GaziantepsporGaziantepspor
04-08-2011 19:00
Darko Ceferin
  • 90+5'
    Legia Warszawa remisuje z Gaziantepsporem 0:0 i dzięki zwycięstwu w pierwszym meczu awansuje do IV rundy kwalifikacji Ligi Europy!
  • 90+4'
    Po dośrodkowaniu piłkę w kierunku bramki strącał Nonkeu, ale ta przeleciała obok słupka
  • 90+4'
    KONIEC MECZU!
  • 90+3'
    Potężne uderzenie przyjmuje na siebie Komorowski, a dobijał Tosun, ale nad poprzeczką
  • 90+3'
    Żółtą kartką ukarany Ismael Sosa
  • 90+2'
    Będzie rzut wolny dla Turków, jedna z ostatnich okazji
  • 90+1'
    Po akcji Adina od bramki zacznie Skaba
  • 90+1'
    Za Pehlivana wchodzi Alpar Akgam
  • 90'
    Zmiana w Legii - Miro Radovicia zmienia Artur Jędrzejczyk
  • 90'
    Druga połowa została przedłużona o cztery minuty
  • 89'
    Żółtymi kartkami ukarani Wawrzyniak i Adin
  • 88'
    Sędziowie konsultują decyzje
  • 87'
    Przy interwencji Skaby ucierpiał Wawrzyniak, ale już zdołał podnieść się z boiska
  • 87'
    Bijatyka w polu karnym Legii!
  • 87'
    Turkowie nie oddali piłki po wybiciu jej przez legionistów
  • 86'
    Gościom nie pozostaje nic innego niż atak pozycyjny, jednak legioniści bardzo dobrze przesuwają ich akcję do tyłu
  • 85'
    Legioniści ograniczyli się do przeszkadzania rywalom i próbują wyprowadzać kontrataki
  • 83'
    Na uderzenie zdecydował się Hubnik, ale po strzale Czecha piłka minęła bramkę Karcemarskasa
  • 82'
    Legioniści rozegrali krótko piłkę i zaraz potem ją stracili
  • 82'
    Żółtą kartką został ukarany Manu
  • 80'
    Z obrębu pola karnego strzelał Tosun, ale piłkę zatrzymał na szczęście jeden z obrońców Legii
  • 80'
    Nonkeu fauluje Ljuboję, rzut wolny dla Legii
  • 79'
    Zadrżały serca warszawskich kibiców - w polu karnym padł Sosa, ale sędzia nie ma wątpliwości - jedenastki nie ma
  • 78'
    Radović głową podał do Hubnika, jednak Czech przegrał pojedynek z tureckimi obrońcami
  • 76'
    Z dystansu strzelał De Sousa, ale obok bramki
  • 76'
    Druga zmiana w Legii. Boisko opuszcza Rybus, w jego miejsce wchodzi Michal Hubnik
  • 75'
    Będzie rzut rożny dla Legii po interwencji Nonkeu
  • 75'
    I znów Rybus dośrodkowuje wprost w ręce Karcemarskasa...
