69'
77'
91'
  • 90+4'
    Piłkarze Legii byli zdecydowanie lepszą drużyną. Kluczem do zwycięstwa była dominacja w środku pola. Bardzo dobrze piłkę odbierali nasi defensywni pomocnicy. Legia Warszawa - choć bez dużych zmian w kadrze - wydaje się być zespołem dojrzałym
  • 90+4'
    Dziękujemy za uwagę!
  • 90+2'
    Koniec meczu
  • 90+1'
    Ładne uderzenie z dystansu Saidiego. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Ntibazonkiza grał dziś dobrze i jak mało kto w drużynie Pasów zasłużył na tego gola
  • 90+1'
    Robi się nerwowo, dobre dośrodkowanie do Niedzielana, jednak ten poślizgnął się i nie opanował piłki
  • 90'
    Ostatnie podrygi Craxy - dośrodkowanie Niedzielana do Suvorova. Tradycyjnie niecelnie
  • 90'
    Bramka dla Cracovii
  • 89'
    Vrdoljak szukał Hubnika, lecz to zagranie po prostu nie mogło się udać
  • 88'
    "Idźcie do domu, my nie powiemy nikomu..." - krzyczą kibice Legii
  • 87'
    Rewelacyjnie piłke odebrał Ohayon, odegrał do "Radko", który oddał futbolówkę ponownie do Izraelczyka. Najnowszy piłkarz Legii uderzył prosto w bramkarza
  • 87'
    Kibice ze stadionu przy ul. Kałuży powoli opuszczają trybuny
  • 86'
    Nazwiska naszego bramkarza w dzisiejszej relacji użyliśmy zaledwie dwukrotnie. Niech to będzie dowód na przewagę Legii
  • 85'
    Od bramki Skaba
  • 84'
    Ohayon znakomicie wypchnął z boiska Strausa. Legia odzyskała piłkę. Trzeba przyznać, że ten element jest kluczem do sukcesu w dzisiejszym wyniku
  • 84'
    Hubnik bliski pokonania Kaczmarka, jego strzał jednak w ostatniej chwili został zablokowany
  • 83'
    Kosanović wygrywa pojedynek z Hubnikiem
  • 81'
    Hubnik za Ljuboję. Czech strzelał już na tym stadionie. Jak będzie dziś?
  • 80'
    Wielką klasę pokazuje Ljuboja, Suvorov chwytał się wszystkich sposóbów, by powalić Serba. Gdy ten już upadł, spojrzał na zawodnika Pasów z zażenowaniem ;-)
  • 80'
    Dwójkowa akcja Wawrzyniaka z Ohayonem, Izraelczyk mógł przetrzymać piłkę, a tak zagrywał ją z pierwszej i zrobił to niedokładnie
  • 79'
    Nykiel beznadziejnie w mur
  • 78'
    Nakładka Ohayona
  • 78'
    Faul Borysiuka na 30. metrze. Będzie okazja do strzału dla Cracovii
  • 77'
    Do wejścia szykuje się Ohayon. Zamieni Gola. Bardzo dobry mecz byłego gracza GKS-u Bełchatów
  • 77'
    Ljuboja strzelał z rzutu wolnego, niecelnie
  • 77'
    Do notesu sędziego trafił Krzysztof Nykiel
  • 75'
    Biedny Saidi. Filigranowy zawodnik przykleszczony przez Vrdoljaka i Jędrzejczyka
  • 74'
    Świetnie Radović chciał wypuścić Ljuboję, ale zrobił to mało precyzyjnie
  • 73'
    Agresywnie Legia, faul na połowie rywala
  • 71'
    Straus mocno wrzucał w pole karne Legii, Żewłakow wybił piłkę wprost pod nogi Bartczaka. Ten nie potrafił odmówić sobie strzału i piłka wylądowała na trybunach
  • 69'
    Strzał Niedzielana i... aut dla Legii ;-)
  • 68'
    Błyskotliwie grę wznowił Żewłak, który podał do "Radko". Serb wychodził sam na sam, został powalony na ziemię, ale i tak dał radę wstać i wpakować piłkę do siatki
  • 67'
    Boliević szukał wychodzącego Suvorova, bezbłednie ustawiona obrona Legii
  • 67'
    3:0 dla Legii! Radović!
  • 66'
    Zły przerzut Borysiuka, w grę Legii wkrada się nonszalancja
  • 64'
    Ostatnia zmiana w krakowskiej drużynie. Boliević za Radomskiego
  • 63'
    Ta akcja Cracovii mogła się podobać. Kilka podań z pierwszej piłki i obrona Legii się pogubiła, na szczęście na spalonym był Straus
  • 62'
    Strzał Vrdoljaka po wymianie kilkunastu podań na połowie rywala. Uderzenie bardzo niecelne
  • 62'
    Zmiana w drużynie Cracovii. Rok Straus zastąpił Koena Van Der Biezena
  • 60'
    Godzina gry za nami, Legia kontroluje mecz
  • 59'
