91'
  • 90+7'
    Końcówka należała do Legii, ale gdzie legioniści byli przez 65 minut meczu?
  • 90+6'
    Piłkarze Legii zgromadzili się wokół Małka i mają ogromne pretensje i sytuację Radovicia. Radko długo krzyczał, także Skorża doskoczył i coś powiedział
  • 90+5'
    koniec meczu - Legia przegrywa ze Śląskiem 1:2.
  • 90+4'
    była jeszcze jedna szansa, Ljubo wywalczył piłkę, zagrał do Rado ale ten blokowany
  • 90+4'
    Kelemen chyba faulował Radovicia ale sędzia jest innego zdania
  • 90+2'
    Ljuboja znów wymusił faul, ten wolny będzie ostatnią szansa
  • 90+2'
    Rybus w pole karne, faulowany Kelemen i chyba już po meczu
  • 90+1'
    Ljuboja wywalczył rzut rożny
  • 90+1'
    szybko wykonany ale Śląsk wybija piłkę
  • 90'
    Rybus zagrywał w pole karne, ale Śląsk wygrywa główkę i zażegnuje niebezpieczeństwo
  • 90'
    Ljuboja osaczony przez trzech rywali na środku boiska. Żółta kartka dla Elsnera
  • 89'
    sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry
  • 88'
    rzut wolny dla Legii z lewej strony boiska
  • 87'
    Rybus dorzucił na głowę Gola, ale piłka po strzale Janusza poszybowała obok bramki
  • 86'
    Ljuboja i... Kelemen zdołał sparować piłkę na bok. Szkoda
  • 86'
    Jędza zagrał idealną piłkę do... Voskampa, ale ten nie skorzystał z prezentu o podał futbolówkę do rąk Skabie
  • 85'
    Borysiuk faulowany na 25 metrze, będzie idealna okazja na strzał z rzutu wolnego
  • 84'
    żółta kartka dla Kelemena za opóźnianie gry
  • 84'
    wzmaga sie doping dla Legii, tak głośno jeszcze chyba przy Łazienkowskiej nie było
  • 83'
    rzut rożny dla Śląska
  • 83'
    Skaba minął się z dośrodkowaniem, na szczęście rywale także
  • 82'
    Rado minął zwodem rywala i urwał się defensywie ale sędzia Małek dopatrzył się faulu legionisty
  • 81'
    Ljuboja raz na pozycji lewoskrzydłowego, teraz w roli rozgrywającego. Jest wszędzie
  • 81'
    za Milę wchodzi Mateusz Cetnarski
  • 79'
    Gol bezsensownie faulował i wolny dla Śląska
  • 77'
    Ariel Borysiuk zagrał w pole karne do Danijela Ljuboji, a ten nie zmarnował szansy, Posłał piłkę obok bramkarza i już tylko 1:2
  • 76'
    Danijel Ljuboja
  • 75'
    za Madeja pojawił się Waldemar Sobota
  • 74'
    Rybus w pole karne do Jedzy, ten uprzedzony przez obrońcę i rzut rożny
  • 74'
    tym razem w pole karne zagrywał Ljuboja i piłka w rękach Kelemena
  • 73'
    kolejny raz sponiewierany został Ljuboja, to dziś jedyny zawodnik trzymający swój poziom
  • 72'
    Sobota szykuje się do wejścia na boisko
  • 71'
    żółta kartka dla Marka Wasiluka
  • 70'
    faulowany Ljuboja na środku boiska
  • 69'
    Spahić powrócił na boisko
  • 69'
    Ljuboja piętką wypuścił Radovicia ale tym razem za mocno
  • 68'
    Spahić zniesiony z boiska, gra została wznowiona
  • 67'
    piłkarze Legii korzystają z chwili przerwy i wszyscy udali się do wodopoju
  • 66'
    rzut rożny dla Legii. Rybus w pole karne ale za głęboko i sytuację wyjaśnił Mila
  • 66'
    strzał Ljuboji, ale piłkę łapie Kelemen
  • 65'
    Radović wypatrzył w polu karnym Jedzę, ale ten uprzedzony prze rywala
  • 65'
