3'
21'
36'
  • 90+3'
    Koniec meczu! Legia przegrywa w meczu 1. kolejki fazy grupowej Ligi Europy z PSV Eindhoven 0:1
  • 90+2'
    Rzut rożny dla Legii, piąstkuje Tytoń
  • 90+2'
    Kosecki odgrywa do Wawrzyniaka, ten silnie strzela, ale broni Tytoń
  • 90+1'
    Fantastyczna interwencja Kuciaka! Oko w oko stanął z nim Manolev, jednak bramkarz Legii zdołał odbić piłkę!
  • 89'
    Bardzo groźnie strzelał Ojo, ale obok słupka
  • 89'
    Toivonena na placu gry zastępuje Orlando Engelaar
  • 87'
    Dobrze bawią się kibice Legii, którzy prezentują efektowną oprawę
  • 86'
    Gra Legii wygląda dużo lepiej niż w pierwszej połowie, ale nadal brakuje tej upragnionej bramki...
  • 86'
    Ljuboja uderza z dystansu, niestety, to kolejny strzał niecelny...
  • 84'
    Faulował Miro Radović, od rzutu wolnego Tytoń
  • 83'
    Po niedokładnym podaniu od bramki zacznie Tytoń
  • 81'
    Macieja Rybusa zmienia Kuba Kosecki
  • 80'
    Dużo szczęścia ma Legia! Strootman wpadł w pole karne, dostał podanie, ale szczęśliwie jego strzał został zablokowany i minął bramkę o kilkadziesiąt centymentów
  • 78'
    Bliskie bramki PSV! Po dośrodkowaniu Manoleva niepilnowany Matavz uderza nad poprzeczką
  • 77'
    Na strzał zdecydował się Komorowski, jednak uderzenie było zbyt słabe, aby zaskoczyć Tytonia
  • 76'
    Szarżował Ivica Vrdoljak, oddał piłkę do Ljuboji, a ten wycofał piłkę
  • 75'
    Niskie zgranie w pole karne Mertensa odbija Kuciak
  • 75'
    Kolejna wrzutka kończy się w rękach bramkarza Legii
  • 74'
    Rzut wolny dla Legii, faulowany Jędza
  • 73'
    Lensa zmienia Funso Ojo
  • 72'
    Ljuboja w polu karnym odgrywał piętą, ale połapali się obrońcy PSV
  • 71'
    Dobrze radzą sobie defensorzy Legii, wybijając piłkę
  • 71'
    Na spalonym Tim Matavz
  • 70'
    Żyro w walce powietrznej fauluje Toivonena
  • 70'
    Jędrzejczyk głową wybija piłkę na rzut rożny
  • 69'
    W starciu z Wawrzyniakiem na murawę padł jeden z zawodników PSV, ale sędzia nie myśli podyktować jedenastki
  • 68'
    Piłkę wrzuconą przez Ljuboję wybił Marcelo
  • 67'
    Po wybiciu piłki na strzał zdecydował się Borysiuk, ale nie trafił w bramkę
  • 66'
    Za Janusza Gola wchodzi Michał Żyro
  • 66'
    Znów zamieszanie i kolejny rzut rożny
  • 66'
    Żyrko wywalczył rzut rożny dla Legii
  • 65'
    Uderzenie Lensa blokuje Żewłakow, korner dla PSV
  • 62'
    Gol fauluje Strootmana
  • 62'
    Legioniści zaczynają budować akcję od linii defensywnej
  • 61'
    Rzut wolny dla Legii w środku boiska
  • 60'
    Głową strzelał Lens, ale nad bramką Kuciaka
  • 58'
    Groźną akcję Mertensa z Matavzem psuje ten drugi, podając niedokładnie
  • 57'
    Mertens w pole karne, tam głową strzelał Matavz, ale nad poprzeczką
  • 55'
    Piłkarze PSV grają wysokim pressingiem, momentami Legia ma z tym duże kłopoty
  • 55'
    Radović strzela z dystansu, niestety, za wysoko
  • 54'
    Legioniści próbują ataków, ale są wypychani coraz dalej od bramki
  • 53'
    Strootman zatrzymuje Vrdoljaka, podaje do Lensa, ale dośrodkowanie pada łupem Kuciaka
  • 52'
    Mertens do Matavza, ale tego zatrzymuje Żewłakow
  • 51'
    Przepychanka Ljuboji ze Strootmanem, sędzia łagodzi spór
  • 51'
    Pierwsza groźna akcja Legii! Po dośrodkowaniu Rybusa z rzutu wolnego Komorowski strzelał głową tuż obok słupka
  • 50'
    Dośrodkowanie wybił Żewłakow, piłka spadła na nogę Strootmana, ale ten wysoko nad poprzeczką
  • 49'
    Jędrzejczyk podaje... właśnie, do kogo? Aut dla PSV
  • 49'
    Jędza fauluje Mertensa
  • 48'
    Nad bramką strzelał Gol
  • 47'
    Mamy nadzieję, że Radović wniesie trochę ożywienia do ofensywy Legii
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 46'
    W przerwie Manu zastąpił Radović
  • 45+2'
    Przerwa! Legia przegrywa z PSV Eindhoven 0:1. Piłkarze z Warszawy grają bardzo słabo, nie są w stanie przedostać się pod pole karne rywala, nie mówiąc już o stworzeniu zagrożenia pod jego bramką...
