Ljuboj dośrodkowywał, bramkarz minął się z piłką ale sytuację naprawili obrońcy
    Koniec meczu, Legia wygrywa z Lechią zasłużenie 3:0
    Ljuboja strzelał, ale jego uderzenie zablokowane i piłka doturlała się do Andriuskeviciusa
  • 90+5'
    Kosecki zagrał do Ljuboi, ten ograł obrońcę i zagrał do Radovicia, ale Serb w ostatniej chwili uprzedzony
  • 90+4'
    Ljuboja krótko do Koseckiego, ten strzelił błyskawicznie z pierwszej piłki ale trafił wprost w Andriuskeviciusa
  • 90+3'
    W końcu Borysiuk strzelił, piłka leciała w sam róg, ale Andriuskevicius na raty chwycił piłkę
  • 90+2'
    szkoda, że jak na razie nie udało się piłkarzom Legii sprawdzić jakimś strzałem Andruskeviciusa
  • 90+1'
    Borysiuk niedokładne zagranie w pole karne i piłka dla Lechii
  • 90+1'
    sędzia doliczył 6 minut do regulaminowego czasu gry
  • 90+1'
    wolny dla Lechii, Nowak w pole karne, Kuciak został uprzedzony główką jednego z rywali ale piłka poza boiskiem
  • 90'
    Na bramce stanął Andriuskevicius
  • 89'
    Limit zmian już wyczerpany a Małkowski nie będzie mógł kontynuować gry. W bramce stanie jeden z graczy z pola
  • 88'
    Gra została wznowiona i po chwili znów przerwana - Mąłkowski przewrócił się na murawę bez niczyjej pomocy
  • 87'
    Chwila przerwy w grze Małkowski potrzebował pomocy
  • 85'
    Miro Radović dostał piłkę z głębi pola i na pełnym gazie wybiegł sam na sam z Młkowskim, przerzucił nad nim piłkę i zdobył trzecią bramkę
  • 84'
    3:0 Miroslav Radović!!!!
  • 83'
    zmiana w Legii za Wolskiego wszedł Kuba Kosecki
  • 82'
    Borysiuk zagrywał do wbiegającego w pole karne Radovicia, ale Mirkowi odskoczyła piłka. Szkoda bo byłby sam na sam z Małkowskim.
  • 81'
    akcja Łuczaka lewą stroną zakończona zagranie w pole karne. Tam piłkę chwycił Kuciak
  • 80'
    Ljuboja zagrał w pole karne, w zamieszaniu próbował strzelać Żyro, ale ostatecznie Lechia wyszła z tej sytuacji obronną ręką
  • 79'
    Faulowany Borysiuk na 30 metrze, wolny dla Legii na wprost bramki
  • 77'
    Do zakończenia spotkania pozostał już tylko kwadrans
  • 77'
    Za Levona pojawił się Fred Benson
  • 75'
    rzut rożny dla Legii
  • 75'
    dośrodkowanie i strzał Żyro sprzed pola karnego - Małkowski trochę instynktownie broni nogami, bardzo fajne uderzenie
  • 74'
    żółta karta za faul na Rado dla Andriuskeviciusa
  • 72'
    Vrdoljak powstrzymał akcję gości i poszła kontra. Radović w polu karnym posłał już piłkę obok bramkarza, ale ta nie dotarła do Ljuboi - wybili ją obrońcy
  • 71'
    Wolski w pojedynku biegowym minimalnie wolniejszy od rywala
  • 67'
    Wolski zagrywał mocno w pole karne i gdyby Ljuboja trafił w piłkę byłoby 3:0
  • 67'
    Za Wiśniewskiego wszedł Dawidowski, zaś za Rybusa - Michał Żyro
  • 66'
    Dobra akcja Legii - rozegranie piłki w duecie Ljuboja- Radović i Wawrzyniak uderzył w słupek
  • 64'
    Niezłą okazja Legii, ale zakończona zbyt mocnym zagraniem Jędrzejczyka
  • 63'
    Zmiana w Lechii za Deleu pojawił się Mateusz Łuczak
  • 61'
    Na trybunach wszyscy skandują nazwisko Rafała Wolskiego
  • 61'
    Akcja Lechii, piłka zagrana w pole karne padła łupem Kuciaka
  • 57'
    Rafał Wolski na ustach całej Polski. Cóż za bramka. Przejął piłkę przed polem karnym, puścił futbolówkę nad obrońcą po czym huknął w samo okienko bramki. Stadiony świata!
