rzut wolny dla Legii, ale Ljuboja fatalnie przestrzelił
    zmiana w Legii - za Gola wszedł Michał Żyro
  • 81'
    za Rogalskiego wszedł Kołodziej
  • 79'
    chwila przerwy w grze, jeden z piłkarzy gości leżał na murawie. Ozdrowiał jak tylko zobaczył nosze
  • 78'
    Janusz Gol uderzał z 18 metrów, ale Bak bez problemu poradził sobie z tym strzałem
  • 77'
    dobra akcja kombinacyjna, Radović w ostatniej chwili uprzedzony w polu karnym
  • 74'
    Cieśliński do Górkiewicza ale za mocno i od bramki zacznie Kuciak
  • 72'
    Ljuboja zdecydował się na strzał z 25 metrów, ale nad poprzeczką
  • 70'
    Rado wbiegł w pole karne i tym razem został kopnięty, ale tylko rzut rożny dla Legii
  • 69'
    Rybus w pole karne i... rzut rożny dla Legii
  • 69'
    z kornera nic nie wyszło legionistom, po chwili kontra Podbeskidzia ale uważnie i pewnie Astiz
  • 67'
    ładna akcja Radovicia i ten faulowany na 23 metrze. Będzie groźny rzut wolny, dobra okazja do zdobycia bramki
  • 67'
    Vrdoljak nad murem ale obok bramki
  • 65'
    kolejna akcja Legii - Komorowski w pole karne ale byt czytelnie to wszystko wyglądało
  • 64'
    za Patejuka wszedł Adrian Sikora
  • 62'
    Komorowski do Radovicia, ale ten zrobił o jeden zwód za dużo
  • 60'
    akcja Podbeskidzia i kapitalnie Astiz
  • 58'
    Ljuboja piękna prostopadła piłka do Radovicia, ale ten na minimalnym spalonym
  • 57'
    Ohayon faulowany na środku boiska, został kopnięty w głowę
  • 57'
    Maciej Rogalski ukarany żółta kartką
  • 57'
    Radović sygnalizował faul w polu karnym, sędzia nakazał grac dalej
  • 55'
    Cieśliński pomknął prawą stroną, zagrał w pole karne ale Kuciak minął się z piłką
  • 54'
    dobra akcja Radovicia, ten minął jednego rywala ale drugiego faulował
  • 49'
    znów groźnie, główkował Komorowski ale czujny tym razem bramkarz
  • 47'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Ivica Vroljak uderzył głową nie do obrony. 1:2!
  • 46'
    Gol Vrrdoljak!!!!
  • 45+16'
    początek drugiej połowy meczu
  • 45+4'
    Coś nieprawdopodobnego. Legia do przerwy przegrywa z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:2 i przegrywa zasłużenie... Jedyną klarowną okazję dla legionistów miał Artur Jędrzejczyk, ale piłkę po jego strzale z linii bramkowej wybił obrońca
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 45+1'
    i przegrywamy 0:2
  • 45+1'
    Piękny strzał Patejuka, który idealnie się złożył i pięknymi nożycami podwyższył prowadzenie swojej drużyny
  • 45'
    Bardzo dobrze Jędrzejczyk w pojedynku z Patejukiem
  • 44'
    Przejęcie Żewłakowa, zagranie do Ljuboji, ale ten na spalonym
  • 43'
    na spalonym Miro Radović
  • 41'
    W polu karnym Podbeskidzia leżał Ondrej Sourek, sędzia przerwał grę i wtedy Sourek od razu się podniósł
  • 40'
    Faul Ohayona na środku boiska, wolny dla Podbeskidzia
  • 39'
    Dobra akcja w trójkącie Ljuboja, Ohayon, Radović. Ten ostatni faulowany przed polem karnym z prawej strony
  • 39'
    Ljuboja uderzył ale ponad bramką
  • 38'
    Mogliśmy przegrywać już 0:2... Patejuk wbiegł w pole karne, przymierzył ale pomylił się o dwa metry
  • 36'
    Radović minął dwóch rywali ale za mocno odegrał do Rybusa i ten nie miał szans dojść do tej piłki
  • 36'
    Komorowski ofiarnie ale powstrzymał szarżującego Demjana
  • 34'
    Komorowski niedokładnie do Wawrzyniaka i piłka dla Podbeskidzia
  • 32'
    Gol ładnie zagrał w pole karne i... na spalonym Ljuboja
  • 31'
