Brazylijczyk padł w polu karnym ale sędzia nie dał się nabrać
  • 87'
    Legia w natarciu, ale fauluje Mezenga i od stałego fragmentu zaczną rywale
  • 86'
    dodkowanie, do piłki skakał Kelhar, ale futbolówkę ostatecznie złapał bramkarz Serbów
  • 85'
    rzut wolny dla Legii - Mezenga mocno strzela ale łapie futbolówkę bramkarz Indiji
  • 85'
    a opatrywany piłkarz rywali prawdopodobnie będzie odwieziony karetką do szpitala
  • 84'
    zawodnikowi kręci się w głowie, został zniesiony z murawy
  • 83'
    na murawie wciąż opatrywany jest jeden z rywali
  • 82'
    Jędrzejczyk schodzi, a Komorowski pojawia się na murawie
  • 81'
    Szałachowski mija rywala po lewej stronie i oddaje strzał na bramkę. Golkiper zdołał jednak obronić strzał naszego Messiego
  • 77'
    Manu otrzrmał piłkę od Mezengi w polu karnym na siódmym metrze i płaskim strzałem obok bramkarza umieścił piłkę w siatce
  • 76'
    Gol dla Legii - Manu
  • 73'
    jeden z piłkarzy FK Indija padł jak rażony piorunem po starciu z Wawrzyniakiem. Konieczna będzie pomoc lekarzy
  • 73'
    chwila przerwy w grze
  • 72'
    Radović zagrywał do Cabrala, ale Argentyńczyk stracił futbolówkę
  • 72'
    opaskę kapitana od Vrdoljaka przejął Radović
  • 70'
    Wawrzyniak dorzuca do Radovicia, ten strzela ale bramkarz popisał się ładną interwencją
  • 70'
    za Vrdoljaka pojawia się na murawie Sebastian Szałachowski
  • 69'
    do zmiany gotowy już Szałachowski
  • 69'
    korner dla Serbów, ale piłkę po dośrodkowaniu wybijają legioniści
  • 67'
    Cabral oszukał dwóch rywali, rozciąga grę do Vrdoljaka, ten dośrodkowuje, ale Tomanović wybija piłkę
  • 66'
    Radović faulowany
  • 66'
    Za Kucharczyka Cabral, i za Chinyamę Mezenga
  • 64'
    Vrdoljak do Chinyamy, ten strzela płasko i lekko, ale bramkarz na raty zdołał złapać piłkę
  • 63'
    wolny dla Indija z 30 metra
  • 63'
    uderzenie mocne ale zblokowane
  • 61'
    zmiany w ekipie Serbów - Joksimović, Mladenović i Isidorović, a za nic pojawili się Antonić, Bubalo i ??
  • 59'
    tym razem Wizir krótko przed pole karne ale piłkarze Legii tracą futbolówkę
  • 59'
    wszędobylski Borysiuk przerywa akcję Serbów, nad stadionem znów pada deszcz
  • 58'
    Borysiuk dośrodkowywał, ale Joksimović wybija na jeszcze jeden korner
  • 57'
    korner, ale nic z niego nie wyszło
  • 57'
    po chwili strzela Kucharczyk ze znacznej odległości ale piłka przeleciała wysoko nad bramką
  • 57'
    Rzeźniczak szarżował i wywalczył rzut rożny dla Legii
  • 56'
    Wawrzyniak wpada w pole i upada po starciu z bramkarzem. Sędzia nakazuje grać dalej
  • 55'
    Vrdoljak zagrywał do Chinyamy, ale jego zamiary świetne przeczytał Jovanović
  • 54'
    cały czas trwają spory na trybunie prasowej o to kto był strzelcem bramki. Był tam Jędrzejczyk, był Kucharczyk, ale ostatecznie piłka po odbiciu od jednego z obrońców wpadła do bramki
  • 52'
    Legia dalej atakuje
  • 50'
