Podopieczni Macieja Skorży chcą strzelić przynajmniej jeszcze jedną bramkę
    Uderzenie jednego z napastników Duisburga! Bardzo dobra interwnecja Antolovicia, który "wyciągnął" też dobitkę
    Piłkarze MSV Duisburg szanują piłkę, są wyraźnie zadowoleni z wyniku
    Wawrzyniak z autu do Żyro, Legia traci piłkę
  • 85'
    Wolski fatalnie wykonał rzut rożny
  • 84'
    Akcja młodych piłkarzy Legii. Żyro do Wolskiego, który wpadł w pole karne. Niestety, dobrze interweniował jeden z rywali. Rzut rożny
  • 82'
    Atakuje Duisburg, na szczęście na spalonym Domowczyjski
  • 82'
    Swoją obecność zaznaczyli nawet kibice Legii
  • 80'
    Kern za Platsikasa
  • 78'
    Kolejny rzut z autu dla Legii. To już piąty lub szósty z rzędu. W dość nietypowy sposób przedostajemy się pod pole karne rywala ;-)
  • 78'
    Kontra Duisburga przerwana przez Komorowskiego
  • 78'
    Reiche zastępuje dobrze dysponowanego Bollmanna
  • 76'
    Tym razem aut dla Legii, w roli głownej ponownie "Jędza"
  • 76'
    "Wolak" szykuje się do wejścia
  • 76'
    Wspomniana zmiana - Wolski za Gola
  • 75'
    Jędrzejczyk blokuje rywala, aut dla zawodników z Niemiec
  • 74'
    Wawrzyniak wypuścił Żyro, który soczyście uderzył zza pola karnego i trafił w boczną siatkę!
  • 73'
    Było groźnie! Platsikas do innego zawodnika Duisburga, który próbował strzelać. Dobrze blokują jednak legioniści
  • 71'
    Ładna akcja Legii, którą popsuł Manu. Portugalczyk na dodatek jeszcze faulował rywala
  • 71'
    Exslager ośmiesza Wawrzyniaka, jednak Komorowski przecina akcje zawodnika Duisburga
  • 70'
    Uderzenie rywala broni Antolović!
  • 69'
    Rzut wolny dla Duisburga po faulu Komorowskiego. Do bramki około 25 metrów
  • 68'
    Za dyskusje ukarany również Vrdoljak
  • 68'
    Exslager za Brosińskiego
  • 68'
    Tym razem czysto Borysiuk. Ariel naprawił fatalną stratę Vrdoljaka
  • 67'
    Ukarany Ariel Borysiuk
  • 66'
    Wymiana podań między Żyro a Jedrzejczykiem, ten wpadł w pole karne i zagrał do Manu. Dośrodkowanie Portugalczyka do Radovicia, który nie wykorzystał doskonałej sytuacji
  • 64'
    Jędrzejczyk zagrał w kierunku Żyro, który niestety nie zrozumiał intencji obrońcy
  • 64'
    Ariel Borysiuk zastępuje Michała Kucharczyka
  • 63'
    Wawrzyniak do Radovicia, ten w narożniku boiska wywalczył kolejny aut dla Legii
  • 62'
    Legia nie kwapi się do ataku
  • 61'
    Gol odebrał piłkę, by natychmiast ją stracić
  • 60'
    Gra wznowiona
  • 59'
    Antek zderzył się z zawodnikiem Duisburga, który nie podnosi się z murawy
  • 58'
    Manu miękko dośrodkował w pole karne, wybili ją piłkarze Duisburga, futbolówka trafiła do Gola, jednak ten stracił piłkę
  • 58'
    Bardzo groźna kontra MSV Duisburg i świetna interwencja Antolovicia!
  • 57'
    Rzut wolny po zagraniu ręką zawodnika MSV Duisburg
  • 56'
    Żewłakow sprytnie wywalczył futbolówkę i wycofał do Komorowskiego
  • 55'
    "Rzeźnik" schodzi o własnych siłach, jednak "Jędza" gotowy już do wejścia na boisko
  • 54'
    W Legii rozgrzewają się Jędrzejczyk, Wolski i Borysiuk