  • 56'
    2:0 Wolski ależ bramka!!!!!!
  • 55'
    Wawrzyniak dość brutalnie faulowany, ale sędzia nie pokazał żółtej kartki
  • 54'
    Wawrzyniak dośrodkował głęboko do Jędrzejczyka, ten jednak powstrzymywany przez obrońców
  • 52'
    Rybus rozegrał piłkę z Radoviciem, ale jego dośrodkowanie zbyt niskie
  • 51'
    Rzut rożny dla Legii
  • 50'
    akcja gości, ale Jędrzejczyk wyjaśnił sytuację
  • 49'
    Ależ szybka kontra Legii - Rybus mknął jak odrzutowiec, ostatecznie jego zagranie w pole karne zablokowane
  • 48'
    Było groźnie, ale znakomicie główkę jednego z piłkarzy gości wybronił Dusan Kuciak
  • 47'
    19846 - tyle osób jest dziś na stadionie Legii
  • 46'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 46'
    Jedna zmiana w składzie - Janusz Gol zastąpił Marcina Komorowskiego
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy meczu. Bramka do szatni to dobry znak. Legia przeważała i zasłużyła na prowadzenie. Poza strzelcem bramki bardzo dobry mecz rozgrywają Kuciak, Komorowski i Wolski
  • 45+1'
    Zagrywał z prawej strony Wawrzyniak, wydawało się że nic z tego nie będzie, ale do piłki przed polem karnym dopadł Vrdoljak i płaskim strzałem pokonał bramkarza. Zadanie ułatwił mu fakt, że futbolówka odbiła się od kogoś po drodze i zmyliła Małkowskiego
  • 45'
    1:0 Ivica Vrdoljak!!!
  • 44'
    Rado wbiegł w pole karne, chciał posłać piłkę między nogami Andriuskeviciusa, ale ten w ostatniej chwili scalił piszczele
  • 44'
    Janicki leży na murawie i potrzebuje pomocy medyków
  • 43'
    Na boisku przeważa Legia, ale na razie nic z tego nie wynika.
  • 42'
    Wolski wymanewrował rywala, zagrał na prawo do Jędrzejczyka, ale ten fatalnie dośrodkował
  • 40'
    Andriuskevicius zatrzymał przed polem karnym Radovicia łokciem, sędzia nie zareagował
  • 40'
    Dośrodkowanie Ljuboi i... obrońcy woleli wybić na róg
  • 40'
    Dośrodkowanie Rybusa i piłka dla gości
  • 39'
    Ljuboja zagrał do Radovicia, ten główkował ale obok bramki
  • 38'
    Z kornera nic nie wyszło, ale mamy kolejny stały fragment gry - tym razem na 30 metrze faulowany Borysiuk
  • 38'
    Rybus ni to strzelał, ni to podawał, ale piłka padła łupem czujnych obrońców
  • 37'
    Ljuboja zagrał w pole karne do wbiegającego Wolskiego, ten strzela z pierwszej piłki i... tylko rzut rozny
  • 36'
    Komorowski gra dziś kapitalnie, kolejny raz naprawił błąd kolegów
  • 35'
    Wolski faulowany po lewej stronie boiska. Rybus będzie zagrywał w pole karne
  • 35'
    Dośrodkowanie Rybki wylądowało na głowie Vucko
  • 34'
    Rybus pada w polu karnym po tym jak biegł do zagrania od Ljuboi, sędzia nakazał grać dalej
  • 33'
    Wolny dla Legii. Rybus płasko do Ljuboi, ale ten wypchnięty z pola karnego i strata
  • 32'
    Dośrodkowanie i dwukrotnie pojedynek w powietrzu wygrał Dusan Kuciak
  • 31'
    Deleu wywalczył rzut rożny, wcześniej obciął się Wawrzyniak
  • 29'
    Kolejna akcja Legii, ale nieporozumienie między Vrdoljakiem i Radoviciem
  • 28'
    Rybus w pole karne, podbił piłkę jeden z obrońców, jest tam jeszcze Radović i... zbyt długo Radko
  • 27'
    Bardzo dobre zawody rozgrywa dziś Ivica Vrdoljak, już dawno nie widzieliśmy tak grającego naszego kapitana
  • 25'
    Rado zagrał do Ivicy, ten odegrał do Rado, ale w ostatniej chwili wmieszał się w to wszystko Kozans
  • 24'
    Wolski przełożył dwóch rywali w polu karnym i oddał piłkę do tyłu - tam jednak strata
  • 22'
    Wolny dla Legii, Rybus zbyt płasko w pole karne i piłka dla Lechii
  • 22'
    Róg dla gości, szybko wykonanie i... piłka już w posiadaniu naszych graczy
  • 20'
    Legioniści długo i spokojnie konstruują kolejną akcję
  • 19'
    Rozegranie piłki w trójkącie Ljuboja, Radović, Rynus - Rybka próbował skończyć strzałem, ale połapali się w tym wszystkim defensorzy
  • 17'
    Korner dla Legii.
