Koniec meczu, akurat gdy z kontrą wychodziła Legia. 3:1 - kolejne zwycięstwo!
    Kolejny raz Astiz strzelał i pomylił się naprawdę niewiele - uderzył tuż przy słupku
  • 89'
    aj...... Wolski dośrodkował, uderzał Astiz ale nad poprzeczką
  • 88'
    Rzeźniczak dobrze rozrzucił piłkę, ta trafiła do Gola. który wypatrzył Rybusa. Ten uderzył tuż przy słupku, ale bramkarz zdołał wybić na róg
  • 86'
    Legioniści panują już całkowicie nad sytuacją. Świetne zawody rozgrywa Kuba Rzeźniczak, który kandyduje do miana gracza meczu
  • 86'
    Jędza był bliski powtórzenia swojego wyczynu - ale tym razem w ostatniej chwili uprzedzili go obrońcy
  • 83'
    Żyro na 14 metrze przyjął piłkę, był po prawej stronie zagrał do Jędzy a ten przyjął piłkę i huknął z prawej nogi. Bramkarz dotknął piłkę ale ta i tak wpadła do siatki
  • 82'
    3:1 Artur Jędrzejczyk!
  • 80'
    Bardzo ładna akcja Wolskiego, minął z łatwością rywala, oszukał drugiego i gdy wychodził sam na sam z bramkarzem jeden z defensorów wybił piłkę na aut
  • 78'
    Korner dla Słowaków, szybko wykonany. Dośrodkowanie i... wyjaśnia sytuacje Kuba Rzeźniczak
  • 75'
    Błąd obrony, próbował wykorzystać Żyro, ale uprzedził go bramkarz zespołu z Trnawy
  • 74'
    Prostopadła piłka z głębi pola, bramkarz Spartaka minął się z piłką i Michał Żyro skierował ją do pustej siatki, a właściwie wbiegł z nią do bramki
  • 72'
    Seria zmian w Legii - z boiska zeszli Hubnik, Furman, Łukasik, Żurek i Kucharczyk, zaś na ich miejscu pojawili się Rybus, Gol, Żyro, Wolski i Vrdoljak
  • 72'
    2:1 Michał Żyro
  • 69'
    Tomasz Kiełbowicz dośrodkował z lewej strony, a Bartosz Żurek uderzył z siódmego metra z pół woleja nie do obrony. Bardzo ładna bramka
  • 67'
    Bartosz Żurek 1:1
  • 63'
    Tomek Kiełbowicz uderzył z półwoleja z 25 metrów, ale bramkarz zdołał odbić piłkę. Brawa za decyzję
  • 62'
    Rożny dla Spartaka, dośrodkowanie zbyt głębokie jednak
  • 61'
    zmiana w Spartaku za Karola Pavelka pojawił się Patrik Carnota
  • 59'
    zmiany spowodowały korekty w ustawieniu. Jędrzejczyk gra na prawej stronie obrony, Rzeźniczak jako defensywny pomocnik, zaś Furman przeszedł do przodu
  • 58'
    dośrodkowanie, jednak radzą sobie z nim obrońcy Spartaka Trnawa
  • 57'
    kolejny korner dla Legii - tym razem wywalczony przez Michala Hubnika
  • 56'
    Rzut wolny dla Legii, szybko rozegrany, ale w końcowej fazie Kucharczyk zagrał w miejsce gdzie nie było żadnego z legionistów
  • 54'
    Łukasik faulował, sędzie pochodzi, będzie druga żółta kartka? Nie, na szczęście skończyło się na upomnieniu
  • 53'
    dobra akcja Spartaka, był spalony prze decydującym podaniu ale sędzia nie zauważył. Na szczęście Szumski broni wybijając piłkę na rzut rożny
  • 49'
    kolejna dobra akcja Legii zakończona uderzeniem Hubnika, bramkarz zdołał wybić piłkę na rzut rożny
  • 47'
    Hubnik uderzył tuż nad poprzeczką
  • 46'
    Dwie zmiany w Legii - za Skabę pojawił się Kuba Szumski,. zaś za Olka Jageiłło pojawił się Artur Jędrzejczyk
  • 45+15'
    Druga połowa już rozpoczęta
  • 45+3'
    Strata Rzeźniczaka na środku boiska, ale odzyskał ją Jagiełło
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 45'
    Rzut rożny dla Spartaka. Dośrodkowanie i... strzał nad poprzeczką bramki Skaby
  • 44'
    Wolny już wykonany przez Kiełbowicza, ale do zagranej przez naszego weterana piłki nie doszedł żaden z legionistów
  • 43'
    Kolejne faule Słowaków - najpierw na Łukasiku, potem na Żurku
  • 42'
  • 42'
