83'
  • 90+3'
    Koniec meczu, Legia liderem
  • 90+1'
    Kucharczyk sam na sam z bramkarzem, ale uciekła mu piłka i w efekcie znalazła się w rękawicach Bogusława Wyparły
  • 90'
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry
  • 89'
    Dośrodkowanie z kornera i tym razem główkę wygrali defensorzy z Łodzi
  • 88'
    Kolejne nieporozumienie w szeregach obronnych ŁKSu i Łabędzki wybił na rzut rożny
  • 87'
    Na spalonym Danijel Ljuboja
  • 86'
    legioniści panują nad sytuacją na boisku.
  • 86'
    Za Wolaka wchodzi na murawę Nacho Novo
  • 83'
    "Mamy lidera, w Warszawie mamy lidera" - niesie się po Łazienkowskiej
  • 82'
    ładne przejęcie i faulowany Mięciel
  • 82'
    żółta kartka dla Artura Jędrzejczyka
  • 81'
    Wolny dla Legii
  • 80'
    Gra jakby na chwilę siadła. Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę blisko własnego pola karnego
  • 78'
    Za Gercaliu pojawia się Seweryn Gancarczyk
  • 76'
    Groźna akcja łodzian. Dobre podanie z środka pola do Miecięla, ale piłkę sprzed nogi wybija mu Astiz
  • 74'
    Danijel Ljuboja zagrał prostopadłą piłkę do Michała Kucharczyka, a ten uderzył na dalszy słupek i pokonał Bogusława Wyparłę
  • 72'
    Aleeeż była szansa. Wawrzyniak kapitalnie minął obrońcę i miał przed sobą tylko Wyparłę. Mógł strzelać ale podał do Kucharczyka, a ten został w ostatnim momencie zablokowany
  • 72'
    Michał Kucharczyk 2:0
  • 71'
    Wolski był faulowany, ale sędzia nakazuje grać dalej
  • 69'
    Kapitalne przejęcie w środku pola przez Ljuboję! Serb wychodzi sam na sam z Wyparło ale uderza dosłownie centymetry obok bramki!
  • 66'
    Świetne podanie Gola do Ljuboji, ale Serb uderza w boczną siatkę
  • 65'
    Za Iwańskiego na boisku pojawił się Marcin Mięciel
  • 64'
    ŁKS mógł wyrównać. Bonin dorzucił do Saganowskiego, ten huknął i trafił w poprzeczkę
  • 63'
    Długa piłka Żyro do Ljuboi ale bardzo niedokładna
  • 62'
    Rzut wolny z połowy boiska dla ŁKSu. Wrzuca Iwański a Astiz wybija piłkę na korner
  • 61'
    Rzut wolny dla Legii z 30. metrów. Bije Ljuboja ale uderza prosto w dobrze ustawionego Wyparłe
  • 60'
    Dobre przejęcie Wolskiego i jego indywidualna akcja, przerwana faulem
  • 58'
    do wejścia na boisko szykuje się Michał Żyro
  • 58'
    Za Miro Radovicia pojawia się Michał Żyro
  • 57'
    akcja gości, ale sytuację uspokaja Żewłakow
  • 56'
    Gercaliu uderzał z dystansu na dalszy słupek, pomylił się naprawdę niewiele
  • 55'
    Podanie Gola do Wolskiego. Ten przewraca się w polu karnym ale sędzia nie odgwizduje karnego
  • 55'
    Akcja Łodzian. Po zamieszaniu przed polem karnym uderza Bonin. Niecelnie
  • 54'
    Ljuboja do Wolskiego, Wolski próbuje wejść w pole karne ale napotyka trzech obrońców
  • 53'
    Zmiana w drużynie gości. Za Szczota wchodzi Grzegorz Bonin
  • 52'
    Legia w natarciu. Najpierw Ljuboja traci piłkę w polu karnym a później Gol niedokładnie dogrywa w pole karne
  • 51'
    Prawie! Radovic szarżuje w polu karnym łodzian. Wypychany próbuje dośrodkować a Gercaliu nieporadnym wybiciem omal nie zaskakuje Wyparły
  • 50'
    Kolejny rzut rożny dla Legii. Piłkę znowu dośrodkowuje Wolski, ale jak poprzednio dobrze radzą sobie defensorzy gości
  • 48'
    Pierwsze minuty drugiej połowy to walka w środku pola
  • 48'
    Ljuboja dogrywa dobrą piłkę do Kucharczyka a obrońcy ŁKSu wybijają ją na rzut rożny
  • 48'
    Rzut rożny bije Rafał Wolski, ale obrońcy wybijają piłkę
  • 45+17'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+2'
    Legia prowadzi 1:0 po bramce Rafała Wolskiego, ale ŁKS groźnie atakuje, kilka razy swój kunszt musiał pokazać Dusan Kuciak
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy meczu.
