Czekaj, ale i tak mamy aut
  • 78'
    Radović wpadł w pole karne po podaniu Ljuboi i naciskany przez Czekaja upadł. Dotknął jeszcze piłkę ręką i od rzutu wolnego zaczyna Pareiko
  • 77'
    Rzeźniczak wyżej wyskoczył w powietrzu od Wilka i według arbitra faulował kapitana Wisły
  • 76'
    Strzał Wolskiego z dystansu mija obronę Wisły, ale też bramkę Pareiki
  • 76'
    Choto dobrze zastawił piłkę przed Kirmem i dzięki temu od bramki zacznie słowacki bramkarz Legii
  • 75'
    Wolski wywalczył piłkę wchodząc ciałem w Jovanoviacia. Po chwili staranował go Wilk i mamy rzut wolny
  • 75'
    Patryka Małeckiego zmienia Andraż Kirm
  • 75'
    Za nieska wrzutka Wolaka i daleko wykopana piłka trafia do Kuciaka
  • 74'
    Wolski przesadził z dryblingiem i zagrał do... Czekaja
  • 73'
    Jirsak zmienia Gargułę
  • 73'
    Rzeźniczak fauluje Jovanovicia, ogląda żółtą kartkę i też nie zagra z Ruchem. Podobnie jak Gol i Jędrzejczyk
  • 73'
    Kupę szczęścia mieli legioniści. Piłka spadła pod nogi Małeckiego, który praktycznie minął Choto i miał przed sobą właściwie pustą bramkę, do której nie trafił
  • 72'
    Podanie Pareiki przerywa skutecznie Rzeźniczak
  • 71'
    Z 35 metrów uderzał Choto, ale mocny strzał wpadł w ręce Pareiki
  • 70'
    Wolski trafiony w głowę, ale nadal przy piłce legioniści
  • 70'
    Ljuboja na skrzydle zagrywał do środka. Przewrotki próbował "Rzeźnik", ale nie wyszło mu, strzał Wawrzyniaka zablokowany i mamy róg
  • 69'
    Słabo wyglądają legioniści w ataku, a właściwie nie wyglądają, bo prawie nie ma ich pod polem karnym "Białej Gwiazdy"
  • 69'
    Na wysokości pola karnego rzut wolny mają gospodarze. Piłkę będzie wrzucał Garguła
  • 68'
    Wilk błyskawicznie zagrał na skrzydło do Małeckiego, ale jego centrę wślizgiem zablokował "Jędza" i mamy rożny dla Wisły
  • 68'
    Faule z obu stron. Wcześniej powstrzymany Wolski, a teraz nieprzepisowo zatrzymywany był Nunez
  • 67'
    Wrzucał ze środka pola Zewłakow, niepewnie interweniowali defensorzy gospodarzy, ale piłkę dobrze wybił Brud
  • 66'
    Nunez do Małeckiego, ale skutecznie w powietrzu Jędrzejczyk
  • 66'
    "Maly" faulował na 30 metrze Radovicia, przy piłce Wolski
  • 65'
    Kuciak minął się z piłką, ale ostatecznie nasi defensorzy zdołali oddalić niebezpieczeństwo. Kontuzji doznał Jovanović, ale już doszedł do siebie i wrócił na boisko
  • 64'
    Mocny strzał Ljuboi wypuścił na chwilę z rąk Pareiko, ale i tak golkiper "Białej Gwiazdy" utrzymał futbolówkę i wykopał ją daleko w gląb pola
  • 64'
    Wolski wybił piłkę na rzut rożny
  • 62'
    Tsvetan Genkov wchodził w pole karne, ale ofiarnie interweniował Żewłakow, który zdobył piłkę dla naszej ekipy
  • 62'
    Na środku boiska na 25 metrze faulowany Wolski. Do piłki podejdzie pewnie Ljuboja. Może być groźnie
  • 61'
    Iliev odegrał do Nuneza, a ten wycofał do Chaveza, który przerzucił ciężar gry na prawą flankę. Małeckiego zatrzymał tam Rzeźniczak
  • 59'
    Z całej siły piłkę wybił Nunez, Genkov odegrał do Garguły, ale ten stracił piłkę
  • 59'
    Jędza zmuszony do błędu wybija piłkę na aut
  • 58'
    Wcześniej świetną kontrę zapoczątkował Wolski, który odegrał piłkę do Radovicia. Serb pociągnął akcję i odegrał do "Wolaka" , który płasko uderzył minimalnie obok bramki
