37'
46'
48'
  • 90+1'
    Kucharczyk pomknął na bramkę, uderzył z dość ostrego kąta ale obronił rumuński golkiper
  • 90+1'
    Koniec meczu Steaua - Legia 2:1
  • 90'
    Rusescu huknął ile miał sił i piłka poszybowała tuż nad spojeniem słupka z poprzeczką
  • 90'
    Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry
  • 89'
    Piłkarze Legii mają przewagę przez całą drugą połowę, grają ładnie piłką, ale brakuje kogoś kto by te akcje wykończył
  • 88'
    Legioniści poradzili sobie z dośrodkowanie i trwa konstruowanie kolejnej akcji
  • 87'
    Rzut rożny dla Steauy
  • 86'
    Żurek najpierw dośrodkowywał, po chwili piłka do niego wróciła, ale młody legionista zanotował stratę
  • 85'
    szybkie rozegranie w środku pola, nie radzą sobie Rumuni, faulują Kucharczyka
  • 83'
    Wolny dla Legii z 25 metrów, Rafał Wolski dośrodkowywał do Michala Hubnika i... strata
  • 83'
    zmiana w Legii za Wolskiego pojawił się Bartosz Żurek
  • 82'
    szybka akcja Legii, Wolski zagrał na prawo do Kucharczyka, ten dośrodkował, ale nikt nie przeciął toru lotu piłki
  • 81'
    Ależ była szansa! Gol zagrał idealną piłkę w pole karne, ale Żyro spóźnił się i w efekcie nie doszedł do zagrania Janka.
  • 79'
    kapitalna piłka Wawrzyniaka do Hubnika, ale ten źle przyjął piłkę, próbował strzelać lewą nogą ale słabo to wyszło
  • 77'
    Hubnik miał kapitalną okazję po dośrodkowaniu z prawej strony, ale nie trafił w piłkę - szkoda
  • 76'
    Rzeźniczak przejął piłkę. zagrał do Kucharczyka, a ten zostaje powalony na środku boiska
  • 76'
    zmiana na boisku pojawił się Hubnik w miejscu Rybusa
  • 73'
    zmiana w Legii za Vrdoljaka wszedł... Kuba Rzeźniczak
  • 72'
    Kucharczyk wbiegł w pole karne, strzelił ale kolejny raz pewnie Tataruaanu
  • 71'
    do wejścia na murawę szykuje się Kuba Rzeźniczak
  • 71'
    Wolski strzela na bramkę, ale rezerwowy bramkarz Tataruaanu pewnie broni
  • 70'
    akcja rywali ale kolejny raz pewnie wślizgiem Michał Żewłakow
  • 69'
    Kucharczyk przejął piłkę, pobiegł z nią kilka metrów i zdecydował się na strzał ale wprost w golkipera Steauy
  • 68'
    Janusz Gol był już przed polem karnym, ale ofiarnym wślizgiem powstrzymał go jeden z obrońców
  • 68'
    Rybus dośrodkowywał z prawej strony boiska ale wprost w ręce bramkarza
  • 66'
    trwa walka w środku pola o pozycję do strzału. Dwoją się i troją Żyro, Gol i Wolski
  • 66'
    Rybus za mocno dośrodkowywał i aut dla Rumunów
  • 62'
    Gol zagrał do Rybusa, ten uderzył ale tym razem piłka nie siadła mu na nodze
  • 61'
    Wawrzyniak tym razem lepiej przymierzył, ale w ostatniej chwili został zablokowany przez obrońcę
  • 60'
    Strzał z 25 metrów Kuby Wawrzyniaka, ale uderzenie bardzo niecelne
  • 58'
    Żyro traci piłkę a następnie fauluje rywala
  • 57'
    Legioniści osiągnęli przewagę, ładnie wyglądają dwójkowe akcje Rybusa z Żyro
  • 55'
    Ivica Vrdoljak poturbowany przez rywala, chwila przerwy w grze
  • 53'
    szarżował Rafał Wolski, ale pomagał sobie w ataku faulem
  • 52'
    dośrodkowanie za głębokie, ale piłkę przejął jeszcze Gol, zagrał do Wolskiego ten dośrodkował, ale główka Koseckiego wprost w bramkarza
  • 51'
    Żyro świetnie zagrał na wolne pole do Rybusa, ale ten na pozycji spalonej
  • 51'
    Rybus wywalczył rzut rożny dla Legii
  • 50'
    Michał Żyro uderzył na dalszy słupek, bramkarz odbił piłkę, próbował strzelać Wolski ale został wypchnięty. Jednak do futbolówki dopadł Rybus, uderzył mocno, tuż przy słupku i mamy gola kontaktowego
  • 48'
    szukamy zmian na boisku - z pewnością są dwie w ekipie rumuńskiej
  • 48'
    Gol 2:1 Maciej Rybus
  • 45+16'
    Legia rozpoczęła drugą połowę meczu
  • 45+3'
    Przegrywamy 0:2 po indywidualnych błędach. Przy pierwszej nasza defensywa założył nieudaną pułapkę ofsajdową i Costea wykorzystał sytuację sam na sam z Kuciakiem. Potem Legi osiągnęła przewagę ale była nieskuteczna. To się zemściło - Tatu strzelił na 2:0
  • 45+1'
    Żewałakow zagrał długą piłkę do Wawrzyniaka, a ten faulowany przy linii bocznej
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 44'
    Zagranie na wolne pole do Costea ale tym razem pewnie Jędrzejczyk
  • 43'
