56'
63'
64'
  • 90+6'
    Dziękujemy za uwagę. Legia pokonuje zespół z Niecieczy 3:0 po golach w drugiej połowie meczu - Guilherme z rzutu karnego, pięknym trafieniu Pasquato i skutecznym uderzeniu Hamalainena zza pola karnego. Zapraszamy na pomeczowe materiały z tego spotkania, które zostaną opublikowane na Legia.Net
  • 90+3'
    Koniec meczu! Legia wygrywa 3:0 z Bruk-Betem Termalika Nieciecza
  • 90+2'
    Zupełnie niepilnowany teraz Piątek uderzył minimalnie nad bramką Malarza!
  • 90'
    Zabawił się teraz z Gui z obrońcą, ale ostatecznie stracił futbolówkę i faulował rywala
  • 90'
    Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry
  • 88'
    Legioniści ruszają z kolejną akcją
  • 87'
    NIE MA KARNEGO! Rzut rożny dla Bruk-Betu
  • 87'
    Jeszcze jeden korner dla niecieczan
  • 86'
    Arbiter czeka jeszcze z potwierdzeniem tej decyzji... a teraz podbiega do monitora z powtórką. Trwa weryfikacja VAR...
  • 85'
    Piłka trafia w rękę interweniującego wślizgiem Dąbrowskiego. Sędzia Lasyk dyktuje rzut karny dla Bruk-Betu
  • 80'
    I trzecia zmiana w składzie Bruk-Betu. Śpiączka schodzi, a na placu gry melduje się Guba
  • 79'
    Przed chwilą boisko opuścił Miković, a w jego miejsce pojawił się Szarek. Zmiana również w Legii - Kopczyński zmienia Moulina
  • 78'
    Z kolejną kontrą wyszli legioniści, Pasquato tym razem zbyt mocno zagrywał do wbiegającego Sadiku, który z kolei przeciągnął dośrodkowanie
  • 74'
    Pewna interwencja golkipera Legii i piłka ponownie po stronie mistrzów Polski
  • 73'
    Na boisku leżał jeden z zawodników Niecieczy. W tym czasie Jozak przeprowadził kolejną roszadę w składzie: Niezgoda schodzi, Sadiku wchodzi
  • 73'
    Kolejny rzut wolny dla niecieczan. Przed chwilą z podobnej odległości goście już próbowali zaskoczyć Malarza
  • 67'
    Dwie zmiany: w drużynie Bruk-Betu z boiska schodzi Stefanik, a w jego miejsce Janjatović. W Legii szansę dostanie Szymański, który zmienia Hamalainena
  • 66'
    Do bezpańskiej piłki przed polem karnym dopadł Hamalainen, a w zasadzie to futbolówka sama go znalazła. Fin uderzył z pierwszej piłki bezpośrednio na bramkę i zaskoczył bezradnego Muchę
  • 65'
    3:0! HAMA!
  • 64'
    Faulował Słaby, żółta kartka
  • 63'
    Spore zamieszanie w polu karnym Legii po wrzutce z rzutu rożnego, piłka minęła piąty metr, nikt nie dopadł do futbolówki. Po chwili dośrodkowanie z drugiej strony, ale pewna interwencja Dąbrowskiego, który oddalił zagrożenie
  • 61'
    W jednym ze starć ucierpiał Mączyński. Przez chwilę leżał na murawie, a teraz podniósł się, ale wyraźnie utyka
  • 59'
    Po dwóch ciosach wyprowadzonych przez legionistów, odpowiedzieć próbują goście. Drużyna przyjezdnych zmarnowała jednak swoją szansę z rzutu wolnego z ok. 30 metrów od bramki Malarza
  • 58'
    Piękna akcja legionistów! Hamalainen minął jak tyczki kilku rywali i odciągnął tym samym obrońców od kolegów, pięknie, miękko wrzucił do wbiegającego Pasquato, który z woleja przymierzył wprost w okno bramki Bruk-Betu!
  • 56'
    GOL! PASQUATO! CO TO ZA BRAMKA! CO TO ZA AKCJA!
  • 53'
    GOL! GUILHERME TRAFIA Z RZUTU KARNEGO!
  • 51'
    Dośrodkowanie Brozia, piłkę "szczupakiem" atakował Hamalainen, który został powalony na murawę! Karny!!!
