Koniec meczu. Koniec pięknego snu. Dobranoc
    Jeszcze strzał rozpaczy Ljuboi, całkiem ładny, ale niecelny.
    Żółta kartka dla Capela za grę po gwizdku
    Kuciak dobrze interweniuje przed polem karnym
  • 90'
    Wolski uderza prosto w Rui Patricio
  • 90'
    5 minut doliczył sędzia
  • 89'
    Byle dalej wybijają już piłkę obrońcy Sportingu
  • 88'
    Carrico ukrany żółtą kartką za atak na Jędrzejczyka
  • 87'
    Cieszą się fani Sportingu. Schodzi Gol, a w jego miejsce Hubnik. Ta zmiana powinna nastąpić już dawno
  • 85'
    Tlił się jeszcze płomyczek nadziei, ale teraz chyba zgasł...
  • 85'
    Bomba Insui przeleciała obok bramki
  • 84'
    Szkoda i jeszcze strata Komorowskiego. Chwilę później ręką zagrywa Vrdoljak, który dostał żółtą kartkę
  • 83'
    Wolny dla Sportingu.
  • 83'
    0:1 Fernandez....
  • 83'
    Chilijczyk mocno uderzył piłkę z lewej strony boiska, Kuciak zdezorientowany i piłka wpada obok Słowaka
  • 81'
    van Wolfswinkel fauluje Wawrzyniaka, ale zdołał oddać strzał, który i tak wybornie obronił Kuciak
  • 80'
    Jędrzejczyk wślizgiem zatrzymuje Capela
  • 80'
    Carrico zagrywa do Fernandeza, którego wypychać starał się Gol
  • 79'
    I nagle kontuzja przytrafiła się Rui Patricio... Ciekawe czy na koniec spotkania którykolwiek z graczy Sportingu będzie miał kłopoty zdrowotne
  • 78'
    Obok bramki uderzył Ivica... Okazja wydawała się wyborna...
  • 77'
    Pereirinha za Izmajłowa
  • 77'
    Przy piłce Rybus, Vrdoljak i Ljuboja...
  • 76'
    Piłka po nodze Xandao szybowała w polu karnym, ale skutecznie wybił ją Polga
  • 76'
    Wolski minął Carrico, ale zatrzymał go Pareira
  • 76'
    Wolski pada tuż przed polem karnym. Kartkę za to przewinienie dostał Joao Pereira
  • 75'
    Został nam jeszcze kwadrans. Gramy na razie z przewagą, gdyż poza boiskiem opatrywany jest Marat Izmajłow
  • 74'
    Kucharczyk skuteczny w powietrzu. Po starciu z nim, aż upadł Fernandez
  • 74'
    Kibice Legii pozdrawiają też dzisiejszego rywala :-)
  • 74'
    Wolski sprytnie chciał wgrać w pole karne, ale za mocno to zrobił i piłkę złapał golkiper Lwów
  • 73'
    Patricio piąstkuje i piłka wychodzi poza boisko
  • 72'
    Ostro potraktowany Kucharczyk i od rzutu wolnego z 40 metrów zacznie Vrdoljak
  • 71'
    Druga zmiana w Sportingu. Xandao wchodzi w miejsce Rodrigueza, który też złapał uraz
  • 71'
    Odbiór Gola, który wyrzucił swoim podaniem Ljuboję za linię boczną
  • 70'
    Zmiana w Sportingu. Za Carrillo wchodzi Diego Capel. Muszą się teraz pilnować nasi obrońcy
  • 69'
    Komorowski uderza głową po roznym, a piłka poszybowała nad bramką
  • 68'
    Rzeźniczak schodzi, a w jego miejsce Rafał Wolski, Wydawało się, że jednak zmieniony będzie Gol..
  • 67'
    Wawrzyniak dostał piłkę od Ljuboi i wywalczył róg
  • 67'
    Vrdoljak wrzuca i... mamy kolejny róg
  • 67'
    W polu karnym usiadł Carrillo. Gra na czas?
  • 66'
    "Ljubo" zgrał do Wawrzyniaka, ale ten wywalczył tylko aut
  • 65'
    Wawrzyniak gra... do tyłu. Nasza drużyna nie może się przebić przez zwartą defensywę gospodarzy. Nie pomaga nawet doping głośnych, stołecznych kibiców
  • 65'
    Odbiór Gola na własnej połowie. Jędrzejczyk blisko straty
  • 64'
    Słabo radzi sobie Legia w ofensywie...
