Akcja Legii lewą stroną, jednak dośrodkowanie Kiełbika ląduje w rękach golkipera Horn
  • 85'
    Bramka dla SV Horn.
  • 85'
    Samobójcze trafienie Żewłakowa. Nowy obrońca Legii próbował przeciąć dośrodkowanie rywali i wpakował piłkę do własnej bramki
  • 83'
    Dośrodkowanie Kiełbika, główkował Astiz. Nad bramką
  • 82'
    Znowu Żyro marnuje doskonałą sytuację! Młody zawodnik Legii zatrzymany przez świetnie interweniującego bramkarza. Rzut rożny
  • 81'
    Faul Jakuba Rzeźniczaka, za który został on ukarany żółtym kartonikiem
  • 80'
    Legia osiągnęła wyraźną przewagę. Nasi nieźle utrzymują się przy piłce
  • 77'
    Szybka kontra Legii, którą psuje Manu
  • 75'
    Zła informacja. Michał Kucharczyk opuścił boisko kulejąc i trzymając się za mięsień dwugłowy. Zastąpił go Jędrzejczyk
  • 75'
    Jędrzejczyk za Kucharczyka
  • 74'
    Kolejna sytuacja dla Legii! Żyro bardzo ładnie wypatrzył Gola, który znalazł się w sytuacji sam na sam. Piłka po jego strzale minęła bramkarza i... bramkę. Kolejna niewykorzystana sytuacja!
  • 72'
    Rzut wolny Kiełbowicza z 35 metrów. Lewy obrońca Legii fantastycznie przymierzył, jednak piłka minimalnie minęła bramkę SV Horn
  • 69'
    Kolejna próba podopiecznych Macieja Skorży. Tym razem niecelnie Kucharczyk
  • 67'
    Radović ładnie podał do Żyro, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Górą golkiper gospodarzy. Szkoda tej sytuacji!
  • 66'
    Rzeźniczak dośrodkował, bramkarz minął się z piłką, na którą czekał Radović. Serb uderzył, jednak piłkę z bramki wybił obrońca Horn
  • 65'
    Wrzutka Vrdoljaka do Radovicia, który nieznacznie się pomylił
  • 64'
    Milosević na spalonym
  • 62'
    Organizatorzy myśleli, że padł gol i włączyli "bramkową" muzyczkę ;-)
  • 61'
    Kucharczyk wpadł w pole karne z lewej strony i uderzył, piłka minęła bramkarza i zatrzymała się na słupku
  • 57'
    Groźnie pod bramką Horn, jednak bramkarz przerwał akcję Legii
  • 55'
    W grze Legii widać dużo niedokładności
  • 53'
    Manu wpadł w pole karne SV Horn, jednak nie opanował piłki
  • 52'
    Żewłakow przerywa akcje SV Horn
  • 48'
    W Legii aż dziesięć zmian, a oto skład na drugą połowę: Szumski - Rzeźniczak, Astiz, Żewłakow, Kiełbowicz - Manu, Gol, Vrdolajk, Radović, Żyro - Kucharczyk
  • 47'
    Michał Żyro zagrał do Michała Kucharczyka, który pewnie pokonał bramkarza rywali w sytuacji sam na sam
  • 46'
    GOOOL dla Legii.
  • 45+14'
    Rozpoczęła się druga część meczu
  • 45+2'
    Piłkarze Legii w pierwszej połowie byli zespołem lepszym, prowadzą zasłużenie. Gra toczyła się głównie w środku pola. Sporo niedokładności towarzyszyło piłkarzom obu drużyn, czego usprawiedliwieniem był padający przez większość czasu deszcz
  • 45'
    Znakomite uderzenie Borysiuka. "Wizir" w swoim stylu z około 20 metrów. Rzut rożny dla Legii, bowiem piłka po minęła słupek po rykoszecie
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy
  • 43'
    Wygląda na to, że nic się już w tej połowie nie zmieni. Piłkarze Legii szanują piłkę
  • 40'
    Za bramką Skaby rozgrzewa się druga jedenastka Legii
  • 39'
    Gra teraz toczy się głównie w środku pola. Inicjatywę mają piłkarze Legii
  • 37'
    Ładne wyjście Skaby, który uprzedził napastnika
  • 36'
    Wcześniej mieliśmy dużo szczęścia. Niepewna interwencja Skaby, uderzał Milosević, piłka jednak minęła bramkę
  • 36'
    Od bramki zacznie golkiper miejscowych
  • 35'