    Wizir wrzucił w pole karne, Borislav Jovanović chciał wybić głową ale trafił w samo okienko własnej bramki
  • 49'
    Tomanović na rzut rożny i dośrodkowywać będzie Borysiuk
  • 49'
    Gol dla Legii
  • 47'
    próba sił z obu stron na początku drugiej odsłony meczu
  • 45+13'
    Dwie zmiany w Legii za Kiełbowicza i Astiza weszli Wawrzyniak i Jędrzejczyk
  • 45+13'
    Rozpoczęła się druga połowa meczu
  • 45+1'
    koniec pierwszej połowy meczu. Legia remisuje 0:0 z FK Indija
  • 45'
    wolny dla Legii, Kiełbowicz w pole karne ale za nisko. Ale piłka odbiła się od rywala i jest korner
  • 44'
    Chinyama w narożniku pola karnego, strzela mocno ale obok spojenia słupka z poprzeczką
  • 44'
    Nowaković zagrał w pole karne, ale Rzeźniczak wyjaśnił sytuację
  • 42'
    dośrodkowanie, piłka trafia do zamykającego akcję Astiza, ale Hiszpan nie dał rady opanować futbolówki
  • 41'
    Kiełbowicz dobra wrzutka, strzał Kelhara z główki, piłka odbiła się od bramkarza i trafiła do Chinyamy, ten huknął i futbolówka odbiła się od poprzeczki i wróciła w pole
  • 41'
    Była to najlepsza okazja dla Legii
  • 41'
    Kiełbowicz dorzuca w pole karne, ale Joksimović wybija na kolejny róg
  • 39'
    Kiełbowicz z pomocą Borysiuka wyjaśniają kolejną akcje rywali
  • 39'
    Rado do Chinyamy w pole karne, ten odegrał przed pole karne. Strzał i... rzut rożny dla Legii
  • 38'
    rozgrzewają się Wawrzyniak, Cabral Mezenga i Jędrzejczyk
  • 37'
    Serb podniósł się z murawy, Kuba go przeprosił, wolny dla FK Indija
  • 36'
    Rzeźniczak w starciu Vukobratoviciem i konieczna będzie pomoc medyków dla Serba
  • 36'
  • 35'
    Kelhar tym razem niepewnie i o mało co nie pokał Skaby. Ale dobra interwencja Fikoła zapobiegła niebezpieczeństwu
  • 35'
    z korner nic Serbom nie wynikło
  • 32'
    Manu z lewej strony, przerzucił piłkę do Radovicia, ten zagrał do Borysiuka, Wizir strzela ale futbolówkę łapie golkiper Indiji
  • 32'
    dobry powrót Manu, który zaasekurował kolegów z defensywy i przejął futbolówkę
  • 30'
    aut zagrywany w pole karne, tam główkował Kelhar do piłki dopadł znów Tomanović i znów uderzył Panu Bogu w okno
  • 28'
    Novaković zagrywał w pole karne, ale Astiz wybił na rzut rożny
  • 28'
    Slović w pole karne, zamieszanie ale wyjaśniają sytuacją Astiz z Kelharem
  • 27'
    Manu wybija na róg
  • 27'
    Tomanović próba strzału ale bardzo nieudana
  • 26'
    aut dla FK Indija
  • 25'
    akcja Legii, ale powstrzymany Kucharczyk przez Novakovicia
  • 24'
    dobre dośrodkowanie, ale aktywny Kelhar nie dał rady oddać strzału
  • 24'
    wszystkie cztery jupitery zabłysły nad stadionem w San Fernando
  • 23'
    wolny dla Legii z lewej strony pola karnego. Dorzucać będzie Kiełbowicz
  • 23'
    Dobre dośrodkowanie, strzał Kelhara, piłka jeszcze otarła się o serbskiego obrońce i korner
  • 22'
    Dobry przerzut Borysiuka do Manu, ten odegrał do Rzeźniczaka, ale Kuba pośliznął się na śliskiej murawie
  • 21'