  • 62'
    Kucharczyk pociągnął akcję lewą flanką, trochę za mocno zagrał do Rzeźniczaka, który nie miał co zrobić z futbolówka w polu karnym
  • 61'
    Nie radzimy sobie teraz... Dobrze w obronie spisał się Żewłakow, który przeciął podanie Fernandeza
  • 61'
    Trochę więcej chęci zaatakowania rywala muszą pokazać legioniści
  • 60'
    Rosyjskiemu arbitrowi włączył się chyba tryb aptekarskiego sędziowania. Szkoda, bo trochę zabija to widowisko
  • 59'
    Za strasznie niewidocznego dziś Żyro na boisku pojawił się Michał Kucharczyk
  • 58'
    Żyro wbiegł lewą stroną w pole karne i oddał leciutki strzał w światło bramki
  • 58'
    Gol ukarany za przyjęcie piłki ręką
  • 58'
    Gol upadł zahaczony przez Polgę i według rosyjskiego arbitra faulował... nasz pomocnik. Ljuboja jeszcze porozmawiał z Biezgorodowem i też został ukarany
  • 57'
    Rybus upadł w polu karnym i zaczął dyskutować z sędzią bramkowym. Skutek? Żółta kartka dla Rybki - prawdopodobnie ostatnia w barwach Legii...
  • 56'
    Dośrodkowanie piąstkuje
  • 55'
    Wawrzyniak skutecznie zatrzymuje Peruwiańczyka, ale piłka uciekła mu i wyszła na aut
  • 55'
    Insua wrzucił w pole karne, Kuciak podbił piłkę nad bramką i rzut rożny ma Sporting
  • 53'
    Małe nieporozumienie, Carrillo między dwóch obrońców Legii, ale Żewłakow nabija Schaarsa w polu karnym i od bramki zacznie Kuciak
  • 52'
    Mecz ogląda 20144 widzów. W tę liczbę wlicza się 2000 fanów z Warszawy
  • 51'
    Carrillo popchnął Wawrzyniaka i od wolnego zacznie "Rumiany"
  • 51'
    Jedrzejczyk nie godzi się z arbitrem, że faulował Izmajłowa. Rosjanin też sprytnie się zachował
  • 50'
    Z lewej strony boiska od autu Insua
  • 49'
    Dużo chaosu widzimy na boisku. Od obrony zaczynają akcję legioniści
  • 49'
    Długie podanie Gola do Rybusa, ale słabo zrobił to Janusz
  • 48'
    Pereira płasko w nasze pole karne, ale dobrym powrotem niebezpieczeństwo zażegnał "Wawrzyn"
  • 48'
    W środku pola powalony Vrdoljak
  • 47'
    Jędrzejczyk fauluje Izmajłowa
  • 46'
    Podobnie jak wcześniej "Ryba", teraz pogubił się Carrillo i musiał wycofać akcję do tyłu
  • 45+17'
    Sporting rozpoczyna od środka
  • 45+17'
    Rybus zamotał się w dryblingu i stracił piłkę. Konta gospodarzy
  • 45+16'
    "Mistrzem Polski jest Legia" słyszymy z ust kibiców
  • 45+14'
    Legioniści wracają na boisko
  • 45+1'
    Legia ma jeszcze 45 minut, aby powalczyć o awans. Widzimy, że Sporting jest do pokonania, ale Wojskowi muszą stworzyć sobie lepsze sytuacje niż te, które mieli w pierwszej połówce spotkania
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Sędzia nie doliczył nawet minuty.
