Babel wbiegał w nasze pole karne, jednak Rzeźniczak trącił piłkę, która trafiła do Skaby
    Uderzał piłkę Tagoe, jego strzał trafił w poprzeczkę!
    Uff! Dużo szczęścia miała teraz Legia
  • 77'
    Znowu aktywny przy rzucie rożnym Vorsah
  • 77'
    Artur Jędrzejczyk za Janusza Gola, wraca na boisko również Michał Żyro, który zamienia Kahlona
  • 76'
    Szczęścia próbował Ibisević, jednak strzał wprost w Wojciecha Skabę, który wypiąstkował to mocne uderzenie
  • 76'
    Dobijał Babel, jeszcze lepsza interwencja Skaby!
  • 74'
    Faul Żewłakowa tuż przed polem karnym! Będzie bardzo groźnie
  • 73'
    Tym razem bardzo mocne uderzenie Rudego, jednak nad poprzeczką naszej bramki
  • 73'
    Piłkarze z Hoffenheim są stroną przeważającą w drugiej połowie
  • 69'
    Mocne uderzenie Tagoe było niecelene, od brami "Fikoł"
  • 68'
    Manu dorzucał w kierunku Rybusa. "Rybka" jednak stracił piłkę
  • 67'
    Wysoki pressing Niemców, na szczęście Legia radzi sobie z przeciwnikiem
  • 66'
    Wrzuca Firmino w pole karne Legii, Vorsah starał się oddać strzał, jednak faulował w ofensywie Żewłakowa
  • 66'
    Komorowski odbiera piłkę i zagrywa błyskawicznie do Rybusa, ten do "Radko", który pięknie odegrał do Wawrzyniaka. Lewy obrońca Legii niestety źle zagrywał do Rybusa
  • 64'
    Akcja Manu i Kahlona, Izraelczyk chciał sprytnie oszukać obrońców, jednak stracił piłkę
  • 64'
    Gol fauluje Babela za co otrzymuje żółtą kartkę
  • 63'
    Rzut wolny dla Hoffenheim po faulu Borysiuka, ale Sebastian Rudy trafia w mur
  • 62'
    Babel kłóci się z całym światem. Tym razem krzyczy na Żewłakowa
  • 61'
    "Rzeźnik" przerywa akcje największej gwiazdy rywali - Ryana Babela
  • 61'
    Babel szukał Tagoe, którego uprzedził jednak Skaba
  • 60'
    Dobra interwencja obrońcy, kontra rywali, Ibisević do Firmino, który znalazł się oko w oko ze Skabą. Nasz bramkarz rewelacyjnie obronił tę sytuację
  • 58'
    Rybus w pole karne, Komorowski nie trafił w piłkę. Aut dla Niemców
  • 58'
    "Żewłak" w kierunku Kahlona, legioniści wywalczyli korner
  • 57'
    Kontra Manu, który zwolnił akcje i podał do Gola
  • 57'
    Rzut wolny dla Legii przy lini bocznej
  • 56'
    Żewłakow przerwał akcję Ibisevicia, jednak w posiadaniu piłki znowu rywale
  • 56'
    Babel znakomicie utrzymał się przy piłce, zagrał do Ibertsbergera, ten chciał dośrodkować. Akcje przerwał "Rzeźnik"
  • 56'
    Manu oddala niebezpieczeństwo głową, dośrodkowywał Firmino
  • 54'
    Akcja Firmino, błąd Wawrzyniaka, jednak Brazylijczyk przerzucił piłkę nad poprzeczką bramki Skaby
  • 53'
    Z kontrą wyszli legioniści, Rybus szukał swoim dośrodkowaniem Kahlona, jednak piłka w posiadaniu rywali
  • 52'
    Babel szarżował przy lini bocznej, zatrzymał go jednak "Żewłak"
  • 52'
    Niecelne dośrdokowanie Ibertsbergera
  • 51'
    Manu wychodząc z piłką został zatrzymany, aut dla nas
  • 50'
    Gol fauluje Rudego, szybko wznowili grę piłkarze Hoffenheim. Sędzia jednak cofa rywali
  • 49'
    Komorowski wyprzedził Ibisevicia i oddalił zagrożenie
  • 48'
    Legioniści wypchnęli piłkarzy z Niemiec poza swoją połowę
  • 48'
    Ukarany Miro Radović
  • 47'
    Żewłakow naprawił błąd Wawrzyniaka, aut dla gospodarzy
  • 46'
    Komorowski zamienił Vrdoljaka, Radović wszedł za Matara Gueye, a Manu za Żyro
  • 46'
    Kahlon przeszedł do ataku
  • 45+16'
    Sędzia rozpoczął drugą połowę
  • 45+15'
    Zawodnicy wracają na boisko
  • 45+9'
    W drugiej połowie nasi rywale w składzie: Luck - Compper, Ruck, Vorsach, Iberzberger - Rudy, Babel, Tagoe, Kaiser, Firmino - Ibisević
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy!