    Tomasz Kiełbowicz zagrał do Astiza, a temu zabrakło naprawdę niewiele
  • 37'
    strzał w prawy róg, Skaba go wyczuł ale nie sięgnął piłki. Przegrywamy 0:1 Gola strzelił Miroslav Karhan
  • 36'
    karny dla Spartaka, za rękę przy dośrodkowaniu
  • 35'
    Żurek powalczył po rzucie rożnym, ale osaczony przez obrońców traci piłkę
  • 33'
    ale broni bramkarz - Dixi uderzył w lewy róg bramki, ale golkiper zdołał odbić nad poprzeczkę futbolówkę
  • 32'
    rzut karny po faulu na Żurku
  • 32'
    strzelać będzie Dickson Choto
  • 30'
    Kiełbik tuż nad murem, ale bramkarz zdołał sparować piłki - broni na raty
  • 30'
    Olek Jagiełło w swoje urodziny gra w pierwszym składzie - pierwszy raz
  • 29'
    Furman faulowany na 20. metrze, będzie rzut wolny i okazja dla Tomasza Kiełbowicza
  • 28'
    Z wolnego nic nie wyszło, jedna zmiana w taktyce Jagiełło zszedł do środka, Żurek na lewej stronie, zaś Kucharczyk na prawej
  • 26'
    rzut wolny dla Legii, dośrodkowywać będzie Tomasz Kiełbowicz
  • 24'
    Kolejna akcja Spartaka, który się rozkręca z minuty na minutę, ale dobrze przeczytał ich zamiary Inaki Astiz
  • 23'
    Ładna akcja Dominika Furmana, który z łatwością miną dwóch rywali, ale stracił piłkę Kucharczyk
  • 21'
    Kolejny faul rywali - tym razem Bartosz Żurek upadł na murawę. Rzut wolny z 30 metrów
  • 21'
    Kiełbowicz zagrywał do Astiza, ale Hiszpan uprzedzony przez obrońców
  • 20'
    Dobra akcja zespołowa Spartaka, jednak zatrzymana przez Tomasza Kiełbowicza
  • 19'
    Mamy pierwszy strzał na bramkę w dzisiejszym meczu, uderzał Hubnik - niecelnie ale przynajmniej ktoś spróbował
  • 18'
    Kolejna żółta kartka dla Dicksona Choto za odkopanie piłki po gwizdku
  • 17'
    Legioniści się wkurzyli i także zaczęli grać ostro - Daniel Łukasik za wślizg w nogi rywala ukarany żółtą kartkę
  • 16'
    Dość ostro grają Słowacy, tym razem ucierpiał Michał Kucharczyk
  • 14'
    Legioniści starają się szanować piłkę, wciąż grają w dziesiątkę- Kucharczyk w dalszym ciągu się rozgrzewa
  • 14'
    Kucharz już na boisku
  • 12'
    kolejny faul rywali - tym razem na Rzeźniczaku
  • 12'
    akcja rywali i tym razem ofiarnie Bartosz Żurek wślizgiem tuż przy chorągiewce w narożniku boiska
  • 10'
    Kucharczyk jest nierozgrzany, zszedł przed chwilą z górnej części trybun na murawę
  • 10'
    Brutalne wejście w Bartosza Żurka, rzut wolny i upomnienie od sędziego - dość ostra reprymenda
  • 9'
    Legioniści grają cały czas w osłabieniu. Kuba Kosecki jest opatrywany przez doktora Machowskiego
  • 9'
    Kosa udaje się do autokaru wspierając się na barkach lekarza i masażysty
  • 7'
    Wygląda na to, że Kosa rozwalił sobie kostkę - zmieni go prawdopodobnie Kucharczyk, którego zawołaliśmy na zmianę
  • 6'
    Kuba Kosecki upadł na murawę - źle to wygląda
  • 2'
    Obie drużyny rozpoczęły ostrożnie
  • 2'
  • 0
    Za chwilę początek spotkania. Drużyna Spartaka już oczekuje na legionistów razem z sędziami
  • 0
    Piłkarze Legii już kończą rozgrzewkę, za 10 minut początek spotkania
  • 0
    Do rozpoczęcia meczu pozostało 30 minut. Znamy już skład Legii - Skaba - Rzeźniczak, Astiz , Choto, Kiełbowicz - Furman, Łukasik - Kosecki, Jagiełło, Żurek - Hubnik
  • 0
    To miał być ostatni sparing Legii w Turcji, ale wobec przedłużenia zgrupowania w Antalyi będzie przedostatnim. Dziś o 15.30 legioniści zmierzą się ze Spartakiem Trnava. Zapraszamy na naszą relacje na żywo.
Spartak TrnawaLegia Warszawa

38' Miroslav Karhan (k.)

38'
46'

46' Artur Jędrzejczyk za Aleksander Jagiełło