  • 58'
    Na spalonym Genkov
  • 57'
    W miejsce Nacho Novo wejdzie Kuba Rzeźniczak
  • 57'
    Za Bruda na boisku zamelduje się za to Ivica Iliev
  • 56'
    Rożny dla Wisły, po tym jak piłka trafiła w nogę Wawrzyniaka
  • 55'
    Wolski wybijał piłkę z własnej połowy, ale został zablokowany przez Małeckiego. Piłka wychodzi jednak na aut i zaczyna z boku Wawrzyniak
  • 54'
    Novo piętką zagrywał do Ljuboi, ale zrobił to niecelnie w polu karnym
  • 54'
    A między sektorem Legii, a Wisły tylko latają różne przedmioty... butelki, race, krzesełka
  • 52'
    Radović zabrał piłkę Nunezowi, a po chwili sam został przez niego zatrzymany faulem
  • 51'
    Garguła uderzył z wolnego ponad bramką Kuciaka
  • 51'
    Na boisku za chwilę zamelduje się Jakub Rzeźniczak, który już się przebiera
  • 50'
    Piłka trafiła z lewej strony do Gola, który tragicznie dośrodkował...
  • 50'
    W międzyczasie sędziemu Stefańskiemu wypadła... kartka, którą podał mu Artur Jędrzejczyk :)
  • 50'
    Gol wpadł z impetem w Genkova i słusznie został ukarany drugą żółtą kartką
  • 49'
    Ljuboja piętką do Radovicia, którego faulował Nunez
  • 48'
    Wolski chciał się zabrać z piłka, ale nogę wsadził mu Czekaja i wybił piłkę na aut
  • 47'
    Żewłakow wybija wrzutkę Jovanovicia. Środkiem pola popędził z piłką Novo, ale Hiszpan źle dogrywał do Radovicia i piłka padła łupem Czekaja
  • 46'
    Piłkę odebrał Jovanović, ale szybko ją stracił i od autu zaczną legioniści z prawej strony
  • 46'
    Novo mocnym wykopem piłki zatrzymuje w środku pola Genkova
  • 45+18'
    Na boisku są też wiślacy. Za chwilę sędzia rozpocznie drugą połowę
  • 45+18'
    Ljuboja dotknął piłkę i już w ataku legioniści
  • 45+17'
    Legioniści już na murawie. Kibice Wisły rzucają samolociki w pole karne Kuciaka. Jeden wylądował nawet na jedenastym metrze :)
  • 45+17'
    Na trybunach zasiadło dziś 24 010 fanów
  • 45+1'
    Katastrofalnie wyprowadzał teraz piłkę Choto, który zagrał wprost pod nogi Meliksona. Jego uderzenia bardzo dobrze obronił Kuciak
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy
  • 45'
    Szybka kontra Wisły. Z prawego skrzydła do środka schodził Małecki, którego uprzedził i odegrał do Kuciaka, Dickson Choto
  • 44'
    Gol szczęśliwie założy siatkę Brudowi, ale zatrzymał go Marko Jovanović. Od autu Legia
  • 43'
    Po co Ljuboja tak się cofa? Spowodował tylko groźną sytuację... Meliksona, który przejął piłkę ostro zatrzymał Choto, który otrzymał za ten atak żółtą kartkę
  • 42'
    Radović do Gola, którego uprzedził Czekaj. Defensor Wisły skutecznie zagrał do Wilka
  • 41'
    Wawrzyniak potknął się przy polu karnym i spowodował upadek Meliksona, ale arbiter słusznie nie zobaczył tam przewinienia
  • 40'
    Za mocno Nunez zagrywał do Małeckiego i ten nie dał rady zagrać w pole karne Legii. Trzeba przyznać, że ciekawie wygląda zamiana stronami boiska pomiędzy Małeckim, a Meliksonem
  • 39'
    Gol zgrywał piłkę głową do Ljuboi, ale ten był za wolny, a na dodatek nie zdołał przepchnąć Chaveza
  • 38'
    Melikson wrzucał za lekko piłkę do Genkova. Wcześniej Jędrzejczyk faulował Nuneza i obejrzał za to "żółtko".