    zaczęliśmy dłużej utrzymywać się przy piłce. Crdoljak zagrał do Manu, ale Portugalczyk mimo szczerych chęci nie doszedł do futbolówki
  • 21'
    Podanie do Isidorovicia, ale tego efektownym padem uprzedził Skaba
  • 19'
    faul Rzeźniczaka w okolicach linii środkowej boiska, wolny dla Indiji
  • 19'
    piłkę przejęła Legia, na środku boisku do parteru został sprowadzony Chinyama, wolny dla legii
  • 18'
    prostopadłe zagranie do Isidorovicia ale w ostatnie chwili dobrze interweniował Kelhar
  • 17'
    Slović zagrywa w pole karne i... Kelhar wygrywa główkę z napastnikiem rywali
  • 17'
    do piłki dopadł jeszcze Vukobratović ale strzelił nad bramką Skaby
  • 16'
    faul Chinyamy w ataku przy próbie przyjęcia piłki
  • 16'
    korner dla Serbów
  • 15'
    dobre zagranie na wolne pole Borysiuka do Chinyamy, strzał i... piłka trafiła wprost w bramkarza
  • 13'
    faul na Ivicy Vrdoljaka, od rzutu wolnego zacznie Legia
  • 13'
    Nowaković przeciął podanie naszego kapitana do Kiełbowicza
  • 12'
    Kiełbowicz przegrał pojedynek główkowy z o wiele wyższym rywalem, ale strzał Serba nie zagroził bramce Skaby
  • 11'
    kolejny korner, dośrodkowywać będzie Slović
  • 10'
    Serbowie mają przewagę, Legia ma problemy z wyjściem z własnej połowy
  • 8'
    Astiz wybija na róg, dośrodkowywać będzie Slović
  • 8'
    krótkie rozegranie, strzelał Isidorović, blisko bramki ale jednak pomylił się Serb
  • 7'
    Chinyama faulowany przy przyjęciu piłki na własnej połowie, Legia rozpoczyna atak pozycyjny
  • 7'
    Przestało padać, słońca nie ma, ale cieszy brak deszczu
  • 6'
    Rzeźniczak blokował kolejny strzał i rzut rożny dla Indiji
  • 6'
    dośrodkowanie i Kelhar wybijał na aut
  • 5'
    Astiiz faulował Isidorovicia, wolny krótko rozegrany, strzał, ale dobrze blokowany przez Kelhara
  • 4'
    Tomanović strzelał ale wysoko nad poprzeczką
  • 3'
    atak Serbów, dośrodkowanie ale pewnie interweniuje Kelhar
  • 2'
    murawa jeśli grząska, przed chwila bez piłki wywrócił się Inaki Astiz
  • 2'
    Hiszpan szybko się podniósł, zagrał do Kelhara, a ten posłał piłkę dlatego do przodu
  • 0
    Legia rozpoczęła od środka
  • 0
    Vrdoljak i Novaković jako kapitanowie wyprowadzili raz jeszcze swoje drużyny
  • 0
    Obie drużyny wbiegają na murawę, legioniści w białych koszulkach i czarnych getrach
  • 0
    zawodnicy wyszli, zobaczyli że pada i cofnęli się do klubowego budynku
  • 0
    Piłkarze Legii rozpoczną mecz w następującym składzie - Wojciech Skaba Jakub Rzeźniczak Dejan Kelhar Inaki Astiz Tomasz Kiełbowicz Manu Ariel Borysiuk Miroslav Radović Ivica Vrdoljak Michał Kucharczyk Takesure Chinyama
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu w San Fernando. Jest pochmurno, pada przelotny deszcz
  • 0
    Już w poniedziałek o godzinie 17. rozpocznie się kolejny mecz sparingowy Legii. Tym razem rywalem będzie FK Indija. Zapraszamy na naszą relację na żywo.
FK IndijaLegia Warszawa

50' Borislav Jovanović