  • 44'
    Ljuboja przegrywa walkę o piłkę w powietrzu z Rodriguezem
  • 43'
    Dużym doświadczeniem popisał się teraz Insua, który przepuścił piłkę i ukradł kilka sekund
  • 42'
    Świetnie zastawia się "Ljubo". Żyro do Jędrzejczyka, ale ten nie zabrał się z futbolówką
  • 41'
    Schaars podaje na prawo do Pereiry, ale jego dośrodkowanie świetnie zastopował Żewłakow
  • 40'
    Gol fauluje w środkowej strefie boiska kapitana Sportingu - Polgę
  • 39'
    Długa piłka z defensywy nie przynosi nam skutku. Notujemy szybką stratę
  • 39'
    Dobra piłka z autu do Ljuboi, ten szybko do Żyro. Piłka trafiła chyba w rękę Andersona Polgę w polu karnym, ale sędzia nakazuje grać dalej
  • 39'
    Dobry odbiór "Rumianego"
  • 38'
    Rybus faulowany przez Carrillo i Peruwiańczyk ogląda "żółtko"
  • 37'
    Wawrzyniak nie dał rady minąć Rodrigueza
  • 37'
    Insua szybszy od Ljuboi i piłka pada łupem Sportingu
  • 36'
    Gol dobrze zagrał na lewą stronę do Żyro - mamy aut
  • 35'
    Rzeźniczak chciał ruletą minąć Fernandeza, ale upadł i stracił piłkę
  • 34'
    Vrdoljak oddala zagrożenie od własnej bramki
  • 34'
    Wawrzyniak podciął Carrillo i nasz obrońca został ukarany żółtym kartonikiem
  • 33'
    Schaars do van Wolfswinkela, któremu drogę do piłki zagrodził Żewłakow
  • 33'
    Holenderski napastnik podawał do Schaarsa, ale piłkę przeciął Komorowski i zdołał podać ją do Gola
  • 32'
    Carrillo mocno wgrał piłkę w pole karne, ale skuteczną interwencją popisał się "Kuco"
  • 32'
    Faulowany Rybus - jeden z najaktywniejszych legionistów
  • 31'
    Nasi fani odśpiewali "Ole, Ole, Ole, Ola" i pozdrawiają teraz zgody
  • 31'
    Fernadnez na skrzydło do Pereiry, ale jego płaskie dośrodkowanie zatrzymał Komorowski
  • 30'
    Polga nabił "Żyrkę" i od autu zacznie Sporting
  • 29'
    Ljuboja zmusił Rui Patricio do błędu. Portugalski bramkarz źle wykopał piłkę
  • 29'
    Żyro fauluje Rodrigueza
  • 28'
    Legia została troszkę zepchnięta do defensywy w ostatnich chwilach. Na uwolnienie wybił teraz Komorowski
  • 27'
    Insua mocno z dystansu. Ponad bramką
  • 26'
    Ljuboja wspólnie z Golem zażegnują niebezpieczeństwo
  • 25'
    Izmajłowa powstrzymał Żewłakow. Z autu zacznie Insua
  • 25'
    Gol faulował Carrico. Chyba zbyt pochopna decyzja pana Biezborodowa
  • 24'
    Trochę spokoju chcą zyskać gospodarze, którzy starają się chwilę pograć piłką
  • 23'
    Piłkę z woleja uderzyć chciał Komorowski, piłkę zdjął mu Polga, a "Komor" przeciął nogą jedynie powietrze. Jeszcze aut dla Legii
  • 22'
    Ljuboja wywalczył kolejny róg
  • 22'
    Dośrodkowanie Rybusa ponownie wybite przez defensorów Lwów
  • 21'
    Kolejna szansa Rybusa ze stałego fragmentu gry. Piłka spada w polu karnym, ale gospodarze wybijają piłkę
  • 20'
    Słaba wrzutka Fernandeza z rzutu wolnego
  • 19'
    Stadion Lwów nie jest w całościwypełniony. Kibice Sportingu starają się dopingować, ale głośniejsi są raczej legioniści, którzy śpiewają właśnie
  • 18'
    Dobrze przedarł się lewą flanką Rybus, piłka trafiła do Jędrzejczyka, który chciał zagrać do Ljuboi, ale za mocno podał do Serba obrońca Wojskowych
  • 17'
    Carrillo pobiegł prawą stroną prawie pod linię końcową boiska skąd dośrodkował piłkę w pole karne. Wrzutkę pewnie chwycił jednak Kuciak
  • 16'
    Ładnie piłkę wśród kolegów rozdziela Fernandez, ale stratę zanotował Rodriguez
  • 15'
    Warto po pierwszym kwadransie pochwalić "Ljubo", który dobrze wystawia się do gry oraz Vrdoljaka, który jest płucami drużyny. Szkoda, że totalnie niewidoczny jest Michał Żyro...
  • 14'
    Vrdoljak nabity pod polem karnym gospodarzy i od autu zaczyna Pereira.