  • 38'
    Na spalonym z lewej strony był Małecki, żółta kartka dla "Małego". Z własnej połowy zaczyna Jędrzejczyk
  • 36'
    Piłka po rogu wybita przez Chaveza w głąb pola
  • 36'
    Małecki wchodził w pole karne Legii jak nóż w masło, ale przy linii końcowej skutecznie zatrzymał go Żewłakow. Róg dla Wisły
  • 35'
    Radović wybiegł sam na sam z Pareiką po podaniu Gola, ale Estończyk dobrze skrócił kąt i zdołał odbić piłkę na róg. Właściwie to Rado uderzył prosto w golkipera "Białej Gwiazdy"
  • 34'
    Kolejny wolny z 40 metrów dla Legii. Piłkę wgrywał Wolski, ale wprost w ręce Pareiki. Na razie "Wolakowi" wrzutki zdecydowanie nie wychodzą...
  • 33'
    Wolski dostał piłkę w środku pola i chyba nabił Wilka, ale sędzia nakazuje grać dalej
  • 33'
    "Wawrzyn" podawał w pole karne do Nacho Novo, ale Hiszpan był na spalonym
  • 32'
    Troszkę cofnęli się legioniści, ale dzięki temu powstrzymany został Małecki
  • 31'
    Novo z ósmego metra uderzył nad bramką po niezłym podaniu Ljuboi
  • 30'
    Wracający z pola karnego Legii Osman Chavez był na spalonym. Wcześniej z dystansu uderzał Melikson
  • 29'
    Piłkę wrzuca Nunez... Dośrodkowanie minęło Małeckiego i futbolówkę wybił Żewłakow
  • 28'
    Radović niepotrzebnie "podnosił" piłkę i przez to stratę zaliczył Gol. Po chwili na prawej stronie boiska faulowany przez Wawrzyniaka był Garguła
  • 27'
    Nunez zatrzymał Ljuboję na prawym skrzydle
  • 27'
    Wolski cudnie przyjął piłkę na klatkę piersiową i odegrał do Ljuboi. Po chwili młody legionista znowu dostał futbolówkę, minął trzech rywali, ale naciskany przez Bruda uderzył niecelnie
  • 26'
    Choto dobrze zatrzymał Małeckiego wślizgiem. Akcję konstruują Wojskowi
  • 25'
    Novo w polu karnym odgrywał do Radovicia, ale ten był na pozycji spalonej
  • 24'
    Radović gonił piłkę w polu karnym, dotknął ją jeszcze Czekaj i mamy trzeci rzut rożny
  • 24'
    Piłka odbiła się od kilku graczy w polu karnym, ale ostatecznie i tak wylądowała w rękach estońskiego golkipera Wisły
  • 23'
    Niedokładnie zagrywał Malecki i piłkę dostał Vrdoljak, który zagrywał w uliczkę do Ljuboi. Serb nie zorientował się w zamiarach kolegi i nawet nie ruszył do podania
  • 22'
    Piłkę wrzucał Melikson, a Chavez z trzech metrów uderzał głową, ale piłka poleciała - na szczęście - nad bramką
  • 21'
    Bezsensowny faul Gola... Jeszcze raz tak wykosi Meliksona i może zejść z boiska. Natychmiast z ławki rezerwowych podniósł się Rzeźniczak
  • 20'
    Wydaje się, że legioniści przejęli inicjatywę, a Wisła stara się jedynie kontratakować. Ze stoickim spokojem Choto wyprowadza piłkę z własnej połowy
  • 19'
    Melikson minął Vrdoljaka, potem związał nogi Golowi i Jędrzejczykowi, a na koniec zdecydował się na uderzenie z dystansu, które spokojnie wyłapał Kuciak
  • 18'
    Dobry przechwyt Gola, który wślizgiem wygarnął piłkę zagrywaną przez Nuneza
  • 17'
    Radović przytomnie odegrał piłkę na 18 metr do Janusza Gola, który od razu uderzył na bramkę gospodarzy. Futbolówka minęła jednak lewy słupek co najmniej o dwa metry
