Faulowany Łukasik
  • 86'
    Lewą stroną popędził Ceglarz, pewna interwencja Kelhara
  • 85'
    Uderzenie Janusza Gola trafia w Chinyamę, napastnik jakimś cudem opanował piłkę i oddał strzał, ale był na spalonym
  • 83'
    Składna akcja widzewiaków zakończona dośrodkowaniem. Piłka w rękach Antolovicia
  • 82'
    Uderzenie Gola z 30 metrów, bez problemów Kaniecki
  • 81'
    Legia blisko gola! Chinyama zwiódł obrońców i dośrodkował, efektownie do piłki rzucił się Cabral a piłka po jego uderzeniu minimalnie minęła bramke
  • 78'
    Gol próbował wypuścić Chinyamę, ale niecelne podanie defensywnego pomocnika
  • 77'
    Chinyama stanął oko w oko z Kanieckim, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną
  • 75'
    Sebastian Radzio był sam na sam bramkarzem Legii, ale Anatolovic wślizgiem uprzedził Widzewiaka
  • 74'
    Bieniuk uderzał po rzucie rożnym, bez problemu Antolovic
  • 73'
    Sebastian Ceglarz zastąpi Piotra Grzelczaka
  • 73'
    Para łódzkich stoperów stanowią zaporę nie do przejścia
  • 72'
    Cabral przegrywa pojedynek biegowy z Ben Rahdią, by pochwili zabrać mu piłkę,
  • 72'
    Soczysty strzał Ogbuke, ale Kaniecki był na posterunku
  • 71'
    Płaskie dośrodkowanie Ogbuke, w polu karnym stał Gol ale odbił się tylko od czysto interweniującego Bieniuka
  • 69'
    Na spalonym Radzio
  • 68'
    Świetnie Gol zagrał do Chinyamy, ten ładnie przyjął piłkę, ale w ostatniej chwili Ukah wygarnia piłkę naszemu napastnikowi
  • 67'
    Nie zapowiada się tutaj na bramki
  • 66'
    Dobry odbiór Gola, który podał do Cabrala. Ten zatańczył z piłką i został sfaulowany. Rzut wolny z 20 metrów
  • 66'
    Cabral w mur
  • 64'
    Z łatwością w pole karne wszedł Ogbuke, miękko dośrodkował ale ostatecznie piłkę wybijał Ukah
  • 63'
    Zmiany w Widzewie: Budka za Ostrowskiego, Radzio za Oziębałę
  • 63'
    Faul Grzelczaka na Antoloviciu
  • 61'
    Ajjj! Popędził lewą stroną Ogbuke, płasko dośrodkował do Chinyamy. Tejksiu stanął oko w oko z bramkarzem, ale niecelnie strzelił
  • 61'
    Łukasik za Rybusa
  • 59'
    Uderzenie Manu z 20 metrów sprawiło sporo kłopotu bramkarzowi Widzewa
  • 58'
    Dużo szczęścia ma ponownie Legia, podanie w pole karne, wszystkim wydawało się, że był spalony, a sędzia nakazał grać. Grzelczak próbował przelobować Antolovicia, jednak zrobił to bardzo niedokładnie. W dalszym ciągu 0:0
  • 55'
    Kelhar przerywa niebezpiecznie wyglądającą akcje Widzewa
  • 53'
    Komorowski przedzierał sie na lewej stronie, podał do Cabrala, jednak ten fatalnie przyjął piłkę
  • 51'
    Bardzo ładna kontra Legii, Manu idealnie w tempo do Knezevicia, Serb uderzył obok słupka Kanieckiego
  • 50'
    Komorowski przeszedł na lewą stronę obrony, Jędza gra w środku, a Knezević na prawej
  • 49'
    Dwukrotnie strzelali piłkarze Legii: najpierw zablokowany Ogbuke, potem poprawiał Gol - nad bramką
  • 48'
    Ogbuke za mocno do Chinyamy, jednak nasz napastnik doszedł do piłki, "Chini" podawał do Rybusa, ale temu nie udało sie przejąc piłki
  • 47'
    Profesorski odbiór w wykonaniu Knezevicia, przerwał akcję Dudu
  • 46'
    Chinyama po dośrodkowaniu bliski trafienia
  • 46'
    Dośrodkowanie Chinyamy, dobra interwencja Ukaha
  • 45+15'
    Knezevic, Chinyama, Manu za Wawrzyniaka, Radovicia i Mezengę
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy, bez bramek
  • 44'
    Najlepsza sytuacja dla Legii! Wawrzyniak powalczył o piłkę i wyłożył ją Ogbuke, ten kiksuje w znakomitej sytuacji
  • 43'
    Efektowne zagranie Radovicia do Jędrzejczyka, ale dośrodkowanie tego drugiego zostało zablokowane
  • 42'
    Strzał Ben Radhii z rzutu wolnego nie sprawił kłopotu Antoloviciowi
  • 41'
    Ostre starcie Jędrzejczyka z Dudu
  • 40'
    Dwie sytuacje dla Widzewa: najpierw po rzucie rożnym bliski trafienia był Bieniuk, później strzelał Grzelczak
  • 40'
    Znakomita interwencja Kelhara, który przerwał atak Brozia
  • 39'