  • 49'
    Pasquato dobrze wrzucił na głowę Dąbrowskiego, jednak strzał stopera Legii był niecelny
  • 48'
    Faul blisko pola karnego Bruk-Betu. Kąt jest jednak zbyt ostry na strzał, więc możemy spodziewać się dośrodkowania
  • 46'
    Pierwszą akcję po wznowieniu gry piłkarze Legii zakończyli niecelnym strzałem Guilherme
  • 45+18'
    Drugą połowę zaczęli legioniści
  • 45+17'
    Piłkarze już na murawie, za chwilę początek meczu
  • 45+1'
    Sędzia kończy pierwszą połowę. Do przerwy Legia remisuje bezbramkowo z Bruk-Betem
  • 41'
    Nie ustają legioniści w atakach. Niezgoda świetnie uwolnił się spod opieki obrońców i oddał celny strzał, ale znowu górą okazał się Mucha
  • 40'
    Huknął Dąbrowski, ale strzał tak samo silny, co niestety niecelny
  • 39'
    Świetnie futbolówkę zasłonił ciałem Pasquato i rzut wolny z okolic 25 metra
  • 38'
    I kolejna kombinacyjna akcja Legii blisko pola karnego rywali. Legioniści dobrze pograli piłką, ale zabrakło ostatniego celnego podania. W tym wypadku Niezgody do dobrze ustawionego Guilherme
  • 36'
    Mogło być groźnie po wrzutkach niecieczan w pole karne mistrzów Polski. Najpierw bardzo dobra asekuracja Moulina, a po chwili Hlouska. Piłka w rękach Malarza i legioniści znowu przy piłce
  • 34'
    Świetny strzał głową Dąbrowskiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i jeszcze lepsza interwencja Muchy
  • 33'
    Tymczasem świetną okazję zmarnował Hamalainen. Fin dobrze przyjął futbolówkę w polu karnym rywali, jednak zdecydował przełożyć sobie piłkę na drugą nogę i to okazało się zgubne. Obrońca skutecznie interweniował
  • 31'
    Kolejna szansa Niezgody. Napastnik Legii dobrze wyprzedził rywala w polu karnym, jednak nie zdołał oddać skutecznego strzału na bramkę Muchy
  • 29'
    Kilka minut dominacji legionistów, a teraz przy piłce Bruk-Bet. Goście próbują rozgrywać piłkę na własnej połowie
  • 26'
    Najlepsza okazja Bruk-Betu z pierwszych minut, kiedy swietnie interweniował Malarz, a sędzia nie zauważył takiego spalonego...
  • 25'
    Sam na sam wyszedł Niezgoda i próbował lobować Muchę. Były golkiper Legii jednak górą w tym pojedynku
  • 24'
    Z kontrą wyszedł Bruk-Bet i bardzo ładne prostopadłe podanie posłał jeden z zawodników niecieczan w kierunku Śpiączki. W ostatniej chwili przeszkodzili jednak Dąbrowski wespół z Broziem
  • 23'
    Ładna kombinacyjna akcja Legii po prawej stronie boiska zakończona niecelnym strzałem Brozia z ostrego kąta
  • 20'
    Guilherme krótko zagrał do ustawionego w polu karnym Niezgody, który oddał strzał na bramkę Muchy. Słowacki golkiper dobrze interweniował, ale snajper Legii i tak był na spalonym
  • 18'
    I kolejna próba Fina, tym razem z bliższej odległości - sprzed pola karnego Muchy. Było to jednak nieudane uderzenie
  • 16'
    Jedna z konstruowanych akcji Legii zakończona niecelnym strzałem z dystansu Hamalainena
  • 15'
    Wydawało się, że będziemy obserwować chwilę spokojniejszej gry, ale każda z ekip od razu po odbiorze piłki rusza na pełnej szybkości z atakiem. Widać, że temperatura nie sprzyja - trzeba się więcej ruszać ;)
  • 10'
    Ależ emocje przy Łazienkowskiej! Najpierw z kontrą wyszedł Pasquato i niewiele zabrakło, aby znalazł się z futbolówką w polu karnym Bruk-Betu. Po chwili sam na sam wyszedł Śpiączka, który zamiast do bramki uderzył wprost w świetnie interweniującego Malarza, który wyczekał i uchronił Legię przed stratą gola!
  • 8'
    Kolejna akcja Bruk-Betu i kolejny rzut rożny dla podopieczny Bartoszka. Tym razem strzał dystansu niecieczan paruje poza plac gry Malarz
  • 6'
    Po pierwszych kilku minutach widać, że Termalika będzie chciała jednak grać otwartą piłkę. Goście próbują przejąć inicjatywę i nie ograniczają się tylko do przerywania akcji mistrzów Polski oraz obrony
  • 5'
    Legia odpowiedziała wrzutką z rzutu rożnego, z której za wiele nie wyszło. Tymczasem drużyna z Niecieczy wywalczyła drugi korner pod bramką Malarza
  • 5'
    Było trochę zamieszania pod bramką Legii, ale zagrożenie zostało na szczęście zażegnane
  • 2'
    Groźna akcja gości w pierwszych minutach, którzy dobrze dograli piłkę w pole karne Legii. Strzał rywali został jednak zablokowany, a przy interwencji ucierpiał Broź, który przez chwilę leżał na murawie. Wszystko już jednak w porządku z legionistą
  • 0
    Zaczął Bruk-Bet
  • 0
    Kapitanowie Malarz i Mucha wyprowadzają drużyny z tunelu. Za chwilę początek spotkania!
  • 0
    Na ławce rezerwowych Legii zasiądą dzisiaj: Cierzniak, Astiz, Kopczyński, Hildeberto, Kucharczyk, Szymański, Sadiku
  • 0
    Legioniści wystąpią w następującym składzie: Malarz - Broź, Pazdan, Dąbrowski, Hlousek - Mączyński, Moulin - Hamalainen, Guilherme, Pasquato - Niezgoda
  • 0
    Za około 20 minut rozpocznie się mecz pomiędzy Legią a Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Trwa rozgrzewka obydwu drużyn
  • 0
    Witamy! Już o godzinie 20:30 rozpocznie się mecz 19. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Bruk-Betem