  • 17'
    Małecki szarżował prawym skrzydłem, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane i piłkę w polu karnym pewnie złapał Dusan Kuciak
  • 16'
    Dwójkowa akcja "Rumianego" z "Ljubo" kończy się jedynie autem dla naszej ekipy
  • 15'
    Prostopadła piłka do Wolskiego i Czekaj wybija ponownie na rzut rożny
  • 15'
    Za mocna wrzutka do Choto, który zagrywa futbolówkę jedynie w ręce Pareiki
  • 14'
    Mocna piłka prawie doleciała do Wawrzyniaka, ale szybszy był Chavez, który rozpoczął kontrę gospodarzy. Fenomenalnie przerwał ją za to wślizgiem Radović
  • 14'
    Wawrzyniak chciał z pominięciem linii pomocy zagrać do Ljuboi, ale na posterunku był Jovanović, który wybił piłkę na aut
  • 13'
    Czekaj nie chciał ryzykować i wybił piłkę po dośrodkowaniu na róg
  • 12'
    Świetnie w defensywie zachował się Wawrzyniak, który odegrał natychmiast piłkę do Novo. Hiszpan był faulowany i od rzutu wolnego zacznie Wolski
  • 11'
    We własnym polu karnym faulowany przez Ljuboje był Cezary Wilk
  • 11'
    Gol dobrze zagrał do Radovicia, ale chwilę później zepsuł kolejne podanie
  • 10'
    Genkov wychodził sam na sam z Kuciakiem po podaniu Małeckiego, ale bramkarz Legii dobrze zabiegł drogę i zdobył futbolówkę dla Legii
  • 10'
    Wykluczającą z kolejnego meczu żółtą kartkę ujrzał Janusz Gol
  • 10'
    Jędrzejczyk minął dwóch rywali, ale wywalczył jedynie aut na wysokości pola karnego Wisły
  • 8'
    Genkov traci piłkę na rzecz Choto na środku boiska, piłkę dostał Vrdoljak, który minął Wilka i dobrze zagrał na skrzydło do Novo, który jednak wybiegł z futbolówką na murawę
  • 7'
    Jovanović zagrywał długą piłkę do Garguły, któremu odskoczyła piłkę i od autu zaczną legioniści
  • 6'
    Radović zaczął akcję środkiem, na prawe skrzydło ciężar gry przerzucił Wolski, ale Jędrzejczyka zatrzymał Nunez
  • 5'
    Wolski wychodził sam na sam z Pareiką, ale z ostrego kąta nie mógł wiele zrobić. Posłał jedynie piłkę wzdłuż bramki, ale Jovanović pozwolił opuścić futbolówce pole gry. Od bramki Pareiko
  • 4'
    Małecki szarżował środkiem pola, ale czyściutko zatrzymał go Żewłakow
  • 4'
    Prosta strata Gola w środku pola. Długo przy piłce starają utrzymywać się wiślacy, ale na spalonym z prawej strony boiska był Małecki
  • 3'
    Akcja szybko przeniosła sie pod bramkę gospodarzy. Powalony został Brud i z własnej połowy od rzutu wolnego zaczyna Wilk
  • 3'
    Jędrzejczyk uprzedza Meliksona i zażegnuje niebezpieczeństwo
  • 2'
    Małecki zagrywał do Genkova, ale zrobił to za mocno i od bramki rozpocznie Słowak
  • 1'
    Sektor Wojskowych zapłonął :-). Boisko spowite jest teraz dymem z pirotechniki. Bramki Kuciaka praktycznie nie widzimy
  • 0
  • 0
    Piłka pod polem karnym Wisły. Brud szybko zażegnuje niebezpieczeństwo
  • 0
    Legia też z oprawą. Fani Wojskowych zaprezentowali dwie sektorówki. Jedną z herbem, a drugą z hasłem Nasza Legia
  • 0
    Mamy też race, zarówno w naszym sektorze jak i Wisły. Niedługo postaramy się wrzucić zdjęcia na naszego FB.