    Faulowany Wawrzyniak i mamy rzut wolny
  • 43'
    Wolski w pole karne w kierunku Komorowskiego i ... od bramki zacznie Stanca
  • 42'
    Gol odzyskał piłkę, ale po chwili stracił ją Kuba Kosecki
  • 40'
    kontra Rumunów, ale Żewłakow świetnie przeczytał zamiary Nikolicia
  • 39'
    akcja Legii, na 40 metrze faulowany Janusz Gol
  • 36'
    Kolejna akcja i niestety przegrywamy 0:2 Leandro Tatu
  • 36'
    Dośrodkowanie w pole karne, błąd Artura Jędrzejczyka, który niechcący wyłożył Tatu piłkę jak na tacy i ten nie zmarnował szansy uderzając z 5 metrów nie do obrony
  • 35'
    Błyskawiczna kontra Steauy i Chipiciu wychodził sam na sam,, ale znakomicie wślizgiem piłkę zagarnął mu Żewłakow
  • 34'
    kolejny rzut rożny dla Legii
  • 34'
    Rybus na dalszy słupek, Komorowski strzelał z dwóch metrów i obrońca wybił piłkę z linii bramkowej. Szkoda
  • 33'
    Wolski fajnie minął rywala lewą stroną, zagrał w pole karne, ale Gol nie trafił w piłkę
  • 32'
    kolejna akcja Legii, która zaczęła przeważać, ale uderzenie Żyro zostało zablokowane
  • 31'
    ależ była szansa - Michał Żyro świetnie przyjął piłkę zagraną od Rybusa, odwrócił się i uderzył na bramkę - Stanca zdołał jednak odbić piłkę
  • 30'
    Wreszcie dobra akcja Legii/ Kosecki minął zwodem obrońcę i uderzył z dystansu tuż przy słupku, golkiper zdołał sparować strzał na rzut rożny
  • 29'
    akcja Legii z dużą wymianą podań i Maciej Rybus wywalczył kolejnego kornera
  • 29'
    Wolski w pole karne i piłka w rękach bramkarza
  • 27'
    Dośrodkowywał Maciej Rybus ale wprost w ręce rumuńskiego golkipera
  • 26'
    Rzut wolny po faulu na Żyro z lewej strony boiska
  • 26'
    Dośrodkowanie i... mamy rzut rożny
  • 25'
    Szybka kontra Rumunów, na szczęście Tatu już pod naszym polem karnym zagrał niecelnie do kolegów
  • 24'
    Rybuś dośrodkowywał ale wprost na głowę Alvesa i będzie drugi korner
  • 24'
    jeszcze jedno dośrodkowanie, ale wprost w ręce bramkarza Steauy
  • 23'
    Kuba Kosecki złamał linię spalonego, znalazł się sam przed Dusanem Kuciakiem i spokojnie przelobował naszego golkipera
  • 23'
    kontra Legii, Rybus zagrywał do Koseckiego i.... mamy rzut rożny
  • 21'
    Przegrywamy 0:1 Florin Costea
  • 20'
    Rybus przejął piłkę, ale ta odskoczyła mu od nogi i od autu Rumuni
  • 19'
    Kosecki dośrodkowuje, ale bardzo niecelnie - wiatr trochę pomógł piłce zmienić tor lotu
  • 18'
    Legioniści grają wysoko pressingiem już na połowie rywala. Rybus przechwytuje futbolówkę
  • 17'
    zamieszanie w polu karnym Legii, pogubiła się cała defensywa, Tatu jednak się zakiwał, a Nikolić nie trafił w piłkę
  • 16'
    Costea mknął lewą stroną, ale nie poradził sobie z Jędrzejczykiem
  • 13'
    Rybus wykorzystuje słabe wybicie piłki przez bramkarza Steauy, przejmuje piłkę i uderza na bramkę, ale golkiper Rumunów zatrzymuje piłkę między nogami
  • 12'
    Wolski dośrodkowywał w pole karne, główkował Vrdoljak i pomylił się naprawdę niewiele
  • 11'
    Wawrzyniak do Wolskiego, a ten faulowany na 35 metrze
  • 10'
    Rybus już wstał, gra została wzniwiona
  • 8'
    Ostre starcie Rybusa, który znokautował jednego z obrońców i teraz obaj leżą na murawie
  • 7'
    Rzut wolny ze środka boiska dla Steauy, długa piłka do Nikolicia, ale poradził sobie Komorowski
  • 4'
    Rybus wywalczył rzut rożny
  • 4'
    Wolski w pole karne, ale tam uprzedzony Marcin Komorowski
  • 3'
    Rzut wolny dla Legii
  • 3'
    Maciej Rybus uderza nam murem ale i nad bramką
  • 2'
    Janusz Gol zagrywał do Wolskiego, ale ten przyblokowany przez obrońców
  • 1'
  • 0
    Zagramy dziś w następującym zestawieniu - Znamy już skład Legii - zagramy w następującym składzie - Kuciak, Jędrzejczyk, Żewłakow, Komorowski, Wawrzyniak - Gol, Vrdoljak - Kosecki, Wolski, Rybus - Żyro
  • 0
    We wtorek czyli dziś piłkarze Legii zagrają kolejny sparing w Turcji. Rywalem będzie Steaua Bukareszt - najgroźniejszy rywal Legii podczas przygotowań do rundy wiosennej. Zapraszamy na naszą relację na żywo, a po ostatnim gwizdku na materiały pomeczowe
Steaua BukaresztLegia Warszawa

21' Florin Costea

21'

37' Leandro Tatu

37'

46' Cristian Tanase za Florin Costea