  • 17'
    Krótkie rozegranie, wrzutka Rybusa i pewna interwencja Małkowskiego
  • 15'
    Bardzo dobra piłka Nowaka do wbiegającego Wiśniewskiego, ale czujnie i pewnie Źewłakow
  • 14'
    Deleu nie radzi sobie z Wawrzyniakiem i ucieka się do faulu
  • 13'
    faulowany Wolski, wolny szybko rozegrany i... strata
  • 11'
    Źle wybity aut, Vrdoljak ratował się faulem aby nie stracić piłki
  • 10'
    Ole Ole Ole Ola i tylko Legia, Legia Warszawa niesie się nad stadionem
  • 8'
    Dziwna decyzja Musiała, Vrdoljak minął dwóch rywali i został przewrócony, sędzia nakazał grać dalej
  • 8'
    Komorowski świetnie ograł rywala i pomknął pod bramkę przeciwnika, jego dośrodkowanie jednak zostało zablokowane
  • 7'
    Borysiuk dośrodkował na głowę Vrdoljaka, ten główkował ale obok bramki. Machnął ręką ze złości Chorwat
  • 6'
    Radović na lewej stronie minął rywala ale jego zagranie w pole karne trafiło w nogi jednego z obrońców
  • 6'
    Faulowany Rafał Wolski po lewej stronie boiska, będzie wolny dla Legii
  • 5'
    Kolejną akcję spokojnie konstruują piłkarze Legii
  • 4'
    Rybus zagrał dziwnie niską piłką, która przeleciała przez całe pole karne, ale na końcu przekombinował Wawrzyniak
  • 3'
    Radović wywalczył rzut rożny
  • 2'
    Na trybunach "Do boju Legio ma..."
  • 2'
    Zamieszanie w środku pola, sytuację wyjaśnił Borysiuk
  • 1'
    Pierwsza akcja Lechii, na spalonym Deleu
  • 0
    Legia rozpoczęła od środka
  • 0
    Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę w obronie
  • 0
    Sen o Warszawie już odśpiewany, teraz kibice podskakują i skandują Legia Legia Gol
  • 0
    Piłkarze już w tunelu, za chwilę początek spotkania
  • 0
    Legia zagra w następującym składzie - 12. Dusan Kuciak 2. Artur Jędrzejczyk 6. Michał Żewłakow 17. Marcin Komorowski 14. Jakub Wawrzyniak 31. Maciej Rybus 21. Ivica Vrdoljak 27. Rafał Wolski 16. Ariel Borysiuk 32. Miroslav Radović 28. Danijel Ljuboja
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu Legii. Tak jak zapowiadaliśmy w pierwszym składzie jest dziś Rafał Wolski
  • 0
    W sobotę o godzinie 18:00 piłkarze Legii zagrają przy Łazienkowskiej z ekipą Lechii Gdańsk. Wszystkich zapraszamy na stadion, zaś pozostałych do śledzenia naszych relacji.
Legia WarszawaLechia Gdańsk
45'

45' Deleu

74'

74' Vytautas Andriuskevicius