46'
47'
54'
  • 88'
    komiczna sytuacja - zawodnik rywali co ustawił piłkę w narożniku i brał rozbieg to wiatr zdmuchiwał piłkę na boisko
  • 88'
    Koniec meczu - Legia w pełni zasłużenie wygrywa 4:1
  • 86'
    Piękne uderzenie z dystansu, Piłka przeleciała nad murem i trafiła w samo okienko bramki ale znakomicie interweniował Skaba
  • 84'
    Vrdoljak źle zagrał do Jagiełły, który mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam z bramkarzem
  • 84'
    Choto sfaulował na 30 metrze rywala i konieczna jest interwencja medyków
  • 83'
    Deszcz i wiatr - warunki stały się fatalne
  • 80'
    Vrdoljak faulowany i żółta kartka dla rywala. Rzut wolny dla Legi z 25 metrów
  • 80'
    Dośrodkwoanie Kiełbowicza, ale Vrdoljak przegrał główkę z obrońcami Turkmenistanu
  • 79'
    Błąd Jędrzejczyka, ale naprawiony przez Choto, który dobrze asekurował kolegę i zablokował dośrodkowanie z lewej strony boiska
  • 78'
    Chwila przerwy w grze - piłkę daleko wybił Dickson Choto i zabrakło kolejnych piłek ;-)
  • 75'
    Dośrodkowanie rywali i piłka w rękach Wojtka Skaby
  • 75'
    Turkmenistan gra wysoko pressingiem gdy Legia ma piłkę i głównie długą piłką gdy konstruują ataki
  • 73'
    Ładny drybling Olka Jagieły, który minął dwóch rywali, ale zatrzymał się na trzecim
  • 71'
    Dośrodkowanie-, przed polem karnym faulowany Dominik Furman i rzut wolny
  • 71'
    Vrdoljak strzelił potężnie, nad murem ale i nad bramką
  • 70'
    Korner dla Legii
  • 68'
    z kornera nic przeciwnikom nie wyszło, po chwili kolejny raz brzydko faulowany był Jagieło
  • 67'
    akcja rywali i rzut rożny dla Turkmenistanu
  • 66'
    Bramkarz przy próbie wybicia piłki wypuścił ją z rąk. Czujny był Olek Jagieło, ale w ostatniej chwili golkiper naprawił swój błąd
  • 65'
    Tomasz Kiełbowicz uderzał na bramkę ale nieźle ustawiony bramkarz wybronił strzał Kiełbika
  • 65'
    Piłkarze Legii do bólu ćwiczą schematy gry trenowane na zajęciach w Turcji
  • 64'
    ostry faul na Olku Jagiełło, Drugi raz w ciągu kilku minut młody legionista został mocno sponiewierany
  • 64'
    Rzut wolny dla Legii z 23 metrów
  • 62'
    akcja Turkmenistanu, ale dobrze zatrzymana przez Dicksona Choto
  • 61'
    dobry przechwyt Olka Jagiełło, ten zagrał do Ivicy Vrdoljaka, ale kapitan zwolnił akcję, zagrał do Dicksona Choto
  • 60'
    Forman odebrał piłkę pod polem karnym, ale pomagał sobie przy tym faulem i rzut wolny dla gości
  • 56'
    Jędrzejczyk zagrał do Kucharczyka, ale legionista wyraźnie się pogubił
  • 56'
    Przejęcie Kiełbowicza, po chwili Jagiełlo zagrywał do Żurka ale niedokładnie - szkoda bo Bartek byłby w dobrej sytuacji strzałowej
  • 54'
    Furman odebrał piłkę pod polem karnym rywali i... wywalczy tylko aut
  • 53'
    Gol dla Turkenistanu
  • 53'
    Akcja prawą stroną, podanie niedokłądne, ale wślizgiem Didar Durdyyew wpakował piłkę do siatki
  • 50'
    Zmieniła się cała jedenastka - Wojciech Skaba, Artur Jędrzejczyk, Dickson Choto, Inaki Astiz, Tomasz Kiełbowicz - Aleksander Jagiełło, Ivica Vrdoljak, Albert Bruce, Michał Kucharczyk, Bartosz Żurek - Dominik Furman
  • 47'
    Furman zagrał do Jagiełły, ten pomknął skrzydłem i zagrał do Furmana, który mieścił piłkę w siatce
  • 46'
    Gol dla Legii 4:0 Dominik Furman
  • 45+16'
    Druga połowa rozpoczęta.