  • 74'
    Radović fauluje Kurtulusa w walce o górną piłkę po dośrodkowaniu Ljuboji
  • 73'
    Zmiana w tureckim zespole, Popowa zmienia Wagner
  • 72'
    Rzeźniczak wślizgiem przerywa akcję Gaziantepsporu
  • 70'
    Słabe dośrodkowanie pomocnika Legii, futbolówkę łapie Karcemarskas
  • 69'
    Rzut rożny dla Legii, do piłki podchodzi Rybus
  • 68'
    Radović świetnie ograł zawodnika Gaziantepsporu, aby po chwili stracić piłkę
  • 68'
    Będzie żółta kartka dla Gungora za faul na Ljuboji
  • 67'
    Zamieszanie w polu karnym Legii, zatańczył Tosun, ale ostatecznie poradzili sobie obrońcy Legii
  • 65'
    Po zamieszaniu w polu karnym piłka trafiła pod nogi Rumianego, ale obrońca Legii trafił w obrońcę Gaziantepsporu
  • 64'
    Doskonała interwencja Wawrzyniaka, który zatrzymał groźną akcję gości
  • 63'
    Bardzo szybko rozegrany rzut wolny przez Turków, podanie dostał Adin, lecz fatalnie przestrzelił
  • 62'
    Dobre dośrodkowanie Manu, ale nikt nie doszedł do piłki zagranej przez Portugalczyka
  • 61'
    Zmiana w zespole Gaziantepsporu. Boisko opuszcza Ceylan, w jego miejsce Ozan Bekin Has
  • 61'
    Będzie rzut rożny dla Legii
  • 60'
    Tym razem Rumiany dostał piłkę od Rybusa, jednak nie trafił w nią czysto i ta przeleciała ponad bramką
  • 59'
    Radović strzela z dystansu, ale piłka po rykoszecie trafia wprost w ręce Karcemarskasa
  • 58'
    Niedokładne podanie Ljuboji, to nie jest najlepszy mecz w wykonaniu napastnika Legii
  • 57'
    Festiwal fauli trwa - Ljuboja nieprzepisowo walczy z Nounkeu, po chwili przepisy łamie Borysiuk
  • 56'
    Tym razem Janusz Gol fauluje w walce o górną piłkę TOsuna
  • 55'
    Rybus faulowany przez Kurtulusa
  • 54'
    Rzeźniczak fauluje Adina, rzut wolny dla gości
  • 53'
    Z boiska na chwilę schodzi Pehlivan, który ucierpiał w starciu z jednym z legionistów
  • 52'
    Sosa dośrodkował w pole karne, ale świetnie piłkę złapał Skaba
  • 51'
    Lewą stroną szarżował Wawrzyniak, ale wślizgiem zatrzymał go Gungor
  • 50'
    Piłkarze Legii rozgrywają piłkę w środku pola
  • 50'
    Będzie aut dla Gaziantepsporu
  • 48'
    Radović faulowany przez Ceylana
  • 48'
    Wawrzyniak zatrzymał Sosę, korner dla Turków
  • 47'
    Gol dobrze sklepał piłkę z Manu, ale po chwili w prosty sposób ją stracił
  • 45+17'
    Rozpoczęła się druga połowa. W przerwie Ivicę Vrdoljaka zastąpił Janusz Gol
  • 45+3'
    Sędzia zarządza przerwę
  • 45+2'
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Rybusa piąstkuje Karcemarskas
  • 45+2'
    Bramkarz reprezentacji Litwy i Gaziantepsporu był dodatkowo faulowany
  • 45+1'
    Pierwsza połowa meczu potrwa minutę dłużej
  • 45+1'
    Na murawie leżał Vrdoljak, będzie rzut wolny dla Legii
  • 45'
    Legioniści walczą bardzo ambitnie - nawet przewracani zagrywają końcówkami palców, atakują wślizgami
  • 44'
    Sosa zagrał do Popowa, ten zdecydował się na strzał z 18 metrów, ale na szczęście dla legionistów - niecelny
  • 42'
    Dośrodkowywał Kurtulus, ale Skaba, mimo że był faulowany, zdołał złapać piłkę
  • 42'
    Spotkanie z trybun obserwuje 20 118 kibiców
  • 41'
    Wślizgiem zatrzymany został Borysiuk, zdaniem sędziego - zgodnie z przepisami
  • 40'
    W poczynania legionistów wkrada się nerwowość, tym razem źle zagrywał Skaba
  • 39'
    Po zagraniu Radovicia w dobrej sytuacji znalazł się Vrdoljak, ale nie trafił czysto w piłkę
  • 38'
    Było gorąco pod bramką Legii...
  • 36'
    Manu fatalnie zagrywał do bramkarza, do piłki dopadł napastnik Gaziantepu, ale Skaba zdołał odbić piłkę
  • 35'
    Bardzo dobrze uwolnił się Vrdoljak, wypuścił Manu, a ten wywalczył rzut rożny
  • 35'
    Dośrodkowanie Ljuboji z trudem na kolejny korner odbija Karcemarskas
  • 34'
    Strzał zawodnika z Turcji mija bramkę Skaby
  • 33'
    Będzie rzut wolny dla Gaziantepsporu z niebezpiecznej odległości...