    "Nie daj grać, nie daj im grać!" - pokrzykuje Maciej Skorża w kierunku Cabrala. Wyraźnie zmotywowany zawodnik fauluje rywala
  • 39'
    Sporym problemem jest komunikacja między zawodnikami Legii
  • 37'
    Było groźnie! Kaniecki minął się z piłką, którą przejął Cabral. Argentnczyk zamiast strzelać szukał lepiej ustawionego Radovicia, niecelnie
  • 34'
    Rybus do Wawrzyniaka, ten dobrze dośrodkował, ale Ukah wygrał główkę z Mezengą
  • 34'
    Ogbuke zauważył dobrze ustawionego Rybusa, lecz podał niecelnie
  • 32'
    Dobrze gra znowu Cabral
  • 31'
    Rozgrzewają się Chinyama, Szałachowski i Knezevic
  • 31'
    Ładne dośrodkowanie Dudu, ale Wawrzyniak wygrywa pojedynek główkowy z Ostrowskim
  • 30'
    Inteligentne przepuszczenie piłki przez Cabrala, szkoda, że piłki nie przejął Rado
  • 29'
    Ładne prostopadłe podanie Radovicia, ale bezbłędnie gra Ukah
  • 28'
    Wymiana piłki między Mezengą a Cabralem, jednak ostatecznie piłka padła łupem Ukaha
  • 27'
    Fantastyczne uderzenie Wawrzyniaka, piłka minimalnie mija słupek bramki Kanieckiego. Dobra próba!
  • 26'
    Ładnie wpadł Ogbukę w pole karne i podał do wbiegającego Cabrala, w ostatniej chwili piłkę wybił Bieniuk
  • 23'
    Festiwal błędów legionistów, najpierw niefrasobliwość Komorowskiego potem Antolovicia, obyło się bez konsekwencji
  • 22'
    Ogbuke do Mezengi, ale Brazylijczyk po raz kolejny przegrywa pojedynek biegowy
  • 20'
    Długo konstruuowali atak podopieczni Macieja Skorży, ale jakby nie mieli pomysłu na rozegranie tej akcji, w konsekwencji stracili futbolówkę
  • 19'
    Pierwsza składna akcja Legii, Cabral przejął piłkę, popędził z nią kilka metrów i zagrał do Rado. Serb ładnie z pierwszej piłki odgrywał do Cabrala, jednak niecelnie. Piłka w rekach Kanieckiego
  • 19'
    Pozycjami zamienili się Rybus i Ogbuke
  • 17'
    Ambitnie o piłkę powalczył Mezenga, przerywając akcje gospodarzy
  • 16'
    Długie podanie Bieniuka, wydawało się, że piłkę spokojnie przyjmie Jędza, jednak tak się nie stało - rzut rożny
  • 16'
    Niedokładne podanie Kelhara, aut dla Widzewa
  • 14'
    Kontra Legii, odważnie poszedł z piłką Jędrzejczyk, minął dwóch rywali, a zatrzymał się na trzecim
  • 14'
    Faul Komorowskiego
  • 13'
    Na boisku leży Mezenga, Brazylijczyk został trafiony piłką
  • 12'
    Mocno bita piłka przez Rybusa w kierunku Kelhara, ale Słoweniec nie miał szans dojść do piłki
  • 12'
    Słaby strzał Wawrzyniaka
  • 11'
    Rzut wolny dla Legii, możemy spodziewać się dośrodkowania
  • 10'
    Złe zagranie Cabrala wynikające z błędu w przyjęciu piłki
  • 9'
    Niezłe podanie Cabrala, jednak Ukah wygarnął w ostatniej chwili piłkę Rybusowi
  • 9'
    Ogbuke gra dziś na pozycji cofniętego napastnika
  • 8'
    Dośrodkowanie Dudu w pole karne, ale dobra interwencja Komorowskiego
  • 8'
    Niedokładnie Ogbuke do Mezengii
  • 6'
    Ładnie zapowiadała się akcja Legii. Przechwycił piłkę Wawrzyniak i oddał do Mezengi. "Rumiany" poszedł za akcją, jednak źle odgrywał Mezenga
  • 6'
    Sporo niedokładności w poczynaniach obu zespołów
  • 4'
    Legioniści wymieniają podania na własnej połowie
  • 3'
    Na murawie zwija się z bólu Jędrzejczyk
  • 2'
    Groźnie pod bramką Legii. Ukah zagrał piłkę w kierunku Grzelczaka, piłka odbiła się od pleców Komorowskiego i trafiła do Oziębały, który uderzał z dystansu. Niecelnie
  • 1'
  • 0
    Znamy skład Legii - Antolovic, Wawrzyniak, Komorowski, Kelhar, Jędrzejczyk, Cabral, Gol, Rybus, Ogbuke, Radović, Mezenga
  • 0
    Witamy Państwa z zimnej dziś Łodzi. Trwa rozgrzewka obu ekip, niedługo początek spotkania. Zapraszamy!
  • 0
    Już w sobotę piłkarze Legii zagrają w Łodzi z Widzewem mecz sparingowy. Początek o godzinie 15. Zapraszamy
Widzew ŁódźLegia Warszawa
46'

46' Manu za Miroslav Radović

46' Takesure Chinyama za Bruno Mezenga

64' Adrian Budka za Krzysztof Ostrowski

64'

74' Sebastian Ceglarz za Piotr Grzelczak