  • 45'
    Trafił w mur, sędzia doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu gry
  • 44'
    wolny dla ŁKSu, z 35 metrów uderzać będzie Iwański
  • 42'
    Nieporozumienie w szeregach obronnych ŁKSu próbował wykorzystać Radović, ale naprawił błąd kolegów Wyparło
  • 41'
    Dwójkowa akcja Gol - Blanco zakończona niecelnym podaniem tego drugiego
  • 40'
    a na trybunach głośne Legia gol Allez Aallez!
  • 39'
    kolejna akcja Legii ale nieporozumienie Wolskiego z Radoviciem
  • 38'
    Klepczarek chciał zagrywać do bramkarza, piłkę przejął Wolski i pomknął na wprost Wyparły, ale Bodzio zdołał odbić piłkę po uderzeniu Wolaka. Dobijał jeszcze Blanco, ale nic już z tego nie wyszło
  • 35'
    akcja ŁKS-u, dośrodkowywał Szczot, piłkę wybił Astiz, ale przed polem karnym dopadł do nie Laizans i uderzył na bramkę ale Kuciak na posterunku
  • 31'
    Ładna akcja gości - Gercaliu zagrał do Iwańskiego, ten znalazł w polu karnym Saganowskiego, ale Marka w ostatniej chwili uprzedził Kuciak - dobra interwencja
  • 30'
    Rado zabrał piłkę Łabędzkiemu, podał do Ljuboi ale Danijel dziś jakiś niemrawy...
  • 28'
    Na spalonym Marek Saganowski
  • 27'
    Blanco faulowany przez Łukasiewicza na 35 metrze
  • 27'
    Uderzał na bramkę Ljuboja, ale wysoko nad poprzeczką
  • 26'
    Jakub Wawrzyniak zagrywał do Danijela Ljuboi, ten nie zdołał przejąć piłki, ale doszedł do niej Rafał Wolski i posłał piłkę na dalszy słupek. 1:0
  • 23'
    1:0 Rafał Wolski
  • 22'
    Ljuboja zastawiając się uderzył łokciem Klepczarka. Obaj zostali ukarani żółtymi kartkami
  • 21'
    Najpierw piłkę w ataku zgubił Ljuboja, potem stracił ją Wolski, a na końcu po sprytnym dryblingu z futbolówką nie zabrał się Radović. Szkoda
  • 19'
    groźnie goście - Łobodziński do Saganowskiego i... w ostatniej chwili przeszkodził mu Astiz
  • 18'
    Iwański w pojedynku z Astizem, górą Hiszpan
  • 17'
    Uderzał z dystansu Gercaliu ale Kuciak pewnie broni
  • 16'
    Łobodziński groźnie, ale Kuciak zdołał odbić na rzut rożny
  • 15'
    na trybunach jest dziś naprawdę głośno, tymczasem akcja ŁKS-u, strzelał Saganowski ale Kuciak odbił przed siebie
  • 13'
    Wolski faulował Łobodzińskiego, od stałego fragmentu gry zaczną goście
  • 13'
    Gol wyszedł z kontrą, miał dużo czasu, za dużo... stracił piłkę
  • 12'
    Rzeźnik zagrał długą, ładna piłkę do Ljuboi, ale ten stracił futbolówkę na rzecz obrońcy
  • 11'
    Wolski dorzucił do Astiza, ten uderzył nawet na bramkę ale od bramki rozpocznie Wyparło
  • 10'
    Rzeźniczak po lewej stronie i... wywalczył korner
  • 9'
    Dobra akcja Rado, ale przeszkodzili mu w tym wszystkim obrońcy
  • 8'
    ajjj było blisko. Dobra piłkę w pole karne posłał Wolski i gdyby ktoś zdołał ją przeciąż to zapewne byłoby już 1:0
  • 7'
    Gol świetne prostopadłe zagranie do Radovicia, ten nawet umieścił piłkę w siatce ale sędzia uznał, że Serb był na spalonym
  • 7'
    faulowany po lewej stronie Jakub Wawrzyniak. Rzut wolny dla legionistów
  • 5'
    Strata Janusza Gola w środku pola. Łodzianie nie są jednak w stanie wyprowadzić kontry
  • 5'
    Radovic przejmuje piłkę przed polem karnym przeciwnika, ale traci ją na rzecz trzech obrońców
  • 3'
    Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę na swojej części boiska ale nic z tego nie wynika
  • 2'
    Dobra dwójkowa Ljuboji i Blanco. Radovic wychodzi sam na sam, ale podanie okazuje się za słabe. Dwóch obrońców wybija piłkę
  • 1'
    Pierwsza akcja Legii - Radović wychodził sam na sam ale za lekko dograł piłkę mu Blanco
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Witamy ze stadionu Legii. Żyleta już pełna
  • 0
    Zagramy dziś w następującym składzie - Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Astiz, Wawrzyniak - Gol, Rzeźniczak - Wolski, Ljuboja, Radović - Blanco
  • 0
    W sobotę o 15:45 piłkarze Legii zagrają z zawodnikami ŁKS-u Łódź z Mięcielem, Iwańskim czy Saganowskim w składzie. Będzie wspomnień czas, oby ze szczęśliwym zakończeniem Zapraszamy na naszą relację minuta po minucie
Legia WarszawaŁKS
22'

22' Piotr Klepczarek