  • 0
    20:26 - Już prawie widać oprawę Wiślaków. Główną postacią jest kibic
  • 0
    20:28 - Warto dodać, że piłkarzy wyprowadzą dziś niewidome dzieci
  • 0
    Zawodnicy wychodzą na boisko. Słyszymy "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    20:22 - Pamiątkową koszulkę otrzymał syn Jana Kotlarczyka, legendy Wisły. Kibice "Białej Gwiazdy" nie potrafią tego uszanować. Niektórzy prowokują legionistów i próbują zrywać flagi Wojskowych
  • 0
    20:22 - Petardy rzucane z sektoru kibiców Legii
  • 0
    20:20 - Piłkarze zeszli już z murawy do szatni. Początek meczu za 10 minut
  • 0
    20:17 - Kibice Wisły zaprezentują na dzisiejszym meczu oprawę. Na razie widzimy hasło "Wszyscy kibice pójdą do nieba, ale niektórzy wjadą tam z bramą"
  • 0
    20:20 - W sektorze Legii widzimy małe flagi i duży transparent "Klub nad Wisłą"
  • 0
    20:14 - Co ciekawe, na ławce rezerwowych w Legii zasiądzie tylko sześciu piłkarzy. Ze składu wypadł Michał Żyro. Postaramy się dowiedzieć dlaczego
  • 0
    20:05 - Spiker wyczytał składy - oczywiście piłkarze Legii wygwizdani przez fanów gospodarzy
  • 0
    19:54 - Pod stadion podjechał autokar z fanami Zagłębia Sosnowiec. Niestety do pierwszego gwizdka raczej nie zdążą wejść. Ochrona wpuszcza na jednego kibica na trybuny, średnio co trzy minuty
  • 0
    19:51 - Na boisku są też już gracze Wisły
  • 0
    19.47 - Legioniści wyszli na rozgrzewkę przywitani głośnymi okrzykami fanów Wojskowych
  • 0
    19.30 - Sektory Wisły praktycznie puste, W połowie wypełniła się jedynie trybuna dla najbardziej zagorzałych fanów "Białej Gwiazdy"
  • 0
    19.26 - Kibice Legii nadal śpiewają na Reymonta i nadal nie wszyscy weszli na trybuny. Na zewnątrz jest jeszcze około 300 fanów
  • 0
    19.20 - Swoją drogą na płotach stadionu nadal wiszą tabliczki "Plac budowy - nie wchodzić!"
  • 0
    19.03 - Większość fanów Legii jest już na sektorze, ale część nadal czeka przed stadionem. Kibice Wojskowych śpiewają i są doskonale słyszalni na całym stadionie
  • 0
    19.00 - Witamy z Krakowa! Jesteśmy już na stadionie Wisły i szczerze mówiąc spodziewaliśmy się, że obiekt jest ładniejszy.
  • 0
    W piątek o godzinie 20:30 piłkarze Legii zmierzą się w Krakowie z Wisłą. Zapraszamy na naszą relację z meczu, który będzie transmitowany w Canal+ Sport