    Jedza wpadł w pole karne, ale jego uderzenie w ostatniej chwili zblokowane wślizgiem
  • 63'
    w końcu jakaś akcja Legii, chyba pierwsza. Radović do Ljuboji, ten uderzył z ośmiu metrów ale Kelemen instynktownie broni nogami
  • 62'
    wolny dla Legii z lewej strony boiska, dorzucał Rybus ale powietrzny pojedynek wygrali goście
  • 61'
    dośrodkowanie dobrze piąstkował Skaba
  • 61'
    za Manu pojawił się Michał Żyro
  • 60'
    akcja Mili lewą stroną, dośrodkowanie zablokował Jedza i rzut rożny dla Śląska
  • 59'
    Ljuboja wywalczył piłkę, ale Manu za chwilę ją stracił
  • 58'
    kolejna akcja Manu zakończyła się stratą
  • 58'
    strata Wawrzyniaka i kontra Śląska
  • 56'
    kolejne beznadziejne zagranie Vrdoljaka, po chwili faulował Borysiuk i za protesty obejrzał żółtą kartkę
  • 56'
    za Choto wszedł Maciej Rybus
  • 56'
    akcja Legii, ale Ljuboja faulował w ataku
  • 54'
    Wawrzyniak przejął piłkę i cudem uniknął skręcenia stawu skokowego gdyż pośliznął się na piłce
  • 54'
    do wejścia na boisko szykuje się Maciej Rybus
  • 53'
    żółta kartka dla Radovicia za próbę wymuszenia jedenastki
  • 52'
    powinno być 0:3 ale Madej nie wykorzystał sam na sam ze Skabą a miał mnóstwo miejsca i czasu
  • 52'
    Manu faulowany z prawej strony boiska
  • 50'
    Pietrasiak faulowany przez Radovicia, wolny dla Śląska
  • 49'
    niestety nie wygląda to lepiej. Mnóstwo niedokładności, w grze
  • 49'
    Vrdoljak faulował, na razie fatalny mecz w wykonaniu naszego kapitana
  • 48'
    Jędrzejczyk najpierw wywalczył piłkę, a po chwili był faulowany przez Milę
  • 47'
    mój Boże... Manu szykował się do dośrodkowania i przewrócił się w zwolnionym tempie
  • 45+17'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+6'
    Niestety Legia przegrywa dziś w pełni zasłużenie. Wybrańcy Macieja Skorży poruszają się dziś jak muchy w smole, piłkarze Lenczyka z dużą łatwością stwarzają sobie kolejne sytuacje. Wykorzystali dwie a mogli więcej
  • 45+2'
    koniec pierwszej połowy meczu - Legia Śląsk 0:2
  • 45+1'
    Gramy do końca, hej Legia gramy do końca rozległo się na trybunach
  • 44'
    0:2 Johan Voskamp
  • 44'
    szybka kontra, Mila wszedł w obronę jak w masło, zagrał do Voskampa który z ośmiu metrów pokonał Skabę
  • 43'
    Ljuboja traci piłkę pod polem karnym i ruszyła kolejna akcja Śląska
  • 41'
    Ljuboja uderzył ponad murem ale dwa metry obok bramki
  • 40'
    Ćwielon do Mili na 20 metrze, ten uderzył z lewej nogi ale minimalnie nad poprzeczką
  • 40'
    Radović faulowany na 30 metrze
  • 39'
    kontra Legii, Radović popędził z piłką, ale zagrał nie w tempo do Ljuboji który dodatkowo był na pozycji spalonej
  • 38'
    akcja Legii ale Pietrasiak szybszy od Radovicia i od bramki Kelemen
  • 37'
    gol dla Śląska, ale Ćwielong był na pozycji spalonej
  • 36'
    zmiana w Legii za Kucharczyka wchodzi Janusz Gol
  • 35'
    Mila nieudany strzał i piłka w rękach Skaby
  • 34'
    do wejścia na murawę szykuje się Janusz Gol
  • 33'
    Celeban bliski strzelenia gola, dwukrotnie uderzał na bramkę, ostatecznie jakimś cudem nadal 0:1