  • 32'
    Osamotniony Radović spróbował rajdu i został sfaulowany, żółtą kartką upomniany Kurtulus
  • 32'
    Borysiuk dośrodkował z rzutu wolnego, ale na zupełnie puste pole
  • 31'
    Żółtą kartką ukarany Komorowski za utrudnianie bramkarzowi wznowienia gry
  • 30'
    De Sousa fauluje Rybusa, rzut wolny dla Legii
  • 30'
    Radović dośrodkował wprost w ręce Karcemarskasa
  • 29'
    Vrdoljak bezpardonowo potraktował Pehlivana, żółta kartka dla legionisty
  • 29'
    Teraz będzie korner dla Gaziantepsporu
  • 29'
    Również i z tego stałego fragmentu gry goście nie zrobili użytku
  • 27'
    Manu zdołał urwać się obrońcy i oddać strzał, ale Karcemarskas zdołał odbić piłkę na rzut rożny
  • 27'
    Po wybiciu piłki przez bramkarza strzału z dystansu próbował Borysiuk, ale nie trafił w bramkę
  • 26'
    Legioniści zaczynają budować akcję z wykorzystaniem Skaby
  • 25'
    Radović dośrodkował w pole karne, piłkę nieczysto wypiąstkował Karcemarskas i musiał ratować się wybiciem piłki wślizgiem
  • 25'
    Bliski wykorzystania błędu jednego z tureckich obrońców, który zbyt słabo zagrywał dla bramkarza był Manu, ale Karcemarskas zdołał wybić piłkę
  • 24'
    Na razie na europejskim poziomie stoi tylko poziom kibicowania - z boiska nieco wieje nudą...
  • 24'
    Wawrzyniak zdecydował się to zmienić. Ograł obrońcę rywala i próbował dośrodkować, ale trafił w innego i mamy rzut rożny
  • 22'
    Na strzał z 20 metrów zdecydował się Rybus, ale piłka minęła słupek bramki Karcemarskasa
  • 21'
    Dał się ograć Rybus, ale dośrodkowanie Kurtulusa wybija Żewłakow
  • 20'
    Strzelał Popow, ale zbyt słabo, aby zaskoczyć Skabę
  • 19'
    Dobry powrót Borysiuka, który wślizgiem odbiera piłkę
  • 18'
    Ljuboja spróbował strzału, ale piłka poszybowała nad bramką
  • 17'
    Przy linii bocznej wycięty Rzeźniczak, będzie okazja do dosrodkowania z rzutu wolnego
  • 16'
    Na boisku tempo spotkania wyraźnie spada...
  • 15'
    Goście budują atak pozycyjny, wypychani przez legionistów
  • 14'
    Tymczasem kibice zapewniają Starucha, że o nim pamiętają
  • 13'
    Rzeźniczak zatrzymuje Adina, od autu goście
  • 12'
    Niestety, dośrodkowanie Ljuboji nie przeszło nawet pierwszego obrońcy...
  • 12'
    Rybus wyprowadzany z równowagi ledwo utrzymuje się na nogach, dośrodkowuje i... piłkę łapie bramkarz
  • 11'
    Radović świetnie wypuszcza Rybusa, ten dośrodkowuje, a strzał zamykającego akcję Manu broni bramkarz, rzut rożny
  • 10'
    Tym razem z arbitrem dyskutuje Ceylan, chce wymusić żółtą kartkę dla Wawrzyniaka, ale nic nie wskóra
  • 10'
    Sosa dośrodkowuje, ale już zza linii bocznej, od bramki zacznie Skaba
  • 9'
    Świetny odbiór Vrdoljaka, kapitan Legii walczy dziś z całych sił
  • 8'
    Zbyt mocne przerzucenie piłki przez jednego z tureckich obrońców, aut dla Legii
  • 8'
    Dobrze w środku pola walczy Borysiuk, ale fauluje. Sędzia udziela mu ustnej reprymendy
  • 6'
    Piłkę szeroko rozrzucił Borysiuk, w ostatniej chwili dobiegł do niej Radović, ale nikt nie poszedł za akcją i futbolówkę złapał bramkarz