  • 45'
    korner szybko rozegrany, po zamieszaniu piłka trafiła przed pole karne do Rafała Wolskiego, ten uderzył ale piłka trafiła jeszcze do Jakuba Wawrzyniaka, który już bez problemów podwyższył wynik spotkania
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 43'
    3:0 Jakub Wawrzyniak
  • 42'
    Kucharczyk pierwszy kontakt z piłką i... wywalczył rzut rożny
  • 39'
    Dośrodkowanie i... dobra interwencja naszego golkipera - odbił piłkę i ta wyleciała na aut
  • 39'
    Miro Radović zszedł z boiska, za niego pojawił się Michał Kucharczyk. Rado zszedł z grymasem bólu na twarzy
  • 38'
    faulował Borysiuk i wolny dla rywali z prawej strony pola karnego
  • 37'
    Tym razem błąd w obronie - Jakub Wawrzyniek niedokładnie do Dusana Kuciaka i rzut rożny dla Turkmenistanu
  • 35'
    Długi podanie Borysiuka do Wawrzyniaka, ale minimalnie niecelne - szkoda
  • 33'
    Piękne uderzenie z 25 metrów Ariela Borysiuka. Huknął jak z armaty, piłka poszybowała tak około metra nad ziemią i wpadła w sam róg - bramkarz nie miał szans na skuteczną interwencję
  • 32'
    żółta kartka dla Kuby Rzeźniczaka za dość ostry faul - legionista nie trafił wślizgiem w piłkę
  • 32'
    2:0 Ariel Borysiuk!!!
  • 30'
    Rzut rożny jeszcze dla Turkmenistanu, ale Rafał Wolski wyjaśnił sytuację
  • 30'
    Radović minął rywala, pomknął z piłką ale niecelnie zagrał do Kuby Koseckiego
  • 29'
    Groźna kontra Turkmenistanu, ale niewykorzystana szansa - poślizgnął się Sarkisov
  • 27'
    Akcja Wawrzyniaka. dośrodkowanie i... tym razem nic z tego nie wyszło
  • 25'
    Gol zaprezentował nam rajd z piłką przez pół boiska, zagrał na lewo do Jakuba Koseckiego. Ten przełożył sobie piłkę z lewej nogi na prawą i uderzeniem na dalszy słupek umieścił futbolówkę w siatce. 1:0!!!
  • 23'
    1:0 dla Legii Jakub Kosecki!!!!
  • 22'
    Za nami połowa pierwszej części gry. Legioniści mają przewagę, ale brakuje sytuacji podbramkowych
  • 21'
    Rzut wolny z 30 metrów dla Turkemnistanu, szybko rozegrany stały fragment gry, zamarkowany strzał, po chwili dośrodkowanie, ale piłka w rękach Dusana Kuciaka
  • 19'
    Długa piłka od Borysiuka na wolne pole do Koseckiego, ale ten uprzedzony przez bramkarza
  • 18'
    Rzut rożny dla Legii, ale Wolski dośrodkowywał niecelnie
  • 16'
    Za nami już kwadrans, na razie bez bramek. Ze znacznej odległości z rzutu wolnego uderzał Ariel Borysiuk, ale bardzo niecelnie
  • 15'
    Wolski traci piłkę i fauluje rywala - wolny dla rywali
  • 13'
    Rado zagrał do Kosy, ten uderzył na bramkę. Z lewej strony pola karnego z około 10 metrów "Romek" trafił jednak wprost w bramkarza
  • 12'
    Legia stosuje pressing już na połowie rywala, przejmują często piłkę już pod polem karnym, ale brakuje ostatniego podania
  • 10'
    Okres gry w środku pola, trwa walka, przerywana wybiciami piłki na auty
  • 8'
    Legia ma wyraźną przewagę już teraz można powiedzieć, że kadra Turkmenistanu to nie jest rywal z najwyższej półki
  • 6'
    Janusz Gol uderzał z 25 metrów ale wykonanie pozostawiało wiele do życzenia
  • 5'
    Pierwsza nieśmiała próba ataku Turkeministanu, ale sytuację powstrzymuje Jakub Rzeźniczak
  • 4'
    Kolejny korner, tym razem zagrywał Wolski w pole karne, ale połapali się w tym wszystkim obrońcy Turkmenistanu
  • 3'
    Rzut rożny już wykonany, strzelał z 20 metra Ariel Borysiuk, piłka leciała w sam róg ale bramkarz zdołał sparować futbolówkę na rzut rożny
  • 2'
    Kosecki uderzał z jedenastego metra, ale bramkarz przeniósł piłkę nad poprzeczką
  • 1'
    Pierwsza akcja Legii, ale Kosecki niedokładnie zagrywał do Miro Radovicia
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Oba zespoły już na murawie, przywitanie z nieliczną widownią, wymiana proporczyków
  • 0
    Miroslav Radović rozmawia z sędziami, trenerzy Legii już na ławce rezerwowych
  • 0
    Obie drużyny już gotowe do gry, za chwilę początek spotkania
  • 0
    Znamy już skład wyjściowy Legii - Kuciak - Rzeźnik, Żewlak, Komor, Wawrzyn - Gol, Wizir - Kosecki, Radović, Wolski - Żyro
  • 0
    Piłkarze Legii dziś o godzinie 16. zmierzą się z kadrą Turkmenistanu. Zapraszamy na naszą relacje minuta po minucie