    Radović w pole karne do Jędzy i ten wywalczył korner
  • 31'
    Dośrodkwoanie w pole karne wprost na głowę Jędrzejczyka. Gol... nie z linii bramkowej wybił jeden z obrońców rywali
  • 29'
    Ljuboja zagrywał prostopadle w pole karne, ale nie zorientował się w tym żaden z kolegów
  • 28'
    Dwie próby koronkowych akcji, ale sporo niedokładności w szeregach legionistów
  • 27'
    Legioniści trochę zaskoczeni rezultatem, powoli ruszają do ataków
  • 25'
    Doping dla Legii. Do boja Legia ma...
  • 24'
    Tomasz Górkiewicz znakomicie główkował i niestety Dusan Kuciak był bez szans
  • 23'
    Komorowski faulował w pojedynku powietrznym Demjana. Wolny dla rywali na 35 metrze
  • 23'
    Dośrodkowanie w pole karne i przegrywamy 0:1
  • 22'
    Rdao minął dwóch rywali w polu karnym i spod linii końcowej wycofał na jedenasty metr, ale tam nie było żadnego z kolegów
  • 21'
    Vrdoljak przejął piłkę, zagrał do Jędzy, ten jednak nie dał rady już przed polem karnym rywali minąć Metelki
  • 20'
    doping dla Legii coraz głośniejszy i dobrze bo widać, że to nie będzie łatwe spotkanie
  • 18'
    Jędrzejczyk ofiarnie wślizgiem wybija piłkę spod nóg rywala na aut
  • 17'
    Go zagrał dobrą piłkę na lewo do Rybusa, ten wstrzymał akcję. Po chwili Ljuboja zagrał idealnie do Radovicia ale po pierwsze Serb minimalnie chybił, a po drugie arbiter dopatrzył się spalonego
  • 15'
    zmiana w Legii - kontuzjowanego jednak Kucharczyka zastępuje Moshe Ohayon
  • 14'
    Szarża Patejuka lewa stroną, ale poradził sobie z nim Jedza
  • 12'
    Ivica Vrdoljak musiał zmienić koszulkę, poprzednia była chyba rozerwana
  • 11'
    Kucharczyk faulowany na środku boiska. Powinna być żółta kartka, ale sędzia się wstrzymał
  • 9'
    niezła szybkość Demjana, ale po wbiegnięciu w pole karne poradzili sobie z nim defensorzy Legii
  • 8'
    dobra dwójkowa akcja Legii - Rybus podał do Ljuboji, ten odegrał w pole karne do Rybusa, ale Serb był wcześniej na pozycji spalonej
  • 7'
    wolny dla Legii, Maciej Rybus dośrodkował, ale piłka przeleciała nad wszystkimi piłkarzami Legii i nad bramką Bąka
  • 5'
    Groźna akcja Podbeskidzia, Kuciak minął się z piłką, ale sytuację wyjaśnił Żewłakow
  • 4'
    Pierwsza akcja Legii ale po wymianie kilku podań skutecznie interweniowali obrońcy
  • 2'
    Na trybunach od pierwszego gwizdka sędziego głośne Legia, Legiaaa Warszawa
  • 2'
    Akcja Podbeskidzia zatrzymana przez Jakuba Wawrzyniaka
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Piłkarze obu drużyn już na murawie, Danijel Ljuboja odebrał nagrodę od Ekstraklasy SA - został piłkarzem miesiąca
  • 0
    Żyleta już prawie pełna, luzy są tylko na bokach
  • 0
    Pierwszy skład Legii - 12. Dusan Kuciak, 2. Artur Jędrzejczyk, 17. Marcin Komorowski, 6. Michał Żewłakow, 14. Jakub Wawrzyniak, 18. Michał Kucharczyk, 21. Ivica Vrdoljak, 32. Miroslav Radović, 5. Janusz Gol, 31. Maciej Rybus, 28. Danijel Ljuboja
  • 0
    W składzie Legii jedna niespodzianka - na ławce Ariel Borysiuk. Do jedenastki powrócił Marcin Komorowski. Tomasz Kiełbowicz poza kadrą meczową
  • 0
    Witamy ze stadionu Legii. Na razie na trybunach pustki. Piłkarze się rozgrzewają.
  • 0
    Już dziś o 18. piłkarze Legii wracają na ligowe boiska i zmierzą się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Wciąż pozostało wiele biletów w kasach, Wszystkich zapraszamy na stadion oraz na nasze relacje
Legia WarszawaPodbeskidzie Bielsko-Biała
24'

24' Tomasz Górkiewicz

45'

45' Sylwester Patejuk