    "Komor" przerywa akcję Bartczaka
  • 57'
    Bardzo czytelne są zagrania gospodarzy, Legia pewnie radzi sobie w rozbijaniu atakow Craxy
  • 57'
    Wychodzili z kontrą legioniści, Vrdoljak zagrywał do Radovicia, którzy przełożył sobie piłkę na prawą nogę i strzelił prosto w Kaczmarka
  • 56'
    Korner dla Legii. Ljuboja krótko z Radoviciem, dośrodkowanie legionistów niegroźne
  • 54'
    Radović ładnie odebrał piłkę i zagrał ją na 11. metr do Ljuboji. Serb niestety nie przyjął tego podania
  • 53'
    Cracovia gra czasami śmiesznie. Saidi zagrywał do Niedzielana, który... wyprzedził piłkę i pozwolił wyjść jej na aut
  • 52'
    Saidi zatrzymany przed polem karnym. Kibice domagają się faulu, sędzia pozostaje niewzruszony
  • 51'
    Gol znakomicie odbierał piłkę i zagrał do "Radko". Serb efektownie obiegał rywala, jednak ten zdołał odebrać mu piłkę
  • 50'
    Legia długo utrzymuje się przy piłce. Tym razem Bartczaka minął Vrdoljak. Kapitan Legii uderzył z 25 metrów, obok bramki
  • 50'
    Świetnie "Żewłak" zatrzymuje Saidiego
  • 48'
    Długo w ataku byli legioniści, Manu po ładnym zwodzie zagrał do Vrdoljaka, ten do Gola, który ostatecznie stracił piłkę. Widać jednak w grze Legii duży spokój
  • 47'
    Agresywnie "Rado", najpierw walczył z Bartczakiem, potem z Saidim
  • 46'
    Pierwsza akcja Cracovii, Bartczak popędził prawą stroną i mocno dośrodkował. Niedzielan minął się minimalnie z piłką
  • 45+20'
    Początek drugiej połowy
  • 45+20'
    Opuścił boisko Michał Żyro, a w jego miejsce Miro Radović
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy
  • 45+2'
    Rzut wolny dla Legii z około 33 metrów. Przy piłce Ljuboja
  • 45+2'
    Znakomity strzał Serba! Wojciech Kaczmarek wyciągnął się jak struna i wybił piłkę na korner
  • 45+1'
    Sędzia doliczył trzy minuty
  • 45+1'
    Perfekcyjny odbiór Borysiuka
  • 45'
    Kolejna akcja Cracovii. Znowu Saidi popędził prawym skrzydłem i minął "Komora". Jego strzał z problemami obronił Skaba
  • 44'
    Błyskotliwy Saidi do Bartczaka. Specjalista od pięknych goli oddał strzał z 20 metrów, tylko nieznacznie się pomylił
  • 42'
    Cracovia stara się zaatakować Wojskowych wysokim pressingiem, jednak w dalszej części boiska legioniści mają dużo miejsca
  • 41'
    Odpowiedź Cracovii, pewnie Wojtek Skaba
  • 40'
    Kolejna szansa dla Legii. Żyro otrzymał piłkę od Vrdoljaka i znakomicie się obrócił z obrońcą na plecach. Jego strzał nogami obronił bramkarz Pasów
  • 39'
    Uderzenie Vrdoljaka z 30 metrów nieznacznie minęło bramkę Kaczmarka
  • 39'
    Bardzo dobre spotkanie gra Janusz Gol - wszędzie go pełno
  • 38'
    Fantastycznie piłkę odebrał Vrdoljak, zagrał do Wawrzyniaka, a ten świetnie wypatrzył Żyrę. Młody pomocnik był już w polu karnym i na pamięć zagrał do Ljuboji, niestety Serb był kilka metrów za daleko od piłki
  • 37'
    Chaotyczne ataki Cracovii nie mają racji bytu. Bardzo niedokładne dośrodkowanie Struny
  • 35'
    Ponownie Borysiuk lepszy niż Niedzielan
  • 34'
    Z 20 metrów strzelał Ljuboja, mocne uderzenie zablokowane przez Mateusza Żytkę
  • 33'
    Bardzo dobrze funkcjonuje dziś nasz środek pola, szczególnie w odbiorze
  • 33'
    Ponownie szczęścia szukał Jędrzejczyk, ponownie niecelnie
  • 31'
    Dobra akcja Legii. Vrdoljak ładnie zagrał do Gola, który od razu zawuażył Manu. Portugalczyk dośrodkował na główę Żyro. Piłka w rękach Kaczmarka
  • 30'
    Ajj! Vrdoljak świetnie głową wypuścił Ljuboję, lecz Serb odrobinę za wolny
  • 30'
    Odpowiedź Pasów, dośrodkowanie zablokowaneprzez "Żewłaka"
  • 29'
    Groźnie pod bramką Skaby! Saidi fantastycznie wymanewrował obrońców Legii i sprytnie podał do Van Der Biezena, który... nie trafił w piłkę w czystej sytuacji