  • 54'
    Groźnie wyglądająca sytuacja. Rzeźniczak zderzył się głową z jednym z zawodników Duisburga
  • 52'
    Świetna sytuacja Legii! Radović zagrał do Kucharczyka, który znalazł się w dogodnej sytuacji, jednak został on zablokowany
  • 51'
    Rzeźniczak wywalczył aut dla Legii
  • 51'
    Vrdoljak przepychał sie z trzema rywalami, był bez szans
  • 50'
    Vrdoljak ładnie chciał do "Radko", jednak Bajić przerywa próbę Legii
  • 49'
    Świetnie wychodził na czystą pozycję Żyro, jednak sędzia przerwał gre, sygnalizując wcześniej faul
  • 48'
    Żewłakow świetnie przerywa akcje Domochiyjskiego
  • 48'
    Gol odebrał piłkę Brosińskiemu, zagrał do Vrdoljaka, który był faulowany
  • 47'
    Zmiana również w zespole naszych rywali: Domowczijski za Kastratiego
  • 47'
    Vrdoljak w kierunku Radovicia. Serb niestety nie doszedł do piłki. Przy futbolówce Duisburg
  • 46'
    Żewłakow do Manu, ten wycofuje do Rzeźnika. Legia zaczęła z większym spokojem
  • 45+14'
    Michał Żyro za Daniela Ljuboje, Marcin Komorowski za Inakiego Astiza, Marijan Antolović za Dusana Kuciaka
  • 45+14'
    Początek drugiej połowy
  • 45+1'
    Rzeźnik dośrodkował w kierunku Ljuboji, który jednak nie trafił w piłkę
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Legia przegrywa aż 1:3
  • 45'
    Astiz w kierunku Ljuboji, ten wycofał do Rzeźniczaka, który został zablokowany przez Wolze
  • 44'
    Vrdoljak ruszył środkiem boiska. Kapitan Legii szukał Ljuboji i znalazł go na spalonym...
  • 42'
    Od bramki golkiper Duisburga
  • 41'
    Kolejne podanie Gola do Manu. Sędzia jednak stwierdził, że Radović był na spalonym, choć wcale nie brał udziału w akcji
  • 40'
    Fatalna strata Legii, poszła kolejna kontra dla Duisburga, w sytuacji sam na sam z Kuciakiem górą bramkarz Legii
  • 39'
    Świetnie przedzierał się waleczny Vrdoljak. Chorwat ciągnięty za koszulkę próbował utrzymać się przy piłce, jednak nie było takiej fizycznej możliwości
  • 39'
    Kartka dla Sukalo za faul na Vrdoljaku
  • 38'
    Ljuboja cofa się na własną połowę, by w ciężkim momencie wziąć ciężar gry na siebie
  • 37'
    Dobrze zapowiadająca się akcja Legii. Rzeźniczak zagrał do Kucharczyka, który w dobrej sytuacji dał sobie zabrać piłkę. Kontra Duisburga
  • 36'
    Do główki skakał Radović, jednak Bajić wybija piłkę
  • 36'
    Kastrati zapaśniczym chwytem próbował powalić Rzeźnika
  • 35'
    Faulowany Daniel Ljuboja w narożniku boiska. Z rzutu wolnego Manu
  • 34'
    Dośrodkowanie jednego z zawodników Duisburga, piłka w rękach Kuciaka. Bramkarz Legii był jeszcze faulowany
  • 34'
    Soares przerywa akcje Legii
  • 31'
    Strata Inakiego Astiza, piłka trafiła pod nogi Julli, ten stanął oko w oko z Kuciakiem, jednak przytomnie zauważył lepiej ustawionego kolegę. Brosiński dopełnił formalności i podwyższył na 3:1
  • 30'
    Legia ma problemy z rozegraniem piłki, Duisburg złapał wiatr w żagle, ma wyraźną przewagę
  • 30'
    Bramka dla Duisburga
  • 29'
    Ljuboja wznawia grę
  • 28'
    Strata Janusza Gola, którą chciał wykorzystać Julla. Jednak piłkę zablokował Astiz. Rzut rożny dla Duisburga