    Ostre dośrodkowanie w pole karne Horn, bramkarz wybija piłkę
  • 35'
    Legia gra wysoko pressingiem, stara się podchodzić do rywala na ich połowie
  • 33'
    Przy uderzeniu ucierpiał Borysiuk, jednak wszystko wskazuje na to, że "Wizir" będzie kontynuował grę
  • 32'
    Kolejny raz prosto w mur
  • 30'
    Łukasik niecelnie w kierunku Kucharczyka
  • 30'
    Rzut wolny dla rywali, faulował Jędrzejczyk
  • 29'
    Strata piłkarzy Legii, znowu przy piłce Horn. Zawodnicy z Austrii nie mają jednak pomysłu na rozegranie akcji
  • 28'
    SV Horn za szybko rozpoczęli rzut wolny. Powtórka
  • 28'
    Lalić dośrodkował z lewej strony, Kelhar jednak na posterunku
  • 27'
    Komorowski za mocno do Rybusa, ale brawo za pomysł
  • 26'
    Uderzenie Borysiuka, po rykoszecie piłka mija bramkę. Rzut rożny
  • 26'
    Kelhar uderzał głową. Piłka w rękach bramkarza Horn
  • 25'
    Horn wysokim pressingiem, Kelhar z konieczności do Skaby
  • 23'
    Milosević wyciął Rybusa. Żółta kartka
  • 23'
    Dośrodkowanie Borysiuka w stronę Jędrzejczyka, którego strzał był niecelny
  • 21'
    Bramka dla Legii nieuznana. Sędzia odgwizdał spalonego Kucharczyka
  • 20'
    Po rzucie wolnym piłka w rękach Skaby
  • 19'
    Ostre wejście Jędrzejczyka. Na boisku leży jeden z zawodników SV Horn
  • 19'
    Ten sam zawodnik wstał o własnych siłach. Gra wznowiona
  • 18'
    Faul Damiana Zboźnia. Rzut wolny z 25 metrów
  • 18'
    Uderzenie piłkarza SV Horn prosto w mur
  • 17'
    Dobra interwencja Skaby. Po podaniu z głębi pola, bramkarz Legii uprzedził napastników gości
  • 16'
    Kucharczyk bardzo ofiarnie odzyskał piłkę, ale niestety zaraz ją stracił
  • 15'
    Ostre wejście Wawrzyniaka
  • 15'
    Źle rozegrali rzut wolny piłkrze Horn. Od bramki "Fikoł"
  • 14'
    Cięzko przebić się legionistom przez drugą linie SV Horn
  • 13'
    Kolejny strzał rywali. Milosević uderzał zza pola karnego - bezskutecznie
  • 12'
    Uderzenie piłkarzy SV Horn. Piłka dość wyraźnie minęła długi słupek bramki Wojciecha Skaby
  • 11'
    Legia buduje kolejną akcje od środka obrony. Długa piłka do Rybusa, ten odegrał do Borysiuka. Dobrze bronią się piłkarze Horn
  • 10'
    Borysiuk naprawia błąd Komorowskiego
  • 9'
    Bardzo nieceleny strzał Wawrzyniaka i kontra SV Horn
  • 8'
    Aktywny dziś Kneżević wywalczył kolejny korner
  • 7'
    Borysiuk w pole karne, piłkę jednak wybijają piłkarze Horn. Legia nadal przy piłce. Stołeczni piłkarze powoli budują kolejny atak
  • 6'
    Rzut rożny dla podopiecznych Macieja Skorży
  • 5'
    Ładna akcja Legii. Kucharczyk wypuścił Rybusa, ten wyprzedził austryjackiego obrońcę i pokonał bramkarza
  • 5'
    Rywale próbowali się odegrać, jednak pewnie akcje przeciął Jędrzejczyk
  • 3'
    Rzut rożny dla nszych rywali. Prawie cała drużyna Legii na własnej połowie
  • 3'
    Jędza wyjaśnia sytuacje
  • 3'
    GOOOL dla Legii! Maciej Rybus!
  • 1'
    Przy piłce piłkarze Legii
  • 1'
    Od autu "Wojskowi". Borysiuk traci piłkę
  • 0
    Początek spotkania!
  • 0
    Piłkarze już na boisku
  • 0
    Zawodnicy niebawem skończą rozgrzewkę. Pierwszy gwizdek już za kwadrans.
  • 0
    Legia zagra w składzie: Skaba - Jędrzejczyk, Kelhar, Komorowski, Wawrzyniak - Kneżević, Borysiuk, Zbozień, Łukasik, Rybus - Kucharczyk
  • 0
    Witamy wszystkich kibiców Legii. Już o godzinie 19 rozpoczynamy relację z pierwszego sparingu podopiecznych Macieja Skorży w Austrii. Naszym dzisiejszym rywalem będzie SV Horn. Zapraszamy!