  • 14'
    Ljuboja wbiegł między obrońców i główką chciał przelobować Patricio, ale futbolówka niestety minęła bramkę
  • 13'
    Fernandez zatrzymany wślizgiem przez Rzeźniczaka
  • 12'
    Chilijczyk zdecydował się na uderzenie, znowu futbolówki nie złapał Kuciak, piłka odbiła się od Rzeźniczaka i blisko gola był Emiliano Insua
  • 11'
    Żewłakow zagrywa ręką na wysokości pola karnego. Do piłki podchodzi Matias Fernandez
  • 10'
    Schaars pociągnął Vrdoljaka, który dynamicznie wbiegał na połowę Sportingu. Holender ukarany żółtą kartką
  • 10'
    Rybus z wolnego wprost na głowę Wawrzyniaka. "Rumiany" nie dał radę skierować piłki w światło bramki
  • 9'
    Nasz odchodzący do Tereka pomocnik zgrywał piłkę głową do Ljuboi, ale Serb był na spalonym
  • 8'
    Wrzutkę Schaarsa wybijał Gol. Legioniści starają się wyjść z kontrą, ale zostają szybko zastopowani przez gospodarzy
  • 8'
    Ljuboja znowu świetnie zgrał do Rybusa, ale ten nie poradził sobie z wracającym do defensywy Rodriguezem
  • 7'
    Perreira do do Carrillo, na Peruwiańczyka wpadł Żewłakow. Arbiter z Rosji uznał, że gracz Lwów był faulowany
  • 6'
    Izmajłow chciał zagrać w uliczkę, ale jego partnerzy nie połapali się w zamiarach i futbolówka padła łupem Kuciaka
  • 5'
    Rybus minął Rodrigueza, ale ten sfaulował legionistę z prawej strony boiska
  • 4'
    Kuciak minął się z piłką po dośrodkowaniu Carrillo, lecz błąd Słowaka nie miał konsekwencji
  • 3'
    Vrdoljak chciał minąć Schaarsa i Carrico, ale piłkarze Sportingu zatrzymali go w środku pola
  • 2'
    Rybus powalczył w powietrzu z Andersonem Polgą, "Rybka" odegrał do Jędrzejczyka, który zdobył dla gości kolejny róg
  • 2'
    Kiepska wrzutka "Ryby" i od bramki zacznie Rui Patricio
  • 1'
    Futbolówkę wybija w głąb pola gry Rodriguez
  • 1'
    Ofensywną akcję od bramki rozpoczyna Dusan Kuciak. Spokojnie wymieniają podania legioniści
  • 0
  • 0
    Rybus w pierwszych sekundach wywalczył rzut rożny z lewej strony boiska
  • 0
    Kibice Legii odpalili trochę pirotechniki. Vrdoljak i Polga uczestniczą w losowaniu stron boiska
  • 0
    Legia zagra dziś w zielonych koszulkach. Sporting na biało. Od środka zaczną gracze Wojskowych
  • 0
    Świetnie słyszymy fanów Legii - "Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra!"
  • 0
    Słyszymy hymn Ligi Europy
  • 0
    Obie drużyny wychodzą już na boisko!
  • 0
    21:00 - Za pięć minut zacznie się najważniejszy mecz Legii w europejskich Pucharach w XXI wieku. Jeżeli uda się pokonać Sporting to w kolejnej rundzie zagramy z Manchesterem City
  • 0
    20;55 - Za dziesięć minut początek spotkania ze Sportingiem. Drużyny już w szatniach przygotowują się do decydującego meczu 1/16 finału Ligi Europy.
  • 0
    20:41 - Na Estadio Jose Alvalade słychać kibiców Legii, których przybywa z każdą chwilą
  • 0
    20:35 - Obie drużyny już rozgrzewają się na murawie Estadio Jose Alvalade. Wcześniej legioniści zapoznawali się z płytą boiska.
  • 0
    20:28 - Sporting zagra w następującym zestawieniu: Patricio - Pereira, Polga, Rodriguez, Insua - Carrillo, Carrico, Schaars, Fernandez, Izmajłow - van Wolfswinkel
  • 0
    20:19 - Zdjęcia ze stadionu na godzinę przed meczem na naszym FB
  • 0
    20:08 - Oto skład Legii: Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Komorowski, Wawrzyniak - Żyro, Rzeźniczak, Vrdoljak, Gol, Rybus - Ljuboja
  • 0
    20:05 - Do meczu pozostała godzina. Już niedługo zaprezentujemy Wam składy obu drużyn
  • 0
    O godzinie 21:05 piłkarze Legii rozpoczną bój ze Sportingiem w Lizbonie. Zapraszamy na naszą relację tekstową z tego wydarzenia