  • 45+1'
    W drugiej połowie rywale zagrają w znacznie mocniejszym składzie
  • 45'
    Przerwa w grze, leży Zuculini
  • 44'
    Dośrodkowanie Salihovicia zbyt mocne, od bramki Wojtek Skaba
  • 43'
    Aut dla Legii, Gol poślizgnął się i stracił piłkę
  • 42'
    Dośrodkowanie Kahlona przekroczyło linie końcową boiska
  • 41'
    Kahlon wywalczył aut dla Legii na wyskości pola karnego rywala
  • 39'
    Legia od bramki
  • 38'
    Fantastyczny drybling Kahlona, który wkręcił w ziemię Simunicia. Izraelczyk uderzył, pomylił się bardzo nieznacznie
  • 38'
    Piłka otarła słupek!
  • 37'
    Znowu próbował Salihović, jego uderzenie tylko minimalnie minęło bramkę Skaby.
  • 36'
    Główkuje Salihović, nad bramką
  • 35'
    Strata Borysiuka, uderzył Mlapa, bardzo dobra interwnecja Skaby. Korner
  • 34'
    Aut dla Legii, "Rzeźnik" do Gola, który faulował rywala
  • 33'
    Mlapa obiegł Rzeźniczaka i Vrdoljaka, wpadł w pole karne i uderzył, Skaba odbił, jednak Schipplock dobił piłkę na pustą bramkę
  • 32'
    Bramka dla Hoffenheim
  • 31'
    Skaba od bramki, krótko do Vrdoljaka
  • 31'
    Podanie Rybusa do Kahlona nie w tempo, przejmują piłkę zawodnicy z Niemiec
  • 30'
    Borysiuk do Rzeźniczaka, który niestety nie doszedł do piłki
  • 28'
    Błąd pary Żewłakow-Vrdoljak, przejmują piłkę piłkarze Hoffenheim, jednak podanie jednego z nich zbyt mocne
  • 27'
    Aut dla Legii, Żyro wycofuje do "Żewłaka"
  • 26'
    Kolejny raz Beck przerywa akcje Legii
  • 25'
    Dośrodkowanie w pole karne Rybusa, wybija Simunić
  • 25'
    Kontra piłkarzy z Hoffenheim, świetnie przerwał ją Janusz Gol
  • 24'
    Żyro chciał uderzyć w trudnej pozycji, piłka odbija się od obrońców. Korner
  • 23'
    Uderzenie Salihovicia z rzutu wolnego, odległość była jednak duża. Od bramki Skaba
  • 23'
    Vrdoljak tym razem na lewo do Wawrzyniaka, tego uprzedza jednak Beck
  • 22'
    Vrdoljak do Rzeźniczaka, dośrodkowanie Kuby przerwane przez obrońców Hoffenheim
  • 21'
    Żyro przegrywa powietrzny pojedynek z Simuniciem
  • 19'
    Kolejny faul legionistów. Żewłakow blokuje Salihovicia i oddala niebezpieczeństwo
  • 19'
    Ładna, dwójkowa akcja Kahlona i Żyry, ten drugi jednak niecelnie odgrywa do Izraelczyka
  • 17'
    Gol szukał Matara Gueye, jedenak piłkarze Hoffenheim wysokim pressingiem zabrali mu piłkę
  • 17'
    Matar Gueye uderzył z pierwszej piłki, jednak niecelnie
  • 16'
    Po rzucie wolnym piłkę złapał Starke
  • 14'
    Legia buduje atak na własnej połowie
  • 14'
    Simunić przerywa akcje Matara Gueye
  • 14'
    Przedzierał się Michał Żyro, lecz został zatrzymany przez Simunicia. Były piłkarz Herthy Berlin zasłużył na upomnienie
  • 13'
    Borysiuk wybił piłkę wprost pod nogi piłkarzy Hoffenheim, lecz ci wycofali piłkę do tyłu
  • 12'
    Kolejna próba Hoffenheim, dośrodkowywał Schipplock, lecz zagrożenie wślizgiem oddalił Wawrzyniak
  • 12'
    Korner dla Hoffenheim
  • 10'
    Świetnie Żewłakow przerywa akcje rywali
  • 10'
    Piłkarze z Niemiec utrzymują się przy piłce, ale tym razem Rybus przerywa ich akcję
  • 10'
    Rzut rożny dla Hoffenheim, piłka w rękach Skaby
  • 9'
    Rybus w pole karne z rzutu rożnego, wybijają obrońcy, poprawiał Matar Gueye, niecelnie
  • 8'
    Od bramki Skaba
  • 7'
    Legia poszła za ciosem, Rybus znowu do Kahlona, ten świetnie drybluje, ale nie miał komu grać
  • 5'
    Tamir Kahlon zdobywa pierwszego gola dla Legii! Piłka po zamieszaniu trafiła do Rybusa, który wrzucił piłkę na głowe Izaraelczyka. Ten nie miał problemów, by umieścić piłkę w siatce
  • 4'
    Dośrodkowanie Becka w pole karne Legii, pewna interwencja Skaby
  • 4'
    GOOOOOOL dla Legii!
  • 3'
    Kahlon nie zdołał opanować piłki
  • 2'
    Pierwsza akcja Legii, Vrdoljak szukał Michała Żyro, jednak obrońcy rywali przerwali akcje
  • 0
    Początek spotkania!
  • 0
    Za moment początek meczu
  • 0
    Legia zagra w składzie: Skaba - Rzeźniczak, Vrdoljak, Żewłakow, Wawrzyniak - Kahlon, Borysiuk, Gol, Matar Gueye, Rybus - Żyro