  • 28'
  • 28'
    Markus Bollmann po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z nabliższej odległości zaskoczył Kuciaka
  • 26'
    Żewłakow - mimo ogromnego pecha - rozgrywa całkiem niezłe spotkanie, zobaczymy jak będzie dalej
  • 25'
    Ljuboja ma pretensje do młodego piłkarza Legii, że ten nie zauważył go, gdy był lepiej ustawiony
  • 25'
    Radko znowu na spalonym
  • 24'
    Kucharczyk świetnie znalazł sobie miejsce na strzał, piłka wylądowała na bocznej siatce
  • 23'
    Drugi mecz Żewłakowa i drugi gol samobójczy. Kiks naszego zawodnika, który wślizgiem wpakował piłkę do bramki Kuciaka
  • 22'
    Ładna próba podania Gola do Manu, jednak obrońca Duisburga przytomnie przeciął tę piłkę
  • 22'
  • 21'
    Żewłakow pewnie kieruję obroną Legii. Nasi piłkarze tworzą kolejną akcje
  • 20'
    Po wyrzucie z autu przy piłce był Ljuboja, który świetne zagrał do Kucharczyka, ten do Gola. Denfensywny pomocnik Legii na spalonym
  • 18'
    Na spalonym Kastrati
  • 18'
    Uderzał Brosinski, piłka w rękach Kuciaka
  • 17'
    Niecelnie Vrdoljak, akcja Duisburga
  • 16'
    Korner dla Legii
  • 16'
    Manu wrzucił w pole karne, strata Gola, poszła kontra dla Duisburga, jednak zagrożenie przerwał Wawrzyniak
  • 15'
    Radović w pole karne, jednak tym razem Soares pewnie interweniuje
  • 13'
    Astiz do Żewłakowa, Legia zaczyna od własnej połowy
  • 13'
    Aktywny w ofensywie Rzeźniczak traci piłkę, jednak jego błąd naprawia Inaki Astiz. Od bramki Kuciak
  • 11'
    Szansa Janusza Gola po podaniu od Radovicia. Były zawodnik GKSu Bełchatów nie trafił czysto w piłke
  • 9'
    Ljuboja świetnie utrzymuje się przy piłce
  • 8'
    Była szansa na pierwszego gola Daniela Ljuboji. Jego uderzenie z pierwszej piłki minęło jednak bramkę
  • 8'
    Vrdolajk przegrał pojedynek główkowy z jednym z Niemców
  • 8'
    Pierwszy strzał rywali, bezskuteczny
  • 7'
    Radović szukał Daniela Ljuboji, jednak podanie Serba była za słabe
  • 6'
    Manu w narożniku boiska zablokowany przez obrońce Duisburga
  • 6'
    Ljuboja ładnie klatką odegrał do Rzeźnika, jednak umiejętnie bronią się piłkarze Duisburga
  • 5'
    Astiz do Kuciaka, Legia rozpoczyna akcje
  • 4'
    Odpowiedź Duisburga, wszystko wyjaśniają obrońcy
  • 2'
    Fantastycznie rozpoczął się ten mecz dla Legii. Po akcji Rzeźniczaka, obrońca rywali Soares wpakował piłkę do własnej bramki wślizgiem
  • 1'
    GOOOL dla Legii!!!
  • 0
    Początek spotkania!
  • 0
    Za moment początek meczu
  • 0
    Znamy już skład Legii: Kuciak - Rzeźniczak, Astiz, Żewłakow, Wawrzyniak - Manu, Gol, Vrdoljak, Radović, Kucharczyk - Ljuboja
  • 0
    Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem na boisku ma pojawić się Daniel Ljuboja
  • 0
    Już za 45 minut Legia rozegra kolejny sparing. Tym razem rywalem podopiecznych Macieja Skorży będzie zespół MSV Duisburg. Zapraszamy do śledzenia relacji live na Legia.Net!
MSV DuisburgLegia Warszawa

2' Bruno Soares

2'

29' Markus Bollman

29'

30' Daniel Brosiński