  • 32'
    pojedynek Madeja z Wawrzyniakiem i rzut wolny dla gości
  • 31'
    stratę Vrdoljaka faulem naprawia Wawrzyniak
  • 30'
    Piłkarze Legii sprawiają dziś wrażenie wolniejszych od rywali, poruszają się jakby w slow-motion
  • 29'
    Kolejny wolny dla Legii w okolicach środka boiska, ale Borysiuk niedokładnie
  • 28'
    po kornerze strzelał Vrdoljaka, ale znakomicie spisał się Kelemen
  • 27'
    dośrodkowanie Borysiuka do Choto, ale obrońca dobrze to przeczytał i wybił na róg
  • 26'
    akcja Śląska, ale faulowany Wawrzyniak i od stałego fragmentu gry legioniści
  • 26'
    falowany Manu i wolny dla Legii z lewej strony pola karnego
  • 23'
    Borysiuk do Manu ten uderzył z 20 metrów, ale dobrze broni Kelemen
  • 23'
    Manu w uliczkę do Wawrzyniaka, ale za mocno i od bramki zacznie Kelemen
  • 22'
    Manu najpierw stracił piłkę, ale walcząc o jej odzyskanie był faulowany. Wolny z lewej strony pola karnego
  • 21'
    Kucharczyk faulowany na środku boiska, z wolnego nic legionistom nie przyszło - zbyt niedokładne rozegranie
  • 20'
    Dorzucał Ljuboja, ale w taki sposób że piłka w powietrzu opuściła linię końcową boiska
  • 19'
    Radović wywalczył rzut rożny
  • 18'
    dośrodkowanie i... faul an Vrdoljku, wolny dla Legii
  • 18'
    Kucharczyk faulował będąc już w polu karnym, wolny dla Śląska
  • 17'
    Ljuboja przepuścił piłkę, ale tam nie było żadnego z legionistów
  • 17'
    Znów faulowany Spahić z lewej strony pola karnego Legii. Rzut wolny
  • 16'
    Danijel dośrodkowywał ale piłkę wygrali obrońcy Śląska
  • 15'
    na spalonym Radović, słabo na razie gra Legia, nie może odnaleźć się na boisku Vrdoljak
  • 15'
    Ljuboja w beznadziejnej sytuacji wywalczył rzut rożny
  • 14'
    z wolnego nic gościom nie wyszło, od autu rozpoczną legioniści
  • 13'
    Amir Spahić faulowany na 25 metrze od bramki Skaby z lewej strony pola karnego
  • 12'
    Legia przejęła piłkę, ale Kucharczyk nie zdołał opanować futbolówki i aut dla Śląska
  • 11'
    Manu prawą stronę ale zbyt nonszalancko i piłka dla gości
  • 11'
    Kucharczyk zagrywał do Ljuboji ale za mocno i od bramki Kelemen
  • 10'
    Madej znów szarżował na bramkę Legii, ale tym razem poradził sobie z nim Choto
  • 9'
    Doping na Żylecie jeszcze głośniejszy, Marsz, marsz, marsz do boju marsz!
  • 7'
    Przegrywamy 0:1
  • 7'
    Mila pomknął prawą stroną, zagrał przed pole karne do Madeja. Ten oddał strzał na dalszy słupek i piłka mimo interwencji Skaby wpadła do siatki
  • 6'
    Ljuboja zagrywał w pole karne i... od bramki rozpocznie Kelemen
  • 5'
    Vrdoljak faulowany na 45 metrze, wolny dla Legii
  • 4'
    wolny dla Legii, Borysiuk jednak za nisko dogrywał piłkę i ta padła łupem defensorów
  • 3'
    Vrdoljak nie trafia w piłkę, ale dobrze za 40 metrze zaasekurował go Jędrzejczyk
  • 2'
    na spalonym Manu
  • 1'
    Mecz rozpoczęty
  • 1'
    Mila pierwszy rzut wolny, dośrodkowanie, ale pewnie obrońcy Legii
  • 0
    Za chwilę początek spotkania
  • 0
    Już dziś kolejny mecz Legii. O godzinie 17 legioniści rozpoczną bój ze Śląskiem Wrocław. Zapraszamy