  • 45+1'
    Toivonen zbyt mocno podawał prostopadle do Wijnalduma i bramkarz Legii złapał piłkę
  • 45+1'
    Dośrodkowanie Rybusa znów ląduje na głowie Boumy
  • 45'
    Rybus przegrywa walkę o piłkę, aut dla PSV
  • 43'
    Manolev tak się rozpędził w rajdzie z piłką, że w końcu upadł
  • 43'
    PSV rozgrywa swobodnie piłkę, konstruując atak pozycyjny
  • 42'
    Manu faulowany na połowie Legii
  • 41'
    Piłkarze PSV kontrolują przebieg gry, legioniści nie są w stanie nic zrobić
  • 39'
    Tym razem piłkę w pole karne wrzuca Ljuboja, ale znów na miejscu defensorzy
  • 38'
    Dośrodkowanie Mertensa wybija głową Żewłakow
  • 37'
    Żółtą kartką ukarany Mertens. Wrzutkę w pole karne wybijają jednak obrońcy
  • 37'
    Wawrzyniak fauluje Strootmana, rzut wolny dla PSV
  • 36'
    Będzie badzo dobra sytuacja dla Legii, Pieters fauluje Rybusa
  • 35'
    Manu wywalczył rzut rożny dla Legii
  • 34'
    Wawrzyniak wybija wrzutkę Strootmana
  • 33'
    Toivonen świetnie mija Vrdoljaka, ale na szczęście kapitana Legii asekurował Żewłakow
  • 32'
    Ogromne zamieszanie w polu karnym, uderzenie Toivonena blokuje obrońca, kolejny rzut rożny
  • 32'
    Tym razem obrońcy Legii radzą sobie z wybiciem piłki
  • 31'
    Przemysław Tytoń mógłby właściwie zejść do szatni. Jest praktycznie bezrobotny
  • 31'
    Korner dla PSV
  • 30'
    Wawrzyniak wygrywa walkę o piłkę z Lensem
  • 29'
    Wijnaldum fauluje Wawrzyniaka w polu karnym Legii
  • 27'
    Przy linii bocznej Manu fauluje Pietersa
  • 26'
    Z dystansu strzelał Matavz, ale wprost w Kuciaka
  • 25'
    Komorowski odbija kolejne dośrodkowanie. Tym razem... twarzą
  • 25'
    Wrzutkę Mertensa wypuścił z rąk Kuciak, ale po chwili naprawił swój błąd
  • 24'
    Dośrodkowanie Manoleva wybija głową Komorowski
  • 22'
    Prostopadłe podanie wybił Komorowski, jednak wprost pod nogi nadbiegającego Mertensa, który strzałem zza pola karnego pokonał Kuciaka
  • 21'
    Bardzo słabo wygląda gra Legii w pierwszych dwudziestu minutach
  • 21'
    Ryba fauluje Toivonena, rzut wolny dla PSV
  • 21'
    Bramka dla PSV!
  • 20'
    Matavz bliski szczęścia! Po płaskim dośrodkowaniu od Pietersa napastnik PSV nie trafia w bramkę
  • 19'
    Po dobrej akcji Metrensa futbolówkę w pole karne miękko wrzucał Lens, ale bez problemów Kuciak
  • 18'
    Aut dla Legii po pojedynku Toivonena z Borysiukiem
  • 17'
    Bardzo groźnie pod bramką Legii! Po zgraniu piłki wzdłuż linii bramkowej przez Lensa bliski skierowania piłki do bramki był napastnik PSV
  • 16'
    Po podaniu Wawrzyniaka na spalonym złapany Manu
  • 15'
    Rzut wolny dla Legii na połowie rywala, do piłki podchodzi Rybus
  • 15'
    Piłka po koźle przechodzi tuż nad poprzeczką bramki Tytonia
  • 14'
    Manu wybija piłkę pod nogi Strootmana, ale pomocnik PSV posyła ją wysoko nad poprzeczką
  • 13'
    Dobra akcja PSV, na szczęście na spalonym Matavz
  • 12'
    Po wrzutce Strootmana piąstkuje Kuciak
  • 12'
    Z dystansu strzelał Mertens, ale bez problemów piłkę łapie Kuciak
  • 11'
    Wawrzyniak wejściem w Lensa wywalczył aut
  • 11'
    Będzie rzut rożny dla PSV
  • 10'
    Martens ograł Jędrzejczyka i dośrodkował w pole karne, ale tam dobrze wybijał Żewłakow
  • 9'
    Od autu zacznie Wawrzyniak
  • 9'
    Toivonen faulowany w środku pola
  • 7'
    Manu blokowany przez Marcelo, od bramki zacznie Tytoń
  • 6'
    Dobre wejście Vrdoljaka, po chwili kapitan Legii pada jednak na murawę, ale sędzia nie gwiżdże
  • 5'
    Rybus fauluje przeciwnika na jego połowie
  • 4'
    Nad bramką uderzał Ola Toivonen
  • 4'
    Legioniści rozgrywają piłkę w obronie
  • 3'
    Żółta kartka dla Ariela Borysiuka, chwilę wcześniej Legię wyratował interwencją Dusan Kuciak, rzut wolny dla PSV
  • 2'
    Dobry przechwyt Jędrzejczyka, który jednak po chwili stracił piłkę
  • 1'