  • 28'
    Przedzierał się Jędrzejczyk. "Jędza" zdołał oddać strzał, obok bramki
  • 27'
    Saidi do Van Der Biezena, który był na pozycji spalonej
  • 26'
    Dośrodkowanie Żytki do Bartczaka, w całą sytuację wmieszał się Borysiuk i przerwał akcję gospodarzy
  • 24'
    Seria błędów piłkarzy z Krakowa zakończona płaskim strzałem Manu z 18 metrów, Kaczmarek bez szans
  • 23'
    2:0 dla Legii! Ponownie Manu!
  • 22'
    Ładnie przepychał się Żyro. Młody pomocnik Legii oddał strzał, który został zablokowany
  • 22'
    Niedzielan świetnie do Struny, sędzia przerywa grę - spalony
  • 21'
    Niedzielan efektownie do Saidiego, jednak Komorowski świetnym wślizgiem zabiera piłkę piłkarzowi z Krakowa
  • 20'
    Cracovia buduje atak z własnej połowy - Bartczak, Radomski, Suvorov nie mogą przebić się przez naszą drugą linię
  • 20'
    Faulowany Vrdoljak, rzut wolny dla Legii
  • 20'
    Borysiuk w pole karne, wprost na głowę Nykiela
  • 18'
    Mogło być 2:0! Groźną akcję Saidiego przerwał Manu, który zagrał od razu do przodu. Ljuboja po indywidualnej akcji znalazł się sam na sam z bramkarzem, lecz jego strzał był bardzo niecelny!
  • 17'
    Legia wychodziła już z atakiem, lecz spóźniony sędzia odgwizdał faul Gola
  • 16'
    Legia wywalczyła rzut rożny
  • 16'
    Żyro zbyt płasko, potem ponownie wrzucał Manu, wyjaśnił sytuację Kosanović
  • 15'
    Ljuboja głęboko cofnięty, pomaga w rozegraniu piłki
  • 15'
    Suvorov znakomicie wypuścił Strunę, ten dośrodkował, lecz w polu karnym poślizgnął się Bartczak
  • 14'
    W znakomitej sytuacji znalazł się Saidi, który uderzył z 12 metrów. Skaba odbił piłkę, lecz sędzia i tak odgwizdał spalonego
  • 13'
    Niedzelan podawał do Saidiego, czarnoskóry pomocnik Cracovii dorzucał piłkę w pole karne, lecz pewnie akcję przerwał "Komor"
  • 12'
    GOOOL DLA LEGII! MANU
  • 12'
    Vrdoljak przedzierał się przed polem karnym i oddał strzał, ktory po rykoszecie zmylił Kaczmarka. Bramkarz Cracovii odbił jeszcze piłkę, lecz przy dobitce Manu nie miał już szans
  • 10'
    Niedzielan naciskał na Żewłakowa, lecz doświadczony obrońca Legii się nie pomylił
  • 10'
    Żyro traci piłkę w środku boiska
  • 9'
    Mocno bite dośrodkowanie na nadbiegającego napastnika Cracovii, który z wielkim impetem strzela w poprzeczkę
  • 9'
    Odpowiedź Legii, Wawrzyniak do Manu, który wdarł się w pole karne i uderzył. Kaczmarek na posterunku
  • 7'
    Gospodarze napierają, Wawrzyniak faulował Niedzielana. Będzie rzut wolny dla Cracovii
  • 7'
    Poprzeczka uratowała Legię!
  • 5'
    Krakowianie powoli rozgrywają piłkę na własnej połowie, dośrodkowywał Nykiel, nie sięgnął piłki Niedzielan
  • 4'
    Suart nie wrócił już na boisko, w jego miejsce Nykiel
  • 3'
    Kaczmarek od własnej bramki
  • 3'
    Faul Żytki na Ljuboji w środku boiska, tymczasem kontuzję złapał kolejny zawodnik Cracovii
  • 2'
    Poszkodowanym okazał się Suart, gra wznowiona
  • 1'
    Ljuboja pięknie przerzucił piłkę nad obrońcą z Krakowa, jednak próba strzału była nieudana
  • 1'
    Na boisku leży jeden z zawodników Pasów
  • 0
    Początek meczu!
  • 0
    Piłkarze wychodzą na boisko
  • 0
    Obie ekipy skończyły już rozgrzewkę, za kilka minut Legia rozpocznie ligowy sezon 2011/2012
  • 0
    Legia zagra w następującym składzie: Skaba - Jędrzejczyk, Żewłakow, Komorowski, Wawrzyniak - Żyro, Vrdoljak, Gol, Borysiuk, Manu - Ljuboja
  • 0
    Witamy państwa ze stadionu Cracovii, za ponad pół godziny początek spotkania
  • 0
    Już dziś o godzinie 17. początek meczu Cracovia - Legia. Zapraszamy na nasze relacje
CracoviaLegia Warszawa
12'

12' Manu

24'

24' Manu

77' Krzysztof Nykiel

77'

91' Saidi Ntibazonkiza