45'
55'
62'
  • 90+2'
    Koniec meczu! Legia wygrywa z Widzewem Łódź 3:0 i jest już w ćwierćfinale Pucharu Polski!
  • 90+1'
    Piłkarze Legii czekają już na końcowy gwizdek, nie forsując tempa gry
  • 90'
    A kibice właśnie wyznaczają piłkarzom cel na bieżący sezon, śpiewając "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 90'
    Dokładają do tego jeszcze "Puchar jest nasz". Ciekawe, czy doczekamy się piosenki o Lidze Europy? :)
  • 89'
    Druga połowa potrwa o trzy minuty dłużej
  • 88'
    Budka wrzuca w pole karne, ale tam dobrze obrońców wspomógł Kucharczyk
  • 87'
    Kibice Legii świetnie bawią się na trybunach
  • 87'
    Żółta kartka dla Jędrzejczyka za pretensje pod adresem arbitra po faulu na Silvie
  • 86'
    Jędrzejczyk faulował Pinheiro w środku pola
  • 85'
    Po faulu Manu będzie rzut wolny dla Widzewa
  • 85'
    Goście łatwo tracą piłkę
  • 84'
    Po rzucie rożnym dla Widzewa poradzili sobie legioniści
  • 82'
    Ostrowski uprzedził w powietrzu Rzeźniczaka, na szczęście defensora Legii ubezpieczał Dickson Choto
  • 80'
    Będzie okazja dla Widzewa do wrzutki z rzutu wolnego
  • 80'
    I znów bez zarzutu Fikoł!
  • 79'
    Przy linii bocznej czeka już Artur Jędrzejczyk
  • 79'
    Jędza zmienia kapitana zespołu, Ivicę Vrdoljaka
  • 78'
    Na spalonym tym razem Dzalamidze
  • 77'
    Alves zagrywa do Grzelczaka, ale piłkarz Widzewa na spalonym
  • 77'
    Bardzo dobry odbiór Łukasika, który zatrzymał akcję łodzian
  • 76'
    Kaniecki szybszy od Kucharczyka, łapie pewnie futbolówkę
  • 74'
    Rzeźniczak fauluje Alvesa przy linii bocznej
  • 73'
    Będzie rzut rożny dla Widzewa
  • 73'
    Budka wrzuca w pole karne, ale tam bezbłędnie Skaba
  • 72'
    Na linii środkowej faulowany Ivica Vrdoljak
  • 72'
    Manu w pole karne, piłkę podbija Madera, a po chwili bez problemów chwyta ją Kaniecki
  • 71'
    Widzew jest dziś bezsilny, Wojciech Skaba musi dość mocno marznąć :)
  • 70'
    Do prostopadłego podania nie zdążył Ostrowski, od bramki Skaba
  • 69'
    Za Janusza Gola wchodzi Daniel Łukasik, natomiast miejsce Kuby Wawrzyniaka zajmuje Tomasz Kiełbowicz
  • 69'
    A na trybunach niesie się "Janusz Gol, allez, allez!"
  • 68'
    Na murawie leży jeden z piłkarzy Widzewa, ostro potraktowany przez rywala
  • 67'
    Do gry przygotowany jest już Tomasz Kiełbowicz
  • 66'
    Legioniści rozgrywają piłkę z dużą swobodą
  • 66'
    Przy linii bocznej opatrywany Żyro
  • 65'
    Widzewiacy mają problem z wyjściem z własnej połowy
  • 65'
    Za polem karnym interweniuje Skaba, który wybija piłkę w aut
  • 64'
    Tymczasem legioniści nadal kontrolują przebieg gry i grają swoje
  • 64'
    W dwumeczu z Widzewem (liga + puchar) Legia prowadzi już 5:0 :)
  • 63'
    Nikt już nie ma chyba wątpliwości, kto zagra w ćwierćfinale Pucharu Polski
  • 62'
    Wolski przez cały mecz prezentował się niezbyt dobrze, ale tą jedną akcją udowodnił, że jest świetnym graczem!
  • 62'
    To druga bramka Wolskiego strzelona Widzewowi w ciągu 4 dni!
  • 61'
    3:0! WOLSKI!
  • 61'
    Świetnie w pole karne wdarł się Rafał Wolski, wbiegł między dwóch obrońców i strzałem w długi róg pokonał Kanieckiego!
  • 60'
    W miejsce Oziębały wchodzi Adrian Budka
  • 59'
    Komorowski wślizgiem zatrzymuje szarżującego Oziębałę i piłka w rękach Skaby
  • 58'
    Tym razem próbował Vrdoljak, ale nie trafił w bramkę
  • 57'
    Faulowany Kucharczyk, żółta kartka dla Panki, niemal bliźniacza sytuacja jak ta z pierwszej połowy. Znów Wawrzyniak? :)
  • 56'
    Kibice śpiewają "Puchar jest nasz", domagając się powtórki wyniku z zeszłego sezonu :)
  • 55'
    Sebastiana Maderę zmienia Krzysztof Ostrowski
  • 54'
    2:0! MANU!
  • 54'
    Z 18 metra strzelał Gol, Kaniecki odbił piłkę do boku, tam dopadł do niej Manu i skierował ją do pustej bramki!
  • 52'
    Kolejne podanie Wolskiego do nikogo, młody legionista nie rozgrywa najlepszych zawodów
  • 52'
    W środku pola faulowany Gol
  • 51'
    Rzeźniczak wrzuca w pole karne rywala, ale tam skutecznie Hachem
  • 50'
    Legioniści zaczynają kolejną akcję od linii obronnej
  • 49'
    Tym razem faulowany Żyro, legioniści szybko rozpoczęli, ale po chwili zwolnili tempo
  • 48'
    Gra już wznowiona
  • 47'
    Radzio fauluje Rafała Wolskiego, ale sam bardziej niż legionista ucierpiał w tym starciu
  • 46'
    W przerwie Mindaugas Panka zastąpił Piotra Mrozińskiego
  • 45+17'
    Rzut rożny dla Widzewa
  • 45+17'
    Dobrze radzą sobie defensorzy Legii, wybijając piłkę
  • 45+17'
    Żółta kartka dla Niki Dzalamidze
  • 45+16'
    II połowa rozpoczęta
  • 45+2'
    Kapitalnym strzałem w okienko popisał się Kuba Wawrzyniak i Legia do przerwy prowadzi 1:0!
  • 45+1'
    Ale nie tylko on! GOL DLA LEGII!
  • 45'
    Oziębała dośrodkował w pole karne, ale tam króluje dziś Skaba
  • 45'
    Będzie szansa dla Legii po faulu na Rafale Wolskim
  • 45'
    Tu bardzo przydałby się Tomasz Kiełbowicz...
  • 44'
    I znów najbardziej czujny we własnym polu karnym Madera
  • 43'
    Wreszcie przyspieszenie! Manu dośrodkował w pole karne, a nabiegający Wolski uderzył głową ponad bramką
  • 43'
    Będzie rzut rożny dla Legii po zablokowanym uderzeniu Żyro
  • 42'
    Piłkarze obu drużyn walczą w środku pola w ślimaczym tempie
  • 40'
    Od rzutu wolnego Wolski, do dośrodkowania wyszedł Kaniecki, jednak został sfaulowany w walce o piłkę
  • 39'
    Wolski prostopadle do... nikogo
  • 38'
    Po zagraniu Grzelczaka na spalonym Dzalamidze
  • 37'
    Z narożnika pola karnego strzelał Oziębała, ale piłka minęła słupek bramki Skaby
  • 36'
    Na spalonym Michał Kucharczyk
  • 35'
    Dwójkową akcję Vrdoljaka z Żyro niecelnym podaniem kończy ten drugi
  • 34'
    Niebezpieczeństwo wybiciem piłki oddalają obrońcy Widzewa
  • 33'
    Przy linii bocznej faulowany Rzeźniczak, rzut wolny dla Legii
  • 32'
    Wawrzyniak fauluje Alvesa i otrzymuje reprymendę od arbitra
  • 31'
    Aut dla Widzewa po wślizgu Komorowskiego
  • 30'
    Kucharczyk nie zrozumiał się z Żyro i strata piłki...
  • 29'
    Dobre zawody rozgrywa Janusz Gol, który często przerywa akcje Widzewa
  • 27'
    Tempo gry jest bardzo niskie, widzewiacy nie kwapią się do atakowania, a legionistom też jakby się nie spieszy
  • 26'
    Szarża Vrdoljaka zakończona niedokładnym zagraniem do Manu, aut dla Legii, ale przechwycili goście
  • 26'
    Rzeźniczak wrzucił w pole karne, ale tam swoje możliwości udowodnił Madera
  • 23'
    Igor Alves trafia w poprzeczkę! Duże szczęście Legii!
  • 22'
    Gol fauluje przed własnym polem karnym, okazja dla Widzewa
  • 21'
    Kucharczyk wpada w pole karne, ale jego strzał blokuje Bartkowski
  • 20'
    Z lewej strony strzelał Żyro, piłkę odbił Kaniecki, a z pola karnego wybił ją Pinheiro
  • 20'
    Tym razem Kucharczyk podał do bramkarza, koszmarna próba legionisty
  • 19'
    Legia gra dziś bez napastnika z prawdziwego zdarzenia - funkcję snajpera pełnią na zmianę Kucharczyk i... Manu, co wygląda słabo
  • 18'
    Dośrodkowanie Wolskiego wybił Bartkowski
  • 17'
    Strzelał Grzelczak, ale na posterunku Skaba
  • 17'
    Manu dośrodkował w pole karne, piłkę na rzut rożny wybił Hachem
  • 16'
    Na strzał z dystansu zdecydował się Żyro, ale nie trafił w bramkę
  • 15'
    Żyro zagrał do Kucharczyka, ale legionista na spalonym
  • 14'
    Gol prostopadłym podaniem wypuścił Manu, ale szybciej przy piłce znalazł się Kaniecki
  • 13'
    Z dystansu uderzał Madera, ale piłkę bez problemów złapał Skaba
  • 12'
    Po wybiciu Kanieckiego Choto zgrywa piłkę do Skaby, od obrony Legia
  • 12'
    Manu w bardzo prosty sposób traci piłkę, słabe zagranie pomocnika Legii
  • 11'
    Żyro wrzucił w pole karne, ale tam dobrze zachował się Pinheiro
  • 10'
    Wawrzyniak bardzo dobrze zagrał do Manu, jednak dośrodkowanie Portugalczyka wybijają obrońcy
  • 9'
    Jak dotąd z boiska wieje nudą, ale więcej inicjatywy przejawiają legioniści
  • 8'
    Z dystansu uderzał Vrdoljak, ale słabo i niecelnie
  • 7'
    Żyro uciekł na lewym skrzydle Bartkowskiemu, ale wrzucił piłkę zbyt słabo i bez problemów obrońcy
  • 6'
    W starciu z Komorowskim ucierpiał Grzelczak, ale sędzia każe grać dalej
  • 5'
    Rzeźniczak wrzuca piłkę w pole karne już zza linii, od bramki Kaniecki
  • 5'
    Gol zagrywa w kierunku Wolskiego, ale wszystko przeczytał Bartkowski i przeciął podanie
  • 4'
    Kaniecki wybija piłkę, trafia w Kucharczyka, jednak piłka opuszcza boisko poza bramką
  • 3'
    Vrdoljak zagrywa na prawe skrzydło, ale tam Rzeźniczaka zatrzymuje Hachem
  • 2'
    Komorowski wybija piłkę w aut
  • 2'
    Tym razem faulowany Wolski
  • 1'
    Od autu na połowie rywala zacznie Legia
  • 1'
    Kucharczyk fauluje Oziębałę, akcję rozpoczyna Widzew
  • 0
    Sędzia rozpoczął spotkanie!
  • 0
    W środku pola faulowany Kucharczyk
  • 0
    Piłkarze wychodzą na murawę przy standardowym "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    Trybuny przy Łazienkowskiej świecą dziś pustkami, nie zawiodła tylko Żyleta
  • 0
    Kibice śpiewają "Sen o Warszawie", już za kilka minut pierwszy gwizdek
  • 0
    W wyjściowym składzie Legii zobaczymy m.in. strzelca bramki w meczu ligowym z Widzewem, Rafała Wolskiego
  • 0
    Legia rozpocznie w następującym składzie - Wojciech Skaba - Jakub Rzeźniczak, Dickson Choto, Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak - Manu, Janusz Gol, Ivica Vrdoljak, Rafał Wolski, Michał Kucharczyk - Michał Żyro
  • 0
    Oba zespoły rozgrzewają się na murawie
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu przy Łazienkowskiej! Już za niespełna 20 minut rozpocznie się mecz 1/8 finału Pucharu Polski pomiędzy Legią Warszawa a Widzewem Łódź
  • 0
    Już w środę drugi w ciągu trzech dni mecz z Widzewem - tym razem w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Zapraszamy na stadion